Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián még az égvilágon semmit nem csinált a tűz karbantartásán kívül. Ha szólt is valamit, csak csöndesen puffogott.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#902) Szatyor95 válasza Vakegérke (#900) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Erről van szó. :)

Egyébként a két rivális együtt fog menni. Szerintetek melyikőjük éli túl?

Nyugodj békében Integra!

(#903) kukinyo válasza Vakegérke (#901) üzenetére


kukinyo
addikt

Pont ezen gondolkodtam én is.
Éva nélkül mit néznénk? :D

(#904) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valaki mondja már meg, hogy a záró zene melyik együttestől van. Naaa, lécciii... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#905) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ami Évát illeti, bizonyos értelemben védelmembe kell vennem.
Maradjunk annyiban, hogy Aleskának a mosogatás volt a feladata, nem pedig az alvás. Én is riasztottam volna, hogy hess, tedd a dolgod.
A másik gondolatom meg az, hogy Alkeszkosszal jól megvoltak, tehát havernak megfelelő, csak bánni kell tudni vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#906) King Unique


King Unique
titán

Ez az András, meg a nagy önérzete már fárasztó...ez nem volt katona (pedig az a korosztály), akkor tán nem parancsoltak neki, nem csinálta, amit mondtak... :U

(#901) Vakegérke: Tuja # 4... :DD

(#907) PindurAnna válasza Vakegérke (#905) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Normális hétköznapi embernek is az lenne a feladata, hogy evés után elmosogat..aztán mindenki nézzen a tükörbe..s akkor az a kb 70% - független attól, hogy nő, vagy férfi, idős, vagy fiatal - NEM mosogat el egyből.

De volt tiszta tányér még, az meg ha rászárad csak maguknak tettek volna keresztbe, mivel lehet egy óra múlva a körmeivel kellett volna kaparnia az odaszáradt ételt. Nem mással babrált volna ki, hanem magával :)

Valamint aludtak volna egy jót..és utána mosogatott volna el :)

Én mint anya, aki főz, süt én sem mosogatok el egyből sokszor. Anno összekerültem párommal mondtam, hogy naponta sütök főzök akár 50 főre is, de utálok mosogatni. Erre párom azt mondta, hogy nem baj csak főzzek majd ő mosogat. Márciusba összekötöztünk, az év karácsonyára 12 terítékes mosogatógépet kaptam :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#908) King Unique válasza PindurAnna (#907) üzenetére


King Unique
titán

Csak a szívatásról szólt Éva részéről, ez egyértelmű... :DDD De csak csinálja, mert ettől érdekes a játék, nem kell mkinek mkivel hű de jóban lennie, nem kell a "szeressük egymást gyerekek"...
Mosogatni nálunk se szeret senki, max akkor van elmosva azonnal evés után, ha vki eszik külön és 1-1 tányér van csak +ba, amit akár magának is el tud. De ha már sok van, az jellemzően ráér... :DDD

(#909) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#910) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"A táborlakók két részre szakadtak, Évára, és a többiekre." Mondá Vadjani. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#911) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ó, de jó lenne megtalálni ezt a zenét...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#912) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na, Éva felébredt. Lehet tegnap ezt hallottam a távolból?

Nyugodj békében Integra!

(#913) Vakegérke válasza Szatyor95 (#912) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te aztán be tudsz szólni. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#914) Szatyor95 válasza Vakegérke (#913) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

A stresszes élet csodái. :D Meg mondjuk voltak itt már olyan beszólások Tőletek is, hogy kiégtem egész estére. :C

Nyugodj békében Integra!

(#915) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem tudom ki lesz a szépségverseny győztese. Azt viszont sejtem, hogy Éva, Kriszta és Zsuzsa nem lesz nyerő.

Szerintem Aleska lesz a győztes.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#916) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Éva saját bevallása szerint olyan, mint egy oroszlán. Én nem emlékszem olyanra az Oroszlánkirályból, hogy Szimba egy üveggel a kezében, dülöngélve ordibált.

