Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Chaser válasza dethroner (#14) üzenetére


Chaser
titán

ekkora méreteknél már nem feltétlen tökéletes a kép pont szemből sem, lehet ips és va a panel, akkor sem
direkt led nem garancia, mert ahhoz h hatékony legyen sok kell, edge led viszont garancia a tré minőségre ( :
olednél ahogy más már mondta, pwm mentes kijelző is adott, samunál ez sem, illetve a b8 panelje ha jól rémlik 120hz-et is tud, 10 bites, igazából bármilyen forrással használtam lehengerlő minőséget ad, én is gondolkodtam korábban qleden , nem bántam meg h oled lett, és értelmes áron is lehet lőni, nekem is sikerült boltból, kb egy samu q6-os 55"-os akkori áráért
ami még nagy hátránya az oledeknek, h iszonyat kényesek fizikai behatásra, az enyém úgy jött, h nem voltak benne a kiemelő pántok, két mm-es srác hozta, valahogy kiszedték ( : de voltam lyan hülye, h nem kértem h dobjak rá a talpat is, így ott maradtam egyedül, de megoldottam végül, 65-ösnél nem ment volna az 100% :) épp ránéztem 65b8-akra, első kommentelőnek sikerült is eltörnie a panelt falra szereléskor, én nem használnám úgy
ha az esetleges beégés veszélyével, a borotválkozó tükörrel és hímestojás kezeléssel tiztában van az ember, akkor nincs gond, ellenkező esetben viszont érdemesebb qledet venni - én szemem biztos nem bírná a villogós panelt -
ami bajom van vele, h lehetne 65-ös ( : de jövőre ha úgy adódik lecseréljük nagyobbra

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.