Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Ez a kamera-dudor valami iszonyat. :W

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) Mr President


Mr President
senior tag

Már annyi hír van az i6-ról amiben mindig ugyanaz van lehozva. Értelmét nem látom. Már emiatt alig várom hogy bemutassák, megszünnek legalább az i6 spam cikkek :D

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ezt is handras csinalta egy iPad learazas es egy Ferrari-tesztvezetes kozott? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Legalább akkor Samsung híreket olvashatsz, nem pedig iphone 6 cikkeket. ;]

Xr

(#5) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

A YT ikonja sem ilyen iOS-en, úgyhogy ennek igencsak kamuszaga van. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) zsoc93


zsoc93
csendes tag

már alig vártam a napi i6 hírt :D nyomom is be infúzióval :))

(#7) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Gratulalok. Cikk egy dummy iPhone rol!! Ez szint !!!

(#8) bélus91


bélus91
tag

I3 -on átment egy úthenger? :D

(#9) Steve1207


Steve1207
veterán

Az első képen, így "élőben" a csillogás és kialakítás miatt egyből egy samu jutott eszembe. Amúgy a perem fura, hogy ennyire ívelt az elmúlt pár évhez képest, de a háta az szerintem nagyon csúnya.
Végre érdekelt volna az alma, erre ilyen bugyuta kinézete lesz? De ennyi erővel az összes gyártót meglehet szólni, amilyen marhaságokat kitalálnak (baromi nagy hangszóró lukak, csillogós hátlapok és előlapok, meg a kamerát valami jelzéssel ki kell emelni gusztustalanul, ragtapasz dizájn is több gyártónál, fém hatást keltő anyag, ami baromira műanyag...) Hát, ha így halad mindenki jövőre nem lesz csere semmire.

.

(#10) aesthetics


aesthetics
csendes tag

Az a hátulja valami iszonyat randa...szerintem. ..

(#11) zsoc93


zsoc93
csendes tag

valaki meg tudja nekem mondani hogy az i6-ról miért került már ki annyi info hogy már hamisítják is.. a note 4ről meg miért nincs még egy homályos fotó sem? :DD

(#12) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Eddig nem 1 gb ram-ról volt szó?

(#)14 Legendd: Most te gyártod a pletykát a ramot illetően :P

[ Szerkesztve ]

(#13) Márko88


Márko88
aktív tag

Nekem a hátlap nagyon HTC-s. Persze tudom mi miatt van úgy. Amúgy biztos remek telefon lesz ismét.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#14) Legendd válasza Fr0z3n (#12) üzenetére


Legendd
senior tag

Volt itt már mindenről szó, igazából ezután nem írok i6-ról, csak ha megjelenik :D de ilyen specikre én minimum számítanék, bár az is lehet, hogy majd a 6s-ben lesz a 2 GB RAM, ki tudja ezeket...

Alea iacta est!

(#15) gerii


gerii
addikt

Amennyiben tényleg ilyen lesz a hátlap, úgy venni kell jó sok sziloplaszt részvényt ;]

(#16) Z a hangya


Z a hangya
tag

Első blikkre kinézetileg tényleg egy Samu+HTC szerelemgyerek :))

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#17) hallerlaller


hallerlaller
addikt

tényleg unalmasak ezek a képek, youtube már több hónapja televan ilyen klónokkal, tessék pár hands-on:

[link]

[link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18) Vikthor


Vikthor
nagyúr

nem fullHD, nincs 4 mag, bővíteni nem lehet memóriával még mindig... csirke ez így. :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#19) hue2000


hue2000
tag

Külsőre egész jól néz ki

Az élet mindig drága

(#20) halkow


halkow
őstag

A desinra leszek főképpen kiváncsi :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) galaxys80 válasza Vikthor (#18) üzenetére


galaxys80
veterán

És ráadásul még az android sem fut rajta.... :U :D

(#22) Vikthor válasza galaxys80 (#21) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ezek annyira "átlagos" elvárások, aminek szerintem meg kellene felelni manapság.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#23) kazsmerlaca válasza Vikthor (#18) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Jajj, de nem értesz hozzá. Nem a magok száma számít hanem a tényleges teljesítmény. 2 maggal is jobban fut az iOS mint a 4 magos vacak Samu S5-ön. :C

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#24) Tibee86 válasza Vikthor (#18) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez nem android..

