Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Tibee86 válasza Ali G. (#193) üzenetére


Tibee86
veterán

"aja igen biztosan varázslat a touch id, rég előjött telefonban ujjlenyomatolvasóval a motorola, a slow motion videó is nagy szám, hasra is estem, te mindenről úgy beszélsz mintha az alma találta volna ki "
Ki mondta, hogy ezeket az Apple találta fel? Én biztos nem, de valahogy mégis az Apple oldotta meg elsőnek a normálisan használható ujjlenyomat olvasót. Samsung próbálkozott utána, nem jött össze.. Slo-mo videót lehet csak jól bereklámozták, vagy tudsz mondani olyan telefont, amivel az 5S előtt lehetett csinálni?
Nagyon nagy zavarban élsz, ha szerinted az a jó, ha valami kijön 200+ ezerért, majd 2 hónap múlva már csak 150, rá egy hónappal meg fele annyi. Ez szerinted érdem, és előny...Taps! És akkor az anyaghasználatba bele se megyek, hogy 200+-ért biliműanyag stb..

Quasi_modo: Mondj már légyszíves pár "különleges funkciót" a konkurenciánál. Tudom a Nokia egy fényképezőgépet ellátott telefon funkcióval, symbiannal. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#202) Quasi_modo válasza Tibee86 (#201) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

tudsz mondani olyan telefont, amivel az 5S előtt lehetett csinálni?
Az Innov8 is ilyen volt ha igaz sok évvel az alma előtt.

Mi a különleges funkció? Az almánál sincs semmi különleges, legfeljebb más.
A Symbiant még felesleges ócsárolni, vagy legjobb védekezés a támadás.? Gyermeteg dolog.

valami

(#203) Cyberpunk válasza Lacy6 (#199) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Note 3 meg volt vagy 240 is ha jól emlékszem, de gondolom erről is az alma tehet. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#204) spawn21 válasza Lacy6 (#199) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem maga a telefon nincs túlárazva. De minden más apple termék igen.
De ott a dizájnt kell megfizetni. Nem a vasat.

De ennyi erővel a tesco is túl van árazva. Egy tescos póló 3-4000 ft :Y

Quasi_modo: a symbian a király. Ott kezdődtek az innovációk, az okostelefon melegágya volt! Mai napig több symbinaos ketyerém van. A ratyi kis vassal FHD videókat lazán viszi. Az Innov 8 perdig sokkal megelőzte a korát.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#205) Quasi_modo válasza spawn21 (#204) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az Innov 8 perdig sokkal megelőzte a korát
Az is Symbianos volt...

valami

(#206) spawn21 válasza Quasi_modo (#205) üzenetére


spawn21
veterán

Tudom, használtam ;)

iPhone 13p

(#207) Cyberpunk válasza spawn21 (#204) üzenetére


Cyberpunk
félisten

FHD-ban 60 fps-el, vagy HD-ban 120-al? Mert igazából az 5S-nél ez volt a lényeg, nem a slow mo maga.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#208) spawn21 válasza Cyberpunk (#207) üzenetére


spawn21
veterán

Emlekeim szerint fhd nem volt még egy telefonnál sem.

iPhone 13p

(#209) Newyorker


Newyorker
addikt

Persze végül kiszivárgott az info, így igazolást nyertek azon korábbi értesülések, miszerint már a kisebbik modell is jóval drágább lesz az elődmodell iPhone 5S-nél. A MovilZona értesülései szerint ugyanis a 4,7 hüvelykes kijelzővel szerelt kisebb – az iPhone 5S-nél viszont még így is jóval nagyobb – kiadás 740 euróba (989 dollárba, 236 000 forintba), az 5,5 hüvelykes modell pedig 950 euróba (1252 dollárba, 300 000 forintba) fog kerülni kártyafüggetlen konstrukcióban. De…

