Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Szerintem Évát nyugodtan ott is hagyhatják :K

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1402) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1399) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Vitt volna neked banántot és megkért volna hogy durj bele a hajadba. :D

(#1403) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1400) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Sejtettem. :))

Justreboot: Az kellett volna még. Agygörcsöt kaptam volna. :D

Csak tudnám miért lehet még mindig Aleskára szavazni.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1404) Vakegérke válasza PindurAnna (#1401) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ő győz... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1405) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1403) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nincs Aleska a listán. Egy pötty megint Évára. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1406) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1405) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ha előbb kérdezem... 22:21-kor még ott volt. :)

Nyugodj békében Integra!

(#1407) Vakegérke


Vakegérke
veterán

És most aztán hajrá Éva!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1408) Sub-S válasza Vakegérke (#1407) üzenetére


Sub-S
senior tag

Próbálj meg Andira szavazni. :)

(#1409) Vakegérke válasza Sub-S (#1408) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is mondasz butaságot. Általában nem jön be a favoritom. :)

Azértis hajrá Éva! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1410) Sub-S válasza Vakegérke (#1409) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nem ezért írtam hanem, hogy engedi-e egyáltalán. :)

(#1411) Vakegérke válasza Sub-S (#1410) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok beleszólása nincs. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1412) Sub-S válasza Vakegérke (#1411) üzenetére


Sub-S
senior tag

Itt akárhányszor lehet nyomni?

Ha Andira nyomok:
Hoppá! Úgy tűnik, túl gyorsan akartál egymás után szavazni...
Ha Évára:
Köszönjük a szavazatodat!

(#1413) Szatyor95 válasza Sub-S (#1412) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Akárhányszor, de kell közte lennie egy kis időnek.

Nyugodj békében Integra!

(#1414) Vakegérke válasza Sub-S (#1412) üzenetére


Vakegérke
veterán

Frissíthetted volna az oldalt, úgy sikerült volna. Már lezárták a szavazást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1415) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

És akkor most mehetek lottózni Veletek együtt.

Szerk.: Valahogy ez jutott eszembe az eredmény hallatán:

"Átverhet a látvány, átver ez a látvány,
átverhet a látvány
BUNDA!"

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1416) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1414) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

:(

Andi...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1417) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Andi nyert, a csöndes szürkeség. Gratula. :)

Megvonom a vállam, ettől függetlenül szórakoztató műsor volt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1418) lacy86


lacy86
addikt

Siman Andinak kellett nyerni!
Gratula!
Eva azert durva lett volna dzsungel kiralynonek! ;]

Veg szavam a topikban:

Kicsinallak te kocsog :DDD

Vakegerke!!!

Lehet nyitni az uj VV topikot! :P

[ Szerkesztve ]

(#1419) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm mindazoknak, akik velem tartottak ennek a műsornak a kibeszélésében. :R

Akik még nem unják, azokat újabb fertőbe invitálom, a NyalóVilág vasárnap induló műsor sorozatát kitárgyalni, amely 19 órakor kezdődik a rötölö kettes csatornán.
Itt, vagyis a topicban találkozunk. :)

lacy86: Mint láthatod, már él a topic. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1420) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1419) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Egy élmény volt! :)

A VV nem érint szerintem, a 4-et néztem utoljára :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1421) King Unique


King Unique
titán

Azért nyert Andi, mert a műsor népszerű volt és a köznép nézte. Márpedig ezek nagyja, már elnézést, de olyan mulya, h csak azt látja és nézi, milyen aranyos, helyes ez a kislány, na akkor szavazzunk rá egyet... :DDD Nem azt, h ki az igazán jó játékos, ki csinálja a műsort...
Illetve szerintem csatorna úgymond kedvére akart tenni, az általános, ilyen műsorok lényegét nem értő mulya rétegnek, hadd örüljenek... :DD

Egy VV ehhez képest más...újabban eleve fizetős csatornán van, inkább fiatalabb réteg nézi, már szereplőket is ezen korosztályhoz igazítják. Ők jobban bírják a balhét, csípik az ilyen húzósabb karaktereket. Illetve szerintem csatorna is inkább a tökösebb szereplőket favorizálja, legalábbis elmúlt 3 széria alapján...szerencsére. :K

(#1419) Vakegérke: Úgy legyen!
Remélem lesznek érdekes, jó karakterek, nem ilyen, főként tujacsorda, mint a ebben a celebes vacakban,,,

[ Szerkesztve ]

(#1422) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Sajnálattal olvasom, hogy a balhézás, az üvöltözés, az erőszak a nyerő sok embernél.

