Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) Paladin1492 válasza #70339072 (#7300) üzenetére

Hát ezaz.. Én is furcsálom. Állítólag jön az 1.13-as javítás, miért nem azzal együtt adták ki.Hirtelen de fontos lett, a grafikai javítás. A külömböző fórumokon, már a megjelenéstől kezdve kérik a játékosok a javulást. Ráadásul nincs rendesen optimalizálva a játék, hiszen még az erős gépeken is szaggat,akadozik a játék.
Én a legmesszebb menőkig támogatlak téged. A többiek nevében nem beszélhetek, de én köszönöm az eddigi áldozatos munkádat, amit a játék játszhatóságáért teszel.

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#7302) #70339072 válasza Paladin1492 (#7301) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nincs mit megköszönni, javarészt ti dolgoztatok vele mikor teszteltétek és időt szántatok rá.
A Szakadozás elleni munka tényleg jónak tünő időráfordítás lett volna, de az egyik legnagyobb pofon az után jött hogy élesben kipróbáltam, hiába a sok órbitális textúra kissebbé varázslása, hiába a kevesebb fűvel való számolás megjelenítése az eredmény majd nem bakfitty.
tényleg gáz van a motorral hogy ha ezek alig számítanak, vagy a modok kezelése lehet külön szálon történik???
ezeket csak azok tudják akik írták, minden esetre nem olyan könnyű jobbá tenni hiába erölködik az ember.
Hasonlatosan a szekérhez amit egy versenyló húzna, de a többi a fogatban visszafogja :)

minden esetre a 7 végén jobban lesz időm a 10.1-es kisfilmjével foglalkozni, és ezért a húzásáért az SCS-nek sajnos megint kapnak egy laskát, megismétlem a 8.1 videóját csak jobban rámegyek a szar részekre a saját játékuk natur grafikájával, hogy még kontrasztosabb legyen a különbség..

:DD

:K

(#7303) edem96 válasza #70339072 (#7243) üzenetére


edem96
senior tag

Először is mihamarabbi jobbulást kívánnék aztán az volna a kérdésem hogy én is kérhetnék-e egy linket a brutal-hoz? :) :R

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#7304) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#7277) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Látom bele vagy betegedve ebbe a turbó kór hülyeségbe... Hidd el, a játék a vga-t fogja szívatni, meg a ramot. Igaz, egy erős 2 magos már bőven elég neki. Az engine szar a játék alatt... Amúgy meg vedd meg, ha neked ennyire tetszik. Inkább egy kormányt + trackir5 kombót dobj hozzá, és akkor azt fogod mondani, hogy fuck turbó kór... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7305) fagy53 válasza Sub-ZeRo (#7304) üzenetére


fagy53
nagyúr

+1
Nálam négymagos procinál következetesen két magot használ a játék, ha jól emlékszem az 1.4 előtt még ennyit sem.... ;]
Ha csak egy 900°-os kormányt tesz hozzá már egy más világba csöppent, ennek azonnal látja a hasznát míg a multicore ennél a játéknál halottnak a csók...

(#7306) freeknight válasza fagy53 (#7305) üzenetére


freeknight
őstag

Miért, van itt olyan ember, aki kormány nélkül használja a gémet? :Y Már nem azért, de úgy annyival kevesebb az élvezeti faktor, hogy úgy 10 perc után unalomba fullad. :D Én egy Logitech G25-öt használok, és ha bőrből lenne a székem, teljesen olyan érzés lenne, mintha tényleg egy kamion volánánál ülnék.

CskSimánGabi, neked is inkább egy kormányt ajánlok, akár egy olcsóbbat is, minthogy új laptopot vegyél. Bónusz dolog: kormánnyal távolabb ülsz a géptől, így egy alacsonyabb, 30 alatti fps szám sem tűnik fel. Just sayin' :)

(#7307) Peathee válasza #70339072 (#7285) üzenetére


Peathee
aktív tag

Én három monitoron nyomom! :) belső nézet
A két monitor azért felejtős, mert úgy középpen lesz a monitotok széle és pont azt akarja aszemed állandóan nézni, hogy mi van mögötte... :)

(#7308) #10234880 válasza freeknight (#7306) üzenetére


#10234880
törölt tag

Szia. nekemis van 1 genius speed wheel vibration 3 kormány, de magyarán mondva c@r. nemlehet a játékba rendesen,vagyis sehogysem beálitani,. és mikor fordulsz,berezeg, és beálitja a játékot,mint az agyhalál.megáll neked,. mintha filmszakadás lenne.

