Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27951) ®abstract® válasza Bal0924 (#27950) üzenetére


®abstract®
őstag

nemtom,lehet van :F
nekem az segitett hogy tobbfajta traffic modot raktam be,emiatt javult a helyzet mert nem csak az alap buta forgalom gurul az utakon..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27952) nincsnév007 válasza pcnet (#27947) üzenetére


nincsnév007
őstag

Szinte csak ezt játszom rajta, én nagyon megvagyok elégvedve. Monitoron játszom 720p felbontásban és 30 fps-re állítottam közepes-magas beállítások, így szinte még semmi hangja sincs a gépnek. Tegnap vettem meg a balkán dlc-t ott egy kicsit döcögös. Pl amikor rá nyomok hogy inditsd akkor egy egy-két másodpercet várni kell hogy betöltse a texturákat, meg egyszer-kétszer be tud döcögni most még a balkánon de inkább a városok előtt. De engem nem zavar, és Sd kártyán van a játék. Kérdezz nyugodtan.

(#27953) Bal0924 válasza ®abstract® (#27951) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Azért, mert a traffic mod-ok miatt sokan vannak és nem tudsz olyan gyorsan menni tőlük? :)
Milyen mod-okat használsz?

(#27954) Ablakos válasza ®abstract® (#27951) üzenetére


Ablakos
őstag

Placebo hatás a mindenféle traffic mod. Néhány dolgot valóban változtat (időszakos sűrűség stb), de alapjában nem lehet a viselkedést módosítani.
A térkép elkészítés minősége (elsőbbség viszonyok, forgalom nyomvonal) is befolyásolja a közlekedést.
Egy g_traffic 4, warp 0.85 ami elég reálisnak tűnik. Azonban soxor van végtelen hurok. Körforgalomban egymásra váró járművek, vagy az egymást soha el nem engedő AI, amelyek miatt nem lehet tovább haladni. (g_traffic 0 :( ) Meg az előttem felsorolt anomáliák.

[ Szerkesztve ]

(#27955) ®abstract® válasza Bal0924 (#27953) üzenetére


®abstract®
őstag

Ja ilyesmi kb. :K mert a többféle forgalomi mod gondolom befolyásolja az alapnak a működését, emiatt hátrébb sorolja 🤔
Egyébként a legnagyobb előnye a forgalmi módoknak az hogy igazán változatos lesz a forgalom nemcsak ugyanazokat látom.

valójában Az a baj a forgalommal hogy alapvető közlekedési szabályokat nem ismernek vagyis nincs megírva nekik :F

Bekapcsolom real traffic density módot is.
Jazzycat & trafficmaniac gyűjteményéből csemegézek. [link]

Ablakos

Nézegettem de ilyen szinten még se akarok belemerülni a modokkal befolyásolóm azt annyi,nekem elég :K vagyis lehet hogy a plusz forgalmi modokkal adtam a szarnak egy pofont de hát egy kis változást csak ad :) nem annyira béna a forgalom mint előtte.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27956) pcnet válasza Bal0924 (#27948) üzenetére


pcnet
addikt

Én már panaszkodtam itt fél éve kb, hogy besatuznak előttem meg oldalról belém jönnek mert elfogy a sávjuk. Akkor én megkaptam, hogy nem tudok vezetni, meg a valóságban is így vezetek? Meg miért nem tartok követési távolságot , nekem nem szabadott volna jogsit adni stb…. Nem érdemes itt panaszkodni, mert csak lehülyéznek. Amúgy átérzem a helyzeted, engem is idegesített. Egy időre ki is nulláztam a forgalmat a config fájlban.

nincsnév007: Köszönöm szépen, kb mindenre válaszoltál is ami kérdés felmerült bennem. :R

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#27957) Debilon válasza pcnet (#27956) üzenetére


Debilon
addikt

Na jó, de ezekre mind lehet számítani, nekem már csak kivételesen ritkán van belőle ütközés

Tudom mikor mire kell figyelni, aztán problem solved

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27958) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Beszarás! :DDD Ezzel ma délután lepett meg egyik haverom, aki valahonnan kapta, és annak ellenére, hogy ő is szimulátorozik, a kamionos téma nem érdekli. Azonnal beüzemeltem, nagyon állat! :DD További fotók: [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27959) Bal0924 válasza ®abstract® (#27955) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Műhelyből nem jók a mod-k, hogy mindenki külső mod-kat használ?
Milyen modok nem akadnak össze?
Pár traffic-os mod-ra feliratkoztam, mikor betöltöttem, kifagyott. Nem tudom melyik mod nem akasztja a játékot. :(

