Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) fuzaco


fuzaco
csendes tag

Hello!

Végre emg van a telefon. :) Nagyon tetszik. :) Csak egy kérdésem volna, még pedig hogy a bal oldali ''menüt'' hogy lehet megváltoztatni? Pl. most ha megnyomom a bal gombot akkor a Hívás lista jön be. Ezt hogy leeht átállítani pl. telefonkönvyre? Ha egyáltalán átlehet?

(#2852) badacsony válasza fuzaco (#2851) üzenetére


badacsony
őstag

A bal választógombhoz rendelt Hívásinf. menüt legálisan nem lehet megváltoztatni.
A telefonkönyvet rendelheted a navigyűrű bármely irányához. (Alaphelyzetben a lefele irányhoz van rendelve.)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2853) fuzaco válasza badacsony (#2852) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Ok, ezt tudom, de én a tel. könyvet csak példának adtam emg. :D Ok, akkor sajna nem lehet változtatni. Akkor még valami. a készenléti állapotot ki lehet kapcsolni?

(#2854) badacsony válasza fuzaco (#2853) üzenetére


badacsony
őstag

Ezt a kérdést nem értem, magyarázd el légyszi. :B

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2855) fuzaco válasza badacsony (#2854) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Hát uyge ha nem használom a mobilom, fél perc és kikapcsol a ''monitorja''. Valahogy meglehet gátolni, hogy kikapcsoljon automatikusan?

(#2856) Viktor0610 válasza fuzaco (#2855) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hosszabb készenlét miatt kapcsol ki, a Takarékos módú óra bekapcsolásával (Menü - Beálítások - Kijelző - Takarékos módú óra - Be) rá lehet venni az idő állandó kijelzésére.
A kijelző ebben az esetben is lekapcsol, csak az órát és az elmulasztott eseményeket mutatja halványan.

Egyébként aktív bilentyű zár közben bármelyik gomb megnyomása ''életre kelti'' a kijelzőt.

Samsung Galaxy A54

(#2857) fuzaco válasza Viktor0610 (#2856) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Nekem nincs ilyen menüpont, gondolom ez is T-Mobile butítás.. :(

(#2858) AMD Power válasza fuzaco (#2857) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg?

Az kemény nagyon! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2859) Viktor0610 válasza fuzaco (#2857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazából egy W200i-ben néztem meg a menüsorrendet, azt írtam le az előbb, mindjárt kiderítem a W810i-re érvényeset. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2860) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#2859) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, W810i nincs jelen pillanatban nálunk, így egy K610i menüjét néztem meg: u.az az útvonal...

Lehet, a T-Mobile tényleg kiszedte volna ezt a készülékből? :U Miért? :F

Samsung Galaxy A54

(#2861) AMD Power válasza Viktor0610 (#2860) üzenetére


AMD Power
titán

K800i-ben dettó az útvonal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2862) buboreak válasza Viktor0610 (#2860) üzenetére


buboreak
csendes tag

Nekem gyári független a telóm és abban sincs ilyen opció.

(#2863) SzGee válasza Viktor0610 (#2859) üzenetére


SzGee
aktív tag

a w810i-ben nem lehet kikapcsolni a készenléti módot, mindig lekapcsolja a kijelzőt

If you leave me, can I come, too?

(#2864) Viktor0610 válasza SzGee (#2863) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor bocs, azt hittem, ez minden SE-telefonnál működik... :U

Samsung Galaxy A54

(#2865) Picicicus


Picicicus
aktív tag

ugy néz ki jövö héten már nekem is lesz egy w810m!
sokat vártam vele,de még akkor is tetszik!azóta nem találtam olyan W-szériás mobilt amiben minden igy össze lenne rakva!-meg ami tetszene is!

(#2866) dag


dag
tag

Sziasztok! Én 5 napja vagyok birtokosa egy ilyen ''csodateló'' kártyafüggetlen változatának. Megkell hogy mondjam nagyon tetszik, mindent összevetve, nagyon jó kis telónak tűnik, nem bántam meg hogy váltottam (Nokia 3220 :C) -ról. Lényegében nem is lehetne összehasonlítani a 2 telót hisz nagy szakadék van közöttük, de nekem a tesóm Nokia 6230i -jénél is sokkal jobban tetszik (Kinézet, Kamera minőség, Kijelző nagyság és minőség, Hangzás fülhallgatóval tekintetében)
Amit hiányolok a telefonból: Hívásinfónál a nemfogadott hívás, ha az több volt mint 1db akkor csak az utolsó hívás időpontját írja ki és zárójelbe teszi a próbálkozás számát pl. (3) (ezt a Nokia tudta, lehet azért hiányolom csak egyébként annyira nem lényeges dolog), Naptári bejegyzéseknél nem mindent jelez ki a a Naptár ilyen pl. a Feladatok, ha jól láttam csak a Találkozó időpontját hajlandó megjeleníteni a Naptárban a szám megvastagításával jelezve, mint pl. a Nokiánál de ott szinte mindent jelzett a naptárba (a jegyzeten belül: emlékeztető, feljegyzés, tárgyalás, születésnap stb.) Itt hiányolom a Feladat és az Emlékeztető Naptárban való kijelzését. A menü egyébként kezelhető, sőtt egész jó. Ezeket amiket hiányolok csak azért írom ide, mert lehet valaki tudja ezekre a választ, és lehet hogy csak én vagyok ilyen zöldfülű SE W810i felhasználó. Azt, hogy kikapcsolja a képernyőt készenlétben szerintem meg lehet szokni, gondolom azért is kapcsolja ki mert nem is látszik semmi a képernyőn készenlétben, nagyon halvány nem kivehető (gondolom ezért sincs olyan készenléti óra ami a Nokiákon szokott lenni, mert nem is látszana) (ellentétben a Nokia-mon látható volt, de mindig megnyomtam a gombot azon is :) ''Készenléti óra'' van a telón, ha jól néztem a Hangerő szabályzókkal jobb oldalt és bal oldalt lévő lejátszógombal hozható elő nálam, de nemtudom mit ér egyébként mert bármelyik gomb megynomására mutatja a képet, max a fogyasztást lehet vele lekicsinyíteni. Mondjuk órám van a kezemen, szal nálam ez se hátrány :) A hangszórója lehetne kicsit hangosabb is szerintem de ahogy néztem 1 picit volt csak hangosabb tesóm Nokia 6230i -je, ami torzított is max hangerőn ellentétben az SE-al. Előző telóm 2 évet használtam szerintem ettől sem fogok megválni 2 éven belűl. Üdv!

(#2867) Apollyon válasza dag (#2866) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Üdv a SE-s táborban!
Leírtál egy csomó mindent hogy mi van mi nincs ebben ami a Nokiában van.
Nos, ha nekem a kezembe kerülne egy Nokia, kb 46257 dolgot hiányolnék belőle, mert az enyémben (W610i) mindez benne van. Nem az amiket leírtál, hanem mások. De mondjuk az hogy lekapcsolja a kijelzőt az csak neked jó, mert később merül le az akksi.
Amúgy meg ha megszoktad sokkal jobban fog tetszeni, mint eddig bármilyen más telód...
Magamból kiindulva.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2868) Picicicus válasza dag (#2866) üzenetére


Picicicus
aktív tag

ha a kijelzővilágítást automatikusra teszed és nem takarékosra,akkor sem mutatja készenlétiben az órát?

(#2869) dag válasza Picicicus (#2868) üzenetére


dag
tag

Ezt hol tudom megtenni? Fényerősséget tudok állítani, de nem találom ezt az opciót a telón..

(#2870) dag válasza Apollyon (#2867) üzenetére


dag
tag

Szia! Már most tetszik :)) Köszi az üdvözletet és igazad is van, egyébként idáig csak Nokiaim voltak szal lehet ezért is írtam ezt a kis rövid összefoglalót. Miután a Nokia mostanság szoftverhibás telókat gyárt, meg nem is tetszenek így váltottam Sony Ericsson -ra és nem bántam meg.