Szerk.: +1 Aleskának. Igaz, hogy bizonyos szintig van tapasztalata, de az előadásmódja is szerepéhez illő volt.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#917) Vakegérke válasza Szatyor95 (#916) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem láttam a filmet, de biztos jó a hasonlat. :D

Andi győzött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#918) kukinyo válasza Szatyor95 (#916) üzenetére


kukinyo
addikt

Éva már nem iszik. De teljesen mindegy, a viselkedése így is alpári.

(#919) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem tudtam, ki hiányzik. Hát persze, hogy az élősködő Pákó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#920) Szatyor95 válasza kukinyo (#918) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Tudom, hogy nem iszik, de emlékszem az akkori botrányaira. Ráadásul erről ismert, ez a keresztje. A viselkedése talán azóta még javult is.

Nyugodj békében Integra!

(#921) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Éva-Aleska. Kibírják együtt?

Hú, kajálás lesz! :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#922) King Unique


King Unique
titán

ÁÁÁHHH...PÁKÓ... :Y
Meghallgatták az égiek a kívánságomat, nemrég is ő érte fohászkodtam [link]... :DD

(#923) Vakegérke válasza King Unique (#922) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyertél. :K

De nézzük a kajaderbit. :D
Éva mekkorát tud köpni...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#924) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most jön Éva bosszúja. :D

Tévedtem, megeszi az antilop herét.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#925) King Unique válasza Vakegérke (#923) üzenetére


King Unique
titán

Éva...megeszik minden xart..meglepő, de egyben tökös is... :C
Antilop here ---> Aleska neked való feladat, bár Éva is szereti... :DD

(#926) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aleska, rajtad a világ halszeme. :DDD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#927) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Éva, le a kalappal előtted! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#928) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nem semmi. Aleska is meglepett, azt hittem finnyásan félredobja a szemet, pláne miután kiköpte. Na de Éva... Nem bírom, de ezt most derekasan végignyomta, elismerésem. :C

Nyugodj békében Integra!

(#929) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián továbbra sem csinál semmit. Ez engem egyre jobban zavar. Számíthat rá, hogy kiszavazom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#930) King Unique válasza Vakegérke (#929) üzenetére


King Unique
titán

Ja, jó nagy Tuja, az biztos... :U A Pityu legalább produkálja magát némileg, meg ő amúgy is egy szórakoztató, kedvelhető figura.
Éva még1x, cool volt, még a "kukit" sem akarta átengedni a szakavatott művésznőnek, hátha kihagyja, inkább biztosra ment és bevállalta ő maga... :C

(#931) Vakegérke válasza King Unique (#930) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bárdos is tunyul, ők ketten végképp nem oda valók. Kotródjanak haza.

Ami Évát illeti, szerintem az járt a fejében, hogy márpedig legyőzöm Aleskát. Hozzáállása már csak azért is dicséretes, mert a gusztustalanságok helyett ehetett volna fincsiségeket is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#932) King Unique válasza Vakegérke (#931) üzenetére


King Unique
titán

Bárdost csak szerintem Andi miatt tartják ott, ma is együtt mennek bátorságpróbára...na a Kriszta otthon mit szól majd hozzá című fejezet... :)
Éva lehet alpári, sokan nem csípik en bloc, de az tény, h meghatározó és szórakoztató személyiség szokott lenni az ilyen műsorokban.
Viszont, amit mondtam korábban is, hiába teljesít jól "ilyen" téren, szerezne akár még1x 10 db csillagot, végén csatorna/nép akaratából úgyse nyerne....inkább hoznák ki győztesként, vmelyik szürke tagot, puszta általános megítélése alapján...lásd első széria... Bár királynő még lehet, v nem...

[ Szerkesztve ]

(#933) Vakegérke válasza King Unique (#932) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam a csajok közül Aleska és Éva a nyerő. Ha csak egyet nevezhetek meg, akkor Éva.

