Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aleska még a romlottnak tűnő szószt is megeszi. Tényleg éhesek lehetnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1302) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pákó visszatér Magyarországra.
Mondá Balázs, és ezzel fájó sebet szakított fel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1303) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ezek ma éhen fognak dögleni...

Nyugodj békében Integra!

(#1304) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1303) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már Pákót nem érinti, ő a szállodában zabálhatott kedvére.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1305) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Pákó most belakmározhatna a kukacokból. :D

[ Szerkesztve ]

(#1306) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1304) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Hacsak nem kapták el és sütötték meg a többiek.

Nyugodj békében Integra!

(#1307) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1305) üzenetére


Vakegérke
veterán

Túlszárnyalta önmagát.

Korán beszéltem. Neki a patkány olyan, amilyen a kígyó.

Hú, buta, mint a föld a majréja mellett. Győzikével kéne összeköltöztetni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1308) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Hár rég röhögtem ilyen jót...:D

(#1309) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1308) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rajta kívül bármelyik táborlakó megcsinálta volna az egészet. De persze zabálni volt pofája.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1310) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

1 csillag. A helyükben megsütöttem volna az biztos.

Nyugodj békében Integra!

(#1311) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1309) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ilyen fosos embert én még nem láttam. De jót mulattam rajta.

(#1312) Vakegérke válasza Just_Reboot (#1311) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolom kiröhögöd, ahogy én is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1313) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bundáskenyééér! Vajon ehetnek ilyen fincsiséget?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1314) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1312) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem lehet kibírni röhögés nélkül amit csinál.

(#1315) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

A 4 lába van mégsem asztal találós kérdésről csak nekem ugrott be ez?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1316) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1313) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Pákón kívül bárki ehet,én neki nem adnák.

(#1317) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ehetnek. :)

Justreboot: Sejtheted, hogy én se...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1318) Szatyor95 válasza Earl_Muttley (#1315) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nekem is ez ugrott be. :DDD

Nyugodj békében Integra!

(#1319) Just_Reboot válasza Earl_Muttley (#1315) üzenetére


Just_Reboot
addikt

De én is pont erre gondoltam. :D

(#1320) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csaj túltengés van. Csajnak kell hazamenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1321) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1320) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Akkor Balázs.

Nyugodj békében Integra!

(#1322) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1321) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1323) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1321) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Amilyen felső volt rajta a bátorságpróbán én olyat csajokon lattam.

(#1324) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ki megy haza? Szerintem Andi.

Jól értem, hogy Andi védett? :F

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1325) Just_Reboot válasza Vakegérke (#1324) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Andi nem mehet akkor Aleska megy.

(#1326) Szatyor95 válasza Just_Reboot (#1323) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

:DDD

Közérdekű: Szerintem Aleska, ha már Andi nem lehet. Vagy Cooky, de inkább Aleska.

Nyugodj békében Integra!

(#1327) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyhangúan Aleskára szavazunk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1328) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cooky megy haza, nagyon nem értem. A végén még tényleg Andi lesz a győztes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1329) Szatyor95 válasza Vakegérke (#1327) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Egyhangúan meg is szívtuk. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1330) kukinyo válasza Vakegérke (#1328) üzenetére


kukinyo
addikt

Évát az ország 98%-a utálja, Aleskáért csak egy bizonyos réteg rajong, ha rajong.
Marad Andi, aki ugyan normális embernek tűnik de nem ilyen játékba való.
Unalmas, egyhangú, ellenben bátor, vakmerő.

(#1331) Earl_Muttley válasza kukinyo (#1330) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aleska szerintem a kopasz, sörhasú, vízhólyagos tenyerű 50-es réteg kedvence egyedül... :U :U

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1332) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Egyébként most, hogy jön a döntő, Ti kire tippeltek, ki fog nyerni?

Szerintem Andi. Esetleg Aleska, de erre nem látok sok esélyt.

Nyugodj békében Integra!

(#1333) Just_Reboot válasza Szatyor95 (#1332) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az szende kislany nyeri, de nekem mindegy mert cooky nak szurkoltam.

(#1334) kukinyo válasza Earl_Muttley (#1331) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem ezt írtam volna. :F
Csak nem ilyen részletességgel.

(#1335) Vakegérke válasza Szatyor95 (#1332) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bízom Évában. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1336) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Akkor javítom magam Aleskára, izgalmasabb ha mindenki másra tippel/másnak szurkol. :) Meg az utóbbi adások negatívumai ellenére a 3 lány közül talán még Ő a leginkább szimpatikus karakter számomra. Ha anevemearl szavaival akarok élni, én leszek a "kopasz, sörhasú, vízhólyagos tenyerű 50-es réteg". :D

Nyugodj békében Integra!