Ha valaki sokkal szerényebb és tud gondolkodni is, valamint normális emberi szavakkal tud kommunikálni és problémákat megoldani, az sokkal emberibb mint az első mondatomban felsorolt jelzők birtokosai.

Az elsőt én nem embernek, hanem inkább állatnak nevezném így stílusosan a helyzeti viszonyoknak megfelelően.
De kívánom legyen ilyen anyátok és barátnőtök-feleségetek, mint az állatok titulussal megnevezett lények ....

Köszönöm, hogy olvashattalak benneteket és olvastatok engem is :R

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1423) kukinyo válasza PindurAnna (#1422) üzenetére


kukinyo
addikt

Nagyon rosszul látod a dolgokat.
Ez egy műsor, amit azért néz az ember hogy kiszakadjon a saját hétköznapi életéből.
Ha arra vagyok kíváncsi hogy valaki milyen szépen mosogat, kimegyek a konyhába és nézem a páromat.
Egyébként ekkora képmutatással már rég találkoztam.
Minek nézted az "állatokat"?
Vagy te egész idő alatt a szépen, intelligensen mosolygó de semmit nem csináló tujákat figyelted?
Kb olyan izgalmas lehetett mintha a fű növését néznéd.

[ Szerkesztve ]

(#1424) PindurAnna válasza kukinyo (#1423) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Szerinted akik nem tudnak felelősségteljesen és következetesen élni és gondolkodni, azok honnan szerzik a viselkedési utánzásokat, az öltözködési mámort, azt, hogy "vagány leszek, mint a sztárok"? Mind az ilyen műsorokat "majmolják", azaz utánozzák. És itt nemcsak a fiatalokra, hanem a felnőttekre is gondolok.

Sajnos azt hiszik az ilyen emberek, hogy ők ettől többek lesznek (bármiben is) ha így viselkednek, mint amit láttak :((

Látom, hisz szociális szférában dolgozom, nap, mint nap szembesülök az ilyen emberekkel sajnos.

Nem voltam "függő", de azt a pár műsort amit láttam, és olvasok néha az adott emberekről, pont elég volt, hogy ki az akinek én drukkolok akár itthon ülve, munka közben is :) De ha már ez a tv csatorna megy, akkor nem fogok a munka mellől felugrani, hogy kapcsolgassam, ezért hallgatom ami van, néha nézem is :)

Az írásodból arra tudok következtetni, hogy benned is van egyfajta vágy, hogy így ki tud tombolni magad, mint például Éva, ha ennyire "boldogsággal tölt el" a látott viselkedés.

Lehet én szerényebb vagyok, de soha nem üvöltözök és kiabálok. Pedig van gyermekem is, aki illedelmes kitűnő tanuló srác és kamasz :) Mindent meg lehet higgadtan, normális hangnemben oldani, csak akarni kell! :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1425) King Unique válasza PindurAnna (#1422) üzenetére


King Unique
titán

Ez egy bizonyos oldalról nézve maximálisan igaz, csak az a baj, h ezek a műsorok nem csak erről szólnak. Ide, ha úgy tetszik, "állatok" (is) kellenek, mert ők tudnak szórakoztatni, ő miattuk nézi a többség. Ebből kiindulva, magát az egész műsort is lehetne akár negatív jelzővel minősíteni, amit normális ember nem feltétlenül kell, h nézzen. Ha igen (attól még lehet normális), akkor meg ne lepődjön meg, ne akadjon ki az ilyeneken, ilyen szereplőkön, mert vhol az is egyfajta képmutatás.
Andika szép is, jó is, de nem valóságshow-kba való, az evidens, ahogy sokan mások se. Ő táncikálós műsorba elvolt, az az ő terepe, táncolni, utána pár mondatban nyilatkozni. De az ilyen műsorok, ahol szórakoztatni, szerepelni, kicsit kavarni, balhézni is kell, h nézett legyen és közönség is felfigyeljen rád, az már nagyon nem az ő asztala....ebben márpedig Éva 100x jobb volt.
Meg ugye itt szimplán arról volt szó, h az emberek hajlamosak az általános megítélést, korábbi dolgokat, lásd Évánál piálás, balhézás előtérbe helyezni, v csak az alapján ítélkezni szavazáskor...
Az, h az ilyen nő kéne-e feleségnek a stílusa miatt, v nem, egy másik dolog, de nekem, mint nézőnek játékosként kell értékelnem, a fentebb említett szempontok alapján.

(#1423) kukinyo: +1

(#1426) Weeman1


Weeman1
veterán

Azért jó volt veletek a sorozat.
Bár a végén nem írtam,de alvastalak titeket. :)
A melóm miatt persze.