Abból kiindulva, hogy az iPhone 5S jelenleg 649 dollárba, azaz 155 ezer forintba kerül az Amerikai Egyesült Államokban, Magyarországon pedig a különböző adók miatt 220 ezer forintba, kis túlzással egy 65 ezer forintos árkülönbséggel számolhatunk az új iPhone-ok esetében. Tehát a fenti árak Magyarországon elérhetik a 300 ezer és a 365 ezer forintot is.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#210) Tibee86 válasza Quasi_modo (#202) üzenetére


Tibee86
veterán

Kolléga dobálózik itt azzal, hogy a többi gyártó legalább "full hárdvert, vagy különleges funkciókat" pakol a készülékeibe.. Kíváncsian várom erket a funkciókat, ha a touch ID szerintetek nem az, vagy a 120fps.

(#211) Lacy6 válasza Newyorker (#209) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én is ilyen információkat találtam. Ezért is bátorkodtam kijelenteni, hogy drágább lesz. Amúgy biztos, hogy drágább lesz csak az a jó kérdés mennyivel. Kíváncsian várom :)

(#210) Tibee86: A Touch ID-t jó dolognak tartom. A lassítás van konkurens készülékeknél is, és az I5s is elég sovány lassítást tud számomra. 240 képkocka(1/8-os lassítás) már megfelelő lenne. Ezért az M8-ba sem igazán használom.
Viszont a tanítható infraport okos megoldás, gyakran használom. Motion Launch funkciónak is tudok örülni, mert szintén hasznos újítás.
extreme power saver mód se hülyeség.
Összességébe kevés újítás van mind2 oldalon.
Iphone 6-ba megtehetnék, hogy 3000 mAh-es akksit beletesznek, mert készülékházba nem lesz kisebb mint a G2, csak kijelzőbe. De inkább beleteszik a jóval kisebb akksit átlagos üzemidőt produkálva.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#212) Quasi_modo válasza Tibee86 (#210) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én semelyik oldalon nem látok igazán különleges funkciókat, Legalább is olyanokat nem amiért azonnal rohannék vásárolni. Igaz lehetne még beépíteni projektort, hőmérőt, stb. De szvsz egyelőre minden gyártó nagyjából egy helyben topog. Ott tartunk hogy minden újabb mobil kicsit jobb, mint az elődje, de semmi több. Ígazi újítás egyelőre sehol.

valami

(#213) daniel909 válasza Quasi_modo (#212) üzenetére


daniel909
addikt

egyetértek mondjuk vannak ígéretes próbálkozások mint az lg g flex ami elég egyedi -igaz csak dizájn terén-.
és más gyártó nem tudta lekövetni, kiadni azt a kijelzőt a mai napig sem. más izgalmas dolog tényleg nem volt mostanság.

talán most az okosórák fogják hozni az innovációt, mivel a telefonok kiforrottak lettek a jelenlegi koncepció mentén. a következő koncepció már biztos tervezőasztalon van a gyártóknál, lehet h az almánál akár, amivel ujra felpörgeti az okostelefon piacot majd.
kérdés van-e látomása, víziója a mostani apple vezetőknek arról mit fogunk nyomkodni(?) 6év mulva.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#214) Cyberpunk válasza Quasi_modo (#212) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja innováció manapság csak nyomokban van, vagy még úgy sem. Viszont látni kell, hogy valóban innovatívnak nehéz lenni, és sok esetben hosszú időszak van két innovációnak nevezhető dolog között. Valahogy az almától autómatice elvárt ez minden évben. Ez is érdekes amúgy.

Amúgy ha zafir üveggel jönnek talán érthető is az áremelés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#215) Touch-ko válasza Newyorker (#209) üzenetére


Touch-ko
őstag

Lehet, hogy annyiba kerulnek kartyafuggetlenul. Viszont az emberek, mondjuk 95%-a elofizetessel veszi meg. Szoval igy nem nagy osszeg a $100-200.

En nem modndanek semmit elore, majd 9.9.2014-ben meglatjuk.

