Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Zewa válasza biker_kolee (#55) üzenetére


Zewa
senior tag

Azt a... büdös ku************* A 2. képről az osztálytársam "kacsint" vissza....
Igaz ő 15-16körül van, pécsi. :Y

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#402) Barthezz2 válasza dudika10 (#400) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is írtam ezt #382-be :)

Zewa: elvileg #55-ösben a két csaj ugyan az. Vagy én tévedek? :B

Everybody lies.

(#403) lúzer válasza geprombolo (#397) üzenetére


lúzer
veterán

hol vagy?
suzukira emlékszem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#404) dudika10 válasza Barthezz2 (#402) üzenetére


dudika10
veterán

Jé, tényleg, pont nálad olvastam. :DDD
Nagy igazság. :R

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#405) geprombolo válasza dudika10 (#400) üzenetére


geprombolo
senior tag

És megint ott vagyunk, hogy nevelés. Nevelés kérdése, hogy megfektetsz-e egy lányt, ha ivott egy kicsit; nevelés kérdése, hogy megteszed-e, ha felkínálkozik (pedig csak annyit akar, hogy vele is törődjenek, de nem tudja, hogy ezt másképp is lehet); nevelés kérdése, hogy miután "megvolt neked", mit teszel a lánnyal. Sorolhatnám tovább is.

Tényleg a kereslet határozza meg a kínálatot, de sajnos jelenleg a fiatalok 90%-a éretlen, nem tudja, hogy mit akar, bár szentül meg van győződve, hogy tudja.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#406) dabadab válasza dudika10 (#400) üzenetére


dabadab
titán

Igazabol a sracok joval hibasabbak, mivel altalaban ok az idosebbek, nekik kellene, hogy tobb eszuk legyen - csak hat joval egyszerubb szerencsetlen csajt egyszeruen lekurvazni.

DRM is theft

(#407) Barthezz2 válasza geprombolo (#405) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tényleg a kereslet határozza meg a kínálatot, de sajnos jelenleg a fiatalok 90%-a éretlen, nem tudja, hogy mit akar, bár szentül meg van győződve, hogy tudja.

És emellé még ugy is gondolja, hogy ez jó neki..

dabadab: nagy igazság, de ott már régen rossz a helyzet, ha egy csaj úgy kezdi, hogy "megyünk dugni?" Mert akkor xy hiába küldi el, lesz egy yz, aki nem fogja..

Everybody lies.

(#408) gYaLo


gYaLo
őstag

Látom,hogy kicsit pörög a topik!
Más is osssza meg a tapasztalatait ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#409) Zewa válasza Barthezz2 (#402) üzenetére


Zewa
senior tag

Elméletileg jah..
Viszont a 2. kép szerintem eléggé hasonlít és a hölgy személyisége is hasonló. Pár kép;
[link]
[link]
[link]
[link]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#410) Barthezz2 válasza Zewa (#409) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Valóban hasonlít, de azért látszik, hogy nem ugyan arról a személyről van szó :)

Everybody lies.

(#411) geprombolo válasza lúzer (#403) üzenetére


geprombolo
senior tag

AZ. Cucuki. Jó a memóriád.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#412) biker_kolee válasza Zewa (#409) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Nem, az általad belinkelt csaj nem ugyanaz, bár vannak hasonlóságok.

A #55-ben a két kép egy lányt takar.

[ Szerkesztve ]

(#413) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Hat ez cink....
Es nagyon nehez valtoztatni rajta, meg csak hosszutavon lehet.
Mindig is voltak ribancok, majd megoldja az elet.
Remelem. O.o

(#414) concret_hp válasza tildy (#126) üzenetére


concret_hp
addikt

"Ha tudnád én mivel kompenzáltam egy időben a szeretethiányom..."

őő izé :D :D mivel? ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#415) biker_kolee válasza concret_hp (#414) üzenetére


biker_kolee
csendes tag

Szerintem ez a "rossz az, aki rosszra gondol" című örök klasszikus tipikus példája. Bááááár nem rossz az, ha egyre gondolunk, és beigazolódik a gyanúnk. :DDD

(#416) icecave


icecave
nagyúr

Na, végeztem, végigolvastam a hozzászólásokat.
Eléggé szánalmas, ami megy mostanában, de nem fűzök hozzá semmit nagyon, előttem szépen ki lett vesézve.
Azt viszont leírom, hogy sosem volt kenyerem az egyéjszakás dolog, meg semmi ilyesmi.
Mikor az én egyetlenemmel megismerkedtem, 16 voltam, ő meg 15. Most, több mint 10 éve vagyunk együtt, már a menyasszonyom, és nem akarok más nőt az életembe.
Persze, tudom, hogy ez ritka mint, a fehér holló, de a lényeg, hogy ilyen is van.

