Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cousin333


cousin333
addikt

''Egyszerű, mint a faék, pláne, hogy nagy betűkkel az összes alá oda is van írva, hogy az micsoda.'' Szerintem felette van :U.

Nagyon jó kis telefon. Majdnem olyan jó, mint a 3310-es. Akinek csak tlefonálásra, meg SMS-re kell, annak tökéletes. Bár jó lenne bele nagyobb akksi. Sosem értem, hogy a mai telefonokba miért nem bírnak belepakolni nagyobb kapacitású telepeket. A súlyuk nem nőne számottevően, viszont a készenléti idejük igen. Nokia 3310, 1600mAh-s Li-Polimer akksival -> simán 1-2 hét készenlét (annak ellenére, hogy mai szemmel sokat fogyaszt).

"We spared no expense"

(#2) Petester


Petester
senior tag

Koleganőmnek ilyen van... :D
A rezgő olyan benne, hogy a múltkor a nyomtatón felejtette és úgy rezgett, hogy felugrottam a székről. Azt hittem összedőlt az asztala... :D
Amúgy meg nem gondoltam, hogy lehet egy buta Nokia menüből még butább Nokia menüt csinálni. Volt már néhány Nokiám, de ennél gondolkozni kellett, hogy merre megyek. Kicsit furcsa volt a balra jobbra, majd a fel-le menüvaria... Inkább jobb lett volna (szvsz) a kér irányú középső gomb...

(ó\_!_/ó)

(#3) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Valahogy ez egy kicsit visszalépésnek tekinthető a 3310 felé, mert kb az volt ilyen, de legalább megjelent abból egy wap képes változat is ami nem sok extrát nyújtott viszont a szürke színű csík az elején kék színű volt.Habár nem is értem, hogy minek csinálnak még monokróm kijelzős telefonokat, hiszen egy normális szines kijelző is lehet ennyire vagy még jobban olvasható.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) Digital


Digital
addikt

Lesz egy 1112i-is 5 mp-es kamerával ;]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) Petester válasza Jégkokó (#3) üzenetére


Petester
senior tag

Őszintén! Mi értelme volt a wapnak a 3330-ban? Szerintem semmi!
Szerintem egy nagymama (vagy pl. apámból kiindulva) soha nem fogja használni.
A Nokia ilyen szempontból logikusan gondolkozott. Teljesen felesleges, na meg egy ilyen kicsi kijelzőn nincs is értelme.
A színes kijelző meg szintén a célcsoportnál, nem indokolt, pláne, hogy még a készenléti idő is kevesebb miatta. A monokróm meg bármikor jól olvasható. Még ha nincs háttérvilágítás akkor is. Ami egy szemüvegesnél nem hátrány. Vannak még érveim! :D

(ó\_!_/ó)

(#6) Digital válasza Jégkokó (#3) üzenetére


Digital
addikt

5-10 éves gyerekeknek ideális,ha a szülő nem akar hájtek cuccot adni a gyerek kezébe,mert azt úgy is elcsórják. Szerintem van felvevőpiaca a telcsinek!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) szucsi válasza Digital (#6) üzenetére


szucsi
őstag

pff gyerek az egyáltalán, aki a racionális szülői megfontolásokat magáévá téve boldog egy ilyen telefonnal, és nem a többi gyerek színes-fényképezős-empéhármas-fulljátékos csilivili telefonjára vágyik? csak úgy egymás közt ;)

[Szerkesztve]

(#9) Digital válasza szucsi (#7) üzenetére


Digital
addikt

Annó én is Adidas csukára vágytam,és Tisza dorkót kaptam helyette :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#10) szucsi válasza Kalandor (#8) üzenetére


szucsi
őstag

meg a pedagógiai célzatú nevelési ideológia meg az IRL gyakorlat is két különböző dolog tapasztalatom szerint. a szülő is ember. :DDD aki maga nem kapta meg az azért, aki maga is megkapta az meg azért.