(#1337) King Unique


King Unique
titán

Hogy ki nyeri? Kb. egyértelmű, a szürke, álszent Andika...még Balázsék is megjegyezték, h taktikából hirtelen milyen aktív lett, ennyit az elmúlt 2 hétben nem mutatott... :DDD
Azért Pákónál a dugd a fejed egy szűk kalitkába a patkányok közé, semmi védőszemüveg, + orr/ fülvédő nélkül, azért durva volt...azt én se vállaltam volna be. Többi még elment.

[ Szerkesztve ]

(#1338) Vakegérke válasza King Unique (#1337) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egérkém volt, szabadon mászkálhatott rajtam. Nem volt büdös, nem volt undorító. Kórháznál dolgoztam, a kísérleti részlegnél patkányokat is tartottak, nem egyszer barátkoztam velük, mászkáltak rajtam kedvükre. Nem voltak büdösek, nem voltak undorítóak.
Ezek a kicsiny állatok semmivel sem undorítóbbak, mint egy macska, vagy egy kutya.

Ami meg a játékot illeti, hajrá Éva!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1339) King Unique válasza Vakegérke (#1338) üzenetére


King Unique
titán

Hát azért ok, de egy sereg patkány közé, mindenféle védőcucc nélkül, csak fejedet belógatni, azért húzós...még a koporsós hagyján, mert ott legalább egész testen voltak, védőszemüveg stb., de előző... :U

Hajrá Éva, nálam is :K , de nagyon meg lennék rajta lepődve, ha ő nyerne. Ebben a játékban még nincs meg az a fajta reálisabb értékelés, ami utóbbi szériákban a VV-knél, h AAA nyert. Alek-Attila-Aurélió, akik valahol megérdemelték, még ha nem is mki szimpatizált velük. CVMKI-ben inkább csak a sima általános közízlés és szimpátia a meghatározó, abban pedig Andi vezet toronymagasan... Mert mind Éva, mind Aleska ilyen téren nagy hátránnyal indul, pedig mind2 csaj jobban megérdemelné.

(#1340) Vakegérke válasza King Unique (#1339) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Évát ma nem szórják ki, jó esélye van a győzelemre. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1341) King Unique válasza Vakegérke (#1340) üzenetére


King Unique
titán

Meglátjuk... :) Szerintem Aleska megy ma, ha minden jól megy. De én gyanítom, h első szériához hasonló, "jó és rossz harca ---> győz a jó" csata lesz...
De legyen igazad, cool lenne, ha Éva nyerne. :K

(#1342) Vakegérke válasza King Unique (#1341) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy jól kombinálsz. Andreának kéne hazamenni, de ahogy mondod, "jó és rossz harca ---> győz a jó" alapon Aleskát szórják ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1343) King Unique válasza Vakegérke (#1342) üzenetére


King Unique
titán

Utána meg vsz Évát és győz a jó= Andi...
Évánál is az baj, h hiába jó játékos, bírom meg minden, de a nép a piálásáról, balhéiról ismeri...Bár neten elvileg főként a fiatalabb réteg szavaz, aki talán jobban azonosulni tud vele, v "elnézőbb", de xy fórum netes kommentjeit olvasva sokan támadják közülük is az előbbiek miatt. Illetve, az se jó húzás szerintem, h ennyire nyíltam cinkeli Andit, meg a háta mögött Aleskát, mert ez sokx visszaüthet és mártírt csinál a másikból, ezáltal a néző is az utóbbira fog szavazni...
Bár adja Isten, h ne így legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1344) King Unique


King Unique
titán

Volt alkalmam ma elcsípni retek 2-n futó CLMKI beszélgetős műsorának végét. Ott volt Pákó, Pityu, Pars, Pákót mutatták leginkább, legalábbis amennyit én láttam belőle, ő Évát favorizálta. A Lilu meg csipkelődött vele rendesen és erősen cinkelte a favoritját...
Aztán előkerült az elcsépelt "jó és a rossz" teória is...szerintem ezek alapján újabb kis megerősítést nyert, h ki lehet majd a győztes... :W

(#1345) Vakegérke válasza King Unique (#1344) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem lefutott a meccs. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1346) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na nézzük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1347) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én se lennék nyugodt a dzsungel közepén éjszaka ilyen hangok hallatán. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1348) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ma nem lesz kiszavazás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1349) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Cooky Orczy piaci akcentusa még mindig megunhatatlan. :D

Nyugodj békében Integra!

(#1350) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Éva rajzán én felsírtam :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.