(#417) tildy válasza concret_hp (#414) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát leginkább azzal , hogy "könnyűvérű" voltam. Nem tudatosan, és mai napig szégyellem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#418) 3psilon válasza biker_kolee (#359) üzenetére


3psilon
aktív tag

"Akinek egy padon volt az első alkalom, két fickóval egyszerre, gumi nélkül, 72 órás tablettával kombinálva."

Igen, igen, IGGEEEN!!!4 :D :DD

@Barthezz2
"hogy akkoriban a tizenévesek kint kapáltak a kertben egész nap, meg tették a dolgukat, részt vettek a családi életben, megházasodtak, és boldogan éltek, ma meg azon sem csodálkoznák, ha valaki azt sem tudná, mi az a kapa."

Húszévesen megházasodtak egy ronda nővel, akit aztán vertek, na meg a gyereket is, meg alkoholisták is lettek, és szeretőket tartottak. Ez pont annyira igaz, mint amit te mondtál...

Szerintem a boldog, kiegyensúlyozott családi élet minden korban ritka. Ja és a fiúknak akkor is ugyanaz volt a lábuk között mint ma. Csak ha tudod, hogy fiatalon házasodsz, nagyobb eséllyel bírod ki.

"Akkor" is volt deviancia, amikor a házasság állt a nevelés középpontjában mint cél, csak most, hogy nem az van (ha van valami), a helyzet rosszabb lett.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#419) dabadab válasza Barthezz2 (#394) üzenetére


dabadab
titán

"akkoriban a tizenévesek kint kapáltak a kertben egész nap, meg tették a dolgukat, részt vettek a családi életben, megházasodtak, és boldogan éltek"

Azert hihetetlen, hogy mit el nem vagytok kepesek hinni :)
Pl. Illyes Gyulatol a Pusztak nepe erdekes olvasmany tud am lenni, ha kivancsi vagy arra, hogy igazabol milyen is volt regen (nyilvan ez sem ad altalanos kepet, csak az akkori kor egy nagyon kis szeleterol szol, de azert jot tesz a valosagerzeknek).

DRM is theft

(#420) Kasza08


Kasza08
őstag

Nem kell a szülők számlájára írni. Ha szülői szigor lenne, akkor lehet, hogy nem menne el este bulizni. Napközben/suli után akkor is eltud menni akárkivel dugni..
A szex pedig már fiatal korban is érdekli az embert. Még ha az idősebbek nem tudnak vagy nem akarnak visszaemlékezni rá. Ők is kíváncsiak voltak.

(#126) tildy: Semmi köze hozzá szvsz. Élvezi, akkor is, ha otthon szeretik:U

[ Szerkesztve ]

(#421) dabadab válasza Kasza08 (#420) üzenetére


dabadab
titán

"Nem kell a szülők számlájára írni."

Lofaszt nem.

"Ha szülői szigor lenne"

Ugy tunik, eleg sok hozzaszolonak van olyan elkepzelese, hogy a neveles tiltasbol meg veresbol all.
A fenet. A tiltas csak szukseges rossz, a veres meg szuksegtelen.
A neveles celja az lenne, hogy ertelmes, gerinces, kiegyensulyozott emberre legyen a gyerek, aki nem azert nem csinal hulyeseget, mert megtiltjak neki, hanem azert, mert latja, hogy hulyeseg.

szerk: en meg csak arrol se lennek meggyozodve, hogy szerencsetlen csaj elvezi a szexet magat, tildy feltetelezese nagyon is eros labakon all.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#422) tildy válasza dabadab (#421) üzenetére


tildy
nagyúr

Szülői szigorral két dolog érhető el:
-gyerek megutálja a szüleit
-annál jobban csináljaa tiltott dolgot.
megoldás: értelmes kommunikáció...

