Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) antikomcsi válasza antikomcsi (#200) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

És lett!
Álmomban nem gondoltam volna, hogy a vacsorát választják. :U

(#202) Vakegérke válasza antikomcsi (#200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi nyerte, a vacsorát választotta, Évával fog romantikázni. :)

Miért ne választotta volna a vacsorát? Testületileg mindent megtesznek azért, hogy kész legyen a lekvár, az a kavaró nyavalya nem létszükséglet, csak segítség.

No, irány a NyalóVilág. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#203) totron válasza antikomcsi (#192) üzenetére


totron
addikt

Hogy lehet így fogyókúrázni? Kuszálódott súlymértékekkel? Áh, meg sem próbálom érteni.

A szilvacipelés és minden más emberkedésből fakadó derékletörést nem könnyű sajnálni, sőt, egyenesen meg is érdemli a felnőtt, elvileg épelméjű életjátékos, ha az észszerűtől eltérően cselekszi a munkafolyamatot. Most itt bele lehet magyarázni, hogy ne lássa az ellenség az isiászt, de tudjuk, hogy máskor sem volt másképp ez az öntúlterhelősdi. A csapatért, meg a faszom. Rossz példa a nézőnek az agyatlan sportolóhozzáállásról.

Vivi ezentúl Wiwi, mivel kettős ügynökként jól mást csinált, mint amitt Cindy/Sidney pillogó orcájába kommunikált. A kötélre való pinaesésről csak annyit, hogy nagyon jó a mell, a segg meg még annál is, igazi nézőkreáló reality-elem ez a szereplőlány, de a passzentnek ezesetben van egy tevepatapuncisító hatása is, ami nemelőny.

(#204) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#205) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A szilvát folyamatosan kell kavarni, hogy le ne égjen, no meg az egésznek azonos legyen a hőmérséklete. Ehhez képest Vivi kifeküdt napozni, mert uncsi a főzőcske.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#206) totron válasza Vakegérke (#205) üzenetére


totron
addikt

A csoportdinamika kisebb létszámnál is ugyanúgy kitermeli a maga kis szerepeit: most Wiwire van miért beorrolni.

(#207) Vakegérke válasza totron (#206) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. Most, hogy Kucsi visszajött, Vivinek van bőr a képén azt mondani, hogy most már könnyebb lesz. Hogy az anyád ne sirasson...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) Vakegérke válasza Vakegérke (#207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi és Éva elmentek aludni, nem érdekelte őket a lekvárfőzés. A többiek egész éjjel kavartak. Még szép Éváéktól, hogy ellátják az állatokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#209) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A lányok ki akarják tenni a fiúkat. Érdekes, mert maguktól még a tűzre sem tudnak tenni. Vivi is csak Zalánt ugráltatta, menjél vágjál fát, Te tegyél a tűzre, keverd a lekvárt, mert nekik nehéz. Sajnos ez ezzel jár.

Vivi és Éva elmentek vacsizni. Ezért nem kapták meg a keverőt, amivel az egyik lány sokkal könnyebben főzhetett volna, ráadásul ez idő alatt a többiek mosták, és felezték, magozták a szilvákat, tehát ebből sem vették ki a részük. Másnap pedig elmentek lefeküdni. Mit gondoltak, a többiek nem voltak fáradtak? Hatan voltak, megszervezhették volna a 2 fős váltásokat, mint anno mikor az őrséget adtuk a seregben.

(#210) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A többit holnap megnézem, irány a NyalóVilág. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#211) f(x)=exp(x) válasza Vakegérke (#208) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Vivi és Évi csak annyiban hibáztak, hogy nem beszélték meg a többiekkel, hogy akkor ők most elmennek lefeküdni, azért hogy majd reggel a munkákat megcsinálják.
A maradék négy ember meg 2 fős beosztásban, kétóránkénti váltásban megcsinálták volna (hiába állítják hogy egyszerre minimum 3 ember kell hozzá, ez nettó faszság).
Most hogy Sydney megkapta a védettséget, már rögtön nem olyan fontos a fiúk egymás elleni párbajoztatása(sőt, már azt kamuzzák, hogy nem is ő találta ezt ki), mellé állt Rita is. Mondjuk az ő motivációját nem teljesen fejtettem még meg, nem tudom miért jó neki, ha Vivi hazaküldi (Rita max. logikai feladatban tudja megverni Vivit).

