Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Vladi válasza lapa (#249) üzenetére


Vladi
nagyúr

Úgy látom, te a negatív végpontot képviseled ebben a kérdésben.

Én a másik végéről nézem. Egyébként nagyon nem kell ezen gondolkodni. Nagyon sok példa volt a 20. század történelmében, amikor hasonló történt. Persze nem áramkimaradás, hanem dühös, éhes tömeg kontra államhatalom. elég ha megnézed 1956, 2006. Akkor argentin államcsőd, Oroszország a cári időkben. stb. Abból lehet következtetni.

Szerintem az állam erőszakszervezetei egy minimális rendet fenn tudnának tartani az átállás idején is. Meg álljon itt másik nézet: az emberek ha van közös cél és egységes vezetés nameg a megfelelő szakember gárda, akkor képesek összefogásra, együttműködésre. Lásd idei árvizet. De egyébként is az ember tulajdonsága, hogy közösségi lény, ugyanúgy képes az együttműködésre kis és nagy csoport esetében is.

Kút téma:

Ezen ne görcsöljetek már. Nem gyűrűkben kell gondolkodni. mostanában a kutak lényegében egy csövek lefelé a földbe. Kész. Jó kútfúró egy nap alatt megcsinálja. A vizet meg kézi erővel is fel lehet hozni. Nagyapámnál még olyan kút volt, ilyen karos. Nem tudom a nevét. :F

10-20 méterre már van víz, de inni még nem jó. 80-100 méteren már ivóvíz van. Jah szinte az egész ország területén. :K

(#266) Doze:

Új lehetsz még errefelé. :DD Neki valami Rejtő Jenő hősről másolt stílusa van.

Disznőölés: Nem egy nagy tudomány. Ha valaki nem undorodik nagyon - a többség - pár alkalommal a nagyja megtanulható.

Csirke nyakát átvágó kislány: ilyen esetben inkább keresnének egy felnőtt bácsit, boci szemekkel: bácsi! Tessék már elvágni a nyakát... mert a gyerkek ilyenek, főleg a lányok. :))

(#276) sziku69:

Nem annyira. Hamarabb fogsz füstkarikákat eregetni.

(#291) sziku69:

Attól függ, tudnék e záros határidőre ak-t szerezni 1500 lőszerrel. :DD

(#300) sziku69:

Vidéken nagoyn sok dízel jár még. A piroskák például mind azok. De bz-k is vannak szép számmal.
A vonaton meg szerintem van mechanikus vészfék, ha 0 az áram akkor is megállítod.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.