(#25) joey04 válasza zsoc93 (#11) üzenetére


joey04
titán

[link]

22: lol

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) roli543 válasza Mr President (#2) üzenetére


roli543
őstag

O nem baj, majd másnap már jönnek az I6s cikkek, ja meg még ott van a phablet iPhone is :D nincs itt megállás kérem szépen :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#27) gzbotii


gzbotii
veterán

Még szerencse, hogy az Apple 2 évente ad ki új kinézetű telefont, így van egy év nyugalom kamu fotók és spam cikkek nélkül.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28) w333 válasza domos (#1) üzenetére


w333
félisten

Egy flexel tuti levágnám azt a kidudorodást (aranyeres a kamera) ? :DDD

(#17) hallerlaller

Jók ezek a videók ... a Play Áruház különösen tetszik Link :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#29) atike


atike
nagyúr

Öööö.... Elég érdekes... A kamera része is, de oldalról is. :U Nem gyenge ha tényleg ilyen lesz.... :F

(#30) joey04 válasza roli543 (#26) üzenetére


joey04
titán

már most is vannak 6s-t érintő cikkek :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) gzbotii válasza kazsmerlaca (#23) üzenetére


gzbotii
veterán

Valóban, meg az iPhone 3G-én is jobban fut az iOS, mint bármelyik másik Samsungon

;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32) Blyan válasza Vikthor (#22) üzenetére


Blyan
félisten

A fHD imádatod miatt újra kéne arányaiban rajzolni az egész iOS-t megkeserítve ezzel sok ezer fejlesztő életét, miközben a fHD mégis miért olyan fontos? Áruld már el.
A felbontás elég nagy, a képpontsűrűség elég nagy. Mégis mi az ami miatt a fHD-t kellene erőltetni?

Már azt leszámítva, hogy szerinted ez alapelvárás.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) BiP válasza gzbotii (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

Az első dizájn az 3 szériát élt meg, a második fajta pedig 4-et. (igaz, ez inkább 2+2, ha a 16:9-esítést nézzük, de alapvetően nem változott).
De ha követik a tendenciát, akkor valóban pár évig maradni fog ez az új - ami viszont nem jelenti azt, hogy jövő nyáron nem gyorsul fel megint a hírgyártás az új modellről. Mert attól függetlenül, hogy van-e nagymértékű változás a kinézetben, ugyanúgy szivárogtatnak minden apróságról.

Amúgy a kilógó fém(es színű) kamera keret nekem is furcsa. Emiatt nem fekszik fel a telefon az asztalra, meg amúgyis elüt a dizájnban. Ill. a hátlapon a csíkok sem szépek. Bár ez ízlés kérdése.

Biztos vagyok benne, hogy a pletykált HD-FullHD közti felbontás pont elegendő lesz a kellemes használathoz, viszont ettől még mégis elvárás, ha felsőkategóriás modellként akarja pozicionálni magát az iphone.
2 mag vs. 4/8 mag: ez mondjuk szerintem is lényegtelen, mindaddig amíg így is hozza a teljesítmény. iPhone-oknál eddig ezzel nem volt probléma, megoldották ezt mindig kevesebb magból is.

