Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) joey04 válasza Tomyyy93 (#99) üzenetére


joey04
titán

csupán felvilágosítást céljából írtam ide
nem jött össze

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#102) Csapoati válasza Tomyyy93 (#99) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aki az 5-ről vált, annak ott a jobb SoC, az ujjlenyomat-olvasó, a méretbeli változásról nem is beszélve. Amúgy meg a piaci verseny diktálja, meg ha nem vesznek újabb telefont az emberek, csődbe megy az összes cég.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103) Tomyyy93 válasza joey04 (#101) üzenetére


Tomyyy93
tag

úgy értem hogy nekem kell felvilágosítás :D kicsit félreérthetőn fogalmaztam.. sry érte :D
99: ha jól értem akkor most meg a soc-ra hivatkoztok? az előbb még mindegy volt a magok száma meg a többi :) 5s-ben van ujjlenyomat olvasó szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#104) Cyberpunk válasza Tomyyy93 (#99) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kinek mi oka van. Van akinek ez olyan, mi t évente VGA- kártyát cserélgetni, mert csak. Van aki régebbi készülékről vált az újra. Elég sokan vagyunk, más-más gondolkodással.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#105) Tomyyy93 válasza Tomyyy93 (#103) üzenetére


Tomyyy93
tag

99 helyett 102 :D telóról szar írni..

(#106) Blyan válasza Quasi_modo (#86) üzenetére


Blyan
félisten

Mondtam más az arányszám, Te azt mondtad neeem, mert mindkettő 16:9.
Végülis de, azt mondtad. Mert tényleg mindkettő 16:9 - mégha a hibahatáron belül is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#107) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Ezek totál kamu képek, ilyen igénytelen dizájnnal egy replikát nem engednek ki a tervezőasztalról, nemhogy egy Apple terméket, ami világszinten a legletisztultabb dizájnnal rendelkezik...

(#108) #86973952


#86973952
törölt tag

Nekem tetszik, de majd kiderül mi lesz a vége. Az is sokatmondó, hogy már kb. 1 hónapja lehet kapni iPhone 6 -ot, csak nem az Apple gyártja. :D (gondolom egy-két embernek átmegy az üzenet lényege)

Nincs ezzel semmi baj, én nem vágom a földhöz magam, mert várni kell még a hiteles bemutatkozásra.

(#109) Robertoq válasza Blyan (#63) üzenetére


Robertoq
őstag

A kompatibilitás megvan, csak a grafikusok nem szeretik a nem egész szorzókat.

Arra vagyok kíváncsi, hogy az Apple mit fog még tenni a könnyebb használat érdekében, mert itt a back a bal felső sarokban van (vagyis a legmesszebb) szemben más platform hardveres back gombjával. Jelenleg ott van a "swipe back", de az nem elérhető mindenhol, a káva ráadásul nagy, így ez alapján kényelmetlen lesz.

(#110) Cyberpunk válasza Robertoq (#109) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ez egy gond, főleg ha igaz, hogy jön egy 5"+ szifon is. BB10-hez hasonlóan kéne gesztus vezérléssel megoldani, de ilyen méretekben már mindenhol szvsz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#111) ttmk.lac válasza #09819904 (#93) üzenetére


ttmk.lac
csendes tag

Lol Rákerestem youtubeon a dalra. Első hozzászólás:
I thought this song was called "I went down on my sister Alexa"
:))

(#112) Blyan válasza Robertoq (#109) üzenetére


Blyan
félisten

Mivel nem szimmetrikus a növekedés, vajon miért nem szeretik? Nem is értem, a barmok. Nem akarják feladni a 7 éve használt szimmetriát.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#113) Touch-ko válasza xenom0rph (#44) üzenetére


Touch-ko
őstag

AZert kell kitenni, hogy jojjon a sok kis troll, akik fikaznak majd mindent. Eleinte hagyni fogjak a moderatorok, hagy jojjenek vissza, amikor valaszt kapnak a kommenteikre. Ez ugye kattintast general. Majd amikor eler X mennyisegu kattintashoz a latogatas szamlalo, akkor jonnek majd es kitorlik a kommentek nagy reszet.

Aztan holnap kezdodik minden elolrol. Csak ugy, mint a mai iPhone4S vodafone.

