Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) AAAKEEE válasza Omni (#99) üzenetére


AAAKEEE
tag

Helló Omni!

Nekem is megvan mindkét Ericsson: r320s , r520m. Én az R520m-et használtam és nagyon tetszett.

(#104) Omni válasza AAAKEEE (#101) üzenetére


Omni
aktív tag

Mindkettő nagyon ottvan. Az r520 sokkal jobb készenlétben (8nap), viszont külsőre az r320 a szerelmem.

Egyébként a T65-öst is jó konstrukciónak tartom (az is van, naná :DDD)

Kalandor: Ha veszel r320-at óvatos légy, mert manapság 5 készülékből ha egy jó. Sajnos egy alulméreteztett mexikoi PA ic miatt nagyon hullanak. Az r520-akkal ilyen gond már nincs. :R

(#105) morzsa válasza Kalandor (#97) üzenetére


morzsa
aktív tag

Szép-szép, de az ezüst öthuszas még szebb :C
Azok még igazi pengefonok ''voltak''. Főleg a 320-as :C
Vajon 6 év múlva hol lesz ez a 1112 ;]

https://linktr.ee/wbteam21

(#108) cocka válasza morzsa (#105) üzenetére


cocka
veterán

6 év múlva ott lesz, hogy ha netán valami baja lesz, akkor is el tudom vinni a helyi Nokia szervízbe, még ha már le is járt a garancia.

Az Ericssonnak meg már szervize sem létezik, ha jól tudom. Vagyis hát ugye benyelte őket a SonyEricsson. Az meg csak Pesten van.

(#109) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszatérhetnénk a topik eredeti témájához, a Nokia 1112 mobiltelefon kézikészülékhez? :U
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#110) juuzer


juuzer
addikt

igen a nokia 1112 az jó, a héten láttm egy csajnál, közelebb mentem, megkuksiztam, s nagyon pofás kis telo, de azért az f3 KÜLSEJE se semmi, csak az gagyibb

na de 1112 most bog szavaival élek:
''ez még köbcentiben is kevés, nemhogy nokiaában'' és mégis, nagyon sok embernek bejön, ez tömegtelefon lesz az tuti

Vamos a la playa.

(#111) cocka


cocka
veterán

Hogy témánál legyünk, majd érdekes hexa adatokkal szolgálok, amiket a 1112 generál, persze már ha valakit érdekel. :)

Végül is elég sok mindent leírtam már erről a telóról. Ja még egy érdekesség. Ha névjegyzékben bármelyik telefonszámra ráállsz a kurzorral, akkor a # megnyomásakor megjelenik a hozzátartozó telefonszám.

Egyébként meg ugyanúgy működnek a szokásos kódok (de legalább is ezek biztosan)

*#0000# verzió infó
*#746025625# SIM óra megállítása (Tudja valaki hogy ez mi a franc?)
*#92702689# Warranty menü

1. Serial no. (IMEI)
2. Made: <hónap><év> Gyártási év, elvileg nekem 2007 március volt, a javítás után viszont 2003-ra írták át és 0. hónapra.
3. Purchasing date: <hónap><év> (egyszer szerkeszthető) reflash esetén újra
4. Repaired: <hónap><év> nekem 000000-án van, elvileg ugyebár ide kéne beírni, hogy mikor volt javítva
5. Life timer: 0000:09 Na ez az, amit nem tudok, hogy milyen formában van ez és mit jelentenek a számok

Mindenesetre egy biztos, ebből a menüből csak a telefon kikapcsolásával juthatunk ki.

Ja és ami a régebbi Nokiákhoz képest más az többek között az, hogy a menüpontokat nem lehet elérni gyorsan számok segítségével. Mondjuk ezt nem tudom miért kellett ebből kiszedni, de mindegy.

Az adókörzet infó is működik, a helynevet bal alul jeleníti meg. Ha hosszú nem tudom hova írja, mert ahol én lakom annak a városnak rövid a neve.

