Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vladi válasza Vakegérke (#100) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

:C Jeee! Örülök, hogy felhasználod az ötletem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#102) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Vladi: ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#103) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha csak 6 dekával is, de győztek a sárgák. Húzzák a csapatok a zsinórt, mert azon múlik hogy melyikük győz, hogy milyen hosszút sikerül alkotniuk.

Bay Éva amolyan tyúkanyó. Táplálja a csapatot, más szerepe igazából nincs. Most azonban rendíthetetlenül sodor, hogy elég hosszú legyen a zsinór a győzelemhez. Majd később kialussza magát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Azok az arcok a sárga csapatnál, amikor megtudták, hogy mennyi gyapjút nyírt a két csapat hatalmas volt! :DDD
Nem kellett mondaniuk semmit, mindent tudtunk! ;]

(#105) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Attila nem értem miért lett ennyire ideges... :U

(#106) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A sárgaság győzött. Piroskáéknál holnap kiszavazás lesz, Attila szerezte meg a védettséget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#107) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#105) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mintha Zalán kétségbe vonta volna, hogy becsületesen játszott, ezt vette zokon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) f(x)=exp(x) válasza Vakegérke (#107) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Azt értem, de amiatt ekkora balhét levágni...
Ráadásul Zalán nem is tiszteletlen, bunkó stílusban vetette fel a dolgot.

(#109) antikomcsi válasza f(x)=exp(x) (#108) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem is túlreagálta a dolgot az ilyenek miatt el tudom képzelni, hogy pár játékosban félelmet kelt a viselkedése.

(#110) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megkeseredett fazon. Ha valami nem a szája íze szerint működik, zokon veszi, ha támadásnak vél valamit, rögtön "harap".

antikomcsi: Nincs miért félni, inkább taszító a viselkedése.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#111) totron válasza f(x)=exp(x) (#108) üzenetére


totron
addikt

Zalán itt egy jellemében igen gyenge szarnak bizonyult: ha előzetesen nem is sikerült kitérni az aktuális köteles játék minden szabályszegletére, Zsuzsa jelezte menet közben, hogy mi az, ami ápszolúte sportszerűtlen a többiekkel szemben, neki ezt a jelzést sikerült tökéletesen süket fülekkel abszolválnia, továbbra is messze a legvertikálisabb gerely volt a csapatban, míg a többi már szenvedett keményen önmaga gravitálódása által. Mit ad isten, a 3. csomóra váltáskor, a na de ténylegmostmáraztán pillanatában ez a díszbuzi hullott ki először. Eddig nem volt semmilyen húzása, de ez hadd ne legyen már szimpatikus.
Attilában meg benne van egy bizonyítási vágy, ami véleményem szerint amolyan jogos, alanyi jogon járó lehetőség, ha már bejárta az életútját és újból képernyőn van. Én is fölszívtam volna magam, ha egy ilyen felállásban egy ilyen jellem, ilyen piti indíttatásból hajtja a magáét. Ugyanis a döntő pillanatot vitatta, amit Zsuzsa nyugtázott akkor és ott, az Attila által alaposan és egyértelműen lecsekkolt szituációt. Emberileg, versenyileg rendben volt, figyelt mindenre, na meg ő is bírta a legtovább. Ezt a köztük 2 másodpercben lejátszódó dealt nem feltétlenül kellett látnia Zalánnak, de tér és idő és cselekmény valahogy tényleg érdekesen kavarodott össze a srácban, még ha nem is nyílt és nyers vádnak szánta ő azt az állítást/burkolt kérdést, az egyéni csapatjátékával együtt már bicskanyitó volt a megszólalása, szerintem is.

(#112) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki lesz a kiszavazott? Szerintem Marci. No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A sárgák lopni mentek. Mikor? Fényes nappal. Éjszaka nem lett volna jobb?

A piroskák nagyon töprengenek, hogy kit kéne kiszavazni. Abban nincs vita, gyengét kell, hogy erős maradjon a csapat. De hát ugye érzelmek is vannak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#114) f(x)=exp(x) válasza Vakegérke (#113) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez a lopós sztori nekem se nagyon jött be, ráadásul a mezőn keresztül "osontak", nem lennék meglepve, ha le lett volna beszélve ez a jelenet a pirosokkal.
Szerintem a Marci gyerek Éva nénit fogja kihívni, de ne legyen igazam... :U

(#115) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Ági is benne van a kiszavazós kalapban.
Egyébként Éva azon kívül, hogy tyúkanyóskodik, ami kényelmesebbé teszi az életüket, nem igazán segíti őket a győzelemre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#116) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bejött a megérzésem, Marcit szavazták ki. Szerintem Vivient hívja ki párbajra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Erre nem számítottam. Ági feladta, önként hazamegy. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) f(x)=exp(x) válasza Vakegérke (#115) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem meg nagyon hasznos tagja a csapatnak, Marcit pl. 100-szor könnyebben lehetne helyettesíteni a játékokon kívül, de még a játékoknál is tett annyit le az asztalra szvsz., mint Marci.