(#212) f(x)=exp(x) válasza antikomcsi (#209) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

"Mit gondoltak, a többiek nem voltak fáradtak?"

Ezt nem értem én se, hogy miért nem beszélték meg. Vagyis de tudom, hősködni akartak egy sort. Ha jól értettem, Vivienék 1-kor feküdtek le, tehát 9-ig a többiek 4x2 órás váltásban megcsinálták volna a feladatot, reggel meg az Éva Vivi páros úgy mint most, elrendezték volna a dolgokat. Ezt 5 perc lett volna megbeszélni. Ehelyett 4-en (!!!!) voltak párhuzamosan 2 üst kavarására folyamatosan.
Egyébként élek a gyanúperrel, hogy Sydney például kevesebb energiát tolt bele ebbe a lekvárkészítésbe, mint bárki, attól függetlenül, hogy éjszakázott...
Mindenesetre nem bánnám, ha Éva menne haza, ha már Sydney nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#213) totron válasza antikomcsi (#209) üzenetére


totron
addikt

Wiwi még le sem hajolt az üstház nyílásához, hogy megnézze a tüzet normálisan. Van az az elhatározás és az azt követő folyamat, mikor az embert konzekvensen nem érdekli valami, de ez még meggyőződéses elhatározásból is sok. A lekvárotthagyás meg védhetetlen bűn. Másnap észrevették legalább magukat, ami után még felesleges és nevetséges is volt odabiggyeszteni a nagybetűs érvelést, hogy ha őőők nem alszanak, akkor bizony nem készült volna el semmilyen mértékű lekvár (mivel ebből logikusan következik, hogy akkor senki nem aludt volna! ja) Volt ott egy eredeti munkaterv, beosztás mindenki részére - azzal mi van? Mindegy, ez se nem szép volt, se nem előremutató, vagyis remélem lesz majd visszhangja a kockaszalmabálával dúsan telepakolt farmgyűléses helyiségben e beleszarós tettüknek.
Ezen egyébként nincs mit beszélni, egy esetleges műszakcserét se vette volna jó néven az a páros, akit felkeltenek, de így meg mindenki nyereményét karcsúsították nemtevőlegesen. Munkamorálból és csapatjátékból is elégtelen. Van ugyanakkor egy abszolútértéke minden kedvezőtlen variálásnak, azaz hogy ha felkeltenek maguk helyett másokat, lehet, hogy fajlagosan ugyanakkora felzúdulás lett volna, mintha lefekszenek (mivel akkor a lefekvés meg sem valósul, tehát ehhez nem mérhetjük).

Az egész főzés baromság, mert rettentően megemeli a vércukorszintet - és hamar is - az ilyen aprómolekulára szétfőzött, itt gyümölcscukor, a kezdeti, jócskán darabos állapotában lett volna a legjobb hagyni. Cukrot meg csak annyit tenni bele, hogy ellensúlyozza a savasságát, de plusz és felesleges édességet ne hagyjon a végtermékben. A szokás azonban a szarrá főzés kultúráját harsogja.

Szidni ott tart, hogy saját magának fontos. Nem is tudom hány éves, de gyerek emiatt. Kíváncsi leszek, kinövi-e valaha, mert ez így nagyon látványosan önös - és ez kívül értendő minden, itteni játékon belüli taktikázáson a nyerés felé, ez egy személyiségjegy. Amitől még tud boldogulni az életben - ilyen fejjel persze, hogy tud - de nem túl fancy és nem érett.

Rita okos, de egy antipatikus szar.