Mo-n meg minden ilyen kutyu draga, szoval nem ujdonsag.. Azon sem csodalkoznek, ha bevezetnek a kutyu adot ha,arosan.

(#216) Quasi_modo válasza Touch-ko (#215) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ne adj ötleteket. :W

valami

(#217) Gadgetfan_ válasza Newyorker (#209) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Szerintem kizárt, hogy a kisebb model drágább legyen az 5s jelenlegi áránál. Ezzel lábonlőnék magukat, és a saját maguk kijlelölte trend sem erre mutat, hiszen minden más terméküknél idén árvágást csináltak, miért pont ezt emelnék? A nagyobb szerintem kap egy +100$-os árat és ennyi. Hogy nálunk drágább lesz mindkettő az biztos, köszönhetően az addigra valoszínű 320ft/1€ árfolyamnak és az áfának.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#218) #86973952 válasza Gadgetfan_ (#217) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem több lesz az, mint +100 dollár. Nagyon kevéske különbség lenne már a két megjelenő típus között is.

Már csak azért is gondolom ezt, mert tudomásom szerint a kisebb pajti 4 colos retina kijelzőjéhez képest 5x kerül többe a nagytestvérre a zafíros kijelző. Gondolom anyagárban is már a két újonnan megjelenő típusnál is nem kevés összegről beszélhetünk. Főleg, hogy eléggé plafonon van a zafír ára. Ilyenkor még ezt is be kell építeni az árba és az e fajta üvegre a kereslet meg csak nő (más márkák). Az utánpótlásnál meg nem fogja azt megtenni, hogy emelgeti a készüléke árát, ha éppen még jobban a csillagok felé tör a zafír, szerintem.

Persze nincs is ezzel gond, hiszen a portfólióba belefér. Idővel majd ez is beáll.

(#219) Gadgetfan_ válasza #86973952 (#218) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Elképzelhető, hogy többet is rádobnak a nagyobbikra, ez csak tipp volt tőlem, de a kissebb készüléknél biztosabb vagyok, hogy nem emelnek. Egyszerűen nem esszerű... Persze lehet, hogy meglepődök majd :) :Y Meg persze ott az iWatch kérdése is, hogy ha lesz, és része lesz a csomagnak, hogyan építik be az árba. Lehet, hogy ezen keresztül lesz egy bujtatottabb áremelés? Még pár nap...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#220) #86973952 válasza Gadgetfan_ (#219) üzenetére


#86973952
törölt tag

Na az iWatch jó kérdés. Erre én is kíváncsi leszek.

Én két lehetőséget tudok elképzelni:

1.
- Kisebbik tesó kap egy közepes emelést az elődzőhöz képest.
- Nagyobbik meg az elődhöz képest "jóval" nagyobbat.

VAGY

2. (ami elég necces ügy)
A kisebbik méretet felemelik a nagy árához közelire, mert elsősorban alternatívát szeretnének kínálni. Ebben az esetben viszont a kisebbik méret relatíve magas áron fog indulni. Ez kevésbé valószínűbb.

Persze itt induló árakra gondolok. Szerintem mindegyikre meg van a reális esély. Viszont az iWatch nagyon jó kérdés, kíváncsi leszek, hogy teljesen önálló termék lesz -e. Esetleg előállnak egy olyan csomaggal, hogy pl. az 5,5 colossal is meg lehet venni, mondjuk az iWatch piaci árának a felével növelve. Vagy szolgáltatói vonalon ajándékba adják mellé bizonyos kunstrukcióhoz.

Tudomásom szerint a 4 colos retina kijelző anyagára 50 dollár, az 5,5 colos zafír kijelző esetében viszont 300 dollár. !!Ezek csak kerekített számok, de az arányításnál lényeges!! Meg ugye a piaci ára is mindig változik a zafírnak. Persze tartalék alapvetően így is van szerintem az eddigi készülékek árában, tehát nem feltétlen jelenti azt, hogy a 2 termék között minimum 250 dollár különbség lesz, de benne van a pakliban, akár 300 is, mert előzőleg anyagárakról beszéltünk.