(#119) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Mi értelme volt Ágica nagy monológjának?

Amúgy most jött rá, hogy a gyereke bárminál fontosabb? Eddig nem tudta? 5 perccel előbb nem tudta? Előző este nem tudta? Megbeszélhette volna a csapattal lefekvés előtt, hogy ez a helyzet, és legalább mindenki nyugodtan aludhatott volna. Vagy megbeszélhették volna, hogy legyen ő a kiválasztott mindenképp, és bárkit hív ki, elveszti a játékot. Vagy ott mondhatta volna Marcinak, hogy válassza őt, és majd úgy játszik, hogy ne nyerjen. Ezzel szemben feladta inkább a játékot, miután lementek a stresszes részek. Erre a színjátékra nem volt szükség.

(#120) totron


totron
addikt

Ágica gone home. Sajnálom, mert ahogy kijött belőle a hang, hangleejtésének-intonációjának minden ízében ott volt a kifejezett jóindulat. Nála nagyon megjelent ez ilyenmód, önkéntelenül, alapjáratként. Régebben nem szerettem, mára de, megérett, vagy hogy.

Marci részére időt kell hagyni, bár az ő szerepköre eleve a hamar való elhullajthatóság volt, Ágnes mamó exitjével viszont még babérokra törés is lehet a vége. Ami persze nem valószínű, de így átmeneti törés keletkezett a forgatókönyvében (red bookjában).

24 éves, K1-gyerök teher mivolta meglepett. Őt kifejezetten jó célok vezérlik, nála meg ez üt át nagyon. Hogy ez hogyan, s miként csapódik le, az már egy más kérdés. Kimondottan keresték az okot, hogy szembeállítsák az orvosi állítást az övével, pedig nem volt szakadék a kettő közt. Mindenki besorolódik valamiként, valahova.

Lopás propagálása... A sónak mennie kell, de könyörgöm. Nem poén. Fordított esetet is megnéznék, nagyon, ha már így játszunk.
Terecskei tekintetében annyi és akkora, nagybetűs gyűlölet tud gyúlni és olyan elképesztő svunggal, hogy az már patológiás. Mi sem vagyunk mentesek a hozott sérelmektől, de egy érett személyiség megkívánná az ilyenek mérséklését. Hát neki nincs annyira megérett.

A lakhelycserére azt gondoltam lesz egy verseny vagy valami tét. Ez így, hogy csakígy, ez túl puritán és visszamenőlegesen súlytalanítja a megszerzett előnyt, a megérdemelt győzelem örömét. Instanttá lesz a szabályrendszer, nálam felérne egy vezetőség/játékmenet felé benyújtott bizalomvesztéssel.

Ki, mi számít gyengének és miért? Milyen szerepkör bizonyul fontosnak ment közben és milyen a vége felé? Nem tenném le a nagyesküt, hogy a fizikai erő a mindenkori legfőbb erő.

(#119) antikomcsi, és majd úgy játszik, hogy ne nyerjen He? Nem is értelek és na az lett volna a színjáték.
A gyakorlatban sült ki, hogy nehezebben bírja a kölök nélkül. Az meg elhangzott, hogy 2 pad közé nem akarja ejteni a csapatot, nem akar rosszul kijövő lépést, mert Marcit erősebbnek érezte magánál, pont a gyermektelenség miatti érzelmi függetlenség okán. Ez a kettő egy irányba mutatott, ezek összege indukálta a döntést. Valószínűleg ott, az éles helyzetben csúcsosodott ki benne, hogy tényleg nincs más lehetőség és szándék így már benne, mint amit előzőleg is fontolgatott erősen.

(#121) antikomcsi válasza totron (#120) üzenetére


antikomcsi
veterán

Így van, az lett volna a színjáték, amiről nekünk nézőknek nem is kellett volna tudni.

Mitől volt evidens, hogy azért mer Ágica feladja, Marci automatikusan marad? Miért nem kellett Marcinak kihívnia valakit és megküzdenie vele? Az, hogy Ágica feladja független a játéktól. Úgyhogy szerintem már az egész egy színjáték volt, de hamarabb nem jelenthette be hivatalosan, csak ott és akkor, hogy azért valami műsort lehessen készíteni, hogy izguljon a néző.

