Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Ez nekem kevés, 1 hónap az semmi, egy komplett szezon, vetéstől aratásig.
Az majd megmutatja, hogy a lesajnált paraszt(Ugye a negatív jelző) milyen dolgokat tud, illetve milyen jo, a modernizált világban, hogy hajnali 2 környéken csorog a telefon, hogy megállt a gép.
Ezek nélkül, milyen kafa, kézzel vetni, ökröt/lovat terelgetni, kaszával rendre vágni a terményt, majd kicsépelni.

Ez így, ahogy van csak parasztvakítás ;]

(#2) Vakegérke válasza #90088192 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem ennyi is elég, mivel elkényelmesedett emberekről van szó. Talán még kalapács se volt a kezükben, nemhogy kapa, a disznószar büdös, az állatokat gondozni kell, angol WC, fürdőkád nuku, és így tovább.

Szerintem lesz sírás-rívás, balhé, egymásra mutogatás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #90088192 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nincs azzal semmi baj, hogy nem értenek hozza, a baj ott kezdődik, amikor lenezik ezek alapján a másik embert. Es ugye a Celeb kb mindenkit lenez akit lehet, mert hat O. Eleve súlyos szemelyiségbeli problémák miatt válik valakiből celeb.
Akkor most az lesz megint, hogy mindenki hülye, csak ok a helikopterek. :C

Sebaj, ha ez kell. :DDD

(#4) Vakegérke válasza #90088192 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Akkor most az lesz megint, hogy mindenki hülye, csak ok a helikopterek. :C"

Kétlem. Eléggé megalázó lehet egy öntelt figurának, hogy nem képes helytállni egy egyszerű élethelyzetben, ráadásul még egy alulművelt Szoszimo dirigálásait is el kell viselnie.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) #90088192 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


#90088192
törölt tag

Majd meglátjátok, mert én nem :DDD

(#6) Vakegérke válasza #90088192 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig az emberi reakciók elég tanulságosak. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) #90088192 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ha igazi reakcio lenne, de nem az.

(#8) Vakegérke válasza #90088192 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, azért egy játékban is bele tudnak úgy taposni az ember lelkivilágába, hogy kibújjon belőle az állat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Syl


Syl
nagyúr

Ismét feltenném a minap egyik topikba beírt kérdésem:
Van még ember a világon, aki elhiszi, hogy az ilyen "reality" műsoroknak bármi köze lenne a valósághoz? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) Vakegérke válasza Syl (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nincs is, attól még az emberi reakciók érdekelnek. Hogy viseli egy elkényeztetett figura a tanyasi lét kényelmetlenségeit, mit szól a pottyanós budihoz, és még sorolhatnám. No meg ugye ki miként reagál Szoszimo bugyutaságára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Syl válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet inkább azt lehet megállapítani, ki milyen jó/rossz színész. Kizártnak tartom, hogy tényleges körülmények közé dobnák őket. Megrendezett színház lesz az.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) Vakegérke válasza Syl (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amilyen naiv vagyok, elhiszem, hogy amit látok, annak a zöme igaz. Meg lehet játszani egy kiborulást, műbalhét, de a mimika, a testbeszéd árulkodik. Egyikük sem képzett színész.

Ha már itt tartunk.
Ki élvezi jobban a műsort? Aki tudja, hogy az egész csak egy színjáték, vagy az, aki elhiszi, hogy amit lát, az valós esemény? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) updog válasza Vakegérke (#10) üzenetére


updog
senior tag

Az van, hogy főleg a Gazsi miatt felkeltette a figyelmem a műsor. Hiszen ő hazaért :D Majdnem hogy szimpatikus volt amit a promóciókban láttam tőle. Biztos belenézek. Pont azért lesz érdekes, hogy pl. hogy viselik néhányan hogy a Gazsi dirigál nekik.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#14) Syl válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem tudom. Én azok közé tartozom, akik tízen éve nem néznek tévéműsort.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) Vakegérke válasza updog (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos vagyok benne, hogy Szoszimo fel fogja kavarni az állóvizet. Végtelenül buta, sokat pofázik. Ha csak kiadja a munkát, akkor rendben van, de ha okoskodik, túlzásba viszi a főnökösdit, akkor elszabadulnak az indulatok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Viktor77


