Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dethroner


dethroner
veterán

Akkor most ez a jobb vétel, vagy 50 ezerrel többért a 25 centivel kisebb Oled? Mert a tévében azért a méret (is) a lényeg :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

A tesztet köszönjük szépen. Semmi extra, maradjunk annyiban. :)

Mondjuk arra, hogy "nincs beégés", én nagyon kíváncsi lennék. Ugyanis az LCD TV-k is be tudnak égni, igen szépen. Szóval a Samu marketingje minimum kérdőjeles nálam...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) Cifu válasza dethroner (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez egyéni ingerencia. Én is OLED-et vennék, pedig amúgy a képátlót tartom fontosabbnak a hollófeketénél. :)

A HDR miatt érdekes lehetne, de ahhoz ugye kevés a fényerő. Szóval dunno.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) -FLY->


-FLY->
őstag

Van 43"-os is, ahh, nem kell bámulni a lyukat a nappali szekrénysorba. :DDD

(#5) AxBattler válasza Cifu (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát nemtom'... műszaki áruházakban megnézve nekem már a QLED is megváltás, az OLED-nek semmilyen plusz előnyét nem éreztem, szóval inkább a nagyobb képátlóra, és az extra fícsörökre szavazok. Persze én igénytelen vagyok, sima VA LED TV-vel is ellennék... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#6) Noukoum válasza dethroner (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Minél nagyobb annál jobb az élmény, különösen ha 480p tv adást kukkantasz rajta

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) erahurka válasza -FLY-> (#4) üzenetére


erahurka
félisten

Pont 43"-ban gondolkodom, de nem tudom mit lenne érdemes kis büdzséből venni. Ilyen 4-500,000 forintokat nem vernék el rá.

(#8) dethroner válasza Noukoum (#6) üzenetére


dethroner
veterán

Hát a tévé adás miatt nem vennék tévét. Vagy FHD focimeccs, vagy FHD mkv-ból film, másnak nincs esélye bejutni a tévémbe. Amúgy ezt a méret a lényeg dolgot csak azért kérdezem, mert jelenleg 55-ös FHD LCD-t nézek 2,5 méterről és néha már kevésnek tűnik. Én is Oledet néznék persze ha volna rá keret, de 65-ös méretben még 500K felett van, az meg már vállalhatatlanul sok pénz tévére :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Nálam a nagy tesó költözik be :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#10) Akula válasza AxBattler (#5) üzenetére


Akula
őstag

A műszaki áruházak azért sokat csalnak, attól függ éppen melyik termékfelelős jár náluk.
Fórumok, vélemények, tesztek. Innen indulj. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#11) AxBattler válasza Akula (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Alap, hogy megkérdezlek Titeket! :D

(#9) Shkiz0
Ejha... nem rossz! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#12) Chaser válasza dethroner (#1) üzenetére


Chaser
titán

szubjektív, ha a képminőség az elsődleges akkor oled
szép a qled, temetni sem kell, de nem edge ledekkel, direct ledes árazása pedig vicces, betekintési szögek sem lesznek olyanok mint olednél, no meg a fekete sem sosem, és olyan filmeknél aminél a fekete jeleneteket korrektül megcsinálták, nem egy szürkés trutymó, ott áll leesik
ha van film ami érdekel 4k hdr-ben, olyan beszabehu' élményt nem fog adni a qled, sem a csilló méteres projektor sem, mint az oled
b8-am van, arról tudok nyilatkozni, jó minőségű 720p-t is úgy felskálázza, ha az ember nem tudja lazán 1080p-nek érzi, 1080p már tökéletes, 4k-t fél méterről is lehet nézni h hibát találj :)
napokban próbáltunk 1080p hdr-t, meglepően jó volt, két órás film belefért 17gb-ba ( : sajnos a wifi és lan nem ennek a tv-nek az erőssége, de áthidalható külső médialejátszóval, ami bosszantó, mert egyébként kvázi tökéletes a media része
meg persze ha néha játszanál, forza4 4k hdr-ben lemászott a falról, a gyönyörű is enyhe kifejezés rá

sztem egyébként nem kamu a samu marketingje, h nem ég be, volt már elég lcd kijelzőm, egyiknél sem volt beéégés, win tálca és chrome fejléc mostani gépnél is már szép időt megért, ezt olednél nem játszanám el, de ha "hagyományos tv-znék" akkor sem vennék oledet