(#221) Ali G. válasza Cyberpunk (#197) üzenetére


Ali G.
senior tag

Minden mobil drága az elején, de aztán felére leereszkedik, ami nagyon jó, ott meglátszik kb mennyit ér egy telefon a gyártó által kiszabott magas ár nélkül :D fejlesztési költségek, anyagköltség, gyártási költségek, marketing stb ezek mind megvannak más gyártóknál is , ha ezeket beszámolod akkor is túl nagy az ár. Itt inkább arról van szó, hogy melyik márka mennyi fanatikussal rendelkezik , az apple a fanatikusainak számát építette ki elég kemény marketinggel így kb egy rossz kínai telefont is el tudnál adni egy rá nyomtatott alma logóval magas áron , a fanatikusok úgyis megveszik minden évben addig meg gyújtögetnek rá a csóró országokban míg megjelenik a gazdag országokban meg farzsebből kivágják, :D Minden a reklámon múlik, reklámmal , hírnévvel, minden eladható, akkor is, ha valójában a megszabott ár felét sem éri meg a készülék, így van ez pl a játékoknál is, megjelenik a legújabb Call of Duty már veszik azonnal, ha jó, ha nem :D

#201) Tibee86 szerintem te élsz zavarban, mert iOS-ben semmi különleges sincs, amit más gyártó ne tudna, csak te jól megetted a sok reklámot amit láttál róla :C

[ Szerkesztve ]

(#222) Tibee86 válasza Ali G. (#221) üzenetére


Tibee86
veterán

Vannak bajok, de én inkább rádhagyom... Bárcsak úgy tudnék érvelni és példákkal alátámasztani a kijelentéseimet, mint te. :R ;]

[ Szerkesztve ]

(#223) Blyan válasza Ali G. (#221) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy Te mi a francot erőlködsz itt a hülyeségeiddel? Nem veszel iPhone-t és kész, hogy milyen mondvacsinált ideológiát gyártasz hozzá, az itt senkit nem érdekel.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#224) Ali G. válasza Blyan (#223) üzenetére


Ali G.
senior tag

mert egészen jó nézni ahogy kapaszkodtok akár hatan is egyszerre, hogy bizonyítsátok az igazatokat, végül pedig arra juttok, hogy inkább személyeskedtek, mert nincs igazatok :D Te is megvetted nem? Ha az apple most alakult volna,nem reklámoznák anyira, nem lenne annyira ismerős márka és véletlenül belebotlanál a boltokban azt mondanád: mi ez a drága sz.r?:D

(#222) Tibee86: köszönöm, hogy megkímélsz magadtól, nem is válaszolnék olyannak továbbá, aki szerint az apple tele van egyedi dolgokkal, amit már rég használtak a konkurensek csak azok nem voltak annyira népszerűek ... ezért nem terjed el. :D

[ Szerkesztve ]

(#225) daniel909 válasza Ali G. (#221) üzenetére


daniel909
addikt

véletlen sem azért veszik az emberek mert jó az ios...

amiről te beszélsz az egy kis réteg (műkörmsök, plázacicák, szoláriumban dolgozók...stb) és ezek az emberek nem is használják ki, azt se tudják mit tud egy szifon. ez mondjuk úgy 30-40%

de a többi ember aki kicsit is ért hozzá azért vesz szifont mert: "kicsi" telefon kell gyors hardverrel, jó és optimalizált rendszer kell neki egyszerű rendszer kell neki, esetleg geek és élvezi h 2 évig jön rá a support + majdnem minden app iosre debütál elsőként. esetleg apple fan és minden eszköze apple...