(#122) totron válasza antikomcsi (#121) üzenetére


totron
addikt

Mint írtam, szerintem ott csúcsosodott ki benne, de szerintem is volt egyben egy valóságshow-s formája a bejelentésnek. Ebben igazad van, nem biztos, hogy párbaj után nem biztos, hogy Marci maradt volna bent, de ezt nem az Ágica-exittel kell párhuzamba állítani. Nem akart szart a csapatnak, na, őszintén. Ha nem a számszerűségre törekednek, hanem az eredeti forgatókönyvre, akkor számbeli fölénybe kerültek volna a sárgák.

Szerk.: engem ez nem nyugtat meg, hogy nézőként fel vagyok ültetve, a realitit szeretem realitinek, nem pedig hazuditinek. Egyszer majd lehet, hogy megértem, hogy miért jó megtévesztettségre bazírozni befogadóként.

[ Szerkesztve ]

(#123) rushty


rushty
senior tag

Mi van a táskámban? [link] Sydney

Revolut meghívó pü-ben

(#124) Vakegérke válasza rushty (#123) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam csak egy kulcscsomó van, meg egy tokban az irataim, bankkártyám. Na jó, nem nőből vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#125) antikomcsi válasza rushty (#123) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én csak egy zacskót hordok magamnál, kitalálhatjátok, hogy mi van benne! :DDD ;]

(#126) rushty válasza antikomcsi (#125) üzenetére


rushty
senior tag

toás

Revolut meghívó pü-ben

(#127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Pont görgetem itt anyámnál a topiklistát unalmamban, mert ezt nézi, erre szembejön ez a téma.
Számomra felfoghatatlan. Komolytalan szarságokon veszekednek felnőtt emberek. Folyamatos kiabálás. Beszakad a homloklebenyem, éles szúrást érzek a halántékomban. Hivatalosan is visszasírom a Győzike Show-t, azon legalább lehetett röhögni.
Nagyjából pont anyám generációja (1970) az utolsó, ami ezt nagy százalékban nézi. Utánuk remélem lecsó ezeknek a szuperprodukcióknak.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#129) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megvolt az átköltözés. A sárgák nagyobb kuplerájt hagytak maguk után, mint a piroskák. Attila nem is állta meg szó nélkül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) Vakegérke válasza RubbishBin (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ez zavar, akkor a NyalóVilág műsorba inkább ne is nézz bele. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#131) RubbishBin válasza Vakegérke (#130) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Pont ma reggel láttam valamelyik híroldalon egy címből, hogy az is van megint. Legutoljára az Alekoszos szériát néztem, mert az akkori párom rákattant. Mármint a műsorra. Azt még bevette a gyomrom, el is szórakoztam Olivér röhögésein. De azóta durvábban agyhalott a színvonal, abból kiindulva amikor véletlen találkozok egy random videóban, valami VV vezetéknevű állampolgárral.

Amúgy a Viszkisnek marhára nem áll jól ez a bohóckodás. Gondolom nem jöttek be a köcsögök. Vagy tányérok, vagy miket csinált.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#132) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kicsit nehéz idetalálni, nagyon nem áll a számra ez a Tanyaceleb szó. Igazából nem is értem. A Celebtanya az érthető és ötletes, de ebben a formában nem tudom mire gondoltatok. Na mindegy.

Sárga csapat elég kicsinyes és szégyenteljes módon hagyta ott a portáját, a piros csapat sokkal szimpatikusabb volt.
Van pár ember a játékban, akikben kellemesen csalódtam és egész emberiek is tudnak lenni.

#128 RubbishBin

Kinek a pap kinek a papné. Amúgy ott van pl. "szuperprodukciónak" a való világ amit a 18-30 közötti csoportnak szántak, és nézik is lelkesen, pont a fiam generációja. Mondjuk ő pont rossz példa, mert TV-z is alig néz, de VV-t meg hasonlót véletlen sem.

(#133) RubbishBin válasza antikomcsi (#132) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Fene tudja, én 28 vagyok. Sem engem, sem a 28-30 éves barátaimat nem érdekli a VV. A húgom 18, ő sem nézi. De biztos sokan nézik ha létezik, kivéve ha kamu nézettségi adatokkal adják el a reklámidőt.

Okszi, ez a mikrofongerjesztő kiabálás tudatosította bennem, hogy én most itthagyom az anyámat.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#134) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A piroskák megnyerték a labirintusban rohangálós versenyben Anita egy órás segítségét. Túrót, sajtot, meg a fene tudja mit kell csinálniuk, és ő ért hozzá.
Szegény Éva alig bírta, Attila támogatása nélkül talán össze is esik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) Vakegérke válasza antikomcsi (#132) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kritikád elfogadva, stop. Cím átírva, stop. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#136) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ennyi volt, megyek a NyalóVilágba. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#137) antikomcsi válasza Vakegérke (#135) üzenetére


antikomcsi
veterán

Jaj, lehet félreértettél! Dehogy volt kritika, meg nem is akartam én beleszólni, hogyan nevezed a saját topikod. Egyszerűen csak nem igazán értem, hogy hogy jött ki a tanyaceleb, nekem nagyon furcsán hat, valahogy nem találom az értelmét. De szó sincs róla, hogy a hiba nem az én készülékemben van.

