Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bufurc


bufurc
tag

Sziasztok! Ti nem tapasztaltatok olyat, hogy a hattervilagitason nem lehet allitani? Hiaba teszem barhova a fenyero nem valtozik semmit.

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#102) brumicica


brumicica
tag

Lát valaki különbséget a "Fényerő mozgáshoz" vagy a "Környezeti fény észlelése" beállítások aktiválása között? Pontosan mi az a "fényerő mozgáshoz"?

(#103) bromi84 válasza brumicica (#102) üzenetére


bromi84
tag

Környezeti fény észlelésénél én láttam különbséget, fényerőt húzza le fel attól függően milyen világos a helyiség amiben van...
Fényerő mozgáshoz arról csak láttam mit ír ki a TV mire jó. :D

(#104) Neomien


Neomien
csendes tag

Sziasztok,
QE65Q60RA és DELL G5 5590-en (win10 64) között sajnos nem működik a wireless display megosztás. Mindkettő készülök ugyanazon az 5G hálózaton van, Archer C20 által támogatva.

Következőket próbáltam:
- win defender kikapcsolása a hálózatra
- router minden jellegű security korlátozás kikapcsolása
- dell g5 5590 ide vágó wifi / gpu stb driver újratelepítése
- a laptop engedélyezve van a tv-n, látszik is a hozzá tartozó menüben
- samsung telómat gond nélkül tükrözi ugyanazon a hálózaton

Hiba lefolyása:
Win 10 -> connect to wireless display -> TV kiválasztása
TV: Csatlakozás a "laptopnév" eszközhöz...
rövid homokóra
TV: A "laptopnév" készülékről érkezett kapcsolódási kérés sikertelen volt. Megpróbálhat újrakapcsolódni a mobileszköz segítségével

Esetleg valamilyen javaslat, vagy alternatív megoldás a laptop-tv vezeték nélküli összekapcsolásához?
Egyelőre Samsung remote helpdesk sem mond semmit, visszahívást ígértek.
Előre is köszi!

(#105) NeRo2642


NeRo2642
újonc

Valaki tudja h az alábbi 3 típus között mi a különbség?
Samsung QE65Q60RA
Samsung QE65Q65RA
Samsung QE65Q67RA

(#106) Zerno


Zerno
csendes tag

Sziasztok,
Pooont ilen tv-m van QA49Q60RAKXXS egy dolog érdekelne ha valakinek Q60 széria van hogy az optikai kimenet nállatok is aktiv mindig ?
Mert ha csak a tv t halgatom akkor is szól ha át állítom optikára akkor lekapcsolja a tv hangszórót és ugyis szól,egyedül bluetootnál hallgat el.
Ez ilyen vagy csak bekkrepált nállam ?

(#107) Tomas791120


Tomas791120
újonc

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni !
Végigolvastam a hozzászólásokat. De nem tudom eldönteni, hogy érdemes lenne e lecserélni a jelenlegi ue40es6540-es Tv-m, egy qe65q60t-re? Nektek mi a véleményetek? A régit 50eft-ért elvinnék, az új 280eft. 230ezret nem szívesen adnék ki csak azért, hogy nagyobb képátlom legyen.
A segítséget előre is köszönöm

(#108) Sziszki válasza Neomien (#104) üzenetére


Sziszki
friss újonc

Szia. Erre találtál megoldást? Ugyan ebbe a problémába ütköztem... eleinte nem volt gond a csatlakozással majd egyik napról a másikra beadta az unalmast.

(#109) shrink válasza Neomien (#104) üzenetére


shrink
újonc

Szia! Engem is érdekelne, hogy erre tud e valaki megoldást. Ugyanez van nálam is. Szerintem valamilyen windows frissítéssel függ össze, de nem jöttem rá, melyikre. Valaki meg tudta oldani ezt a problémát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.