szóval ne általánosíts mert te csak 1 rétegről beszélsz. és ugyanez a réteg vehet galaxy s5-t is mert az a menő (igaz használni nem nagyon fogja mert nem fogja érteni) de ott lesz a kezében 0-24. :)

szóval egy szifon elég nagy réteget tud megszólítani ami elég ritka. ezért is sikeres. ja és azt ne feledjük h még mindig arról az os-ről beszélünk ami átszabta a mobil piacot régen. és a köré épített support zseniális. (ja és nem szifonom van am)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#226) spawn21 válasza Ali G. (#224) üzenetére


spawn21
veterán

De most teljesen komolyan!
Nem hiszem el, hogy ennyire szűk látókörű vagy?! Plane. Hogy mindenkinek beszólsz, mindegy mit mond.
Remélem azt nem feltejted el, hogy mindegy milyen rohadt márkát veszel, ugyan arra használod! Telefon, sms, netchat, facebook (én nem), viber stb.... Az, hogy kinek milyen rendszer van azon a rohadt telefonon, nem mindegy?

Nem védem egyik márkát sem, ( kivéve htc ;] ),de tényleg már csak direkt csinálod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#227) Ali G. válasza daniel909 (#225) üzenetére


Ali G.
senior tag

jah , jól mondod bele tatozik ebbe minden, divat, tinik, selfie-mánia, de az is, hogy kőbunkó is kezelni tudja, mert egyszerű. Igazából az indította el az egészet, hogy Jobs kipróbált valamit, ami vagy bejön vagy nem, megjelent az érintőképernyővel a piacon, onnantól kezdve csak reklám kellett, eleinte mindenki kiakarta próbálni vajon milyen lehet a touch screen és az embereknek megtetszett,onnantól már egyenes út volt felfelé a létrán, nekem is megtetszett az érintőképernyő miután bekapcsoltam az első érintőképernyős telefonomat, aztán már nem váltottam volna le semmi pénzért fizikai billentyűzetes telefonra :D

(#226) spawn21: nekem mindegy ki mit használ, csak egy kérdésre érdekelt volna a válasz amire senki nem mert őszintén válaszolni, ennyi :D szeretem a HTC-t is, amúgy :D

[ Szerkesztve ]

(#228) Blyan válasza Ali G. (#224) üzenetére


Blyan
félisten

Megvettem anno, most mást használok. De megvenném bármikor. Hogy miért? Mert jó, ennyi.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#229) Ali G. válasza Blyan (#228) üzenetére


Ali G.
senior tag

használd egészséggel ;]

(#230) Blyan válasza Ali G. (#229) üzenetére


Blyan
félisten

Használni is fogom, de még mindig nem árulod el, hogy NEKED miért fáj, hogy más használja és elégedett?
A kérdés mondjuk költői, mert nem érdekel mi a nyűgöd, csak tényleg nem értem a vergődést amit Te vagy a hozzád hasonlók levágnak egy Apple topikban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#231) Cyberpunk válasza Ali G. (#224) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az érveid nevetségesek, és még mi kapkodunk? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#232) Lacy6 válasza #86973952 (#218) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ezt a zafír üveg a kijelző honnan vettétek amúgy? Mert én úgy tudtam ez már cáfolva lett ezzel a videóval is.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#233) Ali G. válasza Blyan (#230) üzenetére


Ali G.
senior tag

nem fáj, ki mondott ilyet? annak fáj aki a foxconnál dolgozik éhbérért, hogy legyártsa az apple stock-ot :D Mondjuk inkább úgy, hogy nem akarjátok érteni, érteni értitek csak szimulálni könnyebb, apple-nél szelektív az emberek látása, ott a káva sem vastag, a memóriakártya slot sem hiány és semmi más dolog ami android topikban hamar szemet szúr érdekes módon, nah mindegy :D

(#231) Cyberpunk: igen tudom... hagyjuk, nekem meg az árazás apple-nél és kvittek vagyunk te meg szaladj sortállni minél hamarabb mikor megjön a hatos iphone :D

[ Szerkesztve ]

(#234) #86973952 válasza Lacy6 (#232) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pletyka szinten megy az is (meg az a video is), csak pedzegetjük a lehetőségeket a valós adatok tekintetében. Igazából nincs erre hivatalos szövegezés. Annyi biztos, hogy lesz zafír. Vélhetően a 4,7 colosnál 2 fajta változat is lesz kijelző tekintetében, 5,5 col meg kiderül (valószínű ott is).

