Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1001) Just_Reboot válasza Vakegérke (#999) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Én úgy nyakon vágtam volna hogy a takony menetet vágott volna a nyakán!

I love Project Treble!

(#1002) lacy86 válasza Just_Reboot (#964) üzenetére

lacy86
(addikt)

Pont ma mondtam asszonynak!

Bauko Eva-val egyutt go home!

(#1003) Vakegérke válasza lacy86 (#1002) üzenetére

Cooky jó fej. Meg Éva is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1004) Vakegérke

Cooky azt mondja Pákóról, hogy pofátlan. Van még rá néhány nem éppen dicsérő jelző.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1005) Vakegérke válasza Vakegérke (#1004) üzenetére

Még a mogyoróból is volt pofája zabálni.

(#1006) Vakegérke

Na, holnap megnézhetjük, hogy Pákó hogy húzza a rövidebbet. Beleszlapált Cooky kólájába, aztán még neki állt feljebb, amikor Éva a szemére hányta. Éva se volt rest...
Majd holnap.

(#1007) King Unique

King Unique
(nagyúr)

Mai epizódot kihagytam, mi volt benne, tényleg annyira béna volt Pákó, 0 csillag, Pityu "elverte" :F

(#1008) Vakegérke válasza King Unique (#1007) üzenetére

Először Aleskával mentek kincsvadászatra. 3 rúd, az elsőn lefelé növekvő nagyságú 7 akármi, amelyeket át kellett pakolni egy másik rúdra. Csak kisebbet szabad nagyobbra rakni, az mindegy, hogy melyik oszlopra.
A játék történelmében először nem szereztek ládát.

A bátorságpróbán Pákónak egy sötét szobában be kellett volna nyúlni a falon lévő lukakba, és kiszedni a csillagokat. A végén már Pityu tolta be kajakra Pákó kezét, mert egyedül sehova nem mert benyúlni. Az egyik dobozra azt mondta Balázs, hogy zsiráf van benne, ez a barom meg még el is hitte, naná, hogy nem nyúlt be oda se.
Üres kézzel mentek vissza. Pákó nagyon nem akart menni, de Pityu "kedves határozottsággal" fogta a karját, hogy meg ne lógjon.
Szóval kaja nuku. Pákó ment a riport szobába, kajáért kuncsorgott. Kaptak is, fejenként 1, azaz egy mogyorót. Pityu rögtön azt mondta, hogy ő nem kér, ha már nem szereztek csillagot, és Pákót is igyekezett lebeszélni róla, hogy elfogadja. Érdekelte is ez a büdös bunkót, szó szerint kitépte az osztó kezéből a mogyorót.

Még egy érdekesség, amelyből balhé is lett, ma este megnézhetjük.
Szóval kincses láda nuku. Jött az illatos levélke, hogy valaki menjen mit tudom én hova, és hozza be a táborba az ott található (átlátszó) dobozt, tegye le középre a fatönkre. Mindent a szemnek, semmit a kéznek. A többiek szinte egy emberként mondták Cookynak, hogy inkább oda se nézzen. Egy flakon kóla volt jégben, szegény manus meg majd' megőrült, minden vágya ez volt. Végül feloldották a tilalmat, 1 liter kólával gazdagabb lett a tábor.
Ma este késhegyig menő balhénak lehetünk tanúi. Az aljadék mocsok megdézsmálta Cooky kóláját, amiért ugye nem dicsérték meg, hogy finoman szóljak. Éva lett a kiszemeltje, elküldte ide-oda, meg hogy ez az ő országa, és takarodjon, meg hogy megveri. Jóba kötött bele.

Igen, ő otthon van Afrikában, ez nem vitás. Tiszta szívemből kívánom, hogy maradjon is ott.

Ha érdekel, megnézheted az adást. Megéri.