(#114) culas25


culas25
tag

Jó, már mindenki látta hogy néz ki, vagy legalább is ez a verzió, szóval kár naponta egy újabb képet posztolni róla.
Amúgy az egy LED is elképzelhető, lehet gyorsabban villan kétszer, két színben, mint a kamera zárideje. Akkor olyan mintha kettő lenne XD :D

(#115) joey04 válasza culas25 (#114) üzenetére


joey04
titán

Nem kár. Ma is erre a hírre jött a legtöbb komment. Vagyis az olvasókat is ez érdekli ezek szerint leginkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#116) Ali G. válasza Kampó (#91) üzenetére


Ali G.
senior tag

külső ok, alumínium, ok a többi viszont nem ér meg semmiképpen akkora felárat mert van rajta egy harapott alma, ahogy írta Tomyyy93 annak tényleg mindent tudnia kell ha már annyi pénzt ad érte az ember legalább full hárdver legyen :D

(#117) Blyan válasza Ali G. (#116) üzenetére


Blyan
félisten

Mi a full hárdver?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#118) Csapoati válasza Blyan (#117) üzenetére


Csapoati
nagyúr

8 mag, 4GB RAM, QHD. Ez alatt gatya a cucc. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119) Blyan válasza Csapoati (#118) üzenetére


Blyan
félisten

Ajjaj, szegény almának ehhez a szintre még legalább 4 év kell. Lehet nyóc. :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#120) #72042496 válasza emvy (#95) üzenetére


#72042496
törölt tag

Miért ne lehetne azt mondani valamire hogy "túlárazott", ha annyira drága, hogy nem veszik? Általában persze nem ilyen értelemben használják (itt sem), de maga a szó nem értelmetlen. Az extraprofitról nekem az rémlik, hogy a profit iparági átlagot meghaladó része, de ez most tökmindegy.

"Megint mas: a HTC szerinted tularazott. Kozben a ceg a profitabilitas hataran lebeg. Tehat a teljes hasznuk a keszulekeiken kozel zero."

- Nem ezt írta, hanem azt, hogy a ~750 dolláros készülékek (köztük a ~750 dolláros HTC-k is) túlárazottak. Viszont az ellenpélda is egy HTC volt.
- A fenti értelemben vett "túlárazott" készülékek éppen afelé vezetnek, hogy fejreálljon a vállalat. De ez nemcsak ezen múlik. A HTC-nél is alighanem a vállalatvezetéssel és a márkával vannak súlyos problémák.

A képeken elég nagyon csúnya az állítólagos iPhone 6. Remélem, nem ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#121) mondomén válasza Ali G. (#116) üzenetére


mondomén
őstag

ahogy tomyyy93, ugy te is fassagokat irkalsz. nincs egy ertekelheto erved az erosebb hw mellett.

(#122) daniel909


daniel909
addikt

csak nem fog kiemelkedni a kamera. annyira ocsmány.
szerintem az lesz ahol felül alul más színű a ház. de meglássuk.

(aki azt mondja sok a szifon cikk miért olvassa el + komment???? azért érdekel mi?:D)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#123) #72042496 válasza daniel909 (#122) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerinted tényleg elolvassák a cikkeket? Valamelyik közepébe bele kéne írni, hogy "Hajrá Fradi!" - kíváncsi vagyok, hányadik hozzászólónak tűnne fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#124) daniel909 válasza #72042496 (#123) üzenetére


daniel909
addikt

igen :)
de a képet minimum megnézik ami a lényeg ugye.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#125) Robertoq válasza Blyan (#112) üzenetére


Robertoq
őstag

Mert ezentúl iPhone 6-ra terveznek és rajzolnak egy 100x100-as ikont, akkor 5S kompatibilitásként kell a 2/3 mérete ami 66.66px lesz. Persze nem nagy dolog, de valamiért az igényes grafikus nem szereti az ilyet :N

(#126) daniel909 válasza #72042496 (#123) üzenetére


daniel909
addikt

ha egynek feltűnne és beírná ide, a többi megnézné h tényleg ott van-e így valószínű az emberek 90%ának feltűnne. és nem biztos h a teljes cikket elolvasnák. :C

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#127) #72042496 válasza daniel909 (#126) üzenetére


#72042496
törölt tag

Persze, ha valaki beírja, onnantól már vége. Nem biztos, hogy egy MA-n ajánlott ilyet elsütni, de azért kíváncsi lennék az eredményre. :)

ON

(#128) Touch-ko válasza #72042496 (#123) üzenetére


Touch-ko
őstag

Hogy oszinte legyek eloszor a kepet neztem meg. Akkor feltunt a datum mas betutipushoz tartozo szamokkal van kiirva. Ott ereztem kivancsisagot, hogy "mar megint mi a francot kozol le az oldal"

Jol sejtettem.. Viszont martobb mint 125 hsz szuletett. Ennel joval tobben kattinthattak a hirre, es nem ez a lenyeg manapsag?