Egyébként ja, még mindig áll a véleményem, hogy nem feltétlen tudatos viselkedés, előjöhet ilyen több okból is. Én mint írtam, voltam hasonló szituban. Akkor voltam hasonló viselkedésű, mikor meg voltam zuhanva, amikor volt párom elhagyott.. szeretetet és törődést pótoltam, rosszul .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#423) Pala válasza tildy (#422) üzenetére


Pala
veterán

"megoldás: értelmes kommunikáció..."
+ jó példát mutatni, az hat csak igazán, főleg a kisgyerekre, aki javarészt utánzással tanul. Ha a szülők nem úgy élnek, ahogy a gyerektől elvárják, akkor fel is út, le is út.

(#424) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Ismét chat.

[hwicap] kézcsók
[mia1986] szia
[mia1986] lenne egy kerdesem
[hwicap] ?
[mia1986] nem tudnal nekem egy bokalancot venni es elkuldeni postan?
[mia1986] nagyon kellene
[hwicap] de te miért nem tudod megvenni?
[mia1986] nincs penzem
[hwicap] és miért kell neked bokalánc?
[mia1986] baratnoimnek mind nek van
[mia1986] es nekem is kellene
[hwicap] csak azért, mert nekik mindnek van?
[mia1986] igen
[mia1986] es mondtak hogy en is vegyek
[mia1986] de nincs most ra penzem
[hwicap] miért nem mész el dolgozni?
[mia1986] mert nincs munka
[hwicap] és most csak azért vagy itt, hogy találj valakit, akit megfűzhetsz, hogy vegyen neked bokaláncot, mert a bnőidnek van és neked is kéne?
[hwicap] ez egy kicsit gáz, nem gondolod?
[mia1986] nem
[hwicap] mert mi van, ha visszakérdek, hogy ok, de mit adsz cserébe?
[mia1986] mit adjak?
[hwicap] mit adnál?
[mia1986] semmit
[hwicap] hát akkormeg?
[hwicap] akkor miért kérsz bokaláncot?
[mia1986] csak ugy
[hwicap] de te most tényleg ezért jöttél fel chatre?
[mia1986] aha
[hwicap] mondj egy jó érvet, amiért tennem kéne
[mia1986] ki segitesz a bajbol
[mia1986] egsy vadidegent
[hwicap] ez nem baj
[hwicap] a baj az, ha a villanyszámlára nincs pénzed
[hwicap] vagyis, az viszont baj, ha 22-23 évesen így állsz hozzá az élethez, hogy az a legnagyobb gondod, hogy nincs valamid és a bnőid ezért lenéznek vagy mittom
[hwicap] nem gondolod?
[mia1986] nem
[hwicap] és ha lesz bokaláncod, az miért lesz jó?
[mia1986] mert meno leszek en is
[hwicap] ne szopass XD
[hwicap] te tényleg azt hiszed, hogy azzal vagy menő, ha úgy öltözöl, mint a bnőid?
[hwicap] mondd, mennyit jársz te a plázába?
[mia1986] sokat

Megjegyzés: Ez nem vicces, sokkal inkább szánalmas, hogy van ilyen, azért is postoltam be ide. Észbontó...

Forrás: qdb.hu

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#425) Kasza08 válasza dabadab (#421) üzenetére


Kasza08
őstag

Na jó, igazad van. Én ezt még nem így látom át. Nem láthatom, hisz még én is ebben a korban vagyok.
Abban viszont biztos vagyok, hogy élvezi. Egy volt ismerősöm nagyon nagy beleéléssel és átérzéssel tud mesélni róla. Élvezi. Hidd el.

(#426) kokoato


kokoato
aktív tag

Nincs ezen mit csodálkozni! Itt tartunk a rohanó világban, régen nyugisabb volt minden, bár igaz, nem volt tasakos leves sem!

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#427) dabadab válasza Kasza08 (#425) üzenetére


dabadab
titán

"Abban viszont biztos vagyok, hogy élvezi."

Oh, a gyermeki fantazia.

DRM is theft

(#428) Tim82 válasza Kasza08 (#425) üzenetére


Tim82
nagyúr

A lényeg az, hogy Te elhidd neki.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#429) danilla válasza Shkiz0 (#424) üzenetére


danilla
őstag

Lám egy jó példa, hogy nem csak a 14-15 éves tini lányok tudnak nagyon szánalmasak lenni :DDD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#430) Crystalheart válasza Pala (#423) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"+ jó példát mutatni, az hat csak igazán, főleg a kisgyerekre, aki javarészt utánzással tanul."

