Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#711) Johnson75


Johnson75
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Nem tudja valaki, hogy azóta van -e valamilyen fejlemény a Seagate Barracuda 7200. 11-es Firmware hibával kapcsolatban? Vagyis, hogy a gyártó szándékszik - e végre kiadni egy javított, jó, működő és használható firmware verziót SD1A-után ami nekem is kinyírta a winyómat?(Nem bánnám ha a seagate cég nem rontaná tovább a hírnevét ezzel a várakoztatással.)
A másik kérdésem pedig az adatmentéssel kapcsolatos:
Valamelyik fórumon találtam leírást, hogyan kell a firmware kikerülésével lementeni az adatokat. Biztosan ismeritek: panel eltávolítás, Jumper helyekre - adatkábel - - Hiperterminál ablak - kódok (F3 T /2 .. stb). és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mivel nekem egy 500 Gb-os Seagate ST3500320AS - winyóm volt az áldozat jelenleg nem áll módomban másikat venni. Viszont van egy kisebb 160Gb-os Samsung winchesterem amire szeretnék adatokat átmenteni a Seaget-ről ezzel az adatkábeles módszerrel. Szóval ha nem sikerül egyszerre minden adatot átmenteni, akkor a többit elfelejthetem? Vagy ha folytatni szeretném később, megint panel leszedés, Jumper - adatkábel - Hiperterminál kódolás?
Vagy van erre egyszerűbb megoldás is? Vagyis, ha egyszer ezt a Smart-ot nullázzuk, akkor nem fog megint működni esetleg a sata-csatlakozáson keresztül?
Bocsi a sok kérdésért, de ez érdekelne engem.

További szép napot mindenkinek.

üdv: Johnson75

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.