Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Sly0007 válasza atike (#27) üzenetére


Sly0007
tag

Üdv!
Igaz nem pár hét, csak kb egy, de leírom a tapasztalataimat.
Kicsomagolás: a teló doboza elég minimalista, fehér doboz, egy usa töltő (szerencsére van ithon már átalakító) egy elég jó usb kábel a teló, az extra hátlap, meg a kis tű a hátlap levételhez. a DPD nagyjából egyben elhozta, csak kicsit mozdult ki a teló a helyéről, sérülni nem sérült. (kicsit azért megdobálhatták)
Első benyomás: Jól összerakott, nem zörög recseg, szerintem elegáns. (persze ez izlés dolga, nekem bejön)
Első teszt rögtönn a kijelző, és a 3d tartalom. kijelző jól látható, szép, a 3d meglepően jó, a tesztvideókkal. Kis poén az egyik tesztvideón egy szép erdei táj 3d-s bemutatása van, amiről kiderül, hogy a bükk magyarországon... Kínai teló magyar vidékkel :)
Hatalmas pozitívum: nincs tele kínai appokkal, batteri saver stb nyomát sem látom.
Tárhely, és memória bővel elég volt bármilyen programra eddig.
3d videót ha tettem rá (teljes filmet) azt tapasztaltam szétcsúszik a hang a filmtől. Első rosszpont... Egy clearmotion (elvileg szebb simább vieolejátszást tesz lehetővé) kikapcsoltam, ami után úgy néz ki a lejátszás megjavult. (úgy tűnik ez felesleges opció) Ami rosszpont lehet, hogy VOIP hívásnál randomszerűen nem müködik a mikrofon rendesen. Ekkor ki kell hangosítanom, úgy eddig működött. Ha engem hívnak, vagy normál hívást kezdek, még nem tapasztaltam a problémát. (neten irnak olyant, hogy töltőre dugva kikapcsol a mikrofon. én még nem tapasztaltam, de ha igaz akkor ez elég komoly gond lehet. állítólag segít, ha beállítom, hogy a kijelzőt ne kapcsolja le töltéskor. ezt még nem kellett kipróbálnom.
Az aksija meglepően jó az első napok alapján, közepes használattal 2 napot lehúz. hátrány, eddig még nem találtam hozzá tartalék aksit, ha valami történne az eredetivel. (tippként katam, hogy egy zoppo aksit, ha kicsit megbuherálok, pont belepasszol, és jó lesz.)
Alapvetően, még nem érzem, hogy szopórolleren lennék, vagy ez egy hamisítvány lenne, eddig egy nagyon jó minőségű kis kínai telefon, nekem 38 ezerbe fájt (HUF), ennyiért kb egy sony alapmodelt qhd felbontással ha adnának, vagy azt sem. (hűség nélkül)
fullHD, bőven elég memória, 2 Ghz 8 mag, szépen hasít eddig. Lehetne több 3d tartalom, játékok amik használják a technológiát, de azért ez az első ilyen telefon, remélem elterjed a jövőben, mert nekem nagyon tetszik.
Magy igyexem még jelentkezni ha pár hónap eltelt. Ja és már 2 frissítés is várt a telón, szóval remélem a gyártó szépen csiszolgatja, és esetleg majd egy 5-ös android is lesz talán.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.