Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Feribacsi555 válasza csaba17 (#6800) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Mit nem ertessz azon, hogy az nem 1.1 hanem 1.11? Egy pont tizenegy. A masik meg 1.9 azaz egy pont kilenc.
Na ennyit errol.

Sub zero: a jatekon belul a beallitasokban a bill kiosztasnal lehet allitani ezeket a tempomat gombokat.

(#6802) macy válasza csaba17 (#6800) üzenetére


macy
addikt

Baszki úgy látom itt csak te nem tudsz számolni. 1.9 vs. 1.11. Majd valamikor jön az 1.12.

Vagy az 1.11.2. :D
Most néztem steam-en, van 1.10.1.19 is :D

[ Szerkesztve ]

(#6803) ledgeri


ledgeri
nagyúr

MP státusz: csinálják...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6804) tutuhawer válasza macy (#6802) üzenetére


tutuhawer
őstag

római számokkal is menne ? ;]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#6805) csaba17 válasza macy (#6802) üzenetére


csaba17
senior tag

gondolom nem esett le hogy az előző válaszoló írásából már vágom, én másképp értelmeztem a 1.11-et de gondolom mint nagy hozzászóláshajhász muszáj volt írnod. grt....

(#6806) macy válasza csaba17 (#6805) üzenetére


macy
addikt

Bocs ha durvára sikerült. Mikor írtam Feribacsi555 válasza nem volt itt, és ahogy a hsz-em megjelent akkor már az övé is. Azt hittem előttem írt pár másodperccel. Most láttam, hogy még kora délután válaszolt neked. Biztos valami anomália a tér-idő kontinuumban. Egyébként 10 év alatt cca. 3000 hsz. Az azért nem olyan sok :U

(#6807) Sub-ZeRo válasza Feribacsi555 (#6801) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi, tegnap megtaláltam! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6808) barni1122


barni1122
tag

Sziasztok!
Rég jártam itt, ezért kérdezem, lesz Brutal az 1.11-es verzióra?

(#6809) donmackó válasza barni1122 (#6808) üzenetére


donmackó
őstag

Elvileg Stewe szerint az utolsó kiadás kompatibilis lesz az 1.10 utáni javításokkal is. Bár én személy szerint még nem próbáltam.

Release the cable hounds!

(#6810) Genyadjpio válasza Bati0501 (#6751) üzenetére


Genyadjpio
újonc

Üdv.:
Az euro truck simulator 2-ben, vettem egy kamiont és amit vettem én abba dolgozok, de a régivbe veszek fel egy sofőrt! És ugyebár 2 saját kamionom van (kölcsönnel)! Hogy ha én a régi kamionba akarok dolgozni Azt hogy lehet megcsinálni hogy magamat áttegyem a régibe az sofőrömet pedig az újba?

Válaszod előre is köszönöm!

Üdv: Zoli

(#6816) Bati0501 válasza Genyadjpio (#6810) üzenetére


Bati0501
őstag

Bemész a garázsba és ott meg tudod csinálni.

Még ilyet se láttam még.... :C :))

(#6817) macy válasza Bati0501 (#6816) üzenetére


macy
addikt

Biztosra akart menni :D

(#6819) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na fiúk, ez jó lesz!!! :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6820) #82471168 válasza Sub-ZeRo (#6819) üzenetére


#82471168
törölt tag

Nem semmi lesz!!! :)

(#6821) tutuhawer válasza macy (#6817) üzenetére


tutuhawer
őstag

én elolvastam mindegyiket. :DDD

ON: az újításokat várom, de a kamionböngésző izét annyira mégse. Kérdésem viszont van, a restacaron is feltettem, de hátha van ötlet itt is: A pótkocsik listájába, képeibe belevariálunk és megoldható-e, hogy csere-beréléssel minden árucikkhez fehér pótkocsit rendeljen hozzá a játék? Vagy a legtöbbhöz? Vagy valamelyikhez?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#6822) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#6819) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A multi frissítése is akkor fog jönni Egyik szemem sír, a másik nevet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6823) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok ! Rég voltam itt, és ahogy látom vannak uj fejlemények?? :Y 1.11.1-es ETS , és uj brutal és Tsm map is,ha jól láttam hirtelen valahol? :Y És mi ebbe az 1.11.1-be az új? Valaki valami infót? És ez 14 DLC-vel van?

[ Szerkesztve ]

(#6824) ledgeri


ledgeri
nagyúr

SP-ben toltam egy kis friss játékot, és eléggé érdekes volt számomra kettő dolog:

1. Az állítható tempomat jó dolog, csak fura, hogy el lehet pötyörészni 500Km/h fölé is...
2. Vagy a multiban nincs, vagy ezzel a pachcsel jött, vagy már régóta benne van, de most láttam, hogy ha városba érek lassabban telik az idő (kétszer pánikolva kerestem a pihenőt egy hosszú út során, és láttam meg.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6825) ooszi


ooszi
senior tag

Sziasztok négy hónapja nem játszottam, most ismét felraktam a gépre, TSM Map ból melyik az újabb, hol tudom megnézni, hogy milyen verzióval játszok?