szerk:
AxBattler
multi csalóka, hangtechnikát sem úgy veszel h bekacsolod miközben nyüzsögnek az emberek, igényes helyeken van hangszigetelt próba szoba, no tv-t is így kell(ene) nézni, ilyen helyen már csúnyán elvérzik a qled az oled mellett, világos helyiségben nem annyira feltűnő a valódi fekete hiánya, és a felhősödés, bevilágítások sem
oled nagy hátránya viszont a csilli' bevonat, nyugodtan lehet borotválkozótükörnek is használni nappal ( :...no de sötétben nincs párja, mi jellemzően este filmezünk, szóval nem gond, nappal meg tükör ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13) ricsik


ricsik
őstag

A hátlapi csatlakozókat mutató képhez direkt egy másik tv képe van betéve?
Panasonic TX-58GX810E

(#14) dethroner válasza Chaser (#12) üzenetére


dethroner
veterán

Betetintésik szög annyira túl van lihegve szerintem, mert az ember ha tévét néz, akkor kvázi szemben van a tévével, ott úgy sincs torzulás. Ha meg csak háttérben megy és nagyon oldalról rápillant az ember, akkor nem mindegy hogy mennyire torzul? Úgyse nézi, ha nézné akkor vele szemben ülne. Most egy 55H6400 van nekem, az direkt ledes, oké, nem egy csúcskategória, de rendesen van benne bevilágítás és foltososás is látszik. Szóval számomra a direkt led nem jelent garanciát. Ha már LCD, akkor inkább az edge-re lennék kíváncsi, állílag sokkal szebb képet ad, nemhiába voltak a felsőkategóriás tévék jellemzően oldalról viláígítva. Majd talán ha épíz még pár kijelzőgyárat az LG és még olcsóbbak lesznek a nagyobb méretek, akkor veszek egyet. Mert 55 colnál csak nagyobbat vennék, ezt már majdnem kicsinek találom. Addig remélem húzza a mostani :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15) Partizan182 válasza dethroner (#14) üzenetére


Partizan182
senior tag

Betekintési szög inkább annak fontos aki nem egyedül tévézik/játszik, vagy nem csak 1 darab szék van középen a nappaliban :) Egy ilyen VA panelt kb 2 fő tud jól használni egyszerre (tapasztalat), kivéve ha kilóméterre ülsz.

Edge led: az összes komolyabb gép már Direct led FALD, senki sem bohóckodik edge leddel a középkategória felett (páran - Pana, Phillips - úgy amblokk elfelejtette az LCDt a felsőkategóriában).

LG gyárat már csak Olednek épít egy ideje, Samu is most zárta be a koreai LCD gyárát, max a kínaiakban bízhatsz.

(#16) stellaz válasza dethroner (#14) üzenetére


stellaz
addikt

Egy nagyobb tv esetében ideálisan közelről nézve a szélét már eléggé szögben látod és bizony látszik is a szintorzulas. De a kontraszt hiánya mellett szerintem a fátyolosság a legfeltűnőbb egy oled mellett.

(#17) lmno


lmno
őstag

A PWM-ről itt miért nem írnak sose a tesztekben?

Rtings.com-ról:
"The Q60R is not flicker-free. Like the NU8000 and Q6FN, the backlight flickers at 240Hz in most modes, but the flicker frequency changes depending on the mode. In 'Movie' and 'Game' mode, or when Auto Motion Plus is set to either 'Custom' or 'Auto,' the flicker automatically changes to 120Hz, similar to the Q6FN."

Ennyi, ez is egy kukába való szemét. Ugyanúgy vibrál, mint a legolcsóbb/legócskább tv-jük. Aki normális tv-t akar, annak az OLED az egyetlen értelmes választás.

(#18) dethroner válasza Partizan182 (#15) üzenetére


dethroner
veterán

Remekül elférünk ketten a tévével szembeni kanapén, szóval pipa :D
Az LG gyárépítésnél én pontosan OLED panelra gondoltam, ezért írtam hogy remélem majd ezzel a több panellal a még a nagyobb méretek is olcsóbbak lesznek.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#19) Sinesol válasza Partizan182 (#15) üzenetére


Sinesol
veterán

Két fő a fenét, azért ne vicceljünk már, ez nem egy TN panel..

