Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Geller72 #25 üzenetére

    A melóba kb. 15 percet utazok, szóval nem sokat :) De ettől függetlenül a fülhallgató kilőve, marad az itthoni, PC-s tanulás.

    A külföldi munkavállalással kapcsolatban igazad van, viszont nem szeretném elhagyni az országot...túl sok minden köt ide. Addig oké, hogy jóval többet kereshetnék, de vannak egyéb szempontjaim is. Egyébként minőségirányítás terén dolgozom, szóval a norvég olajfúró torony erős bukta lenne - pláne úgy, hogy az úszás tengeralattjáró szinten megy csak :D

    Viszont a hozzászólásoddal egyetértek, a beszélgetésekbe való bekapcsolódás hiánya / szükségessége tényleg baromi nagy lökést adhat bárkinek.

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz Geller72 #27 üzenetére

    Attól, hogy a felsőfokúról végül mégis letettem, nem azt jelenti, hogy a tudásom bővítését abbahagytam volna :) Sőt: egyértelműen jobb vagyok, mint voltam...ezt kamatoztatom a munkámban is, igaz, ott ritkábban kell. De épp év végén volt olyan, hogy telefonált külföldi partner, hogy fél óra múlva jön :)

    Tudom, hogy mindig van más...ha most váltanom kellene munkahelyet is, és szakmát is, rögtön lenne 2-3, ami érdekelne (=nem azért csinálnám, mert ezt tanultam, hanem mert ténylegesen élvezném...hasonlóan a jelenlegihez, bár ez sem csak móka és kacagás :D )

    És köszönöm a jókívánságot :R

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák