Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Just_Reboot válasza Vakegérke (#450) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Iszap volt mondjuk híg trágyával viccesebb lett volna. Akkor madár sem ugrált volna bele ilyen lelkessen.

(#452) Vakegérke válasza Just_Reboot (#451) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha lehet szavazni, én rád szavazok, hogy te légy a következő játék szervezője. ;)

A poén az lett volna, hogy az összes szappant el kellett volna mosakodniuk, hogy megtalálják a kulcsot. Átlátszó szappan? Piha.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#453) PindurAnna válasza Vakegérke (#450) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Oda szívesen elmentem volna :) Nagyon jó a bőrnek az iszap és meleg is :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#454) Vakegérke válasza PindurAnna (#453) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi meg a képernyő elől drukkoltunk volna neked. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) Earl_Muttley válasza Just_Reboot (#449) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor ugyan nem a jó napon, de jól saccoltam. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#456) Just_Reboot válasza Vakegérke (#452) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az is jó lett volna, de én minden szappanba raktam volna kulcsot de csak az eggyik nyitná a ládát.

(#457) Vakegérke válasza Just_Reboot (#456) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vagy te olyan gonosz, mint én. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#458) Just_Reboot válasza Vakegérke (#457) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az biztos :))

(#459) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valaki árulja már el, hogy honnan származik, ki(k)től, kik adják elő azokat a zenéket, amiket aláfestésnek használ a műsor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#460) King Unique


King Unique
titán

Na, Tuja2 go home... helyes. :K
Azért azon meglepődtem, h Zsófinál is rezgett a léc...
Meg, h Tuja2 lehülyézi Ms.Factort, mikor neki sincs sok sütnivalója, v Ms. Kannának se, az meg helyesel...nem baj villantani, csak villantott egyet. :DDD
Ez a km^3 =káem3... :DD , de hát Aut eddig se az eszéért szerettük...

(#419) Vakegérke: nem tudod te mi a jó... :P ,nyilván 1 epizód alapján nem is lehet eldönteni, az is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#461) sziku69 válasza King Unique (#460) üzenetére


sziku69
senior tag

Akit kiszavaznak, az rögtön jön haza, vagy bevárja a többieket?

(#462) King Unique válasza sziku69 (#461) üzenetére


King Unique
titán

Elvileg jön haza, bár nem tudom pontosan, mert először vmi helyi szállodába viszik.

(#463) Weeman1


Weeman1
veterán

Bódi Sylvi pancsizik :D

Xiaomi 11T Pro

(#464) sziku69 válasza King Unique (#462) üzenetére


sziku69
senior tag

Aha, utána gondolom majd lesz még kötelezettségük az rtl klubnál.

(#465) Vakegérke válasza sziku69 (#464) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelentem, pofázni megjelentem! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#466) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ma vajon kit küldenek haza?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#467) Just_Reboot válasza Vakegérke (#465) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én megint nem látom a mait. De nektek jó szórakozást. :)

(#468) Vakegérke válasza Just_Reboot (#467) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi.

Laci kihúzta magát a buliból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#469) Vakegérke válasza Vakegérke (#466) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bejja mehetne már haza, nem hiányolnám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#470) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófinak qrvajó ötlete van. Tünde lesz a hajcsár. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#471) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tünde se beosztottnak, se főnöknek nem alkalmas.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#472) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem Sylvi lesz a dzsungelkirálynő. Ha nem ő, akkor Zsófi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#473) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Mit kerdezett Laci?

Alias: Júzer error

(#474) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hogy tud-e a mittudoménkicsoda. Gondolom Zsófi volt, vagy jelenlegi pasija. Berki, vagy Berci, nem hallottam tisztán.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#475) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki megy haza?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#476) PindurAnna válasza Vakegérke (#475) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Bea?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#477) Vakegérke válasza PindurAnna (#476) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy néz ki. :K

Nyertem! :DD

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#478) kukinyo válasza Vakegérke (#477) üzenetére


kukinyo
addikt

Zsófinak már másodszor rezgett a léc.
Hisztis pics@t kidobhatnák már onnan.

(#479) Vakegérke válasza kukinyo (#478) üzenetére


Vakegérke
veterán

Előtte Tünde menjen, engem ő idegesít.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#480) PindurAnna válasza kukinyo (#478) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Lehet, hogy hisztis, de igaza volt. Laci egyszerűen nem tud beszélni, nem képezi a hangokat, hanem kinyög valamit, aminek felét sem lehet érteni.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#481) kukinyo válasza PindurAnna (#480) üzenetére


kukinyo
addikt

Folyamatosan együtt vannak, megszokhatta volna.
Az más kérdés hogy én is csak a napi műsor végére kezdem el érteni hogy mit mond Laci.
Nekem minden nap szokni kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#482) Vakegérke válasza kukinyo (#481) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem nem kötelező megszokni. Aki még beszélni se tud, az ne emberkedjen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#483) King Unique válasza Vakegérke (#474) üzenetére


King Unique
titán

"Tud-e, a Berki" - jó értelmes mondat volt...de tényleg alig lehetett érteni, én először t helyett d-t értettem... :DD
Szerintem feliratozni kéne, mikor megszólal... :DDD

(#480) PindurAnna: +1 felirat kéne már alá...

(#484) Vakegérke válasza King Unique (#483) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak azért is poén a manus, mert irgalmatlanul hadar. Én mondjuk értem, mert gyerek koromban a szomszéd néni gyorsabban hadart, így megtanultam "gyorsan hallgatni".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#485) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, rajtam kívül van, aki nézi a mai eseményeket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#486) Just_Reboot válasza Vakegérke (#485) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Vagyok!

(#487) Vakegérke válasza Just_Reboot (#486) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor jó. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#488) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Be vannak tojva, pedig olyan széles a kajak, hogy fel se lehet borítani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#489) Just_Reboot válasza Vakegérke (#488) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Láttam a tegnapi bátorság próbát,sírtam a röhögéstől.

(#490) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ma végre én is nézem ezt a remek tv műsort :D

(#491) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Tündi nagyon nincs toppon.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#492) Vakegérke válasza Fr0z3n (#490) üzenetére


Vakegérke
veterán

Isten hozott. :)

Zé beborult.

PindurAnna: Másban profi. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#493) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Kereskedelmi csatorna rulz, máris reklám :(((

(#492) Vakegérke: És miben az? Csak nem célozgatsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#494) Vakegérke válasza Fr0z3n (#493) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem én célozgattam, hanem a filmjében a pasik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#495) Just_Reboot válasza Vakegérke (#494) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szakadok :)) :))

(#496) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Busman szusi. Milyen lesz vajon? Hogy nem gusztusos, azt biztosra veszem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#497) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szentnek tűnik a béke Zsófi és Laci közt. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#498) Vakegérke válasza Vakegérke (#496) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is szusi, hanem turmix.

Nem szagolgatni, nézegetni, lenyelni!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#499) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Busman turmixgépel ilyet se láttam még. :)

(#500) Vakegérke válasza Just_Reboot (#499) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy mekkora űrtartalmú az a pohár. Én egy decinek nézem. Sok lesz az a cirka 7 deci.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.