No és a másik véglet? Az elrettentő példa? :) Most komolyan, apám egy züllött alkoholista vadállat, édesanyám meg csak cigivel tud lenyugodni. Hát én meg soha ki sem próbáltam egyiket sem, a svédcseppet és az egy-egy kanálnyi propoliszos páleszt leszámítva. :) Tesóim hasonlók.

(#431) Crystalheart válasza Barthezz2 (#394) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nézd... Én 21 évesen kecskékkel kelek, baltával ebédelek és kapával fekszem, az eredmény pedig, hogy remeteként élek az ország közepén, a világ végén, szűk és roppantul unalmas családi körben; szinte teljesen esélytelenül mindenféle, ezen a szűk családon kívüli szociális kapcsolat tekintetében.
Tehát nem ezen van a hangsúly, inkább csak a megfelelő kommunikáción, legyen az belváros vagy tanya. Sokat segít mondjuk, ha az alanynak van elég esze, mert míg én a társadalom és a művészetek megszállottja lettem így, húgom addig nemtörődöm és önző, minden sejtjével lázad a kötelességek ellen. (Eltekintve attól, hogy nemsokára többé-kevésbé ismert név lesz, minden bizonnyal.)

[ Szerkesztve ]

(#432) Pala válasza Crystalheart (#430) üzenetére


Pala
veterán

Nade... valaki/valami csak kialakította benned azt a bizonyos ellenérzést! :)

(#433) geprombolo válasza Shkiz0 (#424) üzenetére


geprombolo
senior tag

A fiatalok nagyon nagy hányada menőzik valamilyen szinten. Sőt, nem csak ők! Aki egyszer belekezd, nehezen tud megválni eme rossz szokástól. A fiatalok nagy része a "sztárokat" veszi példának, akik szerintük azért sztárok, vagy celebek, mert úgy öltöznek, viselkednek, ahogy, és nem azért, mert esetleg tudnak valamit. A tévé, média sem azzal foglalkozik, hogy XY miért az, aki, hanem hogy éppen mit hord, kivel jár, egyszóval a külsőségekkel foglalkozik. Mindenki szeretne nagy, szép, okos, elismert lenni. A baj csak ott van, hogy egyesek csak a külsőségeket látják, úgy akarnak ilyenek lenni, hogy majmolnak valakit, nem úgy, hogy kihozzák magukból a belső értékeiket. Sajnos ők vannak többen. Az általad bemásolt szöveg nem egy elszigetelt példa, hanem szinte általános trend. Pontosabban a hozzáállás, az a trend. Bármit megszerezni, bármi áron, a lényeg, hogy menő legyek!
Még valami: a tetkók, piercingek eltúlzott! használata. Sokan képtelenek felfogni, hogy a fültágítók, tetkók, meg egyéb testékszerek, amiknek a lényege a testbe-bőrbe való beillesztés (bocsi, nem találtam jobb szót), később kényelmetlenek lesznek, még később elcsúfítják a testet, kivételük után is csúf nyom marad utánuk, amit már nem lesz hogyan elrejteni. Az a fiatal, aki nemrég még menő volt, az egy csúf, divatjamúlt egyén lesz, akire mindenki utálattal néz, főleg az éppen "hatalmon lévő" trend követői.
Itt eljutottam egy másik tényig, éspedig oda, hogy a divat képes egy perc alatt megváltozni. ha ezek a most magukat divatosnak tituláló emberek néznének tévét, láthatnák, hogy nem egy hatalmas sztár fizetett, vagy éppen fizet iszonyatosan a divatolásért. Említhetem itt akát Jackót, akár Mickey Rourke-ot, vagy Chert, de még vannak sokan.
Jó sokat beszéltem, leülök.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#434) Crystalheart válasza Pala (#432) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Maximalista vagyok. Ennyi. Már négyévesen is kitaláltam magamnak egy fantáziavilágot, ahol én voltam a főjó főnök. Inkább tesóim az érdekes tanulmányok, mert ők nem maximalisták, nem is túl felelősségteljesek, mégsem züllenek túlzottan. :)

