Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Tsumaas válasza marcarc (#2400) üzenetére


Tsumaas
senior tag

OKÉ. Csak te hány éves vagy? És ha elsz*rom akkor elsz*rtam, és bűntudatom lesz,hogy nem temm meg2.5 km! Na ezért nem frissítem itthon!!

Hard work beats talent.

(#2402) Viktor0610 válasza Tsumaas (#2401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy jön ide az életkor? :D

Amennyiben elrontanád (amire kevés az esély, teljesen feltöltött akkumulátorral), a szerviz ingyen megjavítja neked. Amit érdemes megtenni, h. minden adatot lementesz a frissítés előtt.

Samsung Galaxy A54

(#2403) AMD Power válasza Tsumaas (#2401) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nem megy el az áram vagy nem történik egy atom támadás akkor nem lesz probléma vele! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2404) marcarc válasza Tsumaas (#2401) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem tudom h a kor hogy van össze függésben ezzel de elmondom 21 vagyok!
Nekem mondjuk 150km kellett volna utazni oda is meg vissza is+mégegyszer amikor kész lett volna!Benne lett volna legalább 5ezrembe ha annyit utazgatok!

(#2405) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Aham! Én 13 vok! De nem kockásztatom meg! Egyszerűbb így! Lusta vagyok :DDD Amúgy meg nincs SEUS-om

Hard work beats talent.

(#2406) marcarc


marcarc
senior tag

Tedd amit jónak látsz!Én speciel örülök h megtudtam házon belül oldani a dolgot! :DDD :D :DDD :D

(#2407) Tsumaas válasza marcarc (#2406) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Hát igen! De nem tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni a SEUS-t????

Hard work beats talent.

(#2408) slayer006 válasza Tsumaas (#2407) üzenetére


slayer006
addikt

internetről ... ;]

talán, ha az #1 hsz. -t kegyeskednél lecsekkolni
nem véletlenül van ott :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#2409) marcarc válasza Tsumaas (#2407) üzenetére


marcarc
senior tag

Én azt a programot használtam hozzá amit a hivatalos SE oldalon találtam(Update Service)!Magyarul visz végig h mit kell tenned!Hiba lehetőség nincs![link]

letöltöd a progit, Feltelepíted, Restart, Telefon kikapcs (aksi ki sim ki akksi vissza)
De előtte a varázslóval telepítsd fel a flash USB-t!
Cgomb nyomása közben feldugod az usb-re és onnan mindent magyarás a progi!

(#2410) badacsony válasza Tsumaas (#2407) üzenetére


badacsony
őstag

nem szóltam :D

[Szerkesztve]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2411) slayer006 válasza marcarc (#2409) üzenetére


slayer006
addikt

az lesz a SEUS :D

hivatalos SE oldalon találtam(Update Service)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#2412) marcarc


marcarc
senior tag

Ja és az előző linken megtalálsz minden fontos infót!Olvasd végig mielőtt nekiugrasz!

(#2413) marcarc


marcarc
senior tag

SEUS lol!Ez majdnem olyan mint a pizzáknál a SoGoKU! :D :D :D :Y

(#2414) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

OKÉ!! Kössz

Hard work beats talent.

(#2415) Viktor0610 válasza Tsumaas (#2414) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hsz.-gyűjtő hsz.-aid töröltem.
A jövőben tartózkodj ezektől.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#2420) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

De hogy kell telepíteni az USB-t? Vagy hogy tudjuk megnézni hogy már fel van-e??

Hard work beats talent.

(#2421) Kephamos válasza Tsumaas (#2420) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem úgy, hogy rádugod a gépre a telefont és, ha látja a gép a telefont valamilyen formában, akkor fel van telepítve.

(#2422) marcarc


marcarc
senior tag

Ha kikapcsolva c gomb nyomása közben dugod fel akkor alapból bejelentkezik a varázsló és magától megkeresi a letöltött program mappáin belül a flash usb dolgait és felrakja!

(#2423) Tsumaas válasza marcarc (#2422) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Aham, tugom. De már megoldódott a probléma! Az a SEUS egy nagy kalap sz*r. Azt írta ki, hogy a legújabb szoft. van a telón. Elvittem abba a boltba ahol vettem és ott megcsinálták. Mostmár jó. megnyugottam.

Hard work beats talent.

(#2424) marcarc


marcarc
senior tag

Nekem is a legújabb szoft volt rajta mégsem működött rendesen és miután frissítettem SEUS-szal rendbejött!Na mind1 legalább mególdódott a problémád! :))

(#2425) dbius válasza Tsumaas (#2423) üzenetére


dbius
veterán

Ha ki sem próbáltad honnan veszed??

Megnyugtatlak a szervízben is ugyanazt a szoftot rakták rá, amit a SEUS rakott volna rá :)

(#2426) lordring


lordring
aktív tag

Sziasztok!