[ Szerkesztve ]

(#34) galaxys80 válasza Vikthor (#22) üzenetére


galaxys80
veterán

Átlagos elvárások androidhoz. ;)
Bár 4.7 "-on ott sem hiszem, hogy csak a fullHD az elviselhető.
SD bővíthetőség meg sem IOS-on, sem Nexus-on nem lesz soha. (Azon lehet vitatkozni, hogy ez jó-e vagy sem)

(#35) Tidzsimon válasza Vikthor (#22) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Androidot még senki nem portolt ipgonera? Fordítva már láttam.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#36) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

És akkor ezt már a HTC gyártja, vagy csak a design-t vették tőlük?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#37) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Dizájn tervezéskor közreműködött egy pár HTC-s és Samsungos zseni is? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38) joey04


joey04
titán

most találjátok ki, hogy azért fikázzátok a külsőt, mert lopott, vagy azért mert az apple nem tud újat kitalálni, és visszanyúlt az eredeti iphone kialakításhoz. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Lomha 8V válasza galaxys80 (#21) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jah, mekkora egy kula. Pedig az Android minden szaron elfut. ;] :DDD

(#40) Plazmacucci válasza joey04 (#38) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ronda is, visszalépés is, igénytelen is. Ha egy 5c mellé rakod, talán nem. De egy 5S mellett...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41) Stauffenberg válasza Vikthor (#22) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De miért? Miért kell meglennie? Én Nexus user vagyok, szóval nem az Apple seggét akarom védeni, de tényleg nem értem, hogy két remek felbontású kijelző közül miért szar az ami kicsit elmarad a Full HD-tól, hiszen PPI-ben mindkettő erős, ha nem nagyítóval vizsgálod egyiken sem látsz pixeleket (és ezt lehet szó szerint érteni, 300 PPI vagy nyomdai DPI felett már nagyító kell). A 4 magos CPU-t sem értem, főleg akkor ha tudjuk, hogy az iOS egészen más erőforrás igényekkel rendelkezik. Az én 4 magos Nexus 7-esem is hajlamos megdöccenni, ez még nem jelent semmit.

A bővíthető memóriában viszont egyetértek, tetű dolog, de ez nem csak az Apple-re jellemző. Ahogy általában az Apple userekre sem jellemző, hogy a hardveres specifikációktól felizgulnak.

(#42) Atom_Anti válasza Vikthor (#18) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

még szerencse, épp ezért veszek mindig apple-t :R .

(#43) Oliverda


Oliverda
félisten

Szemből oké, de a hátlap...:(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44) xenom0rph


xenom0rph
őstag

De ha kamu az egész dolog ,még a cikkírónak is lejön a dolog akkor minek kell kirakni?? :W :W :U

halahala

(#45) Lomha 8V válasza xenom0rph (#44) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Elfér, nem? :K

(#46) Kampó válasza Atom_Anti (#42) üzenetére


Kampó
senior tag

most tutira lehurrogtok.. de igazából nem érdekel:D:D
de jókat röhögök azon hogy más gyártóknál fanyalognak ha nincs memória bővítési lehetőség, vagy ha nem olyan a hardver ami illendő az árat nézve....

de az iphone fanok.. elintézik azzal hogy mert ez iphone :D:D

Teszünk az elvárásokra teszünk a szabványokra mi különcök vagyunk és kész:D:D

(mindenféle rosszindulat nélkül írom ezeket )

AMD volt AMD van AMD lesz

(#47) Stauffenberg válasza xenom0rph (#44) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valószínűleg arról van szó, hogy az Apple elküldte a mockup mintákat a kiegészítők gyártóinak és valaki kiszivárogtatta. Ezért már a megjelenése előtt kaphatók az olcsó Androidos koppintások, alighanem a hírben közölt fotókon is egy ilyen másolat látható. A design valószínűleg ez lesz, vagy ha lesz is változtatás, maximum csak olyan ami nem teszi inkompatibilissé az eddig elkészült kiegészítőkkel.

(#48) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó lesz, de a forma még mindig nem az igazi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) #09819904


#09819904
törölt tag

Hihető, hogy egy Loisz Vottyon tatyó mellett szerepel a telefon... :U

(#50) Lomha 8V válasza #09819904 (#49) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Most miért vagy ilyen? Arra akarsz utalni, hogy a telefongyár(tósor) mellett rögtön egy táskagyár(tósor) van? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.