(#27960) adrian360 válasza Bal0924 (#27959) üzenetére


adrian360
őstag

meg kell nézni, hogy melyik verzióra jó a mod. sok régi verziós mod van a műhelyben, amit már nem frissítenek

(#27961) ®abstract® válasza Bal0924 (#27959) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem praktikusabb egyeb oldalakrol leszedni ahol van update :K
az alap sorrend ez-akkor nem lesz gond:

a game version hoz keresed a modokat-neked 1.46/1.47/1.48 akkor ugyanez legyen a mod szama is.
ott van a real traffic density mod-na ezt felulre kell tenni!
Jazzycat &Trafficmania modok parosithatoak. a modok 2 vagy 3db ak,ezeket bekapcsolod. nekem ugy 15 fajta megy vagy tobb is. :) ez esetben is lehet sorrend,olvasni erdemes. base-def-other.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27962) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Köszi-k!
Nézem a mod verziókat.

(#27963) Jadro


Jadro
veterán

Úgy néz ki, hogy Görögország DLC lesz a következő.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#27964) eboostr válasza AcCEsS (#27958) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nem semmi 👌
Ahol néztem 30ért van legolcsóbb ilyen, annyit nekem nem ér meg

(#27965) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Nektek is szinte mindennap frissít a jatek ilyen 20-20 gb-kat?

Jadro: nálad is a videó fele akadozik ?

[ Szerkesztve ]

(#27966) Delerium válasza nincsnév007 (#27965) üzenetére


Delerium
senior tag

A legutóbbi updateben kijött a Tirsan trailer DLC, az is csak pár napja volt, most újra update. A Tirsan miatt bugos volt a Krone DLC-ben az ablak zászló, remélem azt javítják most mert azt pont használom :D

"I fight for the Users"

(#27967) Ablakos válasza eboostr (#27964) üzenetére


Ablakos
őstag

Van olcsóbban is, de ez nem olyan gyakran használt funkció. Ennyit sem adnék érte. Retarder bajusz kapcsoló jobb lenne, de az valóban komoly összeg.

(#27968) lo_jo válasza Ablakos (#27967) üzenetére


lo_jo
senior tag

Volt egy jónak tűnő project, de 2022. január óta csend van, nem lesz ebből már semmi. [link]

(#27969) ®abstract® válasza lo_jo (#27968) üzenetére


®abstract®
őstag

ugyan,ez a komoly kamion interior konzol [link] :D :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27970) Ablakos válasza lo_jo (#27968) üzenetére


Ablakos
őstag

Ebben csak a kínaiak tudnak alkotni még elfogadható minőségben, de megfizethető áron. :O

(#27971) Jadro válasza nincsnév007 (#27965) üzenetére


Jadro
veterán

Nem, nekem lejátszotta rendesen végig.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#27972) Debilon válasza nincsnév007 (#27965) üzenetére


Debilon
addikt

a frissítés kisebb (ma pl 25,6 MB), de a frissítési rendszer miatt az egész játékot újra "frissíti" azért látsz 20 GB-okat minden frissítéskor

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#27973) lo_jo válasza nincsnév007 (#27965) üzenetére


lo_jo
senior tag

A 20GB az összes érintett file mérete. Tehát ha egy 1GB file-ban módosítanak valamit, akkor a letöltésnél a valós érték (pl 1kB) fog szerepelni, a telepítésnél pedig 1GB.

(#27974) AcCEsS válasza eboostr (#27964) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Atyaég! Azt hittem, ez valami 3-5000 forintos cucc lehet! :Y De egyébként tényleg nagyon jópofa! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27975) AcCEsS válasza Debilon (#27972) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Egyébként ez a frissítés azt a hibát javította, amibe én is belefutottam, a Magyar-Szerb határ közelében crashelt a program.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27976) eboostr válasza Ablakos (#27967) üzenetére


eboostr
aktív tag

Én [Ezt] várnám nagyon hogy jöjjön ki róla egy videós teszt, de még nem győzött meg h az 140k minden kompromisszum melett megérné.

