Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A holnapi előzetesben volt építési feladat. Kalapáccsal veri be a kb. 60-as szöget a 30-40mm anyagba, és a túloldalról a tenyerével tart ellen. Veszélyes ez a műsor egyesekre.

Ha volt nagy vihar/eső akkor a pajtában lévők nagyon eláztak az biztos.

(#52) Vakegérke válasza antikomcsi (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán van fólia a pajta körül, az jó lesz a beázás ellen.

Ami a szöget illeti, biztos rövidebb volt, mint az anyag, különben beleverte volna a tenyerébe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) antikomcsi válasza Vakegérke (#52) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tényleg!
Egy rétegelt lemezt szegel egy élére állított lécre. Elsőre azt hittem, csak két lemezt üt össze.

Mindenesetre kikészítik egymást az biztos, még a másik csapat sem kell hozzá!

(#54) Vakegérke válasza antikomcsi (#53) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még az is lehet, hogy nyers krumplit esznek, mert főzni nem tudnak. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#55) antikomcsi válasza Vakegérke (#54) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De legalább eltüzelik az állatok szénáját! :D

Hihetetlen, hogy nem tudtak rendes gyújtóst hasogatni, és megrakni a tüzet.

(#56) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha minden igaz, ma kiszavazás lesz. Ha nem, akkor közlik a játékosokkal, hogy lesz, és holnap kerül rá sor.

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vili elintézte magának, hogy ha a sárgák veszítenek, őt tegyék lapátra. Egyre többen látják, hogy egy lusta dög zabagép.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) antikomcsi válasza Vakegérke (#57) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem kell nagy jóstehetségnek lenni, hogy lássuk, amint lesz rá alkalom Sebők Vilitől megszabadulnak.

Egyébként bármilyen is a modora Ambrus Attilának, alapvetően igaza volt abban, hogy nem otthon vannak, és nem kéne délig aludni. Szegény művészke még megfázik a végén, ha nyitott ajtónál ébresztik.

Most az ilyen műsorokból láthatjuk, milyen sötét jövő felé tart az emberiség. Életképtelen, arrogáns. egoista városlakók leszünk, akik nem lesznek képesek az önálló életre.

Tudom elküldötök a sunyiba, de igen is ezeken az elkényeztetett ficsúrokon látszik, hogy mennyire hiányzik a sorkatonaság.

(#59) rushty válasza antikomcsi (#58) üzenetére


rushty
senior tag

onlájnia [link] 100 perc

Revolut meghívó pü-ben

(#60) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A piroskák győztek.
Na, szevasz Vili, jó utat hazáig. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, megyek "villázni". A műsor végét holnap megnézem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) antikomcsi válasza Vakegérke (#61) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Vége lett, 21:59-kor.
Nincs mit megnézz holnap. ;)

(#63) Vakegérke válasza antikomcsi (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy látszik, van esze a TV2-nek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) f(x)=exp(x) válasza Vakegérke (#60) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Beharangozó alapján nem biztos, hogy a Vili gyerek.
Amúgy szerintem nem rossz műsor.

(#65) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki más lenne? Páran már rájöttek, hogy kerüli a munkát, Éva pedig rájött, hogy másokkal nem törődve kizabálja őket a készleteikből. Este kiderül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) antikomcsi válasza f(x)=exp(x) (#64) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A munkavégzés alapján az lett volna várható, hogy Vili a veréb megy haza, de valóban érdekesen volt összevágva tegnap az előzetes, engem is elbizonytalanított.

A műsor szerintem sem rossz, de a verseny feladatok, annyira nem farmosak, eddig inkább ügyességi, gyorsasági erőmérők voltak. A tegnapi védettségi játékban, pl. mennyi eséllyel indult volna Bay Éva 68 évesen, a fitt és sportos fiatalok ellen. Értem, hogy elvállalata és ezzel jár a játék, de ez így elég egyenlőtlen.

(#67) frem1790 válasza antikomcsi (#58) üzenetére


frem1790
tag

Nem láttam az egészet, de két alkalommal is elkaptam amint megnyilvánult az unszimpátia a Kerényi gyerek meg Ambrus között. Egyszer a felkelés miatt, másodszor meg valami deszkafűrészelésen kaptak össze. Biztos lesz még folytatása.
A sorkatonaság visszaállításával kapcsolatban egyetértünk. Nem kellene évekre elvinni a fiatalokat de hat hónap, alap plusz szakkiképzésbe nem halnának bele, sőt jót tenne nekik.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#68) Vakegérke válasza frem1790 (#67) üzenetére


Vakegérke
veterán

Atilla szorgos, dolgos, a hibája annyi, hogy erőszakos. Talán ebbe fog belebukni.

