Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#368) PPatrik válasza Mici80 (#367) üzenetére


PPatrik
aktív tag

De gondolj bele, ha hétfőn, szerdán, pénteken lenne ilyen másfél órás tesi óraszámban majdnem ugyan ott lennénk. Annyi különbséggel, hogy ennyi idő elég ahhoz, hogy egy kis izomlázat összeszedjenek a keményen dolgozók, akik pedig nem dolgoznak elég keményen csinálhatják a sarokban a négyüteműt, vagy a felüléseket. Ne félj, pár óra után már mindenki úgy dolgozna, hogy öröm lenne nézni és mindenki fáradtan, esetleg izomlázzal jönne ki a tesióráról. És így talán átérezné mindenki, hogy milyen kivételes dolog játszani, és a pihenésért meg kell dolgozni, nem az az alap állapot, hogy pihenünk. A mai diákok ezt nem így gondolják. Majd ha fontos lesz tanul valamit. Csak mire fontos lesz, akkora lemaradása lesz, amit behozni képtelenség. És itt cseszik el alsóban a tesi tanárok, mert a diákok ezt nem tanulják meg. És ezt tudom magamról is, hogy ha nem járok suli előtt meg alsóban karatézni, a fegyelmet nem tanultam volna meg és azt, hogy mindig keményen kell dolgozni. De ott mondjuk elég durva bánásmód volt, ha a kezem fél centivel arrébb ment, mehettem 10 kört ilyen ugrálással, aminek a nevére nem emlékszem, de tarkón volt a kéz, és guggolva kellett ugrálni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.