[Szerkesztve]

(#11) szucsi válasza Digital (#9) üzenetére


szucsi
őstag

látod, most a legnagyobb májjer lennél benne. jó szülői duma: meglátod fiam, 15 év múlva ez lesz a divat :D ps: én két egész hónapig hisztiztem a Torsionért, akkor a szüleim fizetésének egynegyedébe kóstált. megvették, úgy járkáltam benne mint egy király. persze utólag röhejes és szégyellem is, de gyerekfejjel élet-halál kérdése volt.

[Szerkesztve]

(#12) Digital válasza szucsi (#11) üzenetére


Digital
addikt

Én meg nem kaptam meg,úgy jártam a suliba ahogy a társaim 99%-a. Most itt vagyok 30 évesen,van vagy 10 pár cipőm (olyanok amik tetszenek),de mindegyiket a saját dobozában tartom szépen a szekrényben.
Valahogy túléltem a dolgot...

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#13) Jégkokó válasza Petester (#5) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha azt nézzük, akkor én használtam rajta a wapot nem is kevésszer, csak kár hogy nem volt benne gprs csak időalapu igy sokba került ha megnéztem rajta vmit.Ez volt olyan 2002 ben, elötte egy 302 alcatellel használtam a wapot, de valahogy a 3330 nak nagyobb volt a kijelzője

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) _Gudella


_Gudella
senior tag

Hehh, jó látni hogy csinálnak még normális telefonokat...

Utálom hogy már alig lehet normális kijelzős telefont telálni. SZVSZ a színes kijelző telefonokra az egyik legnagyobb baromság amit az emberiség kitalált

(#15) Digital válasza _Gudella (#14) üzenetére


Digital
addikt

Mi bajod a színes kijelzős telókkal? Beszélnél róla?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#16) Viktor0610 válasza Digital (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Beszélnél róla?''

Igen, dr. Csernus... ;]

Samsung Galaxy A54

(#17) Digital válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


Digital
addikt

Úgy gondolotam itt valami pszichés dolog lehet a háttérben ;]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#18) karib


karib
addikt

Nekem kimondottan teccik. Lehet, hogy E50 helyett ilyet kéne nézzek? :DDD

Department of Redundancy Department

(#19) Lars


Lars
őstag

Telefonálni jó, sms-t lehet vele küldeni. Tényleg egy nokia 3310- újabb reinkarnációja.
Ha a nagyszüleimnek elromlik valamikor az 5110-ese, akkor lehet hogy ilyen lesz helyette.
(Igen megy még az 5110, köszöni jól van, Mamának 5-6 napot simán elmegy 1 töltéssel ) :D

(#20) Ricardo válasza karib (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Veszek egyet és elcseréljük :D :D :D

(#21) rumos14


rumos14
nagyúr

nem írtátok, hogy a kamera hány megapixeles, van-e benne autófokusz, és a bluetooth tudja-e a stereo headset funkciót!











:DDD

(#22) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A szines kijelző 96X64 pixelben 4096 színnel tényleg fölösleges , de manapság már ilyen kijelzőjü telefonokat nem is csinálnak.Ráadásul ez a fajta szines kijelző nagyobb fényben teljesen olvashatatlan

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) Zoli329 válasza Jégkokó (#22) üzenetére


Zoli329
addikt

Egyenesen ocsmány hatást keltene ekkora színes kijelző. Jó választás a monochrom kijelző a halványkék háttérvilágítással. Anno a 6310i esetében is bejött. Ott sem érdekelt senkit, hogy nem színes, viszont tovább bírta szusszal... Akinek kell a színes kijelző meg a wap az pl vehet 3510i-t vagy bármit...

(#24) Jégkokó válasza Zoli329 (#23) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nekem volt 3510i m szóval tudom milyen ocsmány a kijelzője, de 3100 is ezerszer jobb pedig már az se mai darab.Viszont azon még a wap is szebben néz ki.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#25) AMD Power válasza Digital (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Valóban van piaca neki. Nem sokat de én is eladtam már egy párat!