[ Szerkesztve ]

(#1009) King Unique válasza Vakegérke (#1008) üzenetére

King Unique
(nagyúr)

Hűha, mit hagytam ki... :Y
Azért azt már korábbi hasonló műsorokból is lehetett tudni, h eléggé beszari, na de ennyire...és mellé még nem kicsit pofátlan... :DDD
Évával jól jár, mert az kiosztja kajakra, de gondolom többiek szimpátiáját sem sikerült elnyernie.
Ma mindenképpen meglesem, jó nagy balhéra lehet számítani ezek szerint.

Nagyon köszönöm a részletes összefoglalást! :R

[ Szerkesztve ]

(#1010) Vakegérke válasza King Unique (#1009) üzenetére

Rám számíthatsz. ;)

Azt kifelejtettem, hogy úgy kapták meg a kólát, hogy 1 órán keresztül bárhova mentek, ugrálva, táncikálva kellett tenni. Mivel Pákó épp a bátorságát bizonyította, ebben se vett részt, bezzeg Cooky kólájából volt bőr a pofáján szlapálni.

(#1011) King Unique válasza Vakegérke (#1010) üzenetére

King Unique
(nagyúr)

Látod milyen...amúgy szórakoztató jelenség, de az ilyen húzásaitól nyilván kinyílik az ember zsebében a bicska.
Ha nem lett volna kamera, vsz Pityu is lekevert volna neki 2 akkora sallert, h megemberelte volna magát... :D

(#1012) Vakegérke válasza King Unique (#1011) üzenetére

Elég lett volna az is, ha Évával kettesben hagyják. :D

(#1013) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Most néztem a mai előzetest.
Azt mondja Évának hogy ez az ő hazája, menjen innen.
És eddig melyik "hazájában" élősködött?
Arra nem gondol hogy nem egy nővel szembe kellene menősködnie? Miért nem a próbatételen mutatta meg hogy "férfi"?
Néha tényleg szórakoztató de ebben a formában inkább undorító féreg.
Én biztos hogy akkorát rúgtam volna bele, hogy celeb vagyok ments ki innen, csatakiáltással repült volna a stábig.

(#1014) Szatyor95

Szatyor95
(aktív tag)

Na, érdekesek ezek a fejlemények. Évát sem csípem, de remélem kiosztja ezt a szerencsétlen kis... Esküszöm rontott a műsoron.

Nyugodj békében Integra!

(#1015) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1014) üzenetére

Szerintem már mindenki utálja ezt a mocskot a táborban. Ha fizikailag nem is, de kapni fog.

(#1016) Just_Reboot

Just_Reboot
(addikt)

Remélem Pityu elgyepálja. Ha az az ő hazája akkor miért élősködik nálunk?

I love Project Treble!

(#1017) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1016) üzenetére

Ezt már szinte mindannyian kérdeztük. Remélhetőleg így vannak ezzel a nézők milliói is.

(#1018) kukinyo válasza Just_Reboot (#1016) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Mert otthon még az oroszlán is kiköpné.
Nálunk meg milliókat keres a butaságával.

(#1019) Szatyor95

Szatyor95
(aktív tag)

Ugye rosszul értettem, amit Évának mondott?

Nyugodj békében Integra!

(#1020) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1019) üzenetére

Azt mondta, hogy takarodjon, mert ez az ő hazája, meg hogy megveri. No de hamarosan megnézhetjük.

(#1021) Vakegérke

Na, srácok, kezdődik!

(#1022) Vakegérke

Itt lehet szavazni, Bunyós Pityura nyomtam egyet. Meg Évára. :)

[ Szerkesztve ]

(#1023) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1022) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Én is nyomok a Pityus Bunyura.

I love Project Treble!

(#1024) Vakegérke

Aleska rugalmas, Éva motivált. Vajon melyikük győz?

(#1025) Vakegérke

Ha én rájönnék, hogy Pákó a fogkefémet taperolja, nem lennék vele kíméletes. Ahogy hallom Pityu hangján, ő se szereti.

(#1026) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1024) üzenetére

Szatyor95
(aktív tag)

Ha tippelnem kell, Aleska. Bár Éva jól üt, hamarabb elfárad. Aleska pedig edzettebb, így ha elég sokáig tudja húzni a mérkőzést, lehet Éva nem fogja már úgy bírni. Persze ha ésszel megy a ringbe, simán van esélye Évának a győzelemre.

