Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) King Unique válasza Bird (#848) üzenetére


King Unique
titán

3-5-7 (3/4-5- 6/7) millás sávok voltak [link] tudomásom szerint és Aurélió a kb. 5 millás csoportba tartozott, csak a pontosság kedvéért... :U
Sokan csak zseton miatt mentek oda, kibekkelték vhogy azt az időt, aztán húztak haza jó vastagon, ennyi.
Au meg még azért pár ember legalább produkált vmit. Madár is csak általános köztisztelet, korábbi eredményei alapján lett megszavazva elsőnek, nem itteni show teljesítménye miatt...
Éva kicsit nyers, kicsit sok, de központi figura az tény, viszont végelszámolásnál megint az általános képmutatás fog dominálni és inkább kihozza a nép/ csatorna győztesként a táncos Andit, hiába szürke kisegér, tegnapi összefoglalóban hangját se lehetett hallani...

[ Szerkesztve ]

(#852) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Azt nem értem hogy ha Éva is a testéből élt,hogy a viharba nem halt éhen. Én pl: egy darab száraz kenyeret nem adnék érte. Sőt azért fizetnék hogy ne érjen hozzám.

(#853) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Igazoltan voltam távol, a lányom gépének beszéltem a lelkére. Azt hittem, 8-ra itthon leszek, de ember tervez, apróságok végeznek.

Nem igazán történhetett említésre méltó dolog, ha kong a topic.
A stream nem akar beindulni, folyamatosan pufferel. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#854) Just_Reboot válasza Vakegérke (#853) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem voltál itt így pangás volt.

(#855) Szatyor95 válasza Vakegérke (#853) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Voltak benne jó részek (főleg a bátorságpróba), de semmi maradandót nem alkottak. Úgy a felénél inkább kikapcsoltam, és megkínoztam a szomszédot egy kis zenével. :D Meg igazából ma bemutatta a brigád, hogy alig értenek valamihez.

Nyugodj békében Integra!

(#856) Vakegérke válasza Just_Reboot (#854) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok pótolhatatlan. Itt voltál te hangulatfelelősnek. :)

Szatyor95: Mindjárt megnézem a műsort itt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#857) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Értem már, hogy Kriszta miért szexuálpszichológus. Ha egy férfi megpillantja, rögtön kívánatosabbnak látja a feleségét. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#858) Just_Reboot válasza Vakegérke (#857) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát ez ütött. :D
Tegnap én sem voltam elememben hulla fáradt voltam.

[ Szerkesztve ]

(#859) Vakegérke válasza Just_Reboot (#858) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ma már ketten fáraszthatjuk a többieket. ;)

Bárdos se közéjük való. Még szerencse, hogy legalább nem erőszakos. Az viszont nem jutott az eszébe, hogy ha már fél a kecskebogyóktól, karámot építsen a kecskéknek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#860) Just_Reboot válasza Vakegérke (#859) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A bátorság próbán Vad Jani nagyot alakított. Besz@ratta őket rendesen.

(#861) Vakegérke válasza Just_Reboot (#860) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp ott tartok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#862) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsuzsa bátrabb, mint gondoltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#863) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#859) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Bárdos nekem unszimpatikus... Valahogy az a stílus alapból nem jön be...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#864) Weeman1 válasza Just_Reboot (#860) üzenetére


Weeman1
veterán

Én nem csípem Jani-t.
Ha Balázs nem lenne ő egy nulla lenne.
Na jó így sem sokkal több. :)

Xiaomi 11T Pro

(#865) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Éva nagyon élvezi a főnökösdit. Az egy dolog, hogy kiosztotta a feladatokat, de hogy egyesével felrendelte a toronyba az embereket, az már nekem sok. No persze, meg is mondta, hogy meg akarja őket szívatni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#866) King Unique


King Unique
titán

CELEB VAGYOK: PERRE MENNE A PUCÉRKODÓ BÓDI SYLVI - erre szokták azt mondani, aki ......áll, ne csodálkozzon rajta, ha....., akarom mondani felveszik a fürdését... :DD

(#864) Weeman1: én sem :N
Bárdost meg csak Andi miatt tették oda, vajon mi bontakozik ki kettejük között, v mi nem...