Ami a sorkatonaságot illeti, tényleg vissza kéne állítani. A sok nyegle, tiszteletlen kis pöcs egóját egészséges mederbe terelné.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#69) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki megy haza? No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A vihar beálltával a sárgák rohantak az állatokat ellátni. A piroskáknál nem láttam ezt a szorgalmat.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#71) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azannyaaa...
A kiszavazott kihívhat párbajra valakit, és a vesztes megy haza. Nem elég hogy kiszavazták? Ez igazságtalan.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#72) antikomcsi válasza Vakegérke (#71) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt a párbaj dolgot már én is elfelejtettem, ez tényleg elég szívás.

A horgászatnál bedobták a cuccot és annyi volt? Nem láttam, hogy tettek volna rá kapásjelzőt. Így aztán tényleg ülhetnek mellette estig.

(#73) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha látták, hogy Vili hogy rakta ki a kirakóst, akkor a logikai feladatot kell ellene választani. ;)

(#74) Vakegérke válasza antikomcsi (#73) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem semmi. Kit hív ki párbajra? Hát persze, hogy a törékeny kislányt, Sydneyt. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Isten bizony megsajnáltam a kis csajt!

(#76) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem jól rakják a tornyot, figyelni kéne a csutka átmérőket és úgy rakni, hogy kiszintezze egymást a vastagabb és vékonyabb vég.

szerk.:
Na, valaki be is mondta, hogy így rakják, úgy látszik olvasta, amit írtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77) Vakegérke válasza antikomcsi (#75) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát, ha hosszú lenne a körmöm, most a fogaimmal fazonra igazítottam volna. :)

Na, Vili, húzzál haza! :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#78) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Vili képes volt kihívni a kiscsajt, aki segített neki (értsd. megcsinálta helyette gyakorlatilag a munkát). Gerinces.

(#79) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy ország előtt járatta le magát. Szerintem bárhol megjelenik, be kell fognia a fülét, ha nem akarja hallani az epés megjegyzéseket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) antikomcsi válasza f(x)=exp(x) (#78) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ráadásul értetlenül állt az előtt, mikor mondta neki a szavazáskor, hogy miért rá adja a voksát, hisz szerinte Ő mindent megcsinált, kivette a részét rendesen. Nem tudom, hogy volt összevágva a műsor, de a látottak alapján nekem az jött le, hogy szinte egy fűszálat nem tett keresztbe, a talicskát tolta le párszor a kecskéktől, de mint mondták, azt is nagyon elhúzta. Nem sikerült Kabát Peti nyomdokaiba lépnie.

(#81) Vakegérke válasza antikomcsi (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vili választhatott tanácsadót, hogy kit hívjon ki párbajozni. Ahogy visszatértek a megbeszélésről, Máté rögtön leszögezte, hogy nem értett egyet Vili döntésével. Akkor nem értettem, hogy ezt miért találja fontosnak közölni, már értem. Nem akarta, hogy árnyék vetüljön rá egy gyáva puhapöcs miatt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) antikomcsi válasza Vakegérke (#81) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Amikor szót kért, és ezt mondta, már tudtam, hogy Vili nem a 2 fiú közül fog választani. De így sem sikerült neki maradni. Viszont távozásával nem igazán fog megnőni az egy főre jutó munka a sárga csapatban. Ma este szerintem láthatjuk majd, hogy nem lesznek annyira letörve a távozott játékos miatt, sőt nagyobb lesz az öröm azért, mert a aprólány győzött.

(#83) Vakegérke válasza antikomcsi (#82) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az se vetett volna jó fényt Vilire, ha Andrét választja, de így csutkára lejáratta magát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#84) antikomcsi válasza Vakegérke (#83) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó, de akkor mondhatta volna, hogy férfit választott, de legalábbis nem nőt!

(#85) Vakegérke válasza antikomcsi (#84) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magyarázza a bizonyítványát szerencsétlen.

