Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#184) uratti


uratti
tag

Na én is beruháztam egy SE W880i-re természetesen fekete-narancs színben nagyon durva igy külsőre! de a külső hangszóró tényleg ratyi, mondjuk a tesómnak van egy W810i-je ahoz képest a fülesen eléggé halkabb a zene, nem tud olyan minőséget produkálni! de azt hallotam hogy szoftveresen vannak le korlátozva, és ezt orvosolni lehet kis buherálással! bármelyik walkman telónál.

a gombokról annyit hogy jók! eléggé könnyű használni, mondjuk akinek bazi nagy ujjai vannak annak nehéz :DDD

a kijelző nagyon állat! az oldalsó csati is elég jó, nem zavar. egyedül a hanerő szabályzó gombok, visszatért a régi T68-as feeling, csak kicsit amatőrebb verzióba, egy szóval nagyon szar a hang szabályzó gomb!

az aksi az nagyon sokat bir igaz a telefon több mint felét elfoglalja hátul, csodálkoztam is ilyen nagy aksival mekkora vékony a teló, az Sam U600 aksihoz képest 2x nagyobb kb. zene halgatásnál kb. egy huzamban 5órát halgattam a telót persze ugy hogy fullon volt az aksi és pontosan 1/4-e ment le a zene halgatással! igy kb. olyan 3-4 napot bir átlagos használat mellet éjjel nappal bekapcsolva!

ha valakinek bármilyen kérdése van a telóval kapcsolatban szivesen segitek!

Aláírtam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.