Éva meg intrikus alaptermészete miatt szar, de róla meg az süt, hogy ilyen környezetben nevelkedett, tehát hgy is haragudhatnánk rá? Azért kieshet a picsába nyugodtan.

A hajnalig tartó lekvárbuli viszont maradandó élmény lehet a résztvevők számára! Játék ide, milliók oda.

(#214) Vakegérke válasza totron (#213) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi többször hangsúlyozta, hogy egész nap dolgozott. No persze. Még az ágyneműt is kicipelte, hogy azon dögölve napozhasson. Amikor a többiek az éjszakai megpróbáltatásról beszéltek, lefitymáló arckifejezést vágott.
Tény, hogy ketten Évával úgy döntöttek, hogy "elengedik" a feladatot, akkor legalább ne csináltak volna úgy, mintha a lekvár palackozása, cimkézése okán övék lenne az érdem.

Ha valamelyik srácot kiszavazzák, az aljasság lesz, inkább Vivit kéne kiszavazni. Szerintem "bűnösebb", mint Éva.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#215) totron válasza Vakegérke (#214) üzenetére


totron
addikt

Lehet. Zalán viszont nem tudom hogy bírta ki, hogy ne nyalja ki Wiwit. Elvégre is forrónadrág extrában csapatta a szánshájnban.

(#216) Vakegérke válasza totron (#215) üzenetére


Vakegérke
veterán

Innentől egyénileg játszanak. Talán ez lesz az egyik feladata Zalánnak. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#217) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#218) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az első részek, még jók voltak, pont befejezték 10-re. Most persze csúszik a kezdés, és nem 1 hanem 2-3 reklámot tesznek bele, így mindig lemaradunk a végéről. Mert persze az rtl most ügyel arra, hogy fél perc csúszás se legyen.

Pont az a védett, aki szerintem csak kint ült éjszaka, és nézte, ahogy a többiek kevergetik a lekvárt, az idő 95%-ában.

Remélem koppannak a taktikájukkal.

(#219) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jól halottam? Szindi ment a fiúkhoz árulkodni, hogy Vivi ki akarja paterolni őket?

Ez nagyon aljas dolog. Ő találta ki az egészet, most pedig védettként másra keni a dolgot!

Azt hittem, hogy rendesebb ez a kislány, de a végére beigazolódni látszanak az előítéleteim.

(#220) Vakegérke válasza antikomcsi (#219) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szoszimonak is elmondta.

Rossz volt nézni Kucsi kezében a borotvakést. Egyszer borotválkoztam vele, egy hétig röhögött rajtam mindenki, azt hitték, hogy macska karmolt össze. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#221) antikomcsi válasza Vakegérke (#220) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahogy Zalán fizimiskája átalakult az elképesztő! Mintha a farmon született volna! :DDD

(#222) Vakegérke válasza antikomcsi (#221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól áll neki az "új arc". :K

Na vééégre! Vivit kiszavazták. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#223) antikomcsi válasza Vakegérke (#222) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem a kedvencem Vivi, de amit most csinált Sydney az nagyon gerinctelen volt!

(#224) Vakegérke válasza antikomcsi (#223) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vitatom. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#225) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rita se egy számzsonglőr. Szerencséje volt, hogy Vivi rosszul számolta meg a magokat, így végül hazaküldte Vivit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#226) antikomcsi válasza Vakegérke (#225) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igazságtalannak tartom a párbaj kimenetelét, mert szerintem Ritát a többiek segítették hozzá a helyes eredményhez. Amúgy még mindig ott számolgatna.

Én újra játszattam volna, de úgy, hogy a többiek ne lássák a számokat és ne tudjanak segíteni.

(#227) f(x)=exp(x) válasza antikomcsi (#226) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Újra is fogják játszani. ;)
Remélem Rita megy haza, bár Vivit is unom már nem kicsit, de ez a Sydney Rita duó borzalom. Kár hogy Sydney a védett...