[ Szerkesztve ]

(#867) Vakegérke válasza King Unique (#866) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerződés kérdése. Ha az szerepel benne, hogy a felvételek a rötölö tulajdonát képezik, felhasználásába még a "nagy" Bódi Sylvinek sincs beleszólása, akkor elmehet a pék f....
Hány bőrt akar még lehúzni a rókáról?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#868) King Unique válasza Vakegérke (#867) üzenetére


King Unique
titán

Evidens...nyilván rögzítve lett ez, tehát hiába fenyegetőzik... :D

(#869) Vakegérke válasza King Unique (#868) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, egy kicsit kiborít, hogy heti (minimum) 1 milliós bérezés után még követelőzik.
Ha én lennék a rötölö megfelelő embere, kockáról kockára végignézném a felvételeket, és ha találnék bármit, amire ráhúzható, hogy szerződés szegés, Sylvikéről még a bugyiját is leperelném.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#870) King Unique válasza Vakegérke (#869) üzenetére


King Unique
titán

Látod, ez van... :D
Szerintem csak kéne egy kis plusz zsé és/ vagy az zavarja, h nem profi fotós által, profi környezetben készült a "felvétel".
Az, h látszik az "izéje" meg szerintem már ugyan mindegy, láthatta már eddig sokszor az egész ország... :DDD

(#871) kukinyo válasza King Unique (#870) üzenetére


kukinyo
addikt

Inkább az zavarhatja hogy felvétel felfedte valós kinézetét, az agyon fotoshoppolt képek helyett.

(#872) King Unique válasza kukinyo (#871) üzenetére


King Unique
titán

Ja, az meg a másik, pont akartam is írni, h talán kicsit máshogy nézett ki itt ott, mint a magazinokban szokott... :DDD Bár, azért így se rossz, az tegyük hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

(#873) Just_Reboot válasza Weeman1 (#864) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Igazad van,de én szakadok a poénjaikon

(#874) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nézzük, mit rosszalkodik Éva. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#875) kukinyo válasza Vakegérke (#874) üzenetére


kukinyo
addikt

Hagy rosszalkodjon csak, úgy szép az élet ha zajlik. :D

(#876) Vakegérke válasza kukinyo (#875) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csalódnék benne, ha unalmassá válna. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#877) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Charlie for President. :D

Nyugodj békében Integra!

(#878) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tartom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#879) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bárdos kotródjon haza a francba. Egyem azt a fejlett önérzetét.

A tornát is elsumákolta...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#880) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Cookyban egy kínai piacos veszett el. :) Ilyen győzködést még csak ott láttam.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#881) Vakegérke válasza Szatyor95 (#880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó volt. :K :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#882) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#880) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:D :D

(#883) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nézzük Bandikát, hogy csak az önérzete fejlett, vagy ő maga is.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#884) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Tyű de makacs ez a Bárdosi...neki ne parancsoljon senki mert ő sem parancsol másnak. Mi lesz ha ő lesz a tábor főnök? :Y

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#885) Szatyor95 válasza PindurAnna (#884) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nyugodj békében Integra!

(#886) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aleskának bajusza van?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#887) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Szegény Évának megterhelő és fárasztó a parancsolgatás...

Nyugodj békében Integra!

(#888) Vakegérke válasza Szatyor95 (#887) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van dolga elég szegénynek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#889) Szatyor95 válasza Vakegérke (#888) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

De sajnálom szegényt. :D Gondolom az ájulás határán van már. Csak rossz oldalon. ;]

Nyugodj békében Integra!

(#890) Earl_Muttley válasza Szatyor95 (#887) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Kövezzetek meg, de bírom amit csinál.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#891) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is, de az biztos, hogy velem nem csinálná. Éjszaka elásnám a budiban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#892) Just_Reboot válasza Vakegérke (#891) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szivemből szóltál. :D

(#893) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#891) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem is lennének keresetlen húzásaim :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#894) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#893) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne kínozz, oszd meg velünk, hogy mifélék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#895) Szatyor95 válasza Earl_Muttley (#890) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Én rosszul vagyok tőle. Ennyire pofátlanul önfejű, házsártos, akaratos, hisztis embert ritkán látok. Velem ezt megpróbálná, az biztos hogy behajigálnám a folyóba éjjel egy kis úszásra.

Nyugodj békében Integra!

(#896) Just_Reboot válasza Vakegérke (#894) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Beásnám a földbe hogy csak a feje latszik ki. Aztán ráengednék egy focicsapatot 11 eseket rúgni.

(#897) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#894) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Rólam azt kell tudni, hogy ameddig valaki szépen kér, a világból is ki tudok neki menni. De ha parancsolgatnak, akkor jön egy olyan burkoltan és tudat alatt sértő stílus, amivel az illető szép lassan visszavesz, mert rájön hogy tudok én is olyan lenni mint ő.

Meg az apró kis véletlennek álcázott szivatások, amiket épp a helyzet ad! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#898) PindurAnna válasza Szatyor95 (#895) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Én még tudnám folytatni ezt a felsorolást...de jobb ha csak én tudom amit gondolok :DDD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#899) Szatyor95 válasza PindurAnna (#898) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Majd ráfogjuk, hogy ez egy új közösségépítő módszer. :D

Nyugodj békében Integra!

(#900) Vakegérke válasza Szatyor95 (#899) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csatlakozom! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.