Ja igen. Találtam egy olyat, hogy Óra/Időbeállítás/Dátum és Idő automatikus frissítése Három menüpont van benne: Be, Ki és Engedély kérése. Na ezeknek mi a funkciója? Vagy netán ez valami hálózati szolgáltatás?

(#112) cocka


cocka
veterán

Na még egy dolog eszembe jutott. Ezt a funkciót még a Nokia európai honlapján is tárgyalják (miután a magyar honlap számára a 1112 nem létezik, a 1110i meg igen, amit még soha sehol sem láttam). Nevezetesen, ha megírsz egy üzenetet, majd az egészet a jobboldali gyorsgomb nyomva tartásával kitörlöd, akkor az opciók menüből kiválasztható a törlés visszavonása, mellyel visszahozható a törölt szöveg. Persze mindig csak az a szövegrész hozható vissza, amit legutoljára töröltél.

(#113) Viktor0610 válasza cocka (#111) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a ''Life timer'' óra:perc lebontásban írja a beszélgetési időt.

A dátum/idő frissítésére a szolgáltató nyújt lehetőséget, bizonyos időközönként sugározza a pontos értékeket, így automatán beállítható a dátum/idő.

Samsung Galaxy A54

(#114) juuzer


juuzer
addikt

ja, de ha felhívod a pontos időt...

Vamos a la playa.

(#115) Viktor0610 válasza juuzer (#114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A pontos idő díjköteles, az automata frissítés ingyenes... ;)

Samsung Galaxy A54

(#116) cocka válasza Viktor0610 (#113) üzenetére


cocka
veterán

Ezt csak a t-mobile tudja nem? Semmi jelét nem látom annak, hogy ezt a pannon tudja.

(#117) Viktor0610 válasza cocka (#116) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannonnál is van ilyen szolgáltatás.

Samsung Galaxy A54

(#118) juuzer


juuzer
addikt

oké

Vamos a la playa.

(#119) juuzer


juuzer
addikt

az ára az is verhetetlen

Vamos a la playa.

(#121) cocka válasza Viktor0610 (#117) üzenetére


cocka
veterán

Ja, csak mint megtudtam az időfrissítéshez a pannonnál folyamatos gprs kapcsolat szükséges, míg a ténél nem kell. Magyarul 1112-nél ez a funkció csak a ténél műxik. Mindenesetre kikapcsoltam, mert értelme szinte semmi.

(#122) Algieba válasza juuzer (#119) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szia!
Vettél már 1112-est? Annyira bájos a lelkesedésed, hogy már réges rég a boldog tulajának kell lenned egy ilyen alap szintű, egyszerű, de éppen ezért tökéletes telefonnak. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#123) Apollyon válasza juuzer (#119) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az egyik olcsóbb gsm boltban tizenhatezer forint kártyafüggetlenül...
Hát izé...
Ez az egy ami gáz sztem vele. A többi tényleg oké!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#124) AMD Power válasza Apollyon (#123) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk 17K de viszik mint a cukrot. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#125) hool válasza Apollyon (#123) üzenetére


hool
aktív tag

Izgi, mert itt [link] már kb hetek-hónapok óta bruttó 11ezer HUF.

(#126) Apollyon válasza hool (#125) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De lehet nem adnak akksit hozzá! :DDD
Mindegy még azért ez is sok egy kicsit... Lenne inkább 6-7, megfelelő lenne.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#127) Viktor0610 válasza Apollyon (#126) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Vodafone ennyiért adja feltöltővel.

Hálózat független árnak sz.tem teljesen jó a 11-13 e Ft.

Samsung Galaxy A54

(#128) cocka válasza AMD Power (#124) üzenetére


cocka
veterán

Csak halkan megsúgom (már egyszer leírtam ide), hogy 9890-ért vettem a speedshoptól (épp akciós volt) kártyafüggetlenül 2 év garanicával és akksi és töltő is járt hozzá. Na úgyhogy ezt aligha lehet überelni, legalább is 10 ezer alatt nem sűrűn láttam még új kártyafüggetlen telót 2 év garival. :P

(#129) juuzer


juuzer
addikt

még nem vettem.
nem gyűlt még össze rá a pénz
tudniillik még nincs fizetésem :)

amúgy meg hogy tudom megváltoztatni az e-mail címemet?
mert ami most van a nevemhez beregisztrálva azt ne mhasználom :)
valamelyik moderátor ha tud akkor legyen szíves segítsen :)

köszönöm

[Szerkesztve]

Vamos a la playa.

