Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Komoly teszt lett. :C

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Klaus Duran válasza Polllen (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az "R9 290X Gyorstesztnél" biztosan. :DDD

Az írónak pedig :C

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Yodafon


Yodafon
senior tag

Nekem még mindig 460 -am van egy i3 4160-as mellett. A 960 akkor mennyire gyorsabb nála? 3-4x? :Y

I'm gangsta!

(#4) edari


edari
őstag

Szeretem az ilyen teszteket, ahol nem overkill a konfig egy vga mellé. Lehet látni hogy mi a minimum ami kell egy adott cucc mellé.

Grat a teszthez.

(#5) BronzIsten válasza Yodafon (#3) üzenetére


BronzIsten
csendes tag

Nekem még mindig 7300 -am van egy athlon 3800+-as mellett. A 960 akkor mennyire gyorsabb nála? 100x? :Y

(#6) Tabort


Tabort
csendes tag

Örülök, ha 3-4 generációnként tudok váltani és akkor is 3-4 generációval korábbira :U
Amúgy elég kimerítőnek tűnik a teszt, grat.

GIGABYTE B450M DS3H, AMD Ryzen 5 1600X, ARCTIC COOLING Freezer 33, HyperX 4x4GB Predator DDR4 3200MHz CL16 KIT HX432C16PB3K2/8, EVGA GeForce GTX 980 4GB FTW GAMING ACX 2.0, be quiet! System Power 9 600W, ViewSonic VG2236wm-LED, Logitech G502 Proteus Spectrum, Win 10

(#7) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nekem még a gtx660 is drága lenne, pedig szerintem tökéletes lenne nekem... (gtx460-am van..)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#8) Yodafon válasza BronzIsten (#5) üzenetére


Yodafon
senior tag

Mittudomén. Nem értek hozzá.. :V

I'm gangsta!

(#9) Szergely83


Szergely83
tag

Mostanában halálozott el az 560 Ti-m, így kénytelen voltam lecserélni és beszereztem egy 960-as kártyát. Nem végeztem pontos méréseket, de nagyjából 2x-es teljesítményt nyújt az 560-hoz képest. Érett már a csere, nagyobb kártyát szerettem volna (970), végül ez lett belőle, de nem bánom. Full HD-ban nagyon szépen visz mindent, nagy részletesség mellett. Jövőre csere lesz megint, de akkor már pascal-os Geforce-ra, addig a 960-as is bőven elég lesz :K

(#10) davidsone


davidsone
addikt

durva teszt! grat!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#11) ricshard444


ricshard444
veterán

Végre egy teszt a Mestertől, este elolvasom, már várom és grat, biztos jó teszt lett. Köszönjük a munkád! :R

Vannak dolgok...

(#12) tailor74


tailor74
őstag

Hát ez nem semmi teszt. Gratulálok, élmény olvasni. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#13) freestailo


freestailo
őstag

Király teszt, kezd szertefoszlani az előítélet hogy 128 bites kártya az gyenge. Pont egy 660-at szeretnék venni, érdekes hogy ez a 128 bites kis jószág odaver neki...

Kösz a tesztet :R

(#14) GEIL válasza freestailo (#13) üzenetére


GEIL
addikt

Nem a 128 bites memória sávszélesség a döntő.....hanem a CUDA magok száma és az architektúra.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15) gbors


gbors
nagyúr

Úgy látom, érdemes volt megírni - kösz @all :R

(#3) Yodafon: az 1GB-os 460-nál 2-2.5x gyorsabb.

(#5) BronzIsten: a tréfa kedvéért kiszámoltam: kb. 20-30x :) Legalábbis ha a 7300 az GT.

(#11) ricshard444: :R És Te mikor írsz legközelebb? :)

(#14) GEIL: 192-bites busszal 10-20%-kal lenne gyorsabb a kártya, extrém esetekben (Arkham Asylum, Hitman: Absolution) talán többel is.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#16) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Gratula kitűnő teszt, öröm volt olvasni:) :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#17) GEIL válasza gbors (#15) üzenetére


GEIL
addikt

Ezt én tudom....de ha az nVidia is tudja akkor mehetne GTX960ti néven 192 bites mem.busszal mondjuk 85 rugó körül.....de olyan nemlesz....és a felsőházhoz képest így durvák az árkülömbségek.....de ha pl egy GTX980 2X annyit hoz játékokban....és árban is kb duplája vagy kicsit több...akkor nincs ezzel gond....mi vagyunk "zsugoriak". :R :Y ;]