(#129) #72042496 válasza Touch-ko (#128) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem ismerem az ikonokat, én egy ilyet biztos nem szúrtam volna ki, ahogy a YT ikont sem (#5). Egyre gyanúsabb, hogy ez csak valami Távol-keleti próbálkozás lesz.

(#130) fuze


fuze
őstag

Klassz. Ja mégsem. Elég ránézni... Az első képen a kopogós-műanyag fénycsillanása? Ez bizony ördögi kamu. Egyébként is, ezek a béna "ezlesszazájfón" kópiák szinte mindig ugyanígy néznek ki...

adms.hu | UI Designer

(#131) Tomyyy93 válasza mondomén (#121) üzenetére


Tomyyy93
tag

erősebb hw pl annak hogy 2 év múlva is felvegye a versenyt a konkurenciával :) jahh de nekik ez nem érdekük mert majd 7 meg a 8.. ott meg lesz majd 4 meg 8 mag és ekkor jönnek majd azok hogy 'de ezeket a 6ba is bele lehetett volna tenni' :) és ahogy sejtem ez 2 év mulva is minimum 200k lesz :)

Arra leszek még majd kíváncsi, hogy mi lesz akkor, ha már egyik gyártó se tud újat mutatni :)

[ Szerkesztve ]

(#132) Gadgetfan_ válasza Tomyyy93 (#131) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Te valami gyengeelméjű vagy? Komolyan kérdezem, vagy csak trollkodsz és adod a hülyét? Akkor viszont jól csinálod! :D

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#133) mondomén válasza Tomyyy93 (#131) üzenetére


mondomén
őstag

remélem nem arra gondolsz, hogy majd a 2016-os telefonokkal is fel kéne vennie a versenyt. azokkal amik vele egy időben jönnek ki még 2 év múlva is ugyan úgy felveszi majd, ha nem jobban... 4s most nagyon le van maradva a galaxy s2 vagy a galaxy nexus mögött? vagy az i5 az s3, optimus g és nexus 4 mögött? néha nem tudom direkt írtok e ilyen hülyeségeket. egyébként az első mondatig értem, hogy miről beszélsz. kik jönnek, hogy belel lehetett volna már a hatba rakni? illetve mi lesz 200k? mint a kisegítőben, komolyan...

Arra leszek még majd kíváncsi, hogy mi lesz akkor, ha már egyik gyártó se tud újat mutatni
a legtöbb már nem tud, azért növelnek minden szart a világba.

[ Szerkesztve ]

(#134) Tomyyy93 válasza mondomén (#133) üzenetére


Tomyyy93
tag

i4: 2010
i5: 2012
csupán ennyi a magyarázatom a 2 évre :) 2016-ban talán már nem fogja megérni 200ezerért a 6 :) de még 150ért se mint most az i4 a vodánál.. viszont azt nem tudom hogy 2012-ben mennyire érte meg az i4 :)

[ Szerkesztve ]

(#135) mondomén válasza Tomyyy93 (#134) üzenetére


mondomén
őstag

semmit sem ertek abbol amit irsz, de szerintem te sem.

(#136) Tomyyy93 válasza mondomén (#135) üzenetére


Tomyyy93
tag

persze hogy nem mivel te is elvakult 'ájfon' fan vagy :)

(#137) mondomén válasza Tomyyy93 (#136) üzenetére


mondomén
őstag

na jolvan. nem hogy megmayaraznad pontosan mire gondolsz, inkabb nyomod az ovodas dumat.

egyreszt nem 4-rol beszeltem, hanem 4s-rol. a voda most nem 4-et, hanem 4s-t arul. telekomnal olcsobban meg lehet a 4s-t venni, voda idiotan araz.

masreszt altalaban a telefonokat azokkal merjuk ossze amikkel egyidoben jottek ki. (gondolom belatod, hogy egy 2014-est nem lehet erdemben osszemerni egy 2016-ossal) amiket leirtam azok egyidoben jottek ki es ahogy a premierkor, ugy most sem marad le egyik iphone sem. ebbol kovetkeztetni tudunk arra, hogy az i6 2 ev mulva ugyan ugy felveszi majd a versenyt a konkurenciajaval, mint azt az i4s es az i5 is tette. az ios mashogyan gazdalkodik az eroforrasaival, gyengebb hardverrel is hozza azt amit masok erosebbel. emiatt semmi ertelme a tobb magnak es ramnak. raernek akkor belerakni mikor tenyleg szukseg lesz rajuk vagy megkoveteli a piac.

igy mar erted vagy lerajzoljam? remelem vegig tudod olvasni, probaltam egyszeruen irni. am itt befejeztem, egy idore kelloen lezsibbasztott a gyépés osztag.

