Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#311) _ak_ válasza hdsentinel (#310) üzenetére


_ak_
addikt

Attól tartok vmi más (is) lehet. a Másik topikban liksoft talált vmi hibát (sentinel report) nálam, de az az újabbik-"rosszul" működő driverrel volt. nekem sajnos nem sokat mond ez:

"Átviteli hibák viszont voltak. Ez nem százas kábelt jelenthet, vagy interface pontatlanságot. (Inkább kábel szokott lenni.)
199 Ultra ATA CRC Error Count 0 200 200 00000000002A"

Ezzel a driverrel próbáltam a minimumra venni az akusztikát, de mindig maxon maradt. Most feltettem a régebbi drivert, kábelt és portot cseréltem. Nem tudom, h esetleg elküldhetek-e egy nyers riportot a mailedre, h szted korrekt-e most a vinyó? :B
Az akusztikát ezzel viszont egyáltalán nem tudom állítani. Tehát megnyitom a beállítást, nem állítok át semmit, megnyomom az OK-t és akkor is kiírja, h: [link], pedig ez tűnik még a legkorrektebb drivernek..

A másolási sebességet csak azért nem értettem, mert magát a másolást kb 60mb/s-en kezdi és folyamatosan lassul 30mb/s-re, de akkor technikailag még örülnöm is kéne, h az elején ekkorát rádob. :D

A másik, h egyre több ember számol be egy bizonyos pattanó hangról(és a leggtöbbnek giga lapja van :F ). Én speciel seekelés közben hallom, teljesítménybeli eltérést/visszaesést nem tapasztalok. Elkezd seekelni és randomra hallható egy pár pattanás, hol több hol kevesebb. A kérdés, h mi adhatja ki ezt a hangot, vagy ez "természetes"? Sajna ez az első satás hddm, így nem tom, h mi az és mi nem.

Let's begin, de gozaimasu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.