Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Dany007 válasza tildy (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Az durva... 9 ember, egy fürdő, egy wc... Kemény. Na én azt nem bírtam volna ki sokáig. Azért a 9 ember már egy kisebb tömeg :D
Akkor mindenképp költözzetek. Ahogy leírod még az is jobb, sőt sokkal jobb, mint a mostani helyetek.
Igaz, ez személyfüggő, én biztos nem bírnám. Nekem a "lakásom", ahol élek, ahol vagyok, ahol alszok mindennap, az már a magánszférámhoz tartozik. Legalább az a kicsi, ahol csak én vagyok és a családom.
Sz.tem belepusztulnék ha huzamosabb ideig vadidegen emberrel kéne együtt laknom (tudom egy idő után már nem vadidegenek, de akkoris).
Amúgy külön szobátok azért volt? Vagy különben a szexet hogy oldottátok meg? Megvolt a beosztás, hogy hétfőn a lengyelé a szoba, kedd a magyaroknak van fenntartva, szerdán meg a csehek kapnak párórát?
Jó mondjuk azt nem hinném, hogy 1-2 szobában vagytok most 9-en, de azért rákérdezek már, mert erről nemsokat írtál, vagy csak nekem maradt ki.
Huh lassan teljesen más kép kezd kialakulni bennem erről a "go west" dologról...
Ettől függetlenül érdekes. Érdekes az is, hogy inkább "tömegszállásra" mentek rendes kecó helyett holott megtehetnétek, csak azért, hogy tanulj angolul. Végülis ez a ti döntésetek, szubjektív. Csak megjegyeztem, hogy számomra érdekes, de nem elítélem vagy valami még mielőtt félreértenél. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.