Viktor77
titán

Már a cím sem stimmel, ezekből egyik sem VIP. Maximum celebecske.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Vakegérke válasza Viktor77 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, azért Bay Évát, Terecskei Ritát nem nevezném celebnek. Egyébként én is szelektálok, így fogalmaztam: "...híres embereknek, celebeknek, meg egy hírhedt embernek adatik meg a lehetőség..."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) rushty


rushty
senior tag

Szoszimo [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#19) Vakegérke válasza rushty (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vajon ki fogalmazta meg a mondatait?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) rushty válasza Vakegérke (#19) üzenetére


rushty
senior tag

Az "újságíró". A butaságukra vall a névadás Nikol és Nikolasz.

Revolut meghívó pü-ben

(#22) Vakegérke válasza antikomcsi (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

"– Szerettem volna átadni azt a tudást, amire az évek során szert tettem, ám egyeseknél olyan vastag falakba ütköztem, amit csak nehezen vagy egyáltalán nem lehetett lerombolni – kezdte a Borsnak Ambrus Attila, aki nem tagadja: a műsor folyamán többekkel is összetűzésbe keveredett, ám közülük csak egyvalaki írta le magát teljesen."

Forrás

Aztán ki kérte meg rá, hogy ossza az észt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) frem1790 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


frem1790
tag

Pontosan milyen tudásról is beszél? Hogyan kell spiccesen bankot rabolni? :DDD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#24) Vakegérke válasza frem1790 (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről leírta magát egy életre. Hogy bankot rabolt, az egy dolog, de hogy egy nő fejéhez pisztolyt szorított, az már sok. Vajon mit érzett volna, ha az ő felesége, lánya sikítozott volna hasonló helyzetben?
No persze, futtassuk csak az alja népet...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) frem1790 válasza Vakegérke (#24) üzenetére


frem1790
tag

Egy közönséges bűnöző és mint ilyennek semmi keresnivalója nincs a közéletben, a médiában, de még csak a celebecskék között sem. Félreértés ne essék, én nem haragszom rá - pedig kézen közön az én pénzemet is ellopta és eltapsolta - leülte a büntetését, remélhetőleg megbánta amit tett és jó útra tért. Megbocsátani azoknak az embereknek kell - ha tudnak - akik átélték azt a sokkot amit neki köszönhetnek.
Ne nyomjunk rá tüzes billogot mint régen, de el sem felejthetjük, hogy mit tett. Egy normális társadalomban nem lehetne belőle médiahős.
Na de nem akarom a témát elterelni, a műsor biztosan érdekes lesz. Majd öreganyám megmondja, én nem nézem csak a reklámot vágom ki belőle neki, hogy ne aludjon el rajta. :DDD Úgyhogy itt-ott magam is belepillantok, ha akarok, ha nem. Komoly kihívás lesz ezeknek az urbanizált embereknek egy ilyen közeg. Falusi vagyok én is, tudom milyen volt az élet vidéken. Volt, mert ma már az sem olyan. Elvétve találni olyan házat ahol tartanak még valami haszonállatot, a kerteket meg már csak a gaz "műveli", jobb helyeken meg a tuja-gyep páros a menő.
Majd kiderül ki milyen barátságba keveredik a kapanyéllel. :D

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#26) Vakegérke válasza frem1790 (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

No meg az is kiderül, hogy ki meddig bírja Szoszimo dirigálását, stílusát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Agyrém, van, aki néz ilyesmit? 8-O

Mutogatni való hater díszpinty

(#28) Vakegérke válasza hcl (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelen! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) hcl válasza Vakegérke (#28) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ööööö
Ezt sosem értettem... miért jók ezek? :D Pont az ilyenek élete nem érdekel, még annyira sem, mint bárki másé...