(#26) szucsi válasza AMD Power (#25) üzenetére


szucsi
őstag

hogyé adják kártyás csomiban?

(#27) nap


nap
addikt

Na, akkor had pofazzak en is nagy arccal:

Nekem 1110-esem van, ami elegge hasonlo ehhez, eltekintve nehany minimalis elterestol.
Ami nem minimalis elteres az az inverz kijelzo, amivel nem sikerult maig sem megbaratkoznom.
Igaz, hogy nem telefonalok ejjel-nappal, de kb ket hetente szoktam tolteni.
Igen, direkt olyan telefont kerestem, ami mono kijelzos es lehetoleg telefon kinezete van.
Nem kell szines kijelzo, hisz fenykepezo sincs benne, a tobbi informacio meg korrekten megjelenitheto mono kijelzon.
Nem, nem kell bele wap, sem gprs, de meg csak mms sem. A hivo fel szamat ellenben kepes egy sorban megjeleniteni, amit az agyonistenitett 3310-es nem tudott.
A nevmemoriat nem tudom kinek terveztek, mert az a tiz-tizenket karakter, amit nevnek be lehet irni edeskeves, egy egy hosszabb vezeteknev siman elfoglalja.
Nem irtatok arat, pedig lehet, hogy valtanek 1112-re a kijelzo miatt. (Multkor mintha olvastam volna olyat, hogy lehet rea csengohangot letolteni.)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#28) AMD Power válasza szucsi (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk csak kártyafüggetlenül van.

(#29) Digital válasza AMD Power (#25) üzenetére


Digital
addikt

És kik vették?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#30) szucsi válasza Digital (#29) üzenetére


szucsi
őstag

és főként: milyen cipő volt a gyerekükön? :DDD ;)

(#31) _Gudella válasza Digital (#15) üzenetére


_Gudella
senior tag

Elég soknak csmány a minősége, vakít a fényük, és teljesen feleslegesek. Nem értem miért akar valaki eg pár centis kijelzőn képeket nézegetni. Eddig akárhányszor színes kijelzős volt a kezemben, éreztem hogy rosszabbá teszi az életem, fárasztóbb nézni, stb...

De lényeg, hogy minek?

(#32) Jégkokó válasza _Gudella (#31) üzenetére


Jégkokó
veterán

Miért lenne felesleges?Ennyi erővel minek a szines tv, hiszen a fekete fehéren is ugyan azt látjuk. :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#33) Digital válasza Jégkokó (#32) üzenetére


Digital
addikt

Na ez egy jó példa volt ;) Minek gyártanak pölö 37 centis tv-t :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#34) AMD Power válasza Digital (#29) üzenetére


AMD Power
titán

Főleg külföldiek vették.

[Szerkesztve]

(#35) _Gudella válasza Jégkokó (#32) üzenetére


_Gudella
senior tag

A szines tv nem felesleges mert a fekete fehéren nem ugyanazt látod

a színes telefonkijelző felesleges, mert az egyszínüvel is ugyanúgy telefonálsz...

(#36) Jégkokó válasza _Gudella (#35) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mivel látsz többet a szines tv n mint a fekete fehéren?Mert tudomásom szerint csak a szinek hiányában különbözik a szinestől.Másrészt, meg manapság a telefont nem csak telefonálásra használják az emberek, hanem mondjuk mp3 lejátszónak,fényképezőnek.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#37) Digital válasza _Gudella (#35) üzenetére