Ma kaptam meg a 810i-t, még csak ismerkedünk. :D
2 dolog még nem világos:
1. Ha 512 MB-s a kártya, miért csak 467 látszik szabadnak?
2. A kártyához adtak vmi kis adaptert, az mi?

Egyébként ti leveszitek a birate-t? Mert én hagytam eredetin, de lehet hogy a telón való lejátszás miatt esetleg nincs különbség a 192 vagy magasabb között? :U

(#2427) nemma válasza lordring (#2426) üzenetére


nemma
addikt

Az a kis adapter sima Memory Stick-ké alakítja a kártyádat, nekem pl a DVD-lejátszóm felismeri, a kártya miatt pedig ne aggódj, senkinek nem annyi hely van a kártyáján, mint amennyi rá van írva. A gyártók máshogy ''osztanak-szoroznak'' de nem azért hogy nekünk jó legyen ;]

(#2428) lordring válasza nemma (#2427) üzenetére


lordring
aktív tag

Köszi!
Sajnos az én Pana hifim csak SD kártyát fogad, de sebaj.
Remélem azért a 467 is elég lesz. :)

(#2429) marcarc


marcarc
senior tag

Ha valakinek lenne forrása ahhoz hgy honnan tudnék szép témákat szerezni akkor megköszönnék egy linket!Olyan témák érdekelnének mint ami gyárilag is benne van mint pl: Eqalazer(hogy nem csak a háttér kép változik hanem az ikonok is)!!
Köszike:D

(#2430) Viktor0610 válasza marcarc (#2429) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A ''szokásos'' seria.hu és pappfer.hu oldalakat nézted már?

Samsung Galaxy A54

(#2431) Tsumaas válasza dbius (#2425) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Megpróbáltam, és a SEUS azt írta ki, hogy a legújabb szoft. van a telón. Ez hülyeség! A szervízből kijött új szoft.-os teló jó volt és a szoft más volt rajta, és sztem nem egy régebbit raktak rá.

Hard work beats talent.

(#2432) Tsumaas válasza dbius (#2425) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Megpróbáltam, és a SEUS azt írta ki, hogy a legújabb szoft. van a telón. Ez hülyeség! A szervízből kijött új szoft.-os teló jó volt és a szoft más volt rajta, és sztem nem egy régebbit raktak rá. Ja és szetm ne tegyél rá ilyen témákat, mert nekem pont akkor sz*ródott el, amikor rátölöttem ezeket. Ja bocs elrontottam. Töröld! Bocs

[Szerkesztve]

Hard work beats talent.

(#2433) marcarc


marcarc
senior tag

Nekem a SEUS oldotta meg a problémám annak ellenére h nekem is a legújabb szoft volt rajta!A témákkal semmi baja a telónak, van rajta legalább 6 téma és gond nélkül alkalmazza a teló! :DD

(#2434) dbius válasza Tsumaas (#2432) üzenetére


dbius
veterán

Én nem tettem rá ''ilyen'' témákat :) Csupán felhasználtam a telefonomban gyárilag meglévő flash menüket. Ezzel a módszerrel nem tudod tönkretenni a telefonod ;)

Az egy dolog, hogy SEUS azt mondja, hogy a legfrissebb szoft van rajta. Ettől függetlenül azt a legújabbat, ami a telefonodon van, újraflashelheted a SEUS-szal.

Én is ezt tettem, mivel a telefonon a legújabb szoft volt, de nem jegyezte meg a gyorsbillentyűket, kikapcsolás után visszaállt defaultra.

SEUS-szal újraflasheltem a legújabb szoftot, és azóta megjegyzi a teló a beállítást, nem felejti el!

(#2435) Tsumaas válasza dbius (#2434) üzenetére


Tsumaas
senior tag

De nekem választási lehetőségem sem volt a SEUS-ban. Csak kilépni tudtam!

Visszatárve a témákra! Én is csak a gyári flash témákat alkalmazom, és csak a flash menüs témáktól ment tönkre! Lehet, hogy az volt a baj, hogy nekem swf. formátumban voltak, és valószínűleg ezt nem komálta...

Hard work beats talent.

(#2436) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, elvileg frissítetem SEUS-al, bár nem vagyok teljesen biztos magamban. R4EA031-es szoft van most rajta. Jól csináltam? Ez a legújabb?

(#2437) Kephamos


Kephamos
addikt

Ja, meg a másik probléma: Azt csinálja, hogyha zenét másolok fel a mamóriakártyára, akkor gyakran mixeket csinál magának és nekem a telefon, aminek baromira nem örülök. A minap például mixelt egy frissenfelrakott számból és egy olyanból, amely már vagy 1.5 hónapja lett törölve. Mit csináljak? Hol a baj? Már többször formáztam a memóriakártyá, és mégsincs semmi javulás. Lehet, hogy a MS hibás?

