Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#278) hcl válasza #86564352 (#269) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

" ha a tesztek szerint jobb, gyorsabb, halkabb, hosszabb üzemidejű mint a legozható társai, akkor nekem a koboldos tetszik. "
Akkor pls. tetsszen neked, ne akard, hogy mindenki másnak is az tetsszen.
Az engem sem érdekel, hogy mitől jobb valami, de azt azért pl. hidd már el szakmabelieknek, hogy hibásak az érvek, amik alapján jobbnak állítod be!
Illetve olvasd el az utána következő kommentem is, ami a LPDDR4X -re vonatkozik...

"forrasztott SSD és forrasztott RAM, csatlakozó nélkül jobb helykihasználás, ez előnyösebb szerintem vékony laptop, tablet esetén."
Persze, hiszen nem kell gondolkodni - megoldható valószínűleg csatlakozóval is, csak a gyártó azt az utat választja, ami neki előnyösebb (milyen meglepő).

"aptopnál se zavar, hogy utólag otthon nem tudok beletuszkolni még alkatrészeket. "
Természetesen, ha téged nem zavar, akkor senki mást sem. FYI nem mindenki olyan gazdag/beleszarós, hogy ha kevés valami a gépében, akkor újat vegyen.

@UnA : Ehhez képest létezik megoldás, hogy egyes régi ISA kártyákat használhass modern gépekben :D
(Amikor egy ipari gép vezérlőkártyája kell hogy működjön, akkor azért már bőven megéri :D )

@Bog : "a csatlakozókat, gombokat és más apróságokat viszont nem érinti a javítási korlátozás"
Home gomb+ujjlenyomat-olvasó (amíg még volt)?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.