A8 proci tuti. Az is csak az utóbbi rövidke időben merült fel, hogy lesz a bemutatón iWatch is.

Feld & Volk is összerakott egy vélhetően végleges változatot. Persze ilyennel is tele a padlás, de itt a [link].

Ebben a stádiumban még csak beszélgetni lehet róla.

Az viszont szerintem tuti, hogy nagy dobásra készülnek, nagyon mennek az előkészületek és a helyszín sem véletlen szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#235) Cyberpunk válasza Ali G. (#233) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ilyen szinten kevesen tudnak trollkodni. :D :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#236) Blyan válasza Ali G. (#233) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz az Apple vasarlok minimális száma megy az androidos topikokba megállapítani miert es mitol hiányos egy Samsung, Nexus, Lg, akármi. Mert nem érdekli őket.

A foxconnra meg nincs mit mondani, rahedli egyéb tucatermeket gyártanak ott, tessék amiatt is rinyálni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#237) Def26 válasza Blyan (#236) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#238) joey04 válasza Blyan (#236) üzenetére


joey04
titán

uhh baz igazából csak a te válaszaidat olvasom a vitában ( :D ), de megint ott tartunk hogy az apple miatt szar a foxconn dolgozok sorsa? lol

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#239) Cyberpunk válasza joey04 (#238) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#240) Quasi_modo válasza joey04 (#238) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Be kellene látni, hogy ott nem az Apple dolgoztatja az embereket, hanem a Foxconn. :W

valami

(#241) Tibee86 válasza Cyberpunk (#239) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak Blyan válaszait olvassa, hiába írsz neki. ;] :))

(#242) Cyberpunk válasza Tibee86 (#241) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Oh wait tényleg. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#243) joey04 válasza Tibee86 (#241) üzenetére


joey04
titán

Az ő vitájukra értettem. Ali sajnos túl hosszan ír, ami nem lenne baj, mert vannak olyan kommentek amik már-már egy kisebb cikk hosszát is elérik, de a fórumtárs írásait számomra fárasztó olvasni. Nem a véleménye miatt, hanem a fogalmazás miatt. Plusz nagyon idegesítő a rengeteg indokolatlan smiley.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#244) Tibee86 válasza joey04 (#243) üzenetére


Tibee86
veterán

Tudom, azért is volt ott az a smiley.

(#245) Ali G. válasza Blyan (#236) üzenetére


Ali G.
senior tag

ugye ezt te sem gondolod komolyan, a legnagyobb android trollok mind apple mániában szenvednek, nagy része meg be sem vallja hogy iOS-t használ :D A foxconn-t csak úgy érdekességnek hoztam fel a hangulat kedvéért, ott csak legyárttatja a cuccokat az apple, jó alacsony áron gondolom :D

(#243) joey20: majd lenyugszol :D :D :D

(#241) Tibee86: ha olyan hülyeségeket írsz hogy különleges a slow motion videó meg ujjlenyomatolvasó akkor mit vársz mit válaszoljak? vagy hülyeséget válaszolok én is vagy nem is válaszolok semmit :D

[ Szerkesztve ]

(#246) Tibee86 válasza Ali G. (#245) üzenetére


Tibee86
veterán

Mostanra teljesen nyilvánvaló lett számomra, hogy nehezedre esik értelmezni a magyar mondatokat, pláne ha még több is követi egymást, és csak irogatsz össze vissza a vakvilágba.

