Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Áhááhhááá!
Ezt a foshalmot még gyártják! (De legalábbis forgalmazzák.) Most jött a házhoz egy, ajándék volt. Navon iQ7 2018. Így. Énnemtom hogy ilyen izét ki, miért vesz pénzért, meg különben is. Gyááááá! Nincs benne egy normális alkatrész sem. De tényleg. Semmi. Viszem a Tiszára kacsázni. :DDD

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#2) Pgeorge80


Pgeorge80
újonc

Sziasztok! Nekem is van egy ilyen tabletem, lakásvezérlésre akartam használni, tehát wifis, és bluetooth-os kapcsolókat akartam vezérelni vele!Működött is minden, csak gondoltam megrootolom, és az olyan alkalmazásokat, amikre nincs szűkségem, kitörlöm!A Kingoroot nem működött, Pc-n csak ugrált a Kingoroot kezelői felület!Aztán kikapcsoltam, bekapcs szervízmenüben, és factory reset után, nyomtam neki egy Mount/system-et!azóta bekapcsoláskor csak a navon feliratig jut el, és ott is marad!Van valakinek ötlete? :DD

(#3) Berv válasza Pgeorge80 (#2) üzenetére


Berv
csendes tag

Sziasztok,
Ennek a megoldása engem is érdekelne.
Elvileg működő állapotban kaptam egy ilyen rettenetet, de a google account ellenőrzés kikerülésére - mert mégsem működött - tett kisérleteim közben eljutottunk oda, amit Pgeorge80 is mond, logó betöltés után semmi sem történik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok aláírásra jogosult !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.