Digital
addikt

Én a színes kijelzőn sem ugyanazt látom mint egy monkrómon:F Lehet hogy szemüveg kellene:F ;]
Az egyszínüvel is úgy telefonálsz,de pl egy mms-t nem tudsz rajta megjeleníteni.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#38) nap válasza Jégkokó (#36) üzenetére


nap
addikt

Vannak a te igényeiden kívül másfajta igények is. Ez nem neked készülő telefon.
Mennyivel lenne jobb bele egy szines kijelzo, hogy 3 naponta kelljen toltogetni?
Igy elmegy ket hetet is egy toltessel. Aki ilyen telefont vesz, az nem játszani, manikűrözni, péniszt növelni akar vele, hanem telefonálni.
Nem kell bele színes kijelző, wap, gprs, bluetooth, mp3, fénykepező, videokamera, mobilvirus, startmenü, kékhalál.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#39) Digital válasza nap (#38) üzenetére


Digital
addikt

3 naponta:F Ez nekem a kezdeti időszakban szokott így lenni (formázatlan akku,sok nyomogatás) Most a 6680-am 5-6 (van mikor egy hetet is) napot lazán elvisz átlagos használat mellett!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#40) Jégkokó válasza nap (#38) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát ha azt nézzük hogy szines kijelző, akkor mondjuk a 3510i m anno simán birta 2 hétig egy feltöltéssel, de a 3100 is elég jól bírta a gyűrődést, pedig ezek csak annyiban extrák hogy szines a kijelzőjük és van bennük wap

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#41) blueMerle válasza Jégkokó (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Értsd már meg, fogd fel hogy van akinek MÁS az igénye mint neked. Pl. anyámnak semmi szüksége az általad istenített wapra, a szines kijelzöre, ésatöbbi. Ez olyan felfoghatatlan? Vagy ezt direkt csinálod? Nem mindenki akar zenélni meg fényképezni, van aki TELEFONÁL a mobilján és sokszor mégcsak SMS-t sem kuld. Na, ILYEN embereknek készult ez, nem a te megagiga igényeidnek. Érthetö? :W :W

(#42) Zoli bácsi válasza blueMerle (#41) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

:C :C :C :C :C :C

(#43) dabadab válasza Digital (#39) üzenetére


dabadab
titán

''formázatlan akku''

Formazatlan Li-xxx akku nem letezik (marpedig mostanaban kizarolag ilyenek vannak a telefonokban), ez tipikusan a Ni-xx akkuk sajatossaga.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#44) Jégkokó válasza blueMerle (#41) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én azzal tisztába vagvyok hogy van akinek monokróm kijelzős telefon kell.Én arra irtam, hogy nem fölösleges a szines kijelző, mert valaki ezt állította pár hsz fentebb.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#45) _Gudella


_Gudella
senior tag

Az mp3 lejátszó és a telefon integrálását egy észszerű lépésnek tartom (ilyet majd talán egyszer vennék is ha lesz olan ami tetszik..), de az hogy az ember képeket, videókat nézegessen egy telefonkijelzőn, hát..ti tudjátok, szerintem max egy kis fejfájásra jó.

Ami szerintem fontos egy telefonban: Legyen strabíró, éljen túl mindent. Bírja minél tovább energiával, és működjön jól alacsony térerejű helyeken is, legyen áttekinthető a menüje....

(#46) Bog válasza _Gudella (#45) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Na, a jövő héten pont egy ilyen kütyüt fogunk bemutatni...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) t u i válasza cousin333 (#1) üzenetére


t u i
csendes tag

minek pont a 1112-be jobb aksi? :) épp azért van a monokróm kijelző, mivel így akarta a Nokia csökkenteni a fogyasztást, és nem is rossz: 5-7 nap tuti elviszi!!! bevallom a vétkem: van 1 siemens mc60, de napfényben ''haláli'' a kijelzője... :D Persze ezen nekem is hiányzik a színes kijelző, muzsika, GPRS letöltés, (a sima WAP hülyeség, má bocsi! -drága és lassú!) de az N 73-at nem merem az asztalon hagyni, gyerekeknek gond nélkül odaadni (esetleg a kártyát lopják ki belőle :D ) tudja a Nokia, hogy mit csinál... :R :C (nagy nyalás)
nap!!!: az ára kártyafüggetlen esetben kb. 50€ itthon, de Németországban is hasonló ára van!

