Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#723) jodován


jodován
tag

Épp ki akartam váltani, az előző 320 GB-os WD lemezt egy terás F3-mal. Azon volt a rendszer. Semmi baja nem volt a Sentinel szerint.

Azon ügyködtem, hogy talán összehozok egy több oprendszeres dolgot. Kipróbálni a Win7-et, Linux, Hackintosh, tiszta Windows live muzsikáláshoz. Aztán elvetettem, nem igazán találtam egyszerű megoldást a multi boot-ra.

Telepítettem a Win 7-et az 1 TB-sra, de mivel bent volt a 320-as, valahogy úgy oldotta meg, hogy választhattam az XP és a Win 7 között. De a Win 7 nagyon nem tetszett, gondoltam átmásolom az XP partíciót egyben.

Igen ám, de nem indult az XP a 320-asról. Gondoltam belenyúlt a Win 7. De most így utólag azt hiszem nem. Hanem véletlenül rádugtam a tápot a 320-asra, úgy hogy ment a gép. Azt hittem ki van kapcsolva. Semmi kerregés, kattogás, semmi gyanús, felpörgött, ahogy szokott.

De nem látszott a fájl rendszer, és 4 badsector a Sentinel szerint. Gondoltam GetDataBack-kel átnézem, és átmásolom a terásra. Igaz, hogy semmi kerregés, de azt hiszem, ezzel rontottam el mindent. Mert azt hittem regisztrált a GetDataBack és tudok másolni. Nem az volt. Megcsináltam a regisztrációt, hogy tudjak menteni.

Sentinel eredménytől meg az agyam dobtam el. Emlékeim szerint több ezer szektorhiba.

Tudatlanul ráindítottam a GetDataBack-et, hogy majd látni fogja az adatokat, de lehet már az előző olvasás is jól tönkretette.

Szóval hiába az egy terás, és az addig hibátlan 320-as, úgy tűnik sikerült eltüntetnem 250-300 gigányi áthelyezésre váró adatot. :W

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.