Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) tildy válasza Dany007 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Vannak olyan szobak, amikhez beepitett furdoszoba van. Tehat nem kell kimenni, nem hasznalja mast, csak a mienk .

A hazban ezen kivul meg ket furdoszoba van. Jelenlegi albink kb £130/het, ami egy honapra szinten ugyanennyi, illetve picit kevesebb. A mostani albinkban 9 ember lakik osszesen, es 1 db furdoszoba van, raadasul a wc is benn van. Egyesek nem ismerik az egyutteles szabalyait, lazan zuhanyoznak fel orakat.

Az uj albiban rajtunk kivul kb 4-en lennenek.

Nem akartunk kulon kecot, nem akartunk "elzarva" elni , es lehet a boltban hasznalom, de mennyivel masabb, ha hazamegyek, es a konyhaban le tudok ulni az echte angol lakotarssal dumalni? Es mennyivel jobb, ha elotte angolul kell beszelnem? Ha lajossal vagyok, bar van mikor angolul beszelgetunk, de sokszor nem , es ez nem jo. Magyar hazban lakni meg ilyen szempontbol halal. Hiaba fejlodott az angoloma z elmult tobb mint fel evben, nekem lassu a tempo. Tipikusan nem vagyok olyann, aki leul es bemagolja, nekem hasznalni kell, es megerteni mi miert van. Ehhez a munkahely, bolt, ugyfelszolagalt szerintem keves. Faterom szerint a legjobb lenne, ha Lajos sem lenne itt, persze ezt csak poenkodva mondta de gondolom erted mire ertettte.

tiv83us : az Usa,de tolem Magyarorszagon is kertek £300-400 kauciot ( 100ezret kb). Ez kb 6 het kaucio. Megszokott itt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.