Mindjárt kezdés. Meg kell mondjam, próbáltam "független" maradni, de a sárgák tegnap látott disznósága miatt, ahogy ott hagyták a pajtát, ma a pirosaknak fogok szurkolni. Bár szerintem simán nyernek. Aztán a sárga brigád megpróbálhatja kitenni a fájós lábú koloncot.

(#138) Vakegérke válasza Vakegérke (#136) üzenetére


Vakegérke
veterán

A piroskáknak óriási előnyük, hogy a tejtermék gyártáshoz van hőmérőjük. A kecskéket horpadtra fejték, jöhet a gyakorlati meló gyakorlat nélkül.

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#139) Vakegérke válasza Vakegérke (#138) üzenetére


Vakegérke
veterán

A piros Máté előző nap hiába magyarázta Viviennek, hogy miként kell csinálni azt az izét, a csaj lehurrogta, a krapek meg behúzta fülét-farkát. Bezzeg reggel már emberkedett, mert Attila nem volt hajlandó hallgatni rá. Ugyanis Attila fejte ki a tejet, és Évával úgy döntöttek, hogy most úgy csinálják, ahogy ők akarják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#140) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Érti valaki, hogy a piros csapat mit csinál?

Konkrétan elmondták minden termék készítését lépésről-lépésre, pontos adatokkal.
Ennek ellenére úgy csinálják, ahogy gondolják?

Miért nem mondta a másik oktatásban résztvevő, hogy márpedig úgy fogjuk csinálni, ahogy mondták. Biztos nem hobbiból kell 95 fokra melegíteni, hogy mi csak úgy kihagyjuk ezt a lépést. Most úgy látszik, hogy totál elpuskázták azt a hatalmas előnyt, amit az oktatás és a hőmérő jelentett.

(#141) Vakegérke válasza antikomcsi (#140) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bele is buktak. Vivien kecskesajtját nem láttuk, Szoszimo nem tudta megkóstolni. Én Máté helyében most mondanék "szépet, kedvest" neki, mert nem hallgatott az okos szóra. Mondjuk Máté is megéri a pénzét, le kellett volna ugatnia Vivient, amikor elkezdett okoskodni.
No mindegy, holnap a piroskák tartanak farmgyűlést. Nem lennék meglepve, ha Vivient szavaznák ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) totron


totron
addikt

Előre okádom, hogy alapjáraton nincs bajom a melegséggel és nem megfelelési kényszerből írom ezt az aktuális divatpolkorrektség jegyében. De ez a buzigyermek, ki André névre hallgat, ma nekem nagyon-nagyon-nagyon sok volt. Főleg annak tükrében, hogy a produktumok készítése terén meg tökéletes antitálentum. Fáj, amilyen mértékben az. Őt rakták a kirakatba, eladni a cuccost, ami érthető is, de olyan szinten túltolta és úgy tolta túl, hogy komolyan a hányinger kerülgetett.
A drukkolás kényszere sem gyakran kap el, de ebben a szériában a pirosak jó, ha nyernek. Persze kinek hogy.

(#143) Vakegérke válasza totron (#142) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak egy játékos nyer. André a végjátékban már nem lesz ott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki szerzi meg a védettséget és kit szavaznak ki? A kiszavazott kit hív ki párbajra, ki győz és ki megy haza?

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#145) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A sárga Bálint feladta a játékot. Nem javul a térde, így hazamegy. Fene tudja, talán jobb így a csapatnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) antikomcsi válasza Vakegérke (#145) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem akarok ítélkezni senki felett, de nekem van egy olyan érzésem, hogy rájátszott erre a térdfájásra. És azért volt ez az egész, hogy ne legyen neki ciki, amiért sportember létére elsőnek dobta le a terhet magáról a játékban.

(#147) Vakegérke válasza antikomcsi (#146) üzenetére


Vakegérke
veterán

Könnyen meglehet, ezt már Zalán is mondta. Mármint hogy színészkedik. A birkanyírásnál úgy rohangászott, szorgoskodott, mintha semmi baja nem lenne a térdének.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#148) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Marci megy haza. Máté legyőzte patkódobálásban.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#149) antikomcsi válasza Vakegérke (#148) üzenetére


antikomcsi
veterán

Úgy érzem Marci reggelig dobálhatta volna a patkót akkor sem sikerült volna neki. Ez nem az ő világa, de szimpatikus volt az, ahogyan méltósággal állt az egész dologhoz.

(#150) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.