Szerintem jellemfüggő, de inkább arra akartam rávilágítani, hogy önmagában a jó példa nem feltétlenül meghatározó. Ahhoz az is kell, hogy a gyerek, jelleméből fakadóan tisztelje is a szüleit. A nevelésnél igazából a könnyen rossz irányba befolyásolható gyerekekre kell nagyobb gondot fordítani - belőlük van több -, és az is egyéni, hogy kire hogyan és milyen mértékben. Ezért nem is lehet túl sok általános nevelési dogmát fölállítani. Némelyeknek csak az elrettentés hat, némelyeknek ár a jó példa is, másoknak mindnkettő. (Sajnos van néha, akinél egyik sem.) A szülő intelligenciáján, ismeretein múlik, fölismeri-e, az ő gyerekének hosszú távon mi és milyen kombinációban a legjobb, legyen az jutalom vagy tiltás. Nálunk azért a méteres fakanál is előkerült néha, de visszagondolva nem bánt.

[ Szerkesztve ]

(#435) nandon


nandon
tag

A cím egy (költői) kérdés. Szerintem a válasz: igen, van ennél lejjebb! Bár ahogy haladunk lefelé, egyre nehezebb lesz! Akik azt gondolják, hogy egy ilyen "lehetőséget" kihagyni álszenteskedés, azon emberek is segítik az erkölcs lazulását. Az, hogy 15 évével ilyen szinten van, elszomorító. Milyen anyák lesznek, milyen gyerekeket fognak nevelni? Olyan, mintha kihagyott volna (értelmi/érzelmi) fejlődési fokokat! És arra fogni, hogy rossz életük van... :W Tán fizikálisan nem egészségesek? :F Hát a lelkieket hagyjuk...

RISC86 Power

(#436) Pala válasza Crystalheart (#434) üzenetére


Pala
veterán

Oké, aláírom, hogy önmagában a jó példa még kevés, de adott esetben sokat lendíthet a dolgon, és valószínűleg nem negatív irányba. :)
A nevelésről meg úgy általában nem merek kijelentéseket tenni, mivel nincs gyerekem (egy ideig még biztosan nem is lesz), és ebből kifolyólag személyes tapasztalatnak is igencsak híján vagyok. Csak mások eseteiből tudok tanulni és/vagy okulni. Ha most hirtelen a semmiből lenne egy 10, vagy akár 15 éves gyerekem, fogalmam sincsen, mit / merre / hogyan kéne csinálnom. Bár elveim nekem is vannak, de azokat nem szabad másra erőltetni.
Hozzáteszem, hogy nekem szüleim soha nem tiltották meg a szó szoros értelmében, hogy pl. cigarettához nyúljak. Csupán felvázolták, hogy mire számítsak, ha netán a rabjává válok, ill, hogy ők ehhez egy fillérrel sem járulnak hozzá, mert a mi családunkban nem szokás elégetni a pénzt. Nekem ennyi bőven elég is volt, bár igazság szerint főleg a dolog egészségügyi oldala a visszatartó erő számomra (meg az egész tevékenység értelmetlen / felesleges mivolta). Ugyanígy vagyok az alkohollal, kábítószerekkel, de még a gyógyszerekkel / oltásokkal is! Igazából nem tudom megnevezni, hogy pontosan mi is alakította ki bennem az ellenszenvet, de az biztos, hogy szüleim ezen a téren jó példát mutattak, nem voltak álszentek. Rokonságomban szinte egytől egyig azt tapasztalom, hogy amilyen a szülő, olyan a gyerek is.

(#437) Kasza08 válasza dabadab (#427) üzenetére


Kasza08
őstag

Azt, hogy élvezi csak ő tudja:)) Én hiszek neki, ezzel nem lehet vitázni.

[ Szerkesztve ]

(#438) dabadab válasza Kasza08 (#437) üzenetére


dabadab
titán

Hat, akkor hidd ezt. Aztan majd legfeljebb meglepodsz, amikor kiderul, hogy a szexet meg a szex elvezetet is tanulni kell, egyaltalan nem olyan magatol ertetodo dolog az. Meg amikor megtudod, hogy mennyi olyan no van, akinek eleteben nem volt orgazmusa.
Eh, minek is magyarazom...