(#2871) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!

Mostanaban eleg rapszodikusan megy a telefonom (W810i) toltese. 1 eves.
Ha jol latom, akkor a rez-szinu erintkezok kozul a jobb legszelso kozepen van egy kopas. A toltonek pont ott van egy laba. gondolom nem erintkezik rendesen.
Kerdeseim:

Ti hogyan valasztjatok le a toltot a telorol? Huzva, vagy billentve?
Orvosolhato a telom? Vigyem vhova?

Jelenleg USB kabelen keresztul toltom, de az eleg lassu folyamat.

Pixel 6a

(#2872) buboreak válasza fecs (#2871) üzenetére


buboreak
csendes tag

Szerintem csak egy féleképpen lehet kihúzni a töltőt és bármi mást amit rácsatlakoztatsz, csak simán lehúzod. A ''billentés'' nem megoldható mióta az újabb csatlakozó van rajta. Régebbi típusokon (pl.: T630) kellett így leszedni a tartozékokat.

A töltési nehézségeden meg talán úgy tudsz segíteni, hogy valamivel próbáld megtisztítani az érintkezőket. Nem hiszem, hogy luk van kopva a réz érintkezőbe és nem érne hozzá a töltő pöcökje.

(#2873) fecs válasza buboreak (#2872) üzenetére


fecs
senior tag

Sajnos en billentve huzom (huztam) ki a toltot.
Tisztitani probaltam, de nem sok sikerrel kecsegtetett.
Itt egy kep rola:

[kép]

Sajna ez nem kosz. :(

Pixel 6a

(#2874) fecs válasza fecs (#2873) üzenetére


fecs
senior tag

Pont a jobb oldala nem latszik. Itt a link:

[link]

Pixel 6a

(#2875) buboreak válasza fecs (#2874) üzenetére


buboreak
csendes tag

Uhh. Ez tényleg elég csúnyán fest. Talán akkor szervízben kéne megnézetned, hátha tudnak vele valamit kezdeni. Én sajnos nem tudok rá megoldást de lehet van valaki aki ért az ilyesmihez itt, még várj egy kicsit. Azért balról a harmadik érintkező viszi a pálmát azzal a piros folttal :) csaknem valakit leütöttél vele és rajtamaradt a vér?

(#2876) dag


dag
tag

A szundi idejét lehet szabályzoni a telón? 9 perc nálam alapból ezt szeretném mondjuk 5re rakni...

(#2877) ccrisis


ccrisis
csendes tag

Hello!
Vettem egy SE w810i készüléket és nagyon bejön. Jó a teló, jó hang, a kamera is stb.
De lenne 2 kérdésem:
1. Hogy tudok rá új játékokat letölteni, m a SE honlapján nem engedi betenni az egyes game-ket a ''saját tartalomba''?
2.Feltettem a Sony Ericsson PC Suite programot, de elindítani nem tudom ,m akkor ezt írja ki: ''Unable to load configuration''. :W Ez mitől lehet?
Ha tudtok, segítsetek! kösz! :)

(#2878) Apollyon válasza ccrisis (#2877) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amit a SE honlapján szedsz össze hogy majd kell, azt csak WAP-on keresztül tudod letölteni. Inkább felejtsd el.
Sokkal okosabb választás a pappfer.hu, ahol vannak játékok!
Pl. Total Commanderrel simán át tudod másolni a dolgokat!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2879) Picicicus


Picicicus
aktív tag

MOst indulok megvenni...mindjárt jövök!

(#2880) Picicicus válasza Picicicus (#2879) üzenetére


Picicicus
aktív tag

már az enyém!
csodás!
most még bűvölöm! :C

(#2881) husi béla


husi béla
csendes tag

nincs

(#2882) Picicicus válasza husi béla (#2881) üzenetére


Picicicus
aktív tag

mid nincs???

(#2883) Kephamos válasza Picicicus (#2882) üzenetére


Kephamos
addikt

Ha nincs, hát nincs. :DDD

(#2884) bebar válasza fecs (#2873) üzenetére


bebar
aktív tag

Mint valami kazánház.

(#2885) fecs válasza fecs (#2873) üzenetére


fecs
senior tag

Kozben kiderult, hogy a kisfiam nyala okozta a hibat. Nem a kopas. 2000 Ft-ert egy ''maszek'' szervizes megjavitotta. :)

Pixel 6a

(#2886) Danee002


Danee002
csendes tag

Hello!
Nem tudja valaki h honnan lehet jó java játékokat letölteni W810-re?pl ilyet h: NBA, NFS vagy ilyen jobb játékok
előre is köszi :D

Danee

(#2887) Danee002


Danee002
csendes tag

ui: és ingyen :)

Danee

(#2888) Atombalu


Atombalu
senior tag

dehat az illegalis :DDD

iPhone 5

(#2889) bebar


bebar
aktív tag

A kb. 1 évvel régebbi szériák hangszórói jóval csendesebbek, a beszélgetés alatt, hiába van feltolva max.ra.
És az SW frissítés után is ua.
Csak mert haver vett 1 hete, és meglepődtem azon, hogy milyen hangos. :Y

(#2890) Viktor0610 válasza Danee002 (#2886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olvass vissza, légy szíves.
Szinte biztos vagyok benne, h. már szerepelt a kérdés (és természetesen, a rá adott válasz is).
Előljáróban: www.seria.hu és www.pappfer.hu...

Samsung Galaxy A54

(#2891) buboreak válasza bebar (#2889) üzenetére


buboreak
csendes tag

Ez pont nem így van! Ha kicsit utánolvastál volna akkor megtudod, hogy pont a szoftverfrissítés után lett halkabb a hangszoró. Lehet, hogy az ismerősödnek régebbi soft van rajta.

(#2892) Danee002


Danee002
csendes tag

kössz és gondoltam h már számtalanszor kérdezték

Danee

(#2893) kzoltann


kzoltann
aktív tag

sziasztok
ilyen telefont szeretnek, az a kérdésem a walkman részével, hogy a zenekben valo tekeresnel fix. X mp-s intervallumokban teker vagy a zene hosszatol fuggoen? mert a mostani telefonban nagyon zavar hogy egy 2oras mixben 12perceket lehet tekerni. (samsung x700)

[Szerkesztve]

(#2894) Kephamos válasza kzoltann (#2893) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem, nem fix intervallumokban teker. Rendesen teker, ahogy azt kell. :)

(#2895) kzoltann


kzoltann
aktív tag

szoval egy 2 oras zeneben is ugyanakkora idokozt teker mint egy 5percesben?

[Szerkesztve]

(#2896) Viktor0610 válasza Kephamos (#2894) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

H. ''kell'' ''rendesen'' tekerni? ;]

Állandó, kis intervallumokkal v. dinamikusan gyorsulóan? :))

Samsung Galaxy A54

(#2897) bebar válasza buboreak (#2891) üzenetére


bebar
aktív tag

Nem éppen SW függő!

Mert neki is, és nekem is a legújabb van rajt! (R4EA031)

(#2898) buboreak válasza bebar (#2897) üzenetére


buboreak
csendes tag

Lehet, végülis te hallgattad meg. Eddigi beszámolók szerint viszont mindíg a szoft frissítés után lett halkabb.

(#2899) Frequence


Frequence
tag

Az enyém is nagyon halk beszélgetés közben. Buszon egyáltalán nem is hallom a beszélgetőpartneremet, pedig nincs baj a hallásommal :P :P :) Szóval ha van ötletetek akkor ne habozzatok megosztani velem. A legújabb szoft van rajta..(de azelőtt is halk volt:S)

Soul and Style!

(#2900) Csöme


Csöme
csendes tag

Sziasztok!
Ma cseréltem le az 5 éves telefonom egy ilyenre és az lenne a kérdésem hogy van e még olyan hogy ki kell sütni az akksit :U ?
a könyvében nem találok erröl semmit csak hogy 2,5 óra alatt tölti fel kb meg hogy alaposan töltsem fel mert lehet mikor megveszem nincs fullon :))
Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.