Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) HookR válasza t72killer (#24) üzenetére


HookR
addikt

"a Realan-t nem árulják Európában"
Jelenleg úgy látom elfogyott. Rá kell kérdezni mikor lesz legközelebb: it-tech-uk.com

"de a Streacom F1CWS-t igen, sztem kis moddolással, pláne NUC lappal tuti belemegy a két nagyvinyó. (Lépcsős elredezésbe kell tenni a winyókat, mert a 3.5" = 15*10centi, egymás mellett túl nagy)"
197 x 197 x 77 mm a befoglalóméret. A 3,5"-es HDD 102 x 26 x 146 mm, 2db-ra egymás fölött 60mm-t érdemes számolni a szellőzés miatt; Thin Mini-ITX lap magasságigénye 20mm + alaplapi távtartó 8mm; burkolat 2x 2mm. Ebben a házban nem igazán fér el 2db belőle.

Ezért is ajánlottam inkább az E-W80-at. Az E-W150-ben látható, hogy elfér és a W széria ugyanazon 200 x 225 mm-es zártszelvény különböző szélességű darabjaiból készül.

(Thin) Mini-ITX-nél kisebb méretben szerintem csak akkor érdemes gondolkodni, ha saját házat készítesz. Például 2db 3,5"-es HDD egymás felett; felette a kisebb alaplap; mellettük oldalról 120x25mm-es venti hűtésnek. Aztán hogy a házhoz képest az alaplap van vízszintesen, vagy a ventilátor (felül), az már a ház szerkezeti megoldásainak függvénye.

"ahogy látom, árulják ezt még pár néven"
A Wesena bérgyártó és saját néven is forgalmaz. A Streacom néhány éve a nyugati HTPC igényekhez csinosította az eredeti Wesena kuckók terveit és azokat forgalmazza saját néven.
Hasonló a felállás a Jonsbo (bérgyártó) és a Cooltek viszonyához, csak utóbbi változatlan formában forgalmaz.

(#26) DBob: Esélyes, hogy ez esetben a bérgyártó egy harmadik fél.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.