A cikk amugy nagyon alapos és pöpec munka.....teljesen sikerült lényeget megragadni és leírni benne.
A driveres "optimalizálást" és újabb architektúra támogatást pedig hibának nemtudom felróni az nvidia-nak....ez így volt eddig is és ezután is ( Mantle-t is ide sorolom ) ...........de a teszt tökéletes arra hogy lássa az akinek pl i3 van,. hogy régebbi játékokkal elboldogul a GTX660 is.....azmár más kérdés hogy én inkább a GTX750ti-t venném, mert fraps nélkül nem "érzed" hogy a régebbi erősebb lenne.... :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18) tomasso002


tomasso002
csendes tag

Részletes teszt, minden tiszteletem!
:R :R :R
Végre valaki aki foglalkozott a lehetséges cpu limittel is, nem pedig kimondja hogy egy új pentium is elhajt bármilyen vga-t

kondiairsoft.blog.hu

(#19) DFlash


DFlash
tag

Jó teszt, köszönjük

(#20) _Smooth


_Smooth
senior tag

Nagyon szuper teszt, köszi.
Ami felmerült bennem, hogy mindenki csak intelről beszél gaming esetén.
i3 már kevés ezekhez a kártyákhoz, i5 viszont drága. Kíváncsi lennék egy tesztre, hogy AMD fronton mi ékelődne a két core közé, ami egy ilyen kategóriájú kártyát ki tud hajtani.
Mert azt látom, hogy a nagy fx-8xxx és 9xxx procik nem birkóznak már meg a legnagyobb vga-kkal, de legalább annyiba kerülnek, mint egy i5. De mi van az fx6xxx-esekkel pl?

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#21) Gainka


Gainka
őstag

Nagyon jó teszt lett! Köszi.

Ezen meg aztán nagyot röhögtem:
de miután sokaknak fontos, hogy a VGA-ban egy cseppnyi kihasználatlan teljesítmény se maradjon, érdemesebb egy i7-5960X-ben gondolkodni. Khmmmm. :DD

Annyiba kötnék bele hogy igen persze többet fogyaszt a 380 de azert nem olyan vészes.

(#22) #40935168 válasza tomasso002 (#18) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem hajt ki :) GTX 960-am van, Pentium Limited Edition-el, 4.4-re húzva és a BF4 alatt bizony teker a proci rendesen (fullhd ultrán), folyékony mint állat, de néha 1-1 röcc beficcen, vagy képmegállás kerek 1 mp-re - utána meglódul és ismét 40-70 fps.. :U Szóval szerintem kérem vissza az eladott i7-4790K-mat :U

(#23) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

gbors minőség :R

annyit azért megjegyeznék (bár ejtettél róla szót), hogy a 660 tekintetében szerintem a játékok néhol már elhagyták azt a területet, ahol a gtx660 teljesítménye szépen egyenletesen skálázódna a lefelé, mert a gyors 1.5 és a lassú 0.5GB memória kombója manapság már meg-meg tudja ölni azt a kártyát rendesen. Régebben azért nem ez volt a helyzet, akkoriban ebbe sokkal kevésbé lehetett belefutni, tehát szerintem ez a kártya akkoriban jobb volt, mint mostanában a tesztekből kitünik.

A 660 egyébként a 680-hoz is sokkal közelebb volt emlékeim szerint, mint a 960 a 980-hoz...

aztán ne legyen igazam, de hasonló akár megtörténhet a 960-nal is, amikor majd mondjuk két év múlva a "GTX2600"-al ( :) ) hasonlítjuk össze...

J.

[ Szerkesztve ]

(#24) hemaka válasza gbors (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is majd egy 960-at akarok venni. Gondolom a 3570-em kihajtja akkor simán, megvehetem nyugodtan.
Jó teszt, köszi. :)

(#25) Peat;)


Peat;)
veterán

Én ilyen váltást intéztem, igazából ahogy a cikk is írja nem volt más opció, vagy a 285/380 vagy 960. A 280(x) fogyasztása és ehhez társuló gyatra hűtési megoldások miatt nem tehető be a házamba, ahogy sokak házába sem csak utólag szembesültek ezzel. Ezért a kettőre szűkült kínálatból a fizikailag minőségibb modellt vettem, amiben a 960-asok nem csak a maxwell fogyasztása, hanem a hűtési megoldások sokszínűsége miatt nagy előnyben vannak, voltak. A 285-ösből csak pár modellt árusítottak Magyarországon, most már van 380-as is, de ott szintén nagyon oda kell figyelni milyen hűtéssel választja az ember. A nitro pl már jó minőség, de csak 4 gigás változatban adják azzal a hűtővel, ami elég érdekes politika.