[ Szerkesztve ]

(#228) antikomcsi válasza f(x)=exp(x) (#227) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem tudtam, amikor Vivi gratulált gyorsan el is kapcsoltam.

Sydneynek már ott sem kéne lenni, mondhatni könyörületből engedte tovább a művészgyerek a párbajon, erre ilyen eszközökhöz nyúl. Én is pont így vagyok vele, Vivi sok már nekem, de valóban a Sydney Rita duó borzalom, inkább ők mehetnének haza.

Nem elfogultságból mondom, hanem azért, mert szerintem a két fiú játszott a legtisztábban a mostaniak közül, ezért ők érdemelnék meg, hogy döntőt játszanak egymással.

(#229) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nektek melyik játékos jut eszetekbe a képről?

Vagy csak én vagyok beteg? :B

Megfejtés: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#230) totron


totron
addikt

Kiwálasztás kockaszalmabálákkal jelenet: JAJJ, ez a Szidni gyerök. A csapatfúzió kezdetén ha jól emlékszem Évával taglalták épp, hogy az ex-pirosak milyen jól becsicskultak és mennyire szorgosan mosogat Wiwien (Éva milyen büszke is volt saját magára). Most visszirányban a mosogatást fájlalja a Szidnibébi.. A mostani helyzet pedig Szidni sértettségéből alapuló hullámkeltés-verés eredménye, hiszen hangoztatva van elégszer, hogy mennyire fáj az ő többször való kivittsége párbajra, pasi által. Ami fájlalás meg abból jön, hogy neki mennyi, de mennyi párharcban volt amúgy része magánéletileg. Nem tennék ehhez előjelet, hogy ez a sor legitim vagy nem, érthető is az érzelemfolyam és következtetés-következődés, de nem kellene ennyire belevinni a játékba, áttranszformálni ide, erre. Ám mivel mindenki valamilyen, hozott valamit magával és a karakterének része érzelmeinek valamilyen módon való menedzselése, az ahhoz való intelligencia és a múltja, így ezek ennél a lánynál is kiadtak valamit. A kérdés már csak az, hogy a többi átlátja-e ezt az alakulást és következményrendszert. Hosszú távon érdemes látni és össze rakni ezeket.
Ez a pasi nem hívhat ki lányt is a sportszerűség és Szidni világfájásának égiszei alatt kövült meg szerintem szerencsétlen mértékben, de ők tudják, ők tudták. Mindvégig 3 párbajnem volt, kiegyensúlyozott feltételek megteremtésének lehetőségével. A korrektség ezek kiválasztásánál dől el, nem a nemek síkján. Ezért is utálom az ostoba társadalmi lózungokat, nem vezetnek sehova, csak álságosság mentén erősbítik értelmetlenül az entrópiát. Na akárhogy is, végre érdekesebb fázisba lépett a történetnek alakulása: szétzilálódott klikkek, újratervezésre kényszerülő egyének

(#231) totron


totron
addikt

Az is súgás, hogy jók a számok vagy nem. Így tudhatta Rita, hogy nem kell terményszámoláshoz visszatérnie - az is valami. Nem is kis valami. Ez súgás volt. Előnytelen előny.

(#232) totron


totron
addikt

Emberileg előnytelen. Bár elfogadta menet közben a segítséget, utólag azért emberien viselkedett Rita --- Éva felkérésére, nagy ötletére, hogy döntse el ő. Túlnyomórészt ez kecskére káposztát esete lett volna, így csak díjazni lehet az ilyen ötletet. Szidni meg konkrét szám besúgását sem érzi akkora nagy segítségnek - beszarok. "és én számoltam helyette?" - hagyjuk... Mindig van lentebb.

(#233) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A számolós párbajt újra játsszák, immár kettesben, a többiek nem lesznek a pajtában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#234) f(x)=exp(x) válasza totron (#232) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hááát... azért miután megnyerte, 5-ször kérdezte meg tőle Demcsák, hogy nem súgták-e neki le az eredmény, ő 5-ször hazudta azt, hogy nem.
Mindenesetre egyetértek a felettem írókkal, a két fiún kívül kieshetne már az összes.