(#7309) Peathee válasza #10234880 (#7308) üzenetére


Peathee
aktív tag

Próbáld ki, hogy kikapcsolod a Force feedbeck vagy vibration funkciókat. Úgy nem fog akadni a játék :)

(#7310) #10234880 válasza Peathee (#7309) üzenetére


#10234880
törölt tag

olyat rajta nemis találtam,hogy kikapcsolni,. és jah, a holtjáték beálitásából is hüjevagyok. azt nembirom sehogyse beálitani se agázét,se fékét,...ppff :sss

(#7311) Bati0501 válasza freeknight (#7306) üzenetére


Bati0501
őstag

Mondjuk én ha még néha-néha játszok vele,akkor kormány nélkül,mert amim van,az nem jó.
A G25 tényleg nagyon jó lehet,de...azért ez a játék messze nem olyan,h ha bőr ülésben ülnél-az azért már gondolom egy Scania V8,amiben van bőrülés-,akkor olyan realisztikus lenne,h majdnem 1:1.
Mondom én,aki még sohasem ült kamionban( :D ),de azért én is látom-érzem a különbséget.

(#7312) #70339072 válasza Peathee (#7307) üzenetére


#70339072
törölt tag

óóó hogy az aaa...
:DDD

(#7313) Vakegérke válasza #70339072 (#7312) üzenetére


Vakegérke
veterán

Irigykedünk, irigykedünk?
Nem véletlen a többesszám. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7314) #70339072 válasza Vakegérke (#7313) üzenetére


#70339072
törölt tag

nevetni fogsz, 3-om montoron toltam volna én is csak amég meg volt nem volt támogatása.
idő közben öcsém monitora behalt mondom nekem 3 van vidd el az egyiket.
puff lehuzva.
á mondom a kisfiam 5 éves égyik videókari ki, + az egyik monitor a megmaradt 2-ből és voila.
Stewennek marad egykén a gtx 560 crosslinkből és az utsó hd-s led.

és kijött a 3 monitort is támogató ETS2...

ez a ciki nem a faláb...

;)

(#7315) Vakegérke válasza #70339072 (#7314) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyem azt a jó szívedet... ;) :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7316) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Frankón elszégyelem magam a szingli 27-moncsival...basszus még egész jó áron tudnék szerválni +2db-ot,de akkor a gardrob szekrény nem férne el a szobába...meg asszony pajtás is jelezte,hogy be lehet fejezni :DDD

(#7317) Zozzer888 válasza Milka 78 (#7316) üzenetére


Zozzer888
addikt

27, wow, az nagyon kellemes lehet:) Nekem lassan 9 hónapos a 23-asom, de még mindig szokatlan néha :D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7318) ooszi válasza freeknight (#7306) üzenetére


ooszi
senior tag

Én eddig billentyűzettel nyomtam a gamet, pár hete beszereztem egy logitech kormányt, azóta egy élmény játszani vele, egyszerűen imádom. Természetesen 3 napom elment arra hogy beállítsam hogy jó legyen a játékhoz, és most nem tuloztam. Amúgy meg full lowon játszom a gamet, és híd el pont leszarom a grafikát itt a játék élmény számít, nálam csak akkor szagat ha bevan kapcsolva az online rádió. Ennyi

BY ooszi

(#7319) macy válasza Zozzer888 (#7317) üzenetére


macy
addikt

Én 32-es tv-n játszom de már kicsi.