Xiaomi 11T Pro

(#1427) Vakegérke válasza Weeman1 (#1426) üzenetére


Vakegérke
veterán

Öröm volt, ha megnyilatkoztál. Remélem, a NyalóVilág topicban is elmondod majd a véleményed. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1428) Szatyor95 válasza PindurAnna (#1422) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Embere válogatja. Ez egy műsor, ami lássuk be, azért meg volt rendezve itt-ott. Gyanítom másképp nem lett volna ennyi és ekkora cirkusz. Meg nézettség sem, így kellett még sarkítani a karaktereken. Persze most nem arra gondolok, hogy Éva valójában egy szende kis ártatlan, voltak ügyei bőven, néhány Magyarországon kívülre is nyúlt. De Ő is ember, követ el hibákat. Többet követett el mint a nagy átlag, így ideális volt arra, hogy Őt alakítsák ki sz*rkavarónak a rendezők. Na meg mint Andi mesélte, Ő sem volt mindig olyan mint most.

"De kívánom legyen ilyen anyátok és barátnőtök-feleségetek, mint az állatok titulussal megnevezett lények ...."
Ezt meg remélem, hogy nem Te írtad oda mint Közösségépítő és békepárti.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#1429) kukinyo válasza Szatyor95 (#1428) üzenetére


kukinyo
addikt

"Ezt meg remélem, hogy nem Te írtad oda mint Közösségépítő és békepárti."
De, bizony ezt ő írta.
Pont ezen háborodtam fel én is (habár direkt nem erre reagáltam, a vita elkerülésének érdekében).
Ez pedig a nekem címezve:
"Az írásodból arra tudok következtetni, hogy benned is van egyfajta vágy, hogy így ki tud tombolni magad, mint például Éva, ha ennyire "boldogsággal tölt el" a látott viselkedés."
Milyen alapon ítél (ismeretlenül, 1 hozzászólás alapján) meg, kritizál bárkit is?
Mondja el a véleményét személyeskedés nélkül, azzal nincs semmi baj.
De ez így szerintem nem közösségépítőhöz való viselkedés.

[ Szerkesztve ]

(#1430) Vakegérke válasza kukinyo (#1429) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szándékosan nem OFF.

PindurAnna egész jól elvolt a műsor végéig. Nem értem, hogy miért pont a műsor zárása után érezte szükségét, hogy vaskos kritikát gyakoroljon. Annál is inkább fura, mivel az lett a győztes, akinek a győzelmét kívánta, és a kritikus hozzászólást senki nem provokálta ki. Ez nem is lett volna baj, csak meglehetősen erős volt a befejezés:
"De kívánom legyen ilyen anyátok és barátnőtök-feleségetek, mint az állatok titulussal megnevezett lények ...."
Ehhez képest a reakciók meglehetősen lágyak, visszafogottak voltak.

Ja, hogy Közösségépítő? Akkor neki biztos szabad ilyen módon belegázolni mindenkinek a lelkivilágába.

Mondanám még, de nem merem. Ugyan nem lennék durva, provokatív, nem engednék meg magamnak olyan alpári kiszólást, mint amilyen súlyú az idézett mondat, de félek, hogy az a párja, akire gondolok. Nem szeretném, ha fogást találna rajtam, és kényszerpihenőre küldene.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1431) kukinyo válasza Vakegérke (#1430) üzenetére


kukinyo
addikt

Amit akartál, elmondtad. Aki meg akarja érteni, az megérti. Ezt esetleg csak Pákó nem értené. :D
Nem történt katasztrófa, túléltünk ennél bizarabb dolgokat is.
Zárjuk is le a témát. :)

Köszönöm hogy itt lehettem és veletek kisérhettem végig a műsort.
Jővöre ugyan itt. :R

[ Szerkesztve ]

(#1432) Vakegérke válasza kukinyo (#1431) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm, hogy itt voltál. :)

Ha úgy gondolod, és érdekel a műsor, a másik topicban vasárnap találkozunk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1433) kukinyo válasza Vakegérke (#1432) üzenetére


kukinyo
addikt

Ok :)

(#1434) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#1420) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hopp, te kis huncut, lebuktál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1435) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1434) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nincs RTL Káttű-m. Stream lesz itt is?

(A szereplőktől függ majd az érdeklődésem szerintem. :) )

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1436) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#1435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem sincs, és még működő stream-et sem találtam. Másnap meg lehet nézni ismétlésben a műsort.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1437) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#1435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van remény. :)
Olvasgass, hátha kedved szottyan megszólalni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1438) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1437) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor nézném :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1439) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#1438) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.