(#27977) Ablakos válasza eboostr (#27976) üzenetére


Ablakos
őstag

Akinek semmilyen irányító eszköze sincs, annak esetleg lehet nagyon alap opció. :U

Nagyon sok játékosnak van egy komolyabb (G29 vagy attól drágább ) kormány. Nekem csak egy TH300RS van, de nem cserélném le. Annyira jó az erővisszahatás (a suta kezemhez). Egy forgalomlassítón vagy vasútisínen átgördülve lágyan megrándul a kormány. :K

Egy teherautósabb kormányt kellene alkotni. Egyféle kormány + a megfelelő kormány típushoz való adapter. Ami a fizikai kapcsolódást (rögzítést) és a digitális gomb elektronika illesztést tartalmazná.

(#27978) ®abstract®


®abstract®
őstag

ATS-ahogy en kedvelem :) az alap sovanyka terkepet felpofoztam nagyra,igy lett igazi :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27979) nincsnév007 válasza ®abstract® (#27978) üzenetére


nincsnév007
őstag

:Y :Y na erről megnézék egy jó hosszú fuvart :D

(#27980) AcCEsS válasza ®abstract® (#27978) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Szép kis útvonal kollekció! Mire ezt bejárod, megszűnik Amerika létezni! :D

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27981) ®abstract® válasza AcCEsS (#27980) üzenetére


®abstract®
őstag

ebben biztos lehetsz! :D de nem is baj,legalabb van boven tartalom benne :K

nincsnév007
őstag

ja,faxa meg minden :K tetszik.ahogy latszik a nyugati oldalon fuvarozgatok.
a keleti oldal is komolynak mutatkozik :D
max. 4h tudok felvenni egyszerre,de nem hiszem,hogy ennyi ido alatt vegigmegyek tobb 1000 km s szakaszon..majd meglatom hogy alakul.
truck modokat igazitom meg.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27982) FoLey-v válasza ®abstract® (#27978) üzenetére


FoLey-v
addikt

Egy darabig biztos elleszel vele. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#27983) Pist@bácsi válasza eboostr (#27976) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Én beneveznék egy ilyenre. Azért a bajuszkapcsolók, a kürt, a további kapcsolók eléggé rendben vannak. Mondjuk közel 40cm a kormány :) Az ára minőség függvényében akár elfogadható is lehet, majd ha lesz teszt kiderül.
Egy G29 is 100 körül van újonnan. Ahhoz még kéne valami button box is és már ott is vagy árban, de kinézetre és feelingre meg kb. elég messze.
Jó sokáig G27-tel nyomtam. Az nem teherautós, sem a mérete, sem a dőlésszöge. Még moddolt álvánnyal sem tetszett.

(#27984) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Open beta 1.49-et felszabad tenni? vagy futhat rosszabbul a játék mint a stabil verzióval?

(#27985) Jadro válasza nincsnév007 (#27984) üzenetére


Jadro
veterán

Béta, bármi lehet. Valószínűleg nem lesz rosszabb, de ki kell próbálni. Maximum visszateszed a stabil verziót ha valami gubanc van.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#27986) Ablakos válasza nincsnév007 (#27984) üzenetére


Ablakos
őstag

Kipróbálni az újdonságo(ka)t. Ezzel lehet indokolt a kíváncsiság. A legtöbb mod (promods !) nem fog menni. :(
Persze szívesen olvassuk a tapasztalatot, milyen lesz az a használt haszonjármű piac.

[ Szerkesztve ]

(#27987) lo_jo válasza nincsnév007 (#27984) üzenetére


lo_jo
senior tag

Csinálj egy új, teljesen modmentes profilt és nyugodtan próbáld ki, bármikor vissza tudsz állni a simára. Open beta, frissítések és dlc megjelenés idejére van egy pure vanilla profilom, elzötyögök azzal, amíg nem frissülnek a modok, az eventes WoT fuvarokhoz egyébként sem ajánlott a Promods, így ezeket is azon szoktam. Most kifejezetten érdekel az új éjszaka és skybox, úgyhogy ma este én is open betara váltok.