Aki beteszem és játszom típus annak a középkategóriában igazából nem nagyon van alternatíva a 960 ellenében, talán a 950-es ha olcsóbb lesz de ott már figyelni kell a hűtésre mert több a gyengébb darab. 960-ason talán csak a gyári referencia a legrosszabb ami alig kapható, nehéz mellényúlni. Az nvidia szerintem emiatt húzott el, az emberek többsége már ezernyi más piaci szegmensben megmutatta, hogy azt igényli amivel a lehető legkevesebbet kell foglalkozni, az nvidia ebben máig sokkal jobb, sajnos a másik fél ügyetlen marketing és termékpolitikája miatt, mert sokkal többre méltóak az AMD gpu-k.

[ Szerkesztve ]

(#26) hoffman_


hoffman_
nagyúr

imádom, ha teszthez nyúlsz. ennek az elődjét is szerettem, pazar munka :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27) 4264adam


4264adam
veterán

Az ilyen irományokat nem lehet oktatni, Le a kalappal és emellé még az irodalomban is jeleskedsz :)) Nagyon meglátszik itt is :)

(#28) gbors


gbors
nagyúr

... és még egyszer köszi mindenkinek :R

(#17) GEIL: Jensenéknek valószínűleg az a véleményük, hogy akik a 960Ti-re várnak, azok megveszik a 970-et előbb-utóbb. Mivel 970-et mind hibás GPC, mind hibás ROP-blokk esetén lehet csinálni, a level 2-es harvesting sem annyira vonzó vszleg. Úgyhogy amíg nincs 380X (vagy valami más ütős 250 USD körül), addig a 960Ti is igen bizonytalan.

(#20) _Smooth: mert lassan mindenkinek Intelje van játékhoz, sajna. Az FX6300 amúgy pont a tesztben haszált i3-3220 szintje körül mozog - a Borderlands-ben vszleg lassabb, a Crysis 3-ban meg gyorsabb valamivel.

(#21) Gainka: gusztus dolga, szerintem sok a +60W. Egy befelé pakolós hűtés (ie. majdnem az összes) esetén CPU-val együtt bőven 200W felett kell a házventiknek kitakarítani, ezt pedig nem minden ház csinálja jól több óra játék alatt.

(#23) joysefke: lehet, miután a 960-as topikban is azt látom, hogy itt-ott szorít a 2GB, előfordulhat, hogy egyre több játék köhög a 1.5+0.5-tel.

(#25) Peat;) : a vicc az egészben, hogy a tesztelt 960-as ref volt, és szerintem egy apró kivétellel állati jó volt. Alig volt hangja terhelés alatt, és ugye a házból kifelé pakolja a hőt. Ha idle-ben nem kerreg, akkor tuti nem viszem vissza.

(#24) hemaka: nagy vonalakban. A BL2 / TPS + High PhysX pl. jellemzően nem lesz gyorsabb, mint a 660-nal.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#29) pomorski


pomorski
őstag

Hálás köszönet a szép és sokmindenre kiterjedő tesztért/leírásért!

[ Szerkesztve ]

(#30) mcs


mcs
veterán

Mostanság kicsit meggyarapodtak a GTX 960al kapcsolatos írások. :D
Bár szívesebben költöttem volna 15 ezerrel kevesebbet a 4 gigásomra, elégedett vagyok a teljesítményével, mert egyelőre mindent visz highon vagy ultrán i5 4460al, amit kell. ;)

(#31) scope2007


scope2007
addikt

Köszi szépen
Grat a munkáért

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#32) janos666 válasza scope2007 (#31) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én most számolgattam ki a cikk ihletésére, hogy ez itt emlegetett időszakban az én szemszögemből átlagosan évi 50% a teljesítménynövekedés (abszolút értelemben, úgy hogy közben monoton kúszik vele felfelé a fogyasztás is, még ha nem is egyenes arányban).

Úgy rémlik, hogy 2009-ben durván 60k-t fizethettem a HD5850-ért, aztán 2013-ban durván pont a dupláját perkáltam le egy 290X-ért, ami most 2015-ben szintén durván 60k-t érhet. Ez 6 év, és a két kártya közt van durván 300% különbség, így kijön évi ~50% (durva becsléssel).