(#130) AMD Power válasza cocka (#128) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem überelni akartam csak azt akartam mondani azzal a hsz-el ,hogy 17K-ért is viszik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#131) cocka


cocka
veterán

Lehet, még többen vennék, ha olcsóbb lenne. Ja egyébként a topic címéből kiindulva, ha ez a minimum, akkor az F3 nem telefon. :D

Mellesleg, ha már így forgalmazzátok meg ilyesmi, hányszor vitték már vissza olyan hibával, amit egy korábbi postomban leírtam? Hogy bekapcsolva maradás helyett csak villog.

Ja amúgy hol a 120-as post? :F

[Szerkesztve]

(#132) juuzer


juuzer
addikt

az f3 az nem teelfon hanem egy kis műanyagdoboz gombokkal, és papírlappal ami közöl velünk pár infót

Vamos a la playa.

(#133) cocka


cocka
veterán

Pár napja szétszedtem. Illetve kíváncsi voltam, hogy hogy lehet előlapot cserélni. Láttam, hogy ugye xpress on, tehát akkor nem lehet valami hú de bonyolult leszedni és igazam volt. Csak leveszed a hátlapot, és egy óvatos húzással lejön az előlap is.

Na mindezt azért, mert hogy fontolgattam, hogy kicserélem az előlapot. Kékre. Gyárilag az enyém piros. Nem igazán mutat jól. Ha valaki tud olcsón gyári sötétkéket, akkor ne kíméljen. :)

Tovább nem szedtem szét, mert trox 6-os csavarhúzóm nincs. :D

(#134) Viktor0610 válasza cocka (#133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

(#135) cocka válasza Viktor0610 (#134) üzenetére


cocka
veterán

Ezt én is néztem, csak ezzel az a gond, hogy a világoskék drága, a piros meg nem kell, mert eleve az van rajta, mint említettem. :)

(#136) Viktor0610 válasza cocka (#135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor fesd át ;] v. cseréld el egy az egyben a készüléket egy kék 1112-tulajjal. ;]

Samsung Galaxy A54

(#137) Apollyon válasza Viktor0610 (#136) üzenetére


Apollyon
Korrektor

És a 1112 a kék, vagy a tulaj? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#138) Viktor0610 válasza Apollyon (#137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem mindegy melyik, fórumtársnak volna szüksége kék 1112 készülékre... ;]

Samsung Galaxy A54

(#139) AMD Power válasza cocka (#135) üzenetére


AMD Power
titán

Van belőle világos kék? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140) cocka válasza AMD Power (#139) üzenetére


cocka
veterán

Van bizony. Nézd meg a speedshop honlapján.

Hivatalosan van belőle: piros, sötétkék, világoskék, fehér és sötétbarna.

Milyet árultok? Csak sötétkéket?

(#141) AMD Power válasza cocka (#140) üzenetére


AMD Power
titán

Piros, és sötét kék szokott lenni. Ja és nem 17K hanem csak 15K.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#142) nap válasza cocka (#89) üzenetére


nap
addikt

Lehet, hogy van az neha 3 is... :)
Mondjuk nem pofazok folyamatosan orakat, meg ezen a kornyeken van ter is meg ero is.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#143) cocka válasza nap (#142) üzenetére


cocka
veterán

A mi környékünkön is folyamatosan van térerő, de nehezen tudom elhinni, hogy 3 hetet kibír neked. Esetleg úgy bírhat ki, hogy ha veszel bele 970 mAh-s BL-5C akksit és azt töltöd vagy 1 napig egyfolytában éjszakára pedig kikapcsolgatod a telót. De 3 hetet BL-5CA-val elérni abszurdum. Ahhoz nappal is kikapcsolva kéne tartsd. :)

(#144) a000


a000
őstag

tegnap vetem egy ilyen telót, eladás céljából de azért kipróbáltam. szerintem nagyon jó telefon, jól össze van rakva, nem recseg, ropog, nem lögyög semmi rajta. a kijelző kicsit kicsi, de élvezhető. a menü egyszerü és jó.

beszélő óra:igen, érdekes. egy takarítónő mondja be az időt, kicsit vicces.
sztem jó a hangszórója is. nekem tetszik. ajánlom mindenkinek.

(#145) Diego!


Diego!
senior tag

Szerintem nem éri meg az árát... :(

(#146) cocka válasza Diego! (#145) üzenetére


cocka
veterán

Ezt alá tudod valamivel támasztani?

Ha az F3-ról írod ezt, akkor még meg is értem.

(#147) Diego! válasza cocka (#146) üzenetére


Diego!
senior tag

Nem színes kijelzője van, no mms...azért ma már ez alap.

(#148) cocka válasza Diego! (#147) üzenetére


cocka
veterán

Végül is nem az igényeidnek megfelelő telefon ez. Pont az a jó benne, hogy nincs színes kijelző. A tűző napon ránézek egy színes TFT kijelzőre és röhögőgörcsöt kapok, hogy micsoda fostalicska szar az, mivel ugye szinte semmit sem lehet belőle látni. Míg ezt tökéletesen lehet. Szóval mondhatni előnyére válik a telónak.

Életemben nem küldtem még MMS-t. :D De nem is fogok, ráadásul nem is túl olcsó ugyebár. Gondolom itt az emberek többsége aki ilyet vett vagy aki ilyet fog venni elküld legalább heti 1-2 MMS-t. (és akkor még sokat is írtam ugye? :D)

Nehogy már égő legyen nem MMS képes telóval mászkálni. :DDD Akkor lássak színes kijelzős telót, mikor a hátam közepét. :D

Még szerencse, hogy vannak új monokróm kijelzős telefonok is, mint pl. ez. Gondolnak azokra is, akik arra vetemedtek, hogy ilyen telót vegyenek. Elképzelni se tudom milyen elvetemültek lehetnek, hogy nem kell nekik a sok csicsa. No meg az alsó kategóriás telefonok színes kijelzőitől mentsen meg a jó isten! :DD

A képi meg videoanyagok valahogy nem túl élvezetesek egy 2×2 centis, jobb esetben 4×5 centis ''óriáskijelzőn''. Az mp3-makat meg inkább mp3 lejátszón hallgatom. Tisztább a hangzása. Meg úgy mellékesen ezt másfél hetente kell csak feltölteni.

(#149) Diego! válasza cocka (#148) üzenetére


Diego!
senior tag

Végülis ez izlés dolga meg hogy ki mire használ egy telót... Akkor ez a te telefonod. Azért örülök hogy vannak még ilyen emberek is.. :))

(#150) ivan924


ivan924
csendes tag

Sziasztok!
Pár hete vettem magamnak egy Nokia 1112-est. Előzetesen itt már informálódtam, és megérte, nem volt rossz választás, sőt! Ezúton is köszönet mindenkinek a pontos és hasznos információkért!
Egyetlen "aprócska" problémám lenne csak: hangrögzítő illetve infra és bluetooth híján hogyan lehetne új csengőhangot rátenni a mobilra? :F Dallamszerkesztővel tuti nem fog menni, mert annak "korlátozottak" a képességei. A telefon alján a töltés helye mellett látni valamit, ami szerintem mini-usb. Van valami adat, vagy szervizkábel, mini-usb-s csatlakozó, amivel egy-két csengőhangot rá lehet tenni a mobilra? Mindegy, milyen formátumban, csak szóljon, a konvertálást (ha kell) megoldom. Előre is köszi a segítséget.

Mi az élet rejtélye? Milyen színű a kaméleon a tükör előtt? Utóbbira azóta sem jöttem rá...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.