(#27988) palfitom válasza ®abstract® (#27978) üzenetére


palfitom
félisten

Hűűű, nem gyenge! Van játéktered, az biztos! :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#27989) ®abstract® válasza palfitom (#27988) üzenetére


®abstract®
őstag

#27982 Foley-v

Ja nagyon fincsi tudok fuvarozni jó sokáig :K

ATS hez találtam egy kegyetlen modot ami megy 1.48 v.pedig nem naprakész. Valós idejű fuvarozás, 1:1 ben telik az idő :Y [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27990) Jadro válasza ®abstract® (#27989) üzenetére


Jadro
veterán

Ezzel csak az a probléma, hogy a térkép hozzá nem 1:1-es. Pedig jó móka a valós távolság valós időben, van néhány ilyen pálya.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#27991) Ablakos válasza ®abstract® (#27989) üzenetére


Ablakos
őstag

Ennek a 1:1 idő skálának mi az előnye? Tovább van nappal (éjszaka)?

(#27992) ®abstract® válasza Jadro (#27990) üzenetére


®abstract®
őstag

Ja igen ezt én is megtudtam :K
Ha érdekel próbáld ki szerintem, majd eldöntöd maradhat vagy sem.

Ablakos

Hogy mi az előnye? azt nem tudom de biztos lehetsz benne hogy maratoni fuvarokat fogsz vezetni :D
persze hogy tovább van világos még sötét ugye ez pedig avval jár hogyha 12 órás a fuvar idő a játékban akkor ténylegesen 12 órán keresztül fogsz vezetni!
kipróbáltam: nagyon lassan mennek a kilométerek meg az idő is! 😯

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27993) Ablakos válasza ®abstract® (#27992) üzenetére


Ablakos
őstag

Elhiszem, de nagyon fura. A térképen adott távolságok (útvonalhosszak) vannak megrajzolva.
Hogy tarthat ez tovább, nem tudom megérteni. :( A valóságos 1 órás útvonal mitől tart tovább, ha a játék órája is csak 1 órát telik (és nem 8-at). Ugyan azt az útvonalat teszem meg. :o

(#27994) ®abstract® válasza Ablakos (#27993) üzenetére


®abstract®
őstag

ETS2 re is van,most látom :K [link] teszteld le és megtudod.
Én kipróbálom az biztos!
ha belegondolok akkor az önálló Magyar térképhez pont jó lesz mert amúgy is kicsi a mérete!
Egyébként szerintem erre gondolsz de hát ez se igazán fejlesztik egy ideje [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#27995) Ablakos


Ablakos
őstag

Olasz fizetős kapu csoportnál tapasztaltam, hogy az AI nem áll meg annál a kapunál sem, ahol nekem meg kellene. Felmegy neki a sorompó megállás nélkül. Átgurulok a pass-os részen és ő szintén a megállós kapun. :F

Változott volna vagy ezt ennyire benéztem?

[ Szerkesztve ]

(#27996) Delerium


Delerium
senior tag

FullHD, ultra, 150% render, 30 fps vsync lock, eső, Brutal mod, TAA, még csak nem is West Balkan 14+ giga ram. Szerintem azzal az ajánlott gépigény kiírással alálőttek a valóságnak, semmi sem elég 😀

"I fight for the Users"

(#27997) Marci112233 válasza Delerium (#27996) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem 2560x1440p, ultra 300% render, 70Fps lock Rivatunerrel, és van hogy 15GB RAM-ot is megeszik.
És én már jóval korábban tudtam és tapasztaltam hogy nem csak az ajánlott, de még a minimum is erősen kérdéses hogy elég-e hozzá ami oda van írva.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#27998) Delerium válasza Marci112233 (#27997) üzenetére


Delerium
senior tag

Eddig nem olvastam el mit írtak a követelmények mellé a leírásba, azt írják, hogy az ő benchmarkjuk, 30fps low és mediumra van kitalálva. Tényleg igaz lesz ami itt a fórumon volt, hogy 9900k meg rtx 2080ti és még úgy is lesz microlag Az ajánlott gtx 1660 és rx 590 elég lesz 720p low-ra, talán, a minimum intel HD-t nem is értem. Mondjuk sokakat látok redditen az abszolút low low beállítással játszani és élvezik, én meg nyekergek, hogy így az MSAA, úgy a TAA meg ilyen olyan mod.

"I fight for the Users"

(#27999) ®abstract® válasza Delerium (#27998) üzenetére


®abstract®
őstag

mind2 játékból hiányzik az amd fsr tech. ez azert baba mert megtud 2x-3x az fps ed.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28000) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok, látom elég sokaknak megvan az az 1 millió km a WoT-on. Komolyan, azt lassú vezetéssel rakták bele, kb szadizmus határát súrolva? Vagy van valami trükk?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.