Szerk.: Pákóra: Én elintézném, hogy többet ne kelljen fogat mosnia.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1027) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1026) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Én megmártanám Pákó fogkefélyét a budiban.

I love Project Treble!

(#1028) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1027) üzenetére

Én meg tapsolnék hozzá. :K

(#1029) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1024) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Éva egy papírzacskót sem tudna szarrá verni....ami tele van szaral!

[ Szerkesztve ]

I love Project Treble!

(#1030) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1029) üzenetére

Viszont nem ijedős. :)

(#1031) Szatyor95 válasza Just_Reboot (#1027) üzenetére

Szatyor95
(aktív tag)

Én nyomnám utána a fejét is.

Nyugodj békében Integra!

(#1032) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1031) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Most hogy így mondod én az egész embert beleraknám a budiba.

[ Szerkesztve ]

I love Project Treble!

(#1033) Szatyor95 válasza Just_Reboot (#1032) üzenetére

Szatyor95
(aktív tag)

Színre végül is majdnem stimmel, meg megnevezésre is azzal, ami odabent van.

Nyugodj békében Integra!

(#1034) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1033) üzenetére

Ez nagy volt. :DD :C

Megjegyzem Aleska is genyó volt.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1033) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Meg kinézetre is.

I love Project Treble!

(#1036) Szatyor95

Szatyor95
(aktív tag)

Vakegérke: Sajnos igen. Bár az eredeti ötlet még jó is lehetett volna, csak nem kellett volna hagynia a WC tartamot.

Justreboot: Nyertél. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1037) PindurAnna

PindurAnna
(Közösségépítő)

Peti jól nyomja :C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1038) Vakegérke válasza PindurAnna (#1037) üzenetére

Egyszerűen csodálom. :K

(#1039) Vakegérke

Szegényke Pákócska, nyugtatásképp meg kéne szoptatni...

(#1040) Szatyor95

Szatyor95
(aktív tag)

Akkor jól értettem és láttam. Ekkora egy f@sszopó szemétládát mint ez a sz@rdarab... Jó, Éva rondán kezdett, de ahogy reagált rá... Nőt megütni? Még csak szájra is venni ilyet..

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1041) Vakegérke

Éva és Cooky megbocsájtott Pákónak. Én nem tettem volna.

(#1042) Vakegérke

Na, ki megy haza? Szerintem Bárdos.

Kriszta. Ez a döntés se lep meg.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1042) üzenetére

Szatyor95
(aktív tag)

Majdnem, a szépségkirálynő megy. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1044) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1043) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Ha a busz elütné szebb lenne. :D

I love Project Treble!

(#1045) King Unique

King Unique
(nagyúr)

Azért látszik Pákó is elég prinkó (pl. beröfögések)...de genyó volt Aleska és Éva is túlhúzta az agyát rendesen... :D
Kihasználják azt is, h nem tudja magát rendesen kifejezni kommunikálás terén, de ugyanakkor meg olyan, mint egy nagy gyerek és nem mondhatni, h rosszindulatú, mint egyesek...

(#1046) Weeman1

Weeman1
(veterán)

Este néztem a Celeb vagyok beszéljük ki című műsort.
Aurélió is benne volt,ha tudjátok nézzétek vissza,
jobb mint az anyaműsor komolyan. :)

Xiaomi Redmi Note 5 Pro 4/64

(#1047) Vakegérke

Most is rosszalkodik a stream. Remélem, lesz valaki, aki "élőben" közvetíti az eseményeket.

(#1048) Vakegérke

Látok, látok! Működik a stream. :K

Jó fej a süni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1049) Vakegérke

Érdekes, most nincs szavazási lehetőség, holott bezengték.

Már van, viszont megfagyott a stream.

[ Szerkesztve ]

(#1050) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1049) üzenetére

Just_Reboot
(addikt)

Szerintem a hangokban Balázs és Jani keze van. :D

I love Project Treble!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.