"Ez vagyok én."
Igen, már tudjuk. Lejárattad magad, becsületed semmivé vált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) Vladi válasza Viktor77 (#16) üzenetére


Vladi
nagyúr

Farm vip. A farm az amúgy mi? Meg nem is vip.
Tanyaceleb? Na ez jó cím lenne. :))

Egyébként nincs már olyan, hogy tanyasi élet, max nyomokban, a falusival is ugyan ez a helyzet. Ami nagyon nagy probléma. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#87) Vakegérke válasza Vladi (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy ez nem jutott az eszembe...
Tanyaceleb. Jó cím lett volna. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) Vladi válasza Vakegérke (#87) üzenetére


Vladi
nagyúr

Autentikus. De a topiknak is ezt a címet adtad. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#89) Vakegérke válasza Vladi (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most már igen. Nagyon megtetszett az ötleted. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) Vakegérke válasza Vladi (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

Módosítottam. Celebtanya lett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#92) Vakegérke válasza Vakegérke (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegény Máté lesérült, de a sárgák így is győztek.

Birkanyírás lesz. Óvatosságot igényel, mert nem nehéz a csecsébe belenyírni. Reméljük a legjobbakat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#93) antikomcsi válasza Vakegérke (#92) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A legjobbakat, mármint a birkáknak! :DDD

(#94) Vakegérke válasza antikomcsi (#93) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nekiálltak birkózni velük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#95) Vakegérke válasza Vakegérke (#94) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előzetesben látható, hogy a piroskák bőven legyőzték a sárgákat nyírásban, pedig csak egy ollójuk volt négy ellen. Még hátra van, hogy melyik csapat tud hosszabb szálat húzni. Majd kiderül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#96) f(x)=exp(x) válasza Vakegérke (#95) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az előzetesben nem az volt, hogy az egyik csapatnak 4 (deka?)grammal lett több anyaguk? Tehát ahhoz képest hogy 1 ollójuk volt, tényleg jól teljesítettek, de ez ugyebár lényegtelen (egyébként 1 vs. 3 volt az olló eloszlása).

(#97) totron


totron
addikt

A elején, az első megmérettetések után volt pár sárga arc, amin őszinte elkeseredettség látszott, már a napi elfáradtságon túl. Ugyanabba neveztek be, s nagyon nem ugyanott találták magukat, ahol a piros tagjai, noha ugyanúgy erőfeszítéssel éltek, tényleg bele tettek mindent. Egy pillanatra meg is sajnáltam őket. Többre nem, mert volt egy aprócska gond: a nem kicsit gyermeteg, alul kinézős csalást követően falkatagként kiálltak a csalás mellett, a csaló tag mellett. Faramucin vette ki magát aztán, mikor egyéni küzdés mellett-után volt ez a kiváltképp rossz szájíz bennük. A játék része, hogy ez így pepitában: egyszer a kohézió, máskor az én.
A csapat érdekében csippentsünk le a moralitásból vagy csúnya, bomlasztó jelleggel ne visszhangozzuk nagy hangerőn, hogy nem is csalt a focista klasszik csapattag? Jó kis dilemma, én a fairplayt választottam volna, csapat ide, csapat oda. Amit ugye nem utólag kell emlegetni többször, nem akkor, nem attól lesz hatékony. A hülye buzi meg még örült is tettének, nyelvét felső fogsorának tolva, félig kidugva. De sajnálatra méltó is, mert Vili versenyző olyan halmozásokat vitt véghez, hogy láthatóan saját eredő kultúrkörének áldozata. Na, ki is ment, szót se többet. A kihívott kislány érzelmei meg túl lettek lihegve.
Többet nem tudok mondani, kérem kapcsojja be holnap is a következő epizódot. Ja de: Attilába jó adag fegyelem szorult és alázat is persze, ami a korral, előbbi meg gondolom a börtönévekkel jött. E kettő rendkívül hasznos a csapat számára, még ha ezt többen nem is látják. Az átadáson persze lehetne még finomítani.

(#98) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#96) üzenetére


Vakegérke
veterán

Estére kimerült az akkumulátorom, nem figyeltem eléggé. :B
Az zavart meg, hogy 4 olló volt, nem vontam ki belőle az egyet, ami a piroskáknak jutott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#99) Vladi válasza Vakegérke (#90) üzenetére


Vladi
nagyúr

A műsor a celebekről szól, vagy a tanáyról, ahová néhány celeb vetődött? Mert a celebtanya az egy tanyás műsor, a tanyaceleb meg egy műsor celebekről, a tanáyn. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#100) Vakegérke válasza Vladi (#99) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végiggondoltam okfejtésedet, igazad van. A címet az első verzióra átírtam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.