Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ez a közelmúltban történt?

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Gergő_ válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Gergő_
őstag

korántsem hiszem.

(#3) Geri Bátyó válasza Gergő_ (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha jól gondolom, több mint 40 éve történhetett.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

1968. Ma már történelem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) ^Clown válasza Vakegérke (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Frappáns választ adtál a száguldó életvitelére :)

Vajon mi lehet ma Évával?

(#6) szablya


szablya
tag

De néha-néha még ma is gondolsz rá. Talán nem is olyan ritkán.
Megérte?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, néha eszembe jut, és semmi több. Éva volt, nincs. De megérte, szép emlék.
Marikám elhomályosított minden korábbi kapcsolatot, szerelmet.

Hogy Évával mi lett, azt nem tudom. Pályafutása sekélyes lehetett, hiszen sehol nem volt olvasható a neve, mint neves vágtázó.
Azt pedig csak remélem, hogy megtalálta a boldogságot egy kellőképp fürge srác mellett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon tetszett a kis történeted! :C
Tipikus "Egérkés" sztori... ;) :R

(#9) Vakegérke válasza művésznő4 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Történeteimet az élet írta, én csak megpróbálkozom a tolmácsolásukkal. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Néhány napja találkoztam egy szemrevaló nagymamával, akit egy este hazakísértem 36 évvel ezelőtt a klubból. Nem ám úgy egyedül, hanem a szomszéd lánnyal, meg az én cimborámmal a kapuig négyesben. Beszélgettünk. Nem alakult a helyzet sehogy. Búcsúzóul adtam neki egy puszit, mint ahogy baráti körben szokás volt nálunk. Ma is látom magam előtt a meglepett arcát. Miért említem most ezt? Mit tudom én. Vakegérke sztorija hozta ki belőlem. Az ilyen jelentéktelen pillanatok is nagyon meg tudnak ragadni az ember emlékezetében. Nagyon szép lány volt ám! Nekem mindig a legszebb arcú lányok tetszettek. Tényleg! Ez mindig nadrágban járt. Lehet, hogy ronda virgácsai voltak? Jobb is, hogy nem jöttünk össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Vakegérke válasza potyautas (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelentéktelen pillanatokból áll az életünk. Kérdés, hogy van-e bennünk érzék ahhoz, hogy meglássuk mindazt a szépet, amelyet a jelentéktelen pillanatok nyújtanak.
Hú, de költői voltam...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) FPéter


FPéter
aktív tag

Ez fantasztikus :DDD Ilyen beteg történetet készakarva sem lehet írni....

(#13) Ice!? válasza FPéter (#12) üzenetére


Ice!?
őstag

(#14) nem_tom


nem_tom
őstag

Megint, csak elkápráztattál.

(#15) Vakegérke válasza nem_tom (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb hozzászólásokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.