- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hdanesz: Hyundai Ioniq 28kWh - Első benyomások - második felvonás
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- sziku69: Szólánc.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sto1911: Pinball FX3 PH! verseny
Új hozzászólás Aktív témák
-
mr_ricsi
veterán
"egyébként a legtöbb tápban ugyanaz a TL494-TL431 páros határozza meg a stabilitást, ... ezek egyike sem mai darab"
Az FSP-kben, Chifikben és más márkás tápokban úgy az AT-s idők óta nem fordultak elő ezek az IC-k, vagyis a személyes tapasztalataid -ha vannak- csupán a nagyon gagyi tápokra korlátozódhatnak. Ezért aztán inkább ne mondj véleményt olyan dolgokról, amit nem ismersz."ráadásul csak 1 fesz-re szabályoz - pl. a 3,3V-os kimenetre"
A 3.3V-ra soha nem szabályoznak. Ami kapcsolást láthattál, ott az 5V a fő ág, de a 12V-ról vett hibajellel korrigálják bizonyos határok között. Ezzel foglalkozik a TL494, míg a TL431 kizárólag a 3.3V-ot stabilizálja."Szóval a Codegen tápok valóban elmennek sokáig, de arányaiban több hibásodik meg belőle a silány alkatrészek miatt."
Ez sem igaz. A Codegen az évek során többféle noname kínai kondigyártóval próbálkozott. A jelenleg használt HEC kondik meglepően jól bírják."A táp minőségét csak kisebb részben határozza meg a kapcsolás"
Aha... Vagyis ha egy tápból elkezdem kihajigálni a felesleges részeket -zavarszűrők, védelmek, ventiszabályzó, stb- akkor nem lesz sokkal rosszabb a minősége szerinted? Tehát a márkás gyártók tök feleslegesen raknak 2-3x annyi alkatrészt a tápjukba, mint a dzsunkáék -
ZetorGumi
addikt
Elreppentek a tranyók benne sajnos. Ezért nem is álltam neki matatni vele.
Meg ez a tápegység, amit beleraktam, kevesebbet fogyaszt, mint az FSP hőskorában. Meg van egy "problémájs" is az FSP-nek: Nem kapcsol be adott terhelés alatt. És ez nem kapcsolt be kb 100W-nyi terhelés alatt. (Netes infók alapján.)
Nem dobtam ki még eddig semmi ilyen dolgot, úgy vagyok vele, hogy ha másra nem is, de valami alkatrész belőle jól jöhet.
Köszi.Hát ez tényleg hasznosítás volt, mert hasznos.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eladó konfig! Ryzen 7 7800X3D 2TB SSD 64GB DDR5 RX9070XT 16GB!
- Új, makulátlan állapotú Samsung Galaxy Buds FE, fehér, fél év garancia
- Új, makulátlan állapotú Samsung Galaxy Watch7 44mm ezüst, 2 év garancia
- Új, makulátlan állapotú Samsung Z Fold 6 256GB Tengerészkék, független, 2 év garancia
- Használt TP-Link Deco M4 - AC1200 Router (Mesh-ként is használható)
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD digital konzol garanciával, hibátlan működéssel
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- AKCIÓ! MSI B365M i5 8600 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB CM MASTERBOX Q300L Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest