Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Ubisoft elhalaszthatná már saját magát is... Jó sokáig. Aztán, amikor átgondolták, hogy mit is szeretnének magukkal kezdeni úgy igazából, akkor térjenek vissza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) B0RG9


B0RG9
kezdő

Eredetileg október vége volt?

RESISTANCE IS FUTILE

(#3) oriic válasza B0RG9 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt dátum, csak annyi, hogy hamarosan indul. Most ezt halasztották el ismeretlen időpontra.

Live-Die-Respawn

(#4) CptAdamica válasza oriic (#3) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én nem értem, csinálják az állandó ugyan olyan egy kaptafára épülő játékaikat, amiben nulla kreativitás van, majd jön egy cs:go copy, most meg egy warzone copy, amit annyira lelkesen harangoznak be a fejlesztők a videókban. Aztán jön a pofára esés. Ez a cég micsoda?

Megyen!

(#5) B0RG9 válasza CptAdamica (#4) üzenetére


B0RG9
kezdő

Pedig a Franciáktól (Kanadaiaktól) azt várnánk, hogy kreatívak legyenek.

RESISTANCE IS FUTILE

(#6) .LnB válasza B0RG9 (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

TEe 5 évig hibernálva voltál? :D ;] Ez az idő már rég elmúlt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) B0RG9 válasza .LnB (#6) üzenetére


B0RG9
kezdő

Mi a problémád?! Nem voltam. Filmgyártásról hallottál már? Úgy látszik inkább te voltál hibernálva. Szóval hiába röhögsz, mivel ezt csúnyán benézted...

Csak egy példa: Denis Villeneuve.
És pár filmje az elmúlt pár évből:
Dune
Blade Runner 2049
Arrival
Sicario

De gondolom Luc Besson nevét hallottad már.
The Fifth Element
Léon
Lucy
Anna

Vagy Jean-Pierre Jeunet nevét:
Delicatessen
Alien: Resurrection
La cité des enfants perdus
Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
Un long dimanche de fiançailles
Micmacs à tire-larigot

És nem utolsó sorban: Alejandro Jodorowsky.

Innen pedig lehet válogatni:
https://www.imdb.com/list/ls041399095/
https://www.imdb.com/list/ls000008361/
https://www.imdb.com/list/ls055270103/

RESISTANCE IS FUTILE

(#8) .LnB válasza B0RG9 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:U Oké.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

nem elhalasztani kéne hanem végleg törölni a projektet és visszatérni az alapokhoz... így is van már egy xdeviant torzszülött projekt division-GR-splintercell FPS keverékkutya, annak ellenére ugyan mind3 cím tps de sebaj, "biztos" jót tesz neki a nézet-váltás is :U

Régen Ubi nagyon ott volt de az utóbbi 5-10 évben mi a fakkomat csinálnak?? nincs ott egy tökös valaki aki helyrepofozná ezeket? PoP, SC, R6, GR, (AC, FC) korai részek mind jók voltak, remek storyval, karakterekkel, stb.. most meg..?

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#12) pRoject22


pRoject22
őstag

Kaptam hozzáférést a zárt tesztre, a következő időpontokban lesznek;

- 28th January from 6PM to 9PM CET
- 29th January from 6PM to 9PM CET
- 30th January from 6PM to 9PM CET

Esetleg ha még valakinek esett hozzáférés akkor csatlakozhat, ketten-hárman már vagyunk.
Majd írok ,hogy milyennek látom.

¯\_(ツ)_/¯

(#13) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Twitchen van egy kis gameplay leak de biztos le fogják szedni [link]

Ez olyan gagyi Warzone klón mint annak idején amikor tömegével ömlöttek ezek a Crossfire, Sudden Attack féle fake CS fosok Ázsiából.

/s

(#14) Fred23 válasza pRoject22 (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem is van hozzáférésem, csak időm nincs. :(
Holnap azért próbálok rá szakítani pár percet, de tökre lehet, hogy kimarad.

(#15) pRoject22 válasza Fred23 (#14) üzenetére


pRoject22
őstag

Én most így elsőre végigtoltam a 3 órát amíg voltak szerverek, van benne Insurgency-hez hasonló játékmód is ahol pontokat kell foglalni, alfa verzióhoz képest a 3 óra alatt kb 3-4 buggal találkoztam, teljesítmény optimalizáció kell még neki de ezeket leszámítva szerintem ez még jó is lehet, ma is megyek amint élnek a szerverek

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.