Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) 7Heads Drago válasza #40993792 (#449) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Félre érted. A covidot és a kiadási csúszást azért hoztam fel mert ez a hiba, mint látszik is szoftveres. A gyártás nyilván ment, csak lassan... ember meg alkatrész hiány miatt. A szoftver fejlesztésnek meg nem kell gyártósor, hanem bőven elég egy home offices emberke is. Vagyis nem egy hanem sok. Gondolom ebből nem volt hiány, meg alkatrész probléma. :D

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#452) punky10 válasza <Lacy85> (#450) üzenetére


punky10
addikt

Nem szokásom védeni ezt a céget(nagyon nem...)de sok Samsung S20 FE tulaj örülne,ha ilyen gyorsan javítanák a hibát...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#453) hcl válasza gameradam89 (#443) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Autókban is szokott lenni elég konstrukciós hiba :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#455) Ezekiell válasza 7Heads Drago (#451) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azért a szoftveres fejlesztéseket is hátráltatja ám a home office... Nyilván cégtől függ, mennyire, de borítékolható h hátráltatja a projektet. Van ahol alig észrevehetően (mert mindenki tök jól dolgozik csak Pistike nete megy el néha-néha), van ahol elég combosan (pl prototípusok nem jutnak el időben emberekhez/nincs annyi prototípus, stb - mint az Applenél is lehetett)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#456) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Mindent integráljunk" fanoknak :
Pár napja behalt a NAS-om, ami kb. egy asztali gép, mini ITX E350-es lappa, meg 5 winyóval.
De úgy bekapcsolom, és nem indul. Kb. egy hónapja nem ment, akkor semmi baja nem volt.
Mi lehet a gond? RAM jó, táp jó. Más meg nem cserélhető.
Vehettem lapot + procit, mert ugye ha cserélhető lett volna a proci, akkor ahhoz veszek másik lapot, de így fizethettem ki a procit is (nem volt nagy összeg, csak az elv, ugye).
Mondjuk elvileg az alaplapon halt meg a proci tápellátása, szóval amúgy is azt kellett volna cserélni, de azért látszik, hogy a hibakeresés is nehezebb, meg adott esetben többe kerülhet az integrált cucc cseréje, mint ha csak azt cseréled, ami rossz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#457) somogyib válasza hcl (#456) üzenetére


somogyib
őstag

" Kb. egy hónapja nem ment, akkor semmi baja nem volt."

Ami nem megy, annak nem is lehet baja. Kár volt bekapcsolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#458) Oldman2 válasza hcl (#456) üzenetére


Oldman2
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#459) hcl válasza somogyib (#457) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sajnos kellett róla adat :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#460) 7Heads Drago válasza hcl (#456) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha forrasztot a proci akkor is ki lehet cserélni. Csak hozzáértő kell, meg egy olyan gép.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#461) hcl válasza 7Heads Drago (#460) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, BGA állomás, jobb szervizekben van is :D Nekem nincs.

Mutogatni való hater díszpinty

(#462) 7Heads Drago válasza hcl (#461) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Van az a szervizen kívül is. :)
Kecskeméten tudnék is ajánlani egyet ahol kis pénzből megoldják.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#463) asdf_


asdf_
veterán

Jó, de azért egy integráltprocis ITX deszka értéke annyi, hogy el sem kezd gondolkodni az ember a javításon, mert a szervizben a hőlégfúvón a bekapcsológombot megnyomni kerül annyiba, mint egy új alaplap.

[ Szerkesztve ]

(#464) hcl válasza asdf_ (#463) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És az is drága.
Mondjuk akkora BGA-t kézzel még éppen fel lehet tenni, csak én vagyok béna :D És akkor vagy az a baja, vagy nem.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.