BY ooszi

(#6826) tutuhawer válasza tutuhawer (#6754) üzenetére


tutuhawer
őstag

A mulitplayer facebook oldalára kiírták, hogy az 1.11-es játék verzió nem lesz támogatott, mert hamarosan jön az 1.12.-es. Majd ahhoz tervezik a multiplayert, így lesz a legjobb.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#6827) #10234880 válasza tutuhawer (#6826) üzenetére


#10234880
törölt tag

Helló, akkor lese szedjem már az 1.11.1s-t ha már ehéten meglesz az 1.12-es? :Y

SZERK: és erre valaki valami infót? Léci. ,,ahogy látom vannak uj fejlemények?? 1.11.1-es ETS , és uj brutal és Tsm map is,ha jól láttam hirtelen valahol? :Y És mi ebbe az 1.11.1-be az új? Valaki valami infót? És ez 14 DLC-vel van?

(#6828) tutuhawer válasza #10234880 (#6827) üzenetére


tutuhawer
őstag

Az 1.11-es-hez nem lesz multiplayer támogatás. Az 1.12-es verzió megjelenését én nem figyeltem, de nyilván hamar érkezik, azt mondják a multis nagyokosok.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#6829) #10234880 válasza tutuhawer (#6828) üzenetére


#10234880
törölt tag

okéé,.köszi , de és abban az 1.12ben nemlesz akor uj valtozás,amik ebbe a 1.11be benne vannak,? csak a multihoz lesz megcsinalva? ám habár még most se tudom mi újak vannak ebbe az 1.11-be,. ha tudod, vagyha valaki tudja,megirna tömören? léci. ja és tsm map, van e új, és abban is van valami új? és a Brutal? abból/abban is van valami új? És bocsi a sok kérdés miatt csak szeretném tudni ezta uj ddolgokat ha vannak,.

(#6830) ledgeri válasza #10234880 (#6829) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sub Úr linkjeit ajánlom figyelmedbe, amiből megtudhatod, hogy mi van miben...
+
A nem a 12 jön a multihoz... a multi megy a 12-höz... (moddercsapatok munkában, minden frissítés után, mert nem támogatottak, nem is tiltottak csak tűrtek)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6831) #10234880 válasza ledgeri (#6830) üzenetére


#10234880
törölt tag

Értem,vagyis akkor az 1.12-ben nemlesz már most semmi új,ugye? Csak akkor a multi fog menni hozzá, ha jól értem. És amugy ez hány dlc -vel van? mer egyik oldalon láttam,hogy 14 DLC van benne. vagyis télleg annyivan ebbe az újba,?

(#6832) ledgeri válasza #10234880 (#6831) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem érted...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6833) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

High power cargo pack! DLC!!! :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6834) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#6833) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Átolvasva nem esett le, hogy ez ingyenes lesz-e vagy sem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6835) #10234880 válasza ledgeri (#6832) üzenetére


#10234880
törölt tag

kérdem,mondom egyszerűbben,akkor, Leszedtem ezt az 1.11-es verziót,ami sok újítást tartalmaz,ugyebár,. de a multi végett jön az 1.12-es ami nemkompatibilis az 1.11-el,.ugye. Nos és aza kérdés,. hogy az 1.12-est csak a multival hozzák össze hogy kompatibilise legyen, ugye? Vagy nem? merha abba is lesz plusz új dolog,.akkor azt is lekell szedjem,ugye?

(#6836) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!
A játékban nincs, és nem is lesz steam felhő? Most raktam fel a játékot egy kis nyári kikapcsolódásként, de időközben volt egy windows újratelepítés, és szomorúan látom, hogy a 19-es szintű karrieremnek búcsút inthetek :((( . Mert vannak ezek a szép új fizetős tartalmak, de én addig nem játszok a játékkal, amíg nincsen steam felhő. Ez egy 2012-es, folyamatos fejlesztés alatt álló címtől elvárható lenne. Tehát kérdésem, a játék támogatja-e, csak én állítottam be valamit rosszul, vagy ha nem, akkor tervbe van-e véve a szolgáltatás bekerülése?