Ez igazából több, mint amit érzésre gondoltam, és szintén elmondhatom ezt a grafikáról is, hogy kellemes csalódás, de szerintem szintén legalább 300%-ot javult ez alatt a 6 év alatt (már ha lehetséges nagyjából kifejezni valahogy a szubjektív képminőség élményt), ami főleg nem rossz, hisz beállhat olyan helyzet, ahol a teljesítménynövekedés már közel sem hoz arányosan jobb képminőséget is (beleölsz 2x erőt és kapsz 1.5x javulást).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#33) electrodoki válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ne személyeskedjünk... :DD Kiváló teszt grat hozzá :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#34) kenwood


kenwood
veterán

Erdekes iras,valahogy nem logout szintunek erzem (joval magasabb)
Egy Gtx 770-et megneztem volna.
Vajon jogos-e,hogy gari nelkul kerul annyiba,mint a 960 1-2 hetesen ?

Az 1440p,mint szuk,elit celcsoport egyre inkabb kezd megdolni.
Nekem egy Dell u2711 monitorom van,es nem azert,hogy a gta v hude brutal modon nezzen ki,vagy mert akkora hardcore arc lennek.

Siman azert,mert egy fos 27-es 1080p monitor meg hasznaltan is 50-60k,igy hulye lennek nem megvenni,egy ilyet 80 kornyeken.alapbol megvana 20-30k kulonbseg,az 1440p mar csak hab a tortan.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#35) kenwood


kenwood
veterán

Azt viszont meg kell emlitenem, hogy bizonyos orszagokban egy ilyenert azonnal visznek a foterre kovezni :
"performancia-zabáló opcióját "

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#36) Gainka válasza Peat;) (#25) üzenetére


Gainka
őstag

Nagyon jól meg fogalmaztad! :R

Gbors : Igen kis házakban illetve gyengébb hütéssel szerelt vgak miatt hátrány.
Sajnos nagyon rászoktak a gyártók hogy az ajánlott áron megy az olcsó hűtésű, amig az ertelmesekért nem kevés felárat kérnek.

(#37) kenwood válasza Gainka (#36) üzenetére


kenwood
veterán

Rossz a megkozelites.
Az oc,tobbventis modellek mennek normalis aron ,amit a brutal gyenge forint,eros dollar miatt magasnak latsz.
Ha nem zavar a zaj,ho,vagy vizelnel,akkor pedig aron alul megcsiphetsz ref. modellt.

A Dying lightos cpu elmelkedes meglepett.
A jatek minimum cpu igenye i5-2500.
Fura,hogy nemcsak elfut az i3-on,de meg cpu limit sincs.
Ott valaki nagyon csunyan benezett valamit.
Azt nem tudom, hogy te voltal-e,vagy a gyarto.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38) 4264adam válasza kenwood (#37) üzenetére


4264adam
veterán

Nem kell benézni semmit nekik elég ha vásárlásra ösztönöznek. Mennyi meg mennyi vásárló van gepigeny.hu szint szerint

(#39) Gainka válasza kenwood (#37) üzenetére


Gainka
őstag

Nem a ref vs pl trixre gondolok, hanem az msi is a shapphire is giga is stb kettő vagy több fajta hűtéssel árulja a kártyákat. Pl a 60 ezernek hirdetett vga-t megkapod a sima msi-t 68-ért meg a gaminget. Persze nincs ezzel baj ha jol mükszik az olcso is, de sok amd kártyánál a fogyasztás miatt nem mind1 milyen hűtéssel veszi az ember.
Pl
750 ti is lehet már kapni 33-34-ért de mekkora gebasz lenne ha csak a 41 ezer forintos pöpec hűtéssel szerelt kártyát lehetne bevállalni.

[ Szerkesztve ]

(#40) ricshard444 válasza gbors (#15) üzenetére


ricshard444
veterán

Részletes és jól megfogalmazott cikk lett, ahogy azt vártam! :R

Sajnos el kellett adnom a gépemet, újat kéne építenem ahhoz, hogy újra teszteket írjak, de ez a jelenlegi helyzet szerint legjobb esetben is csak jövő év végére jön össze. Úgyhogy kénytelen vagyok szüneteltetni hosszú időre ezt a hobbit. :( Addig egy Low End notin kell kibírnom, de nem tudom hogyan fog menni, a 720p-s Youtube videók is szaggatnak és a 10 éves játékok is csak Mediumon mennek. E2 1800 ereje szinte egyenlő a nullával, szegény folyamatosan 100%-n megy még netezés közben is, a hajam hullik ki tőle.