(#7320) Zozzer888 válasza macy (#7319) üzenetére


Zozzer888
addikt

A TV-m nekem is 40-es, de azt nem 70 cmről nézem :)) Mondjuk lehet azt is meglehetne szokni:D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7321) sqpp válasza macy (#7319) üzenetére


sqpp
őstag

rádiót hogy lehet berakni?

elég a ClassFM :D

(#7322) Faterkam válasza sqpp (#7321) üzenetére


Faterkam
addikt

(#3456) darky@

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#7323) sqpp válasza Faterkam (#7322) üzenetére


sqpp
őstag

Nyilván ezt próbáltam először, de nem működik már a ClassFM linkje sem. :(

(#7324) csaba17 válasza sqpp (#7321) üzenetére


csaba17
senior tag

stream_data[0]: "http://109.199.57.91/4784/live.mp3|Class Fm|||0|1

(#7325) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!

Előtte virágbolti verzióval nyomtam, de aztán volt egy akció a steamen és megvettem.
Profilt áttettem, de van egy olyan gondom, hogy a steam teljesítményeket nem oldja fel.
Direkt nyomtam entert most az automata pakolásra, sajni semmi.
60% felett vagyok a térképnél, 24 es szint.
Tudok valamit tenni?

[ Szerkesztve ]

(#7326) erix31 válasza xrvman (#7325) üzenetére


erix31
csendes tag

Steam teljesítmények majd a következő hivatalos javításkor fognak működni.
Az automata parkolás single módban működik, a multiplayerben nem, kézzel kell beállni.

(#7327) sqpp


sqpp
őstag

A játék teljesítményén hogyan javíthatok?

Úgy hallottam erre van valami FPS mod

(#7328) petrusz82 válasza sqpp (#7327) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Leginkább úgy, ha lejjebb veszed a renderelési százalékot. Számít az is, ha ki van kapcsolva a virtuális tükör. Ha pedig be, akkor vedd lejjebb a tükörbeli kép minőségét.

Én ilyen FPS mod-ról speciel nem hallottam, de gondolom a grafikát butítja az is.

(#7329) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Sziasztok!

Utólag tudok motort cserélni a kamionban, vagy felejtős ?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7330) Peathee válasza Vakegérke (#7315) üzenetére


Peathee
aktív tag

Sajnos az egyik monitoron meghalt a DVI bemenet a hétvégén...
Most állhatok neki próbálkozni, hogy VGA-ra kötve működik-e még, vagy egyből vehetek 3 új monitort :(

(#7331) Peathee válasza #70339072 (#7312) üzenetére


Peathee
aktív tag

Azért ennek is van hátránya, városban 20-25 között van az FPS, városon kívül meg 35-40 között és erősen medium a grafika az aláírásomban lévő konfigon.... :(
Az előnye, meg, hogy kereszteződésnél, nem nagyon kell oldalnézetre váltani :)

Nagyon kéne egy jobb grafikai engine a következő SCS kamionos játékba.

(#7332) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hmm, nagyon jól néz ki! :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7333) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#7332) üzenetére


#10234880
törölt tag

Ijjj, de kajak király :Y zsíííir lesz,ha ezt valamelyik frisitésbe beleteszik :C

(#7334) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#7333) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Új fizetős DLC lesz. Scandinavian néven. Vagyis finn, svéd tuti benne lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7335) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#7334) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fizetős?!.. .hm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7336) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#7334) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Korongos verzsön is lesz belőle?

(#7337) Zozzer888 válasza Zozzer888 (#7329) üzenetére


Zozzer888
addikt

Végül megvettem a 600 lovas motorral a szép belsejű FH16-ot:) Kapott pár lámpát, kicsit karácsonyfás, de legalább üt a refije:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7338) sqpp válasza csaba17 (#7324) üzenetére


sqpp
őstag

Köszönööm szépen! :C

Működik, megvárom reggel hétfőn a Class reggeli műsort, aztán vezetek közben hallgatom Balázsékat :D
Tetszik a játék, bár nem megy a legjobban. ( Mondjuk mit várok egy "2 magos" géptől) :D
Mindenesetre eddig tetszik, vettem fel hitelt már az elején pár fuvar után, mert én saját kamiont akartam.
Aztán vettem egy fapados Renault kamiont. Majd később veszek MAN-t mert az a kedvencem :U

(#7339) freeknight válasza Milka 78 (#7336) üzenetére


freeknight
őstag

Nem hinném. Maximum majd csak egy új gold edition, amiben benne lesz a going east meg ez.