Mutogatni való hater díszpinty

(#30) Vakegérke válasza hcl (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont ez a poén mindkét műsornál, hogy nem ez az életük. Belecsöppennek valamibe, és jó kérdés, hogy miként tolerálják a konfliktusokat, bírják-e amit bírni kell, kibújik-e belőlük az ösztönös állati énjük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) rushty válasza hcl (#29) üzenetére


rushty
senior tag

A legtöbben nem így vannak vele. Celeb > civil. :P

Revolut meghívó pü-ben

(#32) hcl válasza Vakegérke (#30) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebben az esetben sem értem, hogy mitől érdekes vadidegen, ráadásul eléggé alávaló embereket nézni esténként, hogy mit szerencsétlenkednek valahol... Semmi teteje, semmi tartalma.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33) rushty válasza hcl (#32) üzenetére


rushty
senior tag

Kikapcsolódás, passzív tevékenység. A színészekkel is "előítéletes" [30percnél] :D boldog-boldogtalan. Ők dolgoznak, mi csak nézzük, megítéljük. ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#34) hcl válasza rushty (#33) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A színészeket nem nézem le. De ezek a műsorok nálam a nullánál is lejjebb vannak. (A celebek nagy részével együtt.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#35) rushty válasza hcl (#34) üzenetére


rushty
senior tag

Jobban kibeszelheto ez a kidolgozatlanság, az aprocsepro mozzanataival, mint egy ledarált kész mű, amit egyhuzamra fölhörpint a befogadó és taps. Pletykaalap másnapra.

Revolut meghívó pü-ben

(#36) hcl válasza rushty (#35) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha ezt kéne néznem, hogy legyen beszédtémám másnap, egy alaplappal reszelném le a koponyám...
De komolyan, annyi értelmesebb tevékenység van...

Mutogatni való hater díszpinty

(#37) rushty válasza hcl (#36) üzenetére


rushty
senior tag

Bizonyos körökben ciki ez, de én eddig is követtem minden ócska médiaszemélyiséget, eggyel több buborék már nem számít. :D

Revolut meghívó pü-ben

(#38) hcl válasza rushty (#37) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Te tudod... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#39) Vakegérke válasza hcl (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem a halászlével, vagy pacalpörkölttel ki lehet kergetni a világból. Most kérdezzem meg azokat, akik szívesen megeszik, hogy mit élveznek azon a moslékon?

Ezeket a műsorokat nem kötelező nézni, nem is agitáltunk, hogy tedd meg. Tudomásul vettük, hogy nem a te világod. Ennyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) hcl válasza Vakegérke (#39) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A halászlé teljesen elfogadott a gasztrovilágban, a pacal is.

Nem is mondtam, hogy bárki agitálna, de véleményem van, és kíváncsi is voltam, hogy mi a jó bennük :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#41) Vakegérke válasza hcl (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy nekem mi a jó ezekben a műsorokban, azt a #30-ban megválaszoltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) rushty


rushty
senior tag

Szoszimo vs. ünnepelt művészek [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#43) hcl válasza Vakegérke (#41) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát jó :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig langyos, de az igazi kihívás még hátravan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) antikomcsi válasza Vakegérke (#45) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem az eddig látottak alapján tetszeni fog a műsor. Várom, hogyan fognak alkalmazkodni a különböző karakterek a körülményekhez és egymáshoz. Szerinte jó lesz.

(#47) Vakegérke válasza antikomcsi (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a baj, hogy ezután 20:35-kor kezdődik, 22:15-kor lesz vége. Van egy negyedórás átfedés a NyalóVilággal. Sebaj, majd utólag megnézem az adás végét.

Egyébként a "sárga" focista krapek tényleg látott bekötött szemmel, be is vallotta. Rita megoldotta a problémát, sárga szalagot kötött a malacra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) antikomcsi válasza Vakegérke (#47) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez elég nagy hülyeség, saját magát lövi tökön vele a TV2.

(#49) rushty válasza Vakegérke (#44) üzenetére


rushty
senior tag

En csak utólag nézem, ha, de már szivárgott ki valami
[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#50) Vakegérke válasza rushty (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már túl vagyunk rajta. Olyan hatalmas balhé azért nem volt.

Barátkoznak a pottyanós budival, dézsában fürdéssel, tanulnak tüzet rakni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.