Tőled azért várjuk az ilyen jó írásokat, ahogy időd és kedved engedi. :R

Vannak dolgok...

(#41) schawo


schawo
titán

gbors for president.

Este alaposabban átolvasom, és megpróbálok belekötni, mert elsőre nem sikerült.:C

Talán a 2%-os minimumot találom kicsit megengedőnek. Fél százalék, vagy alatta jobban tetszene, de ez egyéni szoc. probléma.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#42) schawo válasza janos666 (#32) üzenetére


schawo
titán

6 év 300%, az nem évi 50%.

Az átlagos éves változást a 4 hatodik gyöke adja, azaz 26%.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43) kenwood válasza schawo (#42) üzenetére


kenwood
veterán

Nezopont kerdese.
Az igaz, hogy az eredeti allapot evente 50%-al novekszik.
Szerintem ide talan meg jobban is passzol,mint a kamatos kamat szamitas.

"a 4 hatodik gyöke adja, azaz 26%."
Ez egesz pontosan mit jelent ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44) schawo válasza kenwood (#43) üzenetére


schawo
titán

1 + 300% = 4.
1 x 1.26 x 1.26 x (... 6x) = 4

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#45) gbors


gbors
nagyúr

És még egyszer: mindenkinek köszi :R

@kenwood: a 770 elég egyszerű, adj hozzá 55%-ot a 660 sebességéhez, a legtöbb játékban szinte pont ennyivel gyorsabb. Witcher 3 talán lenne 60-65%. Meg persze ott már a CPU-limit is jobban bejön, legalábbis fullHD-ben.
A megkövezős kommentet nem értem.
A Dying Light tesztben kb. azt látod, amire az i3 képes, valószínűleg 980-nal sem lenne sokkal gyorsabb, max. 10-20%-kal. Ha 60 FPS-t szeretnél, ahhoz kelleni fog az i5.

(#36) Gainka: a VGA hűtés minősége tök mindegy, mert axiális venti esetén a teljes hőmennyiség így is, úgy is a házban marad, azt el kell vinni. A ház fontos, viszont a jól szellőző és egyben halk házakkal egyéb gondok vannak :)

(#40) ricshard444: Awshit :( Teszteld le akkor a notit :D Csak félig viccelek - anno írtam az IGP-s cikket, lehet, hogy azok mellé a mérések mellé bepattintok egy N3150-es tesztet...

(#41) schawo: csak tessék, csak tessék :)
A 2%-os minimum kényszermegoldás. 1%-ossal kezdtem, amikor kitaláltam ezt a formát, de miután a legtöbb tesztfutam 1 és 2 perc közötti, az 1%-os túl sok "zajt" szed fel.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#46) ricshard444 válasza gbors (#45) üzenetére


ricshard444
veterán

Az IGP még bírna is valamit, de a CPU része nem bírja a kiképzést. Smite-ban például 100%-n megy a proci és 25-30%-n a grafikus része, így eredményezve 10-15fps-t 1024-ben teljesen Lowon, Mediumon is ugyanennyi fps, csak akkor jobban beszaggat effekteknél, játszhatatlan mindenhogy.

Olyan cuccokról nem szeretek írni amit körülbelül utálok a használhatatlansága miatt. Ha pedig új gépet építek össze, akkor abba hosszútávra veszek cuccokat, szóval több hónapon keresztül fog épülni, remélem a legjobbakat. :R

Vannak dolgok...

(#47) kenwood válasza gbors (#45) üzenetére


kenwood
veterán

megkovezos :
modoros,nagyon gaz :)
Termeszetesen csak a kiemelt resz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#48) Chibass


Chibass
tag

'Maxwellről mit sem sejtő játékok'...ez hatalmas, jót vidultam rajta. :C Csak így tovább!

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#49) gbors válasza ricshard444 (#46) üzenetére


gbors
nagyúr

Ja látom már, ez az E1200 még nem az a celeron, amik most vannak. Kíváncsi leszek erre a 3150-re, IGP-ben erősebb, mint a G2020 desktop proci volt, és az indie játékok azon is tűrhetően mentek :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#50) golf2gt


golf2gt
tag

Sziasztok. Melyikkel járok jobban fps-ben.(full hd felbontáson) 960 sli vagy egy gtx970 kb azonos áron vannak. (Asus z170A , i5 6600 ) válaszokat köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.