Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#269) #86564352 válasza hcl (#266) üzenetére


#86564352
törölt tag

"Az M1-en annyi a truváj, hogy ott nem arról van szó, hogy a RAM az alaplapon van, hanem hogy magában a SoC-ban. Ebben az esetben tényleg lehet gyorsabb, de ez már más kategória..."

Számomra viszont erről van szó, erről cikkeznek a tech oldalak, hogy újdonság, milyen lehetőségek vannak ilyen integrációval.
Felőlem kis manók és koboldok is lehetnek az M1 laptopban, ha a tesztek szerint jobb, gyorsabb, halkabb, hosszabb üzemidejű mint a legozható társai, akkor nekem a koboldos tetszik. :) 2020-ban én nem csodálkozom forrasztott SSD és forrasztott RAM, csatlakozó nélkül jobb helykihasználás, ez előnyösebb szerintem vékony laptop, tablet esetén. És az integrációval mit csinálnak. A legozhatóság, szerelhetőség, utólag bővíthetőség témán én könnyen túllépek, egyszerűen ahogy eddig iPhone, iPad vásárláskor el kellett dönteni milyen tárhellyel kéred, laptopnál se zavar, hogy utólag otthon nem tudok beletuszkolni még alkatrészeket. Tudtommal Surface Pro-nál se cserélhető az SSD, ez van. Asztali PC esetében szívesen legozom, cserélgetek, bővítek. Laptopnál a legutolsó szempont nekem, nem érdekel. Többet nem tudok írni a témáról, nekem ez a véleményem.

Tikakukac: szerintem az olvasottak alapján tök izgalmas az M1 és még több integráció, következő generációkban mit fog majd tudni, ha szerinted gagyi, írd meg Tim Cooknak szerinted nem jól csinálják. :) Meg tegyék vissza a jack dugót, amennyit emlegeted. Én abba se haltam bele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.