Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) nlq válasza masterful87 (#30) üzenetére


nlq
aktív tag

Felreertettel, nem a 65w - 4watt (ami inkabb 2-2,2watt) van a gondom
hanem azzal, hogy win8.1 oprendszerrel adnak el gepet ami sebessegben egy 5 eves gep teljesitmenyet hozza (megkerdezhetnem ugy is, hogy te vennel egy 5 eves gepet 2GB rammal 32GB kozepesen lassu ssd vel azert hogy win 8 at hasznalhass??)

a bay trail N3520-3540es prociban egyetertunk en is tolom ezeket a gepeket ha valakinek olcson kell uj noti...
DE ez a minimum! ezeket legalabb lehet boviteni 8GB ig es lehet neki SSD-t tolni (es egyebkent kb 2x gyorsabb az a CPU mint az ebben dolgozó cumó) es nem lesz az ugyfel reszerol ketsegbeeses 1 ev utan, hogy semmire se jo a gepe
jah azt se felejtsuk el hogy az N35x0-s 11,6" notikat kb ennyiert lehet hazavinni alhangon...

@ Pollen: nyugodt lehetsz teszteltem mar ezeket az uj atomos csodakat... ezert is irtam hogy ez a proci epp eleg arra hogy mukodjon, es az emmc az ami felhozza hasznalhato sebessegre
azert kivancsi lennek ra hogy a teszt alatt pl milyen viruskeresot pakoltatok a gepre mert az tutti hogy lehervasztotta volna a teljesitmenyt... (na meg persze nehany malware es nehany keretlen reklambox is kellett volna ra ami az egysegsugaru usereknel manapsag eléggé alap)
amit irtal hogy miket hasznaljon az egysegsugaru user ebben is igazat adok neked (azert megneznem, hogy az alap juzer farmvillezik egyetlen ablakban a komolyabb farmocskáján :), ahol az i3-4000m proci is rendesen izzad)
ugyanakkor amiket irtal arra pont eleg egy adrodios tablet fele ennyiert ... én probaltam osszeszedni olyan felhasznalast amihez mar jobb egy win8 as gepet hasznalni mint egy adro tabletet (mostantol hivjuk 1,5 sugaru usernek :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.