(#20) Chaser válasza dethroner (#14) üzenetére


Chaser
titán

ekkora méreteknél már nem feltétlen tökéletes a kép pont szemből sem, lehet ips és va a panel, akkor sem
direkt led nem garancia, mert ahhoz h hatékony legyen sok kell, edge led viszont garancia a tré minőségre ( :
olednél ahogy más már mondta, pwm mentes kijelző is adott, samunál ez sem, illetve a b8 panelje ha jól rémlik 120hz-et is tud, 10 bites, igazából bármilyen forrással használtam lehengerlő minőséget ad, én is gondolkodtam korábban qleden , nem bántam meg h oled lett, és értelmes áron is lehet lőni, nekem is sikerült boltból, kb egy samu q6-os 55"-os akkori áráért
ami még nagy hátránya az oledeknek, h iszonyat kényesek fizikai behatásra, az enyém úgy jött, h nem voltak benne a kiemelő pántok, két mm-es srác hozta, valahogy kiszedték ( : de voltam lyan hülye, h nem kértem h dobjak rá a talpat is, így ott maradtam egyedül, de megoldottam végül, 65-ösnél nem ment volna az 100% :) épp ránéztem 65b8-akra, első kommentelőnek sikerült is eltörnie a panelt falra szereléskor, én nem használnám úgy
ha az esetleges beégés veszélyével, a borotválkozó tükörrel és hímestojás kezeléssel tiztában van az ember, akkor nincs gond, ellenkező esetben viszont érdemesebb qledet venni - én szemem biztos nem bírná a villogós panelt -
ami bajom van vele, h lehetne 65-ös ( : de jövőre ha úgy adódik lecseréljük nagyobbra

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) Bossp válasza Shkiz0 (#9) üzenetére


Bossp
addikt

+1 pont ilyen csüng 3 hónapja a falamon... :D Van az az élmény mikor veszel egy készüléket... Két napig hűha... 1 hét után meg már "dobálod" mint egy megunt vackot... Ez 3 hónap után is hűha :S !!!!

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#22) #72042496 válasza AxBattler (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Q60 elég közel van a sima VA LED tévéhez. :)

Azt tudja valaki, hogy a 82"-os is edge LED-es-e (ezt hogyan toldalékolják? :)) ebből?

(#23) AxBattler válasza Chaser (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

No igen, erre találták ki a 14 nap elállást... főleg a 600k HUF-os TV-knél! ;]

(#17) lmno
Ajjaj. És ez vajon mindegyik QLED mdellen így van?

(#22) Balika911
Hosszú távon egyik technológiából sem éri meg a legfapadosabb modellt megvenni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#24) Foglalt név válasza Sinesol (#19) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én egy 55Q8-at nézek kb. 3,5 méterről. Ha csak ketten ülünk egymás mellett és helyet cserélünk, már akkor szembeötlően látszik a különbség. Erre akkor jöttem rá, mikor 3. órája próbáltam rábírni, hogy jöjjön ki belőle HDR kép.
Egyébként ez a fekete dolog érdekes, fórumot is lehet olvasgatni, de szerintem keveseknek van otthon 4 tv egymás mellett, nem tudom mennyi vélemény lesz releváns.
Nekem a QLED feketéje egyértelmű előrelépés az előző tv után, nem hagy hátra hiányérzetet, hogy mégis OLED kellett volna.
A 120Hz hoz látható különbséget gépre kötve. Ellenben a HDR-t néznem kell, hogy éppen megy-e vagy sem (driver és beállításfüggő). Itt nem érzem, hogy annyira szembeötlő lenne a különbség.

(#25) Chaser válasza AxBattler (#23) üzenetére


Chaser
titán

ekkora cuccnál nem olyan vidám az elállás sztem ( :

Foglalt név
b8-nál konkrétan "kiveri a szemed" érzés van hdr-nél, nem kell keresni ( :
igazából egy jó extra, van olyan film aminek "jól áll", csatahajót szeretjük nagyon, és mindegy mennyiszer nézzük meg, áll leesik, van olyan film aminél lényegtelen, viszont a tökéletes fekete és konstans képminőség az minden tartalmon javít
jobb a feketéje már a qledeknek, de nem oled szint és nem is lehet az, nyilván nagy előrelépés nem-qled tv-hez képest, mert a legtöbb tv-nek a feketéje hitvány
vannak direkt olyan természetfilmek/montázsok amik az oled képességét aknázzák ki, ott nagyon durván kijönnek a különbségek, ahogy korrektül összerakott filmnél is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26) Bossp válasza Foglalt név (#24) üzenetére