(#235) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#234) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... a két fiún kívül kieshetne már az összes."

Erre (sajnos) nem sok esély van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#236) totron válasza f(x)=exp(x) (#234) üzenetére


totron
addikt

Ritára gondolsz? Igen, ezerrel ment a mímelés-mámolás, hogy korrektnek tűnjön, de ne is veszítse el az ebül megszerzett helyét. Végül aztán újrajátszást javasolt.

Wiwiennát sem értem egészen, mert volt Szidnivel egy csajszövetségi egyeztetésük a jövőre nézve úgy 2 résszel ezelőtt, ezt követően Wiwi jól megbüntizte a Szidni gyermeket a csövébe való szorgos vízöntögetéssel, mivel elmondása szerint nem volt őszinte a Szidni gyermek. Nem láttam azt az epizódust végig, így nem tiszta, miért is nem volt az. Most fáj Wiwinek, hogy nem őszinték az emberek, a tüskék maradnak, a világ gonosz, de a kiötölt és véghez vitt bünti-leckéztetés is őszintétlenségen alapult részéről, tehát ugyanazzal visszavágni mondhatni elég pórias.

(#237) f(x)=exp(x) válasza totron (#236) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

"Igen, ezerrel ment a mímelés-mámolás, hogy korrektnek tűnjön, de ne is veszítse el az ebül megszerzett helyét. Végül aztán újrajátszást javasolt."

Jah, miután tájékoztatták, hogy fel van véve a csalás. :D Erkölcsileg nálam levizsgázott.
Meg ha jól vettem ki az előzetesből, tényleg nem tud kivonni, ugyanis miután megtudja, hogy nem jó választ mondott, lazán benyög utána egy 100-as értékkel kevesebbet.

(#238) totron válasza f(x)=exp(x) (#237) üzenetére


totron
addikt

:D

Kivonás: a stressz és a logika/memória nem jó haverok.

(#239) f(x)=exp(x) válasza totron (#238) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az addig okés is, de azért fejben rendezhette volna magát a pihenés alatt, hogy akkor hogy is van ez a sztori.

(#240) Vakegérke válasza totron (#236) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha valamiről lemaradsz, itt megnézheted.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#242) totron válasza Vakegérke (#240) üzenetére


totron
addikt

Igen, főleg péneteken tudnak elkanászodni az ostoba reklámjaikkal nagyon, olyankor jön a legjobban az egybe utónézés.

Wiwi megy vissza, mekkora fless!

(#243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sydney egy taliga hímvesszőért se ismerné be, hogy tőle származik a srácok kiejtésének az ötlete.

Változott a leányzó fekvése, Rita esett ki.

Hoppá, máris egy újabb kiesős játék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#244) totron válasza Vakegérke (#243) üzenetére


totron
addikt

Nem hát, jellembajnok. Kvarcjátékokat idéző játék méghozzá!

(#245) Vakegérke válasza totron (#244) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem tetszik ez a játék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) totron válasza Vakegérke (#245) üzenetére


totron
addikt

Ki van ez is találva, tény és nem olyan szemét, mint a fatéglatesteket élére pakolós ingoványos alapokon. Nemek közt is kiegyenlített mellé.

(#247) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Rita kiesésével jöttem rá, hogy én nem is utáltam őt annyira, csak mindig Sydneyvel mutatták. Most kiderült számomra, hogy én igazából Sydneyt nem állhatom ki... :U

(#248) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#247) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiesett a cselszövő, eltűnt a rút viszály. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, hadd főzőcskézzenek, irány a NyalóVilág topik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#250) totron


totron
addikt

Kicsit megkergült ez a forgatókönyv, játékmenet. Részrehajló holtak rendelkeznek az élők felett, hm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.