Érdeklődés hiányában a holnap elmarad... -:)

(#48) t u i


t u i
csendes tag

Akinek ez nem tuti, annak két tipp: mélyen zsebbe nyúlni és lelépni innen, vagy ''szeretem az anyósomat, szeretem az anyósomat'', :D amíg nem jön össze 1 komolyabb mobilra! Jó kis Nokia ez, alapfunkciókra! DE! Nálatok is ''darabolja'' a magyar (ékezetes) üziket? 1sms=3!!! :W Legutóbb ilyen baki tudtommal a Nokia 3410-nél volt, rossz szoftver, állítólag! :((( Van valami tipp, link a Nokia oldalán, vagy bárhol kiiktatni ezt a pénzfalót? Jahhh, és a GPRS azért valóban befért volna a keretbe, ha már van 4MB memória! A Samsung X160 se nagy szám, de már az is viszi, szerintem az fontosabb, mint a ''kamera'', vagy recsegő MP3, arra van céleszköz is!!! :)

Érdeklődés hiányában a holnap elmarad... -:)

(#49) Viktor0610 válasza t u i (#48) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használj balradőlő ékezeteket az á, í, ó, ú betűkből, valamint felejtsd el az ő és ű betűket ill. a nagy ékezetes magánhangzókat.
(Ez minden telefonra igaz, nem csak erre.)

Samsung Galaxy A54

(#50) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Szétment a 3510i-m, és egy 1112-ben láttam meg a fényt. Írtátok, hogy a 3510i-nek a színes kijelzője nem egy nagy élmény, de egy 3330 után nekem tetszett, most ez a monokróm kijelző megintcsak visszalépés, szomorú is voltam miatta. Miután azonban átböngésztem a menüt, láttam, hogy nincs is rá szükségem. Tényleg csak SMS, meg telefonálásra van igényem, se képek, se semmi.
Tetszik az SMS-ben, hogy autómatán beszúrja az aláírást.
A 4-irányú gomb sem rossz, a menüben is jól kezelhető, ugyanis a főmenüben nem csak a jobbra-balra, hanema fel-le is műxik. Továbbá ha az ''asztalon'' vagyok, mind a 4 irányhoz van rendelve egy-egy menüpont, pl új sms-t nyit, ívásinfó, nézjegyzék, bemutató, amire szvsz semmi szükség, bár egy szenilisebb egyénnek jól jön a sugó az sms-íráshoz. A kedvencek is tetszett.
A beszélő ébresztőt felakasztottam, maradtam a sima ébresztő-dallamnál. Az ébresztő-időzítőt viszont nagyon jól eltalálták! Beállítom az ébresztés idejét és meg tudom mondani, hogy a hét mely napján csipogjon, így nem felejtem el beállítani esténként és nem kések el. :)
Az emlékeztetővel viszont fasírtban vagyok, nagyon inpotens szegénykém, nem látszik benne alapjáraton a naptár, hagytam is a fenébe.
Amit nem tudok, az az, hogy a mikrofon és a töltő között van egy csatlakozó, mintha mini-USB lenne, de vajon mi a francnak?
Ja, első feltöltéssel 1 hétig bírta, most a második feltöltést eszi, pénteken lesz két hetes a telcsi, mintegy 80 percnyi összes hívással, 4 sms-írással. Nem vagyok nagy telefonmájjer, látszik is a korábbi készülékeimen.

Egy oktalan kérdés: ha ennyire kifogásolhatóak a korai színes kijelzők, miért nem lehet a kijelzőbeállításoknaál átállítani monokrómra? Semeddig nem tartana, csak azt mondani a pixeleknek, hogy vagy fekete, vagy semmi. :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.