Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#150) Janez0085


Janez0085
tag

Szerintem front oldalról úgy néz ki mint egy Lumia 925. A keregded keret és a bevágások miatt.

Vagy csak én találom hasonlónak? Hátulról meg HTC. Érdekes egy öszvér lesz. Szvsz minden eddigi ismert eladási rekordot dönteni fog. Az Apple kezében van egy nagy fegyver (a rendkívűl jó működés mellett - mondom ezt mint elvakult BlackBerry felhasználó) ami az iFelhasználók 80%-át érinti: A birtoklási vágy. A felhasználók szerintem legalább 80%-a birtokolni akarja a legújabb iPhone-t nem használni. Eleve egy Apple ID létrehozásához is segítséget kérnek idegen nyelvet nem beszélnek csak azt hallották, hogy ezt kell venni - pont. Az iTunes-hoz is szükségük van egy hozzáértőre. Szóval én mindenféle megkövezést vállalva kijelentem, hogy az iPhone felhasználók 60-70%-a, a Facebook/iOS Photos/fürdőszoba-edzőterem/tükör funkción kívűl még csak nem is ismeri ezt az egyébként remek készüléket. De viszont ez garantálja a csillagászati eladási mércéket, ami szerintem kb 10 évre garantálva van az Apple-nek bármit is csináljanak. Kirobbanthatatlan pozícióba sodorták az Apple-t ezek a felhasználók. Aztán akik tényleg azért használják mert élvezik a stabil működést, a remek külsőt, a kompakt méretet, a jó kamerát, a jailbreak-et, azok meg vitázhatnak a magok és ramok szükségességéről :D

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.