Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Jó kis írás, meg is jött a kedvem ehhez az egérhez :P Ha a teteje csúszós az szerintem a kisebbik baj, a lényeg, hogy oldalt legyen tapadós fogása. DA-nál pont fordítva van, na az engem nagyon zavart.

(#2) Vanir válasza kemotox (#1) üzenetére


Vanir
veterán

Igen, az egy elég nagy negatívum a DA-nál. :) Amúgy engem viszonylag hosszasabb játék után sem zavar a fényes felület.

(#3) kemotox válasza Vanir (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Nekem sajna kb alapjáron izzad a kezem, mint a parízer. Elkezdek játszani, és 5 perc után már ömlik a lekvár :D

(#4) mqm válasza Vanir (#2) üzenetére


mqm
senior tag

Szép darab!
Gratula hozzá!
Idővel érdemes lehet japán omron-t belerakni.. Mióta azzal pötyögtetek más szóba sem jöhet ! :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#5) Vanir válasza mqm (#4) üzenetére


Vanir
veterán

Köszi! Lehet, hogy a jövőben meglesz. :)

(#6) Sz4bolcs válasza mqm (#4) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Valaki mintha írta volna egér topicban, hogy próbált bele japán omront tenni, ami túl magasnak bizonyult, és szorultak tőle a gombok...

(#7) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Több az, mint 72 g. Kinzu 77 és ez jóval nehezebb - majdnem 90.

Görgővel fegyvert váltani? :U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) Vanir válasza Synthwave (#7) üzenetére


Vanir
veterán

Van benne ráció, nekem is picit nehéznek tűnik, de palmozok, így nem zavar.
Szerk: megmértem, 86 grammot mutat a mérleg.

Régi CoD4-es megszokás, ott dupla fegyverváltásnál lehetett töltést megszakítani, gyorsabban betölteni, satöbbi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Synthwave válasza Vanir (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van, 86-ra emlékeztem én is.

CoD 4: nem köll bemutatni, elég magos szinten játszottam. Már a legelső indításkor pubstomp + ban. :D Thanks for idTech 3 alapok, muhaha.

mwheelup - knife, f - primary, e - secondary, q - flashbang, mouse3 - frag nade etc.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) kiszi07


kiszi07
senior tag

Baromi jó kis egér :) Örülök, hogy még egy CSGO-s ezt használja. Előtte SS Sensei volt, de közelébe nem ér... 1 hét használat után kijelentem tökéletes számomra.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#11) Vanir válasza kiszi07 (#10) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem is tetszik, bár a jobb oldalsó gombbal még meg kell barátkoznom. :) ,

(#12) kiszi07 válasza Vanir (#11) üzenetére


kiszi07
senior tag

Majd megszokod DM-ez :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#13) Sn00k


Sn00k
veterán

Ezt honnan tudom letölteni ? enotus mouse test , mert amit a google dob, és akarnám leszedni, mindenre azt mondja, hogy rosszindulatú és eltávolitja :U

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.