(#6837) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#6834) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem az lesz és ajándékba megkapjuk hozzá a festést.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6838) davidj92 válasza freeknight (#6836) üzenetére


davidj92
tag

én is most raktam újra a gépet, de előtte a dokumentumok mappából lemásoltam az ETS2 mappát, majd miután visszaraktam az oprendszert, utána ment vissza ugyanoda a mappa, és láss csodát megmaradt a huszon akárhányas profilom, legközelebb te is csináld ezt :K

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#6839) freeknight válasza davidj92 (#6838) üzenetére


freeknight
őstag

Nyilván ez a megoldás, csak a steam nagyon kényelmessé teszi az embert. Ha egy Devil May Cry 4 (az egyik legrégebbi játékom) is képes a steam felhőbe menteni, joggal feltételeztem, hogy az ETS is. Sőt, ha jobban meggondolom, mind az ezen kívüli 47 játékom képes ezt a roppant nehéz feladatot végrehajtani. Na mindegy, a kérdés még mindig nem ez, hanem képes-e erre az ETS, csak én szúrtam el valamilyen beállítást?

(#6840) #10234880


#10234880
törölt tag

akkor valaki megtudna mondani,hogy mikor lesz meg mégis az 1.12-es update pl. holnap, 2 hét vagy 2 hónap mulva?? Léci,. ha már senki sem akar irni többet.

(#6841) nemeth989 válasza freeknight (#6839) üzenetére


nemeth989
senior tag

Tudtom szerint nem rontottál el semmit, nincs ilyen opció, én is néztem régebben, de nem találtam semmi ilyen beállítási opciót, hogy felhőbe mentsen.

CskSimánGabi Multinak semmi köze a fejlesztőkhöz, ez egy önálló saját mód, amit néhány programozó csinált a játékhoz, ugyanolyan mód mint bármi más amit tonnányival találsz a neten. 1.12 nem azért fog jönni mert nem jó a multi, a fejlesztők letolják, hogy te multizni akarsz-e vagy sem, mert a játékban nincs multi. Multit fejlesztő garázs programozók, azért 12-re halasztották a multit, mert gondolom akkor fejezik, be az "optimalizációt" a sok változás miatt. 12-meg jön majd valamikor, hivatalos dátum nincs, szerintem pár hét.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6842) #10234880 válasza nemeth989 (#6841) üzenetére


#10234880
törölt tag

Oké,.köszi,. ha netán hamar jönne az 1.12, akkor jelizz/ jelizzetek léci,. lehet nyugodtan pm-be is.

(#6843) kisselandras


kisselandras
senior tag

Erről ki mit tud?
[nav]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6844) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Végre kiadták az 1.11.1 patc-hez való tsm mapot!

Azt vettem észre, hogy a DFGT kormányom váltója valahogy nem úgy működik mint eddig az új patch óta. Tehát egyesbe raktam, és ilyenkor szépen váltott automatikusan felfelé. Majd pedig ha tolatni akartam, akkor hátrakapcsoltam a váltót és csak a gázpedált kellett nyomnom ilyenkor is.

Hogyan kéne beéllítani a váltót?

(#6845) donmackó válasza petrusz82 (#6844) üzenetére


donmackó
őstag

Állítsd fél automatára a váltót.

Release the cable hounds!

(#6846) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Nem tud adni valaki egy normálisan működő linket, az új TSM-hez:

Gazember

(#6847) kozi71 válasza Mr.Franczy (#6846) üzenetére


kozi71
senior tag

Le lehet szedni, csak piszok lassan indul be.
Van benne pár hiba azért. Sebességjelző táblák eltűntek az autópálya fizetős (sorompós) részeknél.
Felkerült GPS-re, viszont az alig frissíti magát.
A távolban lévő tárgyak lassan töltik be magukat. Sok fehér pontból lesznek a fák...
De nem panaszkodom, legalább működik végre.

high tech, low life

(#6848) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok ! Feltettem az ETS2 1.11.1-t és elkeztem a játékot,hogy létrehozza a mappákat a dokumentumokba,. Elkezdtem alapon játszani, és ment, igaz eléggé lebutitott grafikával,mer a játék és se a 8.1-es rendszer nemszeretik 1mást. De aztán betettem a nemlétező mod mappába, a modokat. Vagyis létre kellett hoznom a mod mappát,mer alapból valamiér nemjött létre. És mikor létrehoztam,akkor behuztam oda a legujab brutalt, ésa tsm-ből is a legujabbat. Et edig minden okés. De viszont mikor engedéjeztem mindet, akkor betöltött 1 rövid csik,és aztan megállt, a játék,vagyis kilépett,avval, hogy a steam vagy nemtom minek a működése leállt,. És azt szeretném tudni,hogy most mibaja,mikor minden original??? :O

(#6849) kozi71 válasza #10234880 (#6848) üzenetére


kozi71
senior tag

A TSM 5.01 működik csak manapság az 1.11.1-el.
Ezt tegnap este fél nyolckor töltötték fel.
Ha ezt szedted le, akkor mennie kell.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#6850) #10234880 válasza kozi71 (#6849) üzenetére


#10234880
törölt tag

az nekem,ami van 5-0ás. akor viszont tudnád dobni,az 5.1es -re a linket? Ja bocsi,megvan,látom. A sharemodsról szedni ugye?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.