Bossp
addikt

HDR tartalom fuggo mintsem TV! Van ra azt hisz.teszt tecsőn nézz rá arra:D

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#27) Chaser válasza Bossp (#26) üzenetére


Chaser
titán

nem elegendő mennyiségű háttérfénnyel biztos nem egy nagy élmény a hdr, edge ledes tévéknél max "papír effekt", gyakorlatban jellegéből adódóan nem fogja azt hozni amire kitalálták, amikor vettem a tv-t nem is érdekelt a hdr, de nagyon sokat hozáad egyes filmekhez, de még játékhoz is, forzánál nagyon korrekt
ha sok pénzem lesz lesz egy 55"-ös oled monitornak, egy 65-75 meg tv-nek ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) AxBattler válasza Chaser (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

Kicsit macerás visszacipelni a dobozt az ügyfélszolgálatra, de hát na... x@rra nem költök fél misit. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#29) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az szép... Olaszoknál 650 euró. Annyit még lehet, hogy rászánok...
[kép]

(#30) Hieronymus válasza icemad (#29) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A tesztben 65"-os a készülék a képen meg 55"-os a készülék.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#31) icemad válasza Hieronymus (#30) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de nekem az 55 is elég.

(#32) Chaser válasza AxBattler (#28) üzenetére


Chaser
titán

En is ugy vettem meg, ha kell megy vissza, szerencsemre nem volt ra szukseg ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) Foglalt név válasza Chaser (#25) üzenetére


Foglalt név
addikt

HDR képszerkesztésnél jól jöhet, de ott is oda-vissza kell váltanom és akkor látszik egyértelműen, hol a különbség. Viszont ha csak bekapcsolva nézem, akkor nincs váó élményem. Pedig 1000cd felett tol ki elvileg magából. Igaz a tüzijáték sem a kedvencem.

(#34) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Rtingsen tesztelték 1080p és 1440p @120 Hz-en VRR mellett, de 4K-n valamiért nem. Ez akár gyanús is lehet, ha valaki esetleg konzol mellé is venné.

Az input lag és a homogenitás viszont elég meggyőző, utóbbi főleg az Edge-LED miatt.

(#35) Reggie0 válasza icemad (#29) üzenetére


Reggie0
félisten

Az az 55"-os, nem a 65. De valoban fel aron akciozzak.

(#36) GSP


GSP
aktív tag

Hmm semmi extra.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#37) Shkiz0 válasza Bossp (#21) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én az asztalosomra várok, ugyanis a régi tv asztalra ez a láb kialakítása miatt nem fér el sajna. Falra meg nem akartam tenni.
Kíváncsi leszek rá, mert egy jó pár éves akkori felső kategóriást vált (PS51E8000).
Ismerősömnél a korábbi Q6 modellt láttam, ott is leesett az állam, mennyivel szebb kép van rajta mint az idejét múlt samsungomon.
Remélhetőleg ez meg még jobb lesz :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38) Chaser válasza Foglalt név (#33) üzenetére


Chaser
titán

Fenyero csak az egyik tenyezo, masik qz adott terulet preciz megvilagitasa, direct ledes tvnel meg ossze is johet, ha nagy a ledek surusege, edge lednel biztos nem, ez negint olyan ficdor' ami oleden a legszebb, egyszer sem volt kerdes nalam hdr tartalmat nezek v sem, egyertelmu
A langolo fiu v valami hasonlo cimu csodanal volt egy resz, sotetben az urhajon vilagitott v megcsillant valami sotetben, az is pont olyan h minden mas tech elverzik a megjelenitesenel
Nem tunnek ezek nagy dolgoknak, de csak addig amig az ember nem latja ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) #21346560


#21346560
törölt tag

"széles spektrumú fehér fény jön létre."

Ezt valaki nekem elmagyarázná jobban?! :U

(#40) Reggie0 válasza #21346560 (#39) üzenetére


Reggie0
félisten

A feher erzetet tobbfelekeppen is el lehet erni. Pl. harom szin osszekeveresevel, vagy a teljes spektrum adott gorbe szerinti osszekeveresevel(innen jonnek a szinhomersekletek is).

