Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Üdv üdv :) Várom a hozzászólásokat.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#2) Djsaba válasza vodkaboy22 (#1) üzenetére


Djsaba
senior tag

Jó cikk lett, főleg a belépő szintű fejhallgatók kérdésében.

Remélem hamarosan , ténylegesen érkezik már a Takstar Pro 80 idehaza. A CAL-ról váltanék majdan, egyenlőre úgy néz ki, hogy megérné, főleg ha külföldhöz hasonló árban lehet majd kapni.

(#4) gianni85


gianni85
veterán

tiszta dt770 koppintás ez a Trakstar... kapcsolódik valahogy a cég a Beyer-hez?

(#5) mr. bryan válasza gianni85 (#4) üzenetére


mr. bryan
tag

Pont ezt akartam kérdezni. :)

(#6) vodkaboy22 válasza gianni85 (#4) üzenetére


vodkaboy22
addikt

A DT770-nek kör formájú a fülkagylónak ennek kicsit ellipszis, ettől eltekintve jogos a megállapítás. Viszont tudtommal nem sok köze van a Takstarnak a Beyerhez. Teljesen más dinamikus hangszórókat is használnak a kettőben. Mindazonáltal minimálisan de van hasonlóság a kettő hangzása között.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#7) MASSlag


MASSlag
tag

SRH440-m van, hallgatok vele elektronikus zenét is, de nekem arra pont megfelelő, zavarna, ha kevesebb közép lenne. Nagyon tiszta zenei élményt produkál. /Középhangsúlyosnak egyébként én nem nevezném./
Írhattál volna részletesebben a Shure-ról (vagy linkelhettél volna egy tesztet innen a logoutról), sokan vannak ezért akik nem ismerik. Fontos szempont lehet, hogy lecsatolható a kábele és össze is csukható így könnyebb hordozni, amiket a Takstar nem tud (ha már portable erősítővel tesztelted).

A Sony PHA-1-hez gratulálok, próbáltam ilyet keresni, de nem nagyon találtam. Androidos telefonnal esetleg kipróbáltad, hajlandó-e DAC-ként működni?

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#8) vodkaboy22 válasza MASSlag (#7) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem a SONY-val teszteltem őket. :R Cikk végén leírta mivel teszteltem.

A sony-t nekem is kínából hozta egy kedves fórumtárs mivel eu-ben nem kapható.

Nexus 7 3G (2012) -vel sikerült nagy vacakolások árán összebarátkoztatnom mással még nem igazán próbáltam. :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#9) gianni85 válasza vodkaboy22 (#6) üzenetére


gianni85
veterán

igen, most hogy mondod, már látom a különbséget. A felfogatás csapott be, mert az teljesen ugyanolyan

(#10) lezso6 válasza MASSlag (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

SRH440-nél szerintem sincs sok közép, ellenben 10kHz-nél van egy kis pukli.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) Goose-T válasza gianni85 (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

Ez koppintás? Akkor nézd meg a Superlux HD-660-at! :D (Egyébként nekem is olyan van, pontosabban a HMD-660 verziója, aminek van mikrofonja is. Nagyon sirályul szól.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) KFChicken


KFChicken
tag

Jól néz ki a SONY tetején az alma :D

(#14) Janika-1982


Janika-1982
tag

Sziasztok,lehet én is beszerzek egy ilyet,nagyon megtetszett,főleg a sok jó pozitív cikk róla.Ár-érték bajnok. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.