(#2438) Kephamos válasza Kephamos (#2437) üzenetére


Kephamos
addikt

UP!

(#2439) eszement24


eszement24
aktív tag

Sziasztok ez a flash menü nagyon érdekelne.Kérhetek kis segitséget, arról, hogy hol lehet ennek bővebben utánna nézni?Egy ilyen telcsire fogom valószínüleg lecserélni a k800am.Akit érdekel 3 napos értékegyeztetéssel PÜ.

(#2440) Viktor0610 válasza Kephamos (#2437) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfordulhat, h. a kártya a hibás, amennyiben többször is formáztad már azt, ez nem lehet telefonhiba.
(Arra nem is gonfolok, h. esetleg a készülékmemóriában is megtalálható a zene és ezért mixeli neked össze a két muzsikát. ;] )

Kérés.
Már többször észrevettem, h. nagyon hamar upolsz -szükségtelen-, legközelebb törlöm az up-hsz.-t.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#2441) Kephamos válasza Viktor0610 (#2440) üzenetére


Kephamos
addikt

Ha arra célzol, hogy a hszgyűjtés miatt csinálom, akkor tévedsz. ;) Egyszerűen csak baromira türelmetlene vagyok. :B Lecsekkoltam a belsőmemóriát és nem ott van a baj.
Esetleg hogyan tudnám leteszetelni a ms-t?

(#2442) Viktor0610 válasza Kephamos (#2441) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, h. nem ezért upolsz, nem is ezért törölném -korábban már beszéltünk erről.
Csak rontja a fórumképet.

Samsung Galaxy A54

(#2443) Tsumaas válasza eszement24 (#2439) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Én nem értem a te SE K800i-dat mért cserélnéd le egy (nem sokkal) rosszabb telóra??

Hard work beats talent.

(#2444) Somik


Somik
csendes tag

Hali.
Van egy kis problémám Remélem tudok segíteni.
T-Mobil-os W810i-m van.
Tegnap raktam rá zenéket, és mikor levettem az USB kábelről elkezdett villogni. Ezután jött amaster reset (jah, amióta megvan már frissítettem SEUS-on, és angol lett). Minden oké lett, és mondom már régen nem néztem SEUS-on, h van-e frissítés. Volt, és elkezdtem. 49%nál megállt. Vártam 2 órát, majd leszedtem a telefont. Nem kapcsolt be csak villogott. Még tegnap este, és ma is megpróbáltam még 1x, de semmi. Vagyis elment mind2x 97%-ig, maj ott állt és kész lett, de utána csak villogott a telefon.
Ma reggel úgy voltam vele, h nem veszthetek már sokat így leszedtem a pappfer.hu-n fentlévő legújabb fs és main fw-t (R4DB005) majd a Phone XS 12-vel ráraktam a telefonra. Most bekapcsol meg minden, de ha berakom a SIM kártyát ezt írja ki:
''Configuration error. Please contact your network operator or service center.''
Arra gondoltam, h nem T-Mobil-osra frissítettem és ez a gond. Függetleníteni kellene? Vagy hülyeségeket beszélek?
Letudná nekem írni vki, h mit kéne tennem, és mikre lenne szükségem hozzá (linkekkel ha lehet)? Vagy már csak a szervíz maradt?
A T-mobilban mennyiért és mennyi idő alatt csinálnák meg?
Előre is thx annak aki segít.
Üdv.: Somik

(#2445) marcarc


marcarc
senior tag

Igazából az első sikertelen frissítés után vissza kellett volna vinni főleg ha garanciális még a teló!Ezekután nem tudom mit csinálj mert a szoft csere gari vesztéssel jár így sztem egy árajánlatot fogsz kapni a T nél, de érdemes elvinni egy ilyen bazáros szervízbe is hátha olcsóbban meg tudják oldani!

(#2446) Kephamos válasza Kephamos (#2436) üzenetére


Kephamos
addikt

Na, senki?

(#2447) Tsumaas válasza Somik (#2444) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Én egyetértek marcarc-al. Ezt jól elcs*szted! Sztem vidd be aztán meg meglátjuk! :C

Hard work beats talent.

(#2448) Viktor0610 válasza Somik (#2444) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem vitted szervizbe? :F

Úgy még megmaradt volna a garanciád, így meg ki tudja, mit fognak rá mondani a szervizben...

Samsung Galaxy A54

(#2449) eszement24 válasza Tsumaas (#2443) üzenetére


eszement24
aktív tag

Ezt a k800as topickban már kitárgyaltuk.

(#2450) inspire69


inspire69
csendes tag

Szeretném ha w810ire témát raknátok fel!
Kösz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.