DRM is theft

(#439) Kasza08 válasza dabadab (#438) üzenetére


Kasza08
őstag

nem feleslegesen magyarázol, én tanulok és jegyzetelek:D

(#440) geprombolo válasza dabadab (#438) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bizony sokan vannak! És még többen lesznek, mert nincs kitől megtanulják. Az igazi orgazmus csak a szeretett személyjel érhető el, állítom. Hiába élvez el, ha közben lélekben nem is ott van. "szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi". A szex úgy jó, ha utána és előtte együtt is marad a pár, nem hogy egyik rágyújt, a másik meg iszik egy kávét. Sokan nem tudják, hogy egyáltalán létezik az utójáték, nem hogy gyakorolnák...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#441) Crystalheart válasza Pala (#436) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az oltásokkal is? o.O`

(#442) Csemike


Csemike
csendes tag

Hű, micsoda szextudorok. :) Bár nem vagyok róla meggyőződve, hogy a nemiségre mindenáron rá kell erőltetni az érzelmeket. Melyik férfival vagy nővel ne fordult volna elő, hogy egy vadidegen emberre ránézve eszébe jutott, hogy hát milyen is lehetne vele... Esetleg kinek nem szoktak lenni szexuális töltetű álmai, amiben nem feltétlenül a párja szerepel. :)
Nyilván normális ember nem úgy áll a kérdéshez, hogy a legyet is röptében, és kihasznál minden adódó alkalmat (pláne, hogy ha kedvese van) de ha az ember csak óriási szerelemtől fűtötten szexelne, kihalna az emberiség...

(#443) JuliusCaesar válasza D1Rect (#6) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Hát igen, hiába fényezed az alma héját, ha az belülről rohad el. Sajnos ez nem egyedi eset (tapasztalom) de azért szerencsére akad még kivétel akinek van értékrendje meg hasonló hülyeségeik ;)

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#444) lúzer válasza Crystalheart (#431) üzenetére


lúzer
veterán

pedig aki így tud írni ahogy Te... :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#445) Crystalheart válasza lúzer (#444) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kösz, de sajnos ebben a helyzetben ez inkább egy érv ellenem: "Mindig csak azokkal a @&#%!ságaiddal #&@"+! a napot, ahelyett, hogy tennél is valamit!" :DDD

(#446) Csemike


Csemike
csendes tag

Mivel lehetlenség mindenkinek megfelelni, a legjobb, ha az ember csak magának felel meg. :)

(#447) #57833216


#57833216
törölt tag

Nekem is sikerült végre végig rágnom magamat az egészen.

16 éves vagyok, de csak 1-2 ilyen csajt tudnék felsorolni a környezetemből. Szerintem mindig is voltak és lesznek ilyenek. Ez van, ezt (nem) kell szeretni.

A bulizási szokásokról meg az a véleményem, hogy ha én elmegyek egy buliba, nem kell ahhoz sem pia, sem cigi vagy akár drog, hogy jól érezzem magam. Ha ezek nélkül nem érzem jól magam, akkor már valami gond van! :R

(#448) atike


atike
nagyúr

Atyaúrég. Ez tényleg durva. Van egy öcsém (20 éves) ő szokott hasonlóakat mesélni... Na meg, hogy a szórakozóhelyeken szinte az asztal alá isszák a 14-5-6 éves lányok. Mert nem ám boros-kóla vagy ilyesmi ami megy. Tequila, Spitz rum meg hasonlók. Igen. A 14-5-6 éves lányoknál... :S Huh. Súlyos.

(#449) plaschil válasza slayer006 (#3) üzenetére


plaschil
aktív tag

:DDD ;] :C

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#450) geprombolo válasza Csemike (#442) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azt hiszem, ezt nekem írtad, ezért válaszolok. Nem vagyok szextudor, de a 18 dupláját töltöttem nemrég és hát van némi tapasztalatom. Nem állítottam, hogy a szexhez óriási szerelem kell, de nyugodtan próbáld ki, hogy milyen a szeretett emberrel szeretkezni, meg milyen egy idegennel, aki csak tetszik, de semmi nem köt hozzá. Ha nem veszel észre különbséget (nem azonnal, hanem másnap reggel), akkor rég baj van.
Igen, mindenkinek vannak szexuális tartalmú álmai, de nehogy már összehasonlítsuk a valósággal! Ha te nem észlelsz különbséget a szeretkezés, a szex és az álom között, akkor csak annyit tudok kérdezni: orvos látott már? Bocsi, nem akartalak sértegetni, ne kapd fel a vizet. :R Ha gondolod, el is sorolhatok néhány ordító különbséget a szex-kamaty-kúrás-dugás-kavarás és a szeretkezés között.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.