Ma 18:55-kor kezdődik az adás!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#934) King Unique válasza Vakegérke (#933) üzenetére


King Unique
titán

Nekem is elsőre ez a 2 :K , Aleskának múltja ide, múltja oda, azért nem rossz kis csaj és nem csak külsőleg értem, kicsit még talán szimpi is. És legalább "szerepel" a napi összefoglalókba, nem úgy mint egyesek...
Azon is meglepődtem, milyen higgadtan tűri, h műsorvezetők, Éva, de néha más is folyamatosan a múltján élcelődik...csak röhögni szokott rajta. Ha Tündét csesztették volna ezzel, biztos ugrott volna rá, az fix, és hiszti ezerrel... :D

Korábban, ja factor miatt...

(#935) Vakegérke válasza King Unique (#934) üzenetére


Vakegérke
veterán

A többi csak nehezék.
Sajnos ezt kell mondanom Zsuzsáról is. Koros már, megbocsájtható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#936) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Majdnem lemaradtam...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#937) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztát és Cooky-t senki nem kísérte el a kijáratig. Rühellik őket, vagy ennyire lusták?

A mindenségét, rosszalkodik a stream. :O

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#938) Szatyor95 válasza Vakegérke (#937) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Van Stream is? :Y Merre található?

Nyugodj békében Integra!

(#939) Vakegérke válasza Szatyor95 (#938) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt. Pillanatnyilag csak pufferel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#940) Szatyor95 válasza Vakegérke (#939) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ezer hálám. Nálam meg nincs megfelelő plugin. Azt hiszem majd visszanézem később.

Nyugodj békében Integra!

(#941) Vakegérke válasza Szatyor95 (#940) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két lehetőség van, válaszd a másikat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#942) Szatyor95 válasza Vakegérke (#941) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nem is láttam. És akkor még Te vagy a Vakegérke. :D

Nyugodj békében Integra!

(#943) Vakegérke válasza Szatyor95 (#942) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én a szívemmel látok. Amit, akit nem ismerek fel, azt kitaperolom. A csajokat is. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#944) Szatyor95 válasza Vakegérke (#943) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nem is kell ide celeb, Te is megoldod az agyzsibbasztást. :D

Nyugodj békében Integra!

(#945) Vakegérke válasza Szatyor95 (#944) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, nem csoda, hogy én nyitottam ezt a topicot. :)

Ezt a Pákót mi a francért pénzelik? Nem élősködött még eleget?
Bárdos se csípi. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#946) Szatyor95 válasza Vakegérke (#945) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Én már meg sem lepődöm. :))

Pákó meg... Lehet fél a TK-tól.

Nyugodj békében Integra!

(#947) kukinyo válasza Vakegérke (#945) üzenetére


kukinyo
addikt

Bárdos kit csíp önmagán kívül?

(#948) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

B@sszameg lemaradtam,azt hittem később kezdik!

(#949) Vakegérke válasza kukinyo (#947) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó kérdés, de Pákót illetőleg abszolút egyetértek vele.

"Harmadéves volt az ELTE jogi karán, amikor rájött, hogy őt csak a zene érdekli. ... A családja nem gazdag, így ösztöndíjasként került hazánkba, mint a nővére is."
Forrás

No most egy olyan herét, aki még arra sem képes, hogy a dolgozók pénzén elvégezze tanulmányait, ugyan miért etetünk?
Én naplopónak, élősködőnek tartom. Ez egyéni véleményem, és ezzel szerintem nem sértettem meg a törvény egyetlen paragrafusát sem.

Lám, újabb pénzforrás nyílt meg előtte. Megérdemli? Nem!

Justreboot: Nem vesztettél semmit.
Egyetlen érdekesség volt szerintem az adásban. Évát megbüntették a táborlakók, mert nem volt hajlandó megcsinálni valamit, amiről nem tudom, hogy mi, mert épp nem néztem a tévét. Kikergették a szigetre, aztán hamar visszaengedték. Büntetése idején Aleska vitt neki kolbászt vacsorára, amelybe belekóstolt, aztán visszavitte azzal az indokkal, hogy nem ízlik neki. A valós indok az önérzetében rejlik.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#950) Just_Reboot válasza Vakegérke (#949) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor jó. Most olvasom hogy te még ki is írtad hogy mikor kezdik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.