Tehat amikor te szinszurozol egy feher szint, majd a komponensek aranyat valtoztatva keversz ki mas szineket, akkor nagyon nem mindegy, hogy az adott komponensek spektruma milyen, mert ebbol kell aztan szamitassal lekepezni az elmeleti CIE/RGB szinteret, hogy barmit ki tudjal keverni. Minel tobb hiba van a komponensek spektrumaban, vagy elter a modellezet a valostol, annal nagyobb hibaval fog rendelkezni ez a lekepzes. A legjobb az, hogy ha a feher szin spektruma egyenletes, es a szurok is negyzetesen ablakozzak ezt a spektrumot. Persze ilyen nincs, de minel jobban kozeliti, annal jobb lesz az eredmeny.

(Egyik komoly problemaja a hagyomanyos kijelzok szinkeveresenek, hogy a turkizkek tartomanyban - 475nm - nem igazan letezik LED dioda vagy fenypor, igy a feher spektrum kikeveresenel egy luk van itt. Ezert is bocsajtanak ki a kijelzok sok kek szint, mert a keveres soran az ugyan olyan erzet kivaltasahoz kek tulsulyra lesz szukseg.)

[ Szerkesztve ]

(#41) #21346560 válasza Reggie0 (#40) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ehh, mindig elfelejtem, hogy régen a fehér, az FEHÉR volt, ma meg van meleg fehér, hideg fehér világos fehér, sötét fehér, f@szom fehér... :U

(#42) Reggie0 válasza #21346560 (#41) üzenetére


Reggie0
félisten

Szinhomerseklet regen is volt, csak akkoriban inkabb egy adottsagkent volt jelen, nem volt allithato, igy nem is talalkoztunk mas lehetoseggel, ezert volt a feher feher :). Hagyomanyos kijelzoknel igy nez ki a feher, amit fehernek latsz, ill olednel:

[ Szerkesztve ]

(#43) #76500480


#76500480
törölt tag

Q60R messze van a felsőkategóriától. Q70R már FALD, szerény 40 zónával, egy XG9505 Sony pedig 60al rendelkezik mégis középfelső kategóriába sorolják.

(#44) #21346560 válasza Reggie0 (#42) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én a katódsugárcsöves tv-re gondoltam! :DDD

(#45) Reggie0 válasza #21346560 (#44) üzenetére


Reggie0
félisten

Ugyanez pepitaban csak fenyporokkal.

(#46) dethroner válasza Chaser (#25) üzenetére


dethroner
veterán

Miért lenne gond az elállással? Én már küldtem vissza 55H6500-at, pedig semmi baja nem volt, ki se vettem a dobozból. Nem a tévé miatt, hanem a bolt miatt küldtem vissza.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#47) Chaser válasza dethroner (#46) üzenetére


Chaser
titán

oledről tudok nyilatkozni, meg is tettem, hímestojás kategória, nem örültem volna neki ha vissza kell küldenem
ha eladom úgy fog történni, a kedves vevő ideadja a pénzt, aztán csomagolhatja, ha hoz valakit azzal, ha nem akkor egyedül, én hozzá nem nyúlok ( : ő meg addig nem, amíg ki nem fizette ((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) dethroner válasza Chaser (#47) üzenetére


dethroner
veterán

Az én seggembe se fért egy zabszem sem, amíg a bolt vissza nem jelzett hogy minden rendben van a visszaküldéssel :DD
De tényleg ennyire óvatosan kell bánni az oleddel? A mostani tévém pneumatikus falikaron van, amikor nem nézem hátra van tolva a falra, amikor meg nézni akarom akkor előrehúzom, beállítom a dőlést, magasságót és az esetleges oldalra fordítást ha csak rápillantgatok néha gépezés közben. És ilyenkor nem bánok kesztyűs kézzel vele, megmarkolom oldalt, néha a hátát, feszítem ahogy akarom, nem gond neki. Akkor ez oleddel nem menne?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#49) #72042496 válasza Chaser (#47) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én küldtem vissza (LG) OLED-et is, nem kell beszarni tőle. Az is csak egy tévé, a csomagolás pedig végig támasztja a vékony részeket.

(#48) dethroner
LG-knél a panel felső kétharmada talán centi vastag sincs. Arra kell figyelni, hogy ott ne legyen rajta nyomaték. Persze, természetes, ha tart tőle az ember, de igazából nem kell.

Én egy 55"-ost küldtem vissza, de a mostani 65"-os OLED-et is háromszor mozgattam már, és legalább kétszer fogom is még, remélem. (Lesz egy felújítás, illetve idővel egy nagyobb jön majd a helyére.)

[ Szerkesztve ]

(#50) $atirka


$atirka
senior tag

Jó kis tv ez! :P

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.