(#7340) xrvman válasza erix31 (#7326) üzenetére


xrvman
őstag

Mindig is magam álltam be, csak most a steam miatt nyomtam entert, Singleben voltam.
Hanem...
Multiplayer?!
Hogyan mi? Merre? Tudtommal egyjátékos. :)

(#7341) macy válasza xrvman (#7340) üzenetére


macy
addikt

Kicsit le vagy maradva úgy látom :) http://alpha.ets2mp.com/

(#7342) xrvman válasza macy (#7341) üzenetére


xrvman
őstag

Lehetséges, hogy benne lesz egy DLC vel egyetemben majd?
Amúgy szedem le :)
Köszi szépen.

(#7343) sqpp


sqpp
őstag

Tudnátok valami mapeditort hozzá?
Ha tudtuk linkeljetek többet is. Csak mert kéne már valami jó kis pályát csinálni, ha már van tapasztalatom az ilyen téren. Plusz van pár modellem, amit nem tudom- hogy esetleg be-e lehetne importálni és azt használni a pályán. Kicsit jó lenne, akkor egész nap ellennék vele :D

(#7344) Milka 78 válasza freeknight (#7339) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pedig kiadhatnák mint a Going-ot is...se bank karim,se számlám (a rejtőzködő életmód hátrányai :DDD ).Így nehézkes lenne megvennem.

(#7345) freeknight válasza Milka 78 (#7344) üzenetére


freeknight
őstag

Ja, hogy a Going Eastet kiadták külön CD-n! Ezt nem tudtam, azt hittem csak gold edition volt belőle. Akkor megkövetem magam, biztos kijön majd CD-n a skandináv expanzió is :K .

Amúgy jobban megéri steamen vásárolni, durva akciók szoktak lenni. Én az ETS2+going east dlc-t 1500 forintért vettem tavaly nyári akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#7346) #70339072


#70339072
törölt tag

Frissült a Brutál 10.1

Az új letöltési mérete 1 GB!

ez még az összevont, hangal lévő verzió külön nektek.
A véglegeset akkor ha nincs ellenvetés szétszedve adom ki HD engine és SOUND engine nevekkel majd.

sok közeli textúra visszakapta a régi méretét a low res-ben használók panaszai miatt. (reméljük így nekik is jobb lesz)

a panoráma sprite részhekhez bekerült egy nagy csomag textura, nos már az is brutálosítva.

változott a skybox felcserélgettem párat ha valaki pl összeakarja majd hasonlítani az is legyen más ugyan arról a screenshotról pl a default játékkal.

finomodott a kevesebb fű paraméter, remélhetőleg javított az FPS-n is.

a többi változás most nem jut eszembe... de van még...

:D

A letöltő link UA amit privibe írtam nektek.

[ Szerkesztve ]

(#7347) #70339072 válasza #70339072 (#7346) üzenetére


#70339072
törölt tag

Ja igen és ebben már a javított este 8-8'45 ig a sötétség talán egy fokkal jobban lehet majd látni.
Azért 8'45 mert 8'45-9 ig sötétedik be teljesen ott az nem számít.

(#7348) ledgeri válasza erix31 (#7326) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jé, ez nekem új.. mármint a multis dolog... (mert még sosem nyomtam autóbeállást :DD )

(#7329) Zozzer888 Bármit bármikor... (még alvázat is !!! :F )

(#7345) freeknight +1 + most 85 forintért a 3 festéspakkot, szintén steam..

(#7331) Peathee Próbáltad rotterdamot, multiban csúcsidőben? 7 vagy 6 FPS :) annyi a betöltendő obijekt :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7349) Milka 78 válasza #70339072 (#7346) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tisztelettel egy linket kérnék a régiek már nem működnek nálam :R Úgy fest lesz kis időm holnap,már elvonási tüneteim vannak :DDD

(#7350) Stafni


Stafni
aktív tag

Ennek a multinak mi értelme van? Lehet ott csinálni bármit? Mert csak tumultust olvasok. Én még nem rendelkezek eredeti verzióval, nem tudom, hogy a mentéseket átveszi e az eredeti, 10 alkalmazottam van és 31e km vezettem. Fájna, ha elölről indulnék. Most gamepadal játszok, korábban billentyűvel, mert gipszbe a bal kezem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.