Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) mákos bejgli


mákos bejgli
csendes újonc

Tény hogy fontos a jó marketing, de már maga ez a bejegyzés is az, függetlenül attól, hogy negatív tapasztalatokról szól. Hogy miért? Mert minden fontos dolog belekerült, hogy mennyi törődést, gondoskodást kapnak ezek a régi gépek. Az utolsó csavarig át vannak nézve, szoftveresen tesztelve, patentul működnek. Ahogy a végére értem úgy voltam vele, hogy nah, ha legközelebb gépet keresek olcsón, tőled kell hogy vegyek. Mert ezt az egészet elolvasva tudom, hogy jobb állapotban vannak, mint amikor a boltok polcaira kerültek. Szerintem ne hagyd abba amit csinálsz, max sötét embernek ne árulj, kár érte, hiába ott a pénz, ha meg mégis, hát adj nekik csilivili mű szöveget, azokra gerjed a barma. :D
Meg amúgy is, mindenképp mehet a csilivili szöveg. Vagy csak írd le, hogy foglalkoztál vele eleget, van benne jó pár órád. Aki nem értékeli, vagy tart az ilyentől nem veszi, de mások, köztük én is, szeretem tudni mi van, volt a géppel. Ezért veszek ritkán használtat, mert lehet bekapcsolom kétszer, aztán lehal, viszont mivel nem értek hozzá, nem kapom szét, miközben lehet belehánytak nem egyszer és azért füstöl. :D
Fel a fejjel, de ha mégse folytatod, az is érthető, kinek van kedve isten minden barmával foglalkozni. :)

Egy beszélő bejgli vagyok, bízz bennem. Mi baj történhet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.