[ Szerkesztve ]

(#138) Cyberpunk válasza Tomyyy93 (#136) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt a csodás érvelést. Te meg hater! :D Fogjuk már fel, hogy nem a magok száma a lényeg! Az aktuális szifonban mindig az egyik legerősebb SoC van, ha nem hiszed nézz utána baker. :) Nem vagy felkészült a vitára. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#139) Csapoati válasza Tomyyy93 (#134) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az i5 ma is tokeletesen megallja a helyet, szoval nem ertem mi a gond. Jo, dragabb most az akkori vetelytarsaihoz kepest, de aki 2012-ben megvette, az meg ma is vigan hasznalja. Sot, meg 1-2 evig biztos nem fog elavultnak hatni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140) FATtila78


FATtila78
tag

I'm back :o
Szerintem gyönyörű! Végre a Galaxy S3 után egy új telefon, ami megmutatja, hogy kell kinézni egy 200ezer forintos csúcskészüléknek! Kamu meg miért lenne? Összes kiszivárgott képen így nézett ki..

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#141) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Kiszivárgott az iPhone 7 kijelzője :U ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#142) galaxys80 válasza BlackSoft (#141) üzenetére


galaxys80
veterán

S6 is kiszivárgott. :))

(#143) Touch-ko válasza Tomyyy93 (#134) üzenetére


Touch-ko
őstag

En remelem nagyon draga lesz, mert akkor a hozzad hasonlo trollok nem fogjak tudni megvenni.

(#144) Blyan válasza Cyberpunk (#138) üzenetére


Blyan
félisten

Nincs itt nagyon szégyenkezésre ok szerintem. i5S vs GS5 (dual core vs quad core) speed test

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#145) kazsmerlaca válasza Blyan (#144) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Erről beszéltem az elején... :R

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#146) spawn21 válasza Touch-ko (#143) üzenetére


spawn21
veterán

Annak ellenére, hogy igazad van, légyszives ne ess át a ló túloldalára. Olyan leszek mint a trollunk.

Ha valaki nem elfogult (nyitott vagyok htc fanságom ellenére), láthatja, hogy már csak pöcsméregetésre megy a quadcore , QHD balfalság.

Ne idegeskedj.

iPhone 13p

(#147) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ez inkább az iPhone 6 klón. :)
A hátulján a feliratok érdekesek, de lehet csak rossz minőségű a kép.

(#148) legiaap válasza BlackSoft (#141) üzenetére


legiaap
nagyúr

Uncsi!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#149) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Remélem nem ilyen lesz. Ez nem tetszik. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#150) Janez0085


Janez0085
tag

Szerintem front oldalról úgy néz ki mint egy Lumia 925. A keregded keret és a bevágások miatt.

Vagy csak én találom hasonlónak? Hátulról meg HTC. Érdekes egy öszvér lesz. Szvsz minden eddigi ismert eladási rekordot dönteni fog. Az Apple kezében van egy nagy fegyver (a rendkívűl jó működés mellett - mondom ezt mint elvakult BlackBerry felhasználó) ami az iFelhasználók 80%-át érinti: A birtoklási vágy. A felhasználók szerintem legalább 80%-a birtokolni akarja a legújabb iPhone-t nem használni. Eleve egy Apple ID létrehozásához is segítséget kérnek idegen nyelvet nem beszélnek csak azt hallották, hogy ezt kell venni - pont. Az iTunes-hoz is szükségük van egy hozzáértőre. Szóval én mindenféle megkövezést vállalva kijelentem, hogy az iPhone felhasználók 60-70%-a, a Facebook/iOS Photos/fürdőszoba-edzőterem/tükör funkción kívűl még csak nem is ismeri ezt az egyébként remek készüléket. De viszont ez garantálja a csillagászati eladási mércéket, ami szerintem kb 10 évre garantálva van az Apple-nek bármit is csináljanak. Kirobbanthatatlan pozícióba sodorták az Apple-t ezek a felhasználók. Aztán akik tényleg azért használják mert élvezik a stabil működést, a remek külsőt, a kompakt méretet, a jó kamerát, a jailbreak-et, azok meg vitázhatnak a magok és ramok szükségességéről :D

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.