[ Szerkesztve ]

(#247) Touch-ko válasza Lacy6 (#232) üzenetére


Touch-ko
őstag

LOL Te sem gondolod komolyan, hogy a meg meg nem jelent telefon egyik pletykajat egy masik pletykaval cafolod meg :)

A pletyka onnan indult, hogy par eve az Apple elkezdett foglalkozni a zafir uveg felhasznalasanak modjaival.
Tobbek kozott zafir uveget hasznalnak a home button ujjlenyomat-olvasojahoz is. Idaig ezek a tenyek.
Innen indult a pletyka ami TE most egy masik nem szakerto ember velemenyere alapozva megcafolsz.

(#248) Touch-ko válasza Ali G. (#245) üzenetére


Touch-ko
őstag

MAr vartam, hogy kiterjunk a Foxconn-ra. Gondolom a kovetkezo dolog amibe belekotsz az az FM radio, BT file kuldes illetve az IR port hianya lesz. :)

Szoval a Foxconn munkasai nem az Apple-tol kapjak a fizetesuket. Ok nem az Apple ceg emberei, nem az Apple alkalmazza oket. Az Apple talat egy olyan ceget, akik tudnak mennyiseget gyartani, viszonylag olcson es jol.

Foxconn egy hatalmas ceg, akinek vannak telepei Europaban (koztuk Mo-n is), Del-Amerikban, Azsiaban.

Maradjunk a kinai gyarnal. Az ottani emberek orulnek, hogy van munkajuk. Mivel bennt laknak, esznek elnek, igy nem kell sokat kolteniuk, igy tobb penzuk marad. Nekik, ottani viszonylatban ez egy jo munkahely, meg ha 10-12 orakat dolgoznak.

Most ekezed az Apple-t, mert naluk gyartat. Te kinel gyartatnal, aki ilyen mennyisegben, minosegben kepes gyartani?

Raadasul nem csak az Apple-nek dolgoznak.
Itt egy kissebb lista amit egy Q&A site-on talaltam:

`Acer Inc. (Taiwan)
Amazon.com (United States)In 2011,
Amazon and Foxconn formed a joint-design manufacturing company. The move was meant to produce an Amazon branded smartphone sometime in 2012.
Apple Inc. (United States)
ASRock (Taiwan)
Asus (Taiwan)
Barnes & Noble (United States)
Cisco (United States)
Dell (United States)
EVGA Corporation (United States)
Hewlett-Packard (United States)
Intel (United States)
IBM (United States)
Lenovo (China)
Logitech (Switzerland)
Microsoft (United States)
MSI (Taiwan)
Motorola (United States)
Netgear (United States)
Nintendo (Japan)
Nokia (Finland)
Panasonic (Japan)
Philips (Netherlands)
Samsung (South Korea)
Sharp (Japan)
Sony Ericsson (Japan/Sweden)
Toshiba (Japan)
Vizio (United States)`

A lista nem teljes, csak a nagyobb cegeket emlitik. Gondolom Te is hasznalsz olyan termekeket amit a fentebbi listaban olvashato cegek nevehez fuzodik.

A touch-ID hem volt hulyeseg. Elotte is letezett, de az iPhone-on kivul meg mindig senki sem tudta normalisan telefonba, tabletbe beletenni. Pedig az iPhone 5S lassan 1 eves modell lesz.. Gondolom nem tudod mekkora otlet a Touch ID es az iOS7 egyuttesen. Probald ki, olvass rola, kerdezz es ra fogsz jonni magadtol is.

(nem mellesleg, ha jol szamolom, mar 7 ember modnja neked, hogy eleg gyengen ervelsz, es tevesen allitasz dolgokat)

[ Szerkesztve ]

(#249) Cyberpunk válasza Touch-ko (#248) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem hagyjuk rá, láthatóan pusztába kiáltott szó minden, amit neki írunk. Csak trollkodik, mi meg etetjük.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#250) Tibee86 válasza Cyberpunk (#249) üzenetére


Tibee86
veterán

Teljesen igazad van, de annyira jól csinálja, hogy nagyon nehéz megállni, hogy ne írjon neki az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.