Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-01 14:46:24

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Malibutomi válasza Xaels (#99) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egyetertek, hogy logikatlan dolgok miatt szidni a filmet butasag, mert azok voltak dogivel az eddigi SW filmekben is (pl. szuperfejlett robotok nem tudnak beszelni csak csipogni...de minden ember perfekt droidnyelvbol).

(#102) jedis


jedis
senior tag

Nálam ( sok mindenek kívül ) az b.szta ki még a biztosítékot, mikor Poe megérkezik az X-Wing -es csapatával a nagy csihipuhi közepette, és 4765Km/h -s sebességgel csinál pár durva kézifékes Mad Max kanyart a levegőbe, miközben 5 másodperc alatt, vagy 6 Tie Fightert lő szét :Y :Y :Y :W . A feka még mondja is, " húúú de istenkirály pilóta", de akkor még nem is tudja, hogy pont az ő halottnak hitt újdonsült haverja vezeti a gépet.

Szerintem tuti, hogy Kylo ez végett a csávó végett fúj visszavonulót, mert ha még maradnak két percig, oda az egész támadóraj, mert ez a Poe csávó annyira "RAJ"

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#103) Hallosz válasza fordfairlane (#52) üzenetére


Hallosz
senior tag

Pontosan ezt gondoltam én is. Amíg rá nem kerestem a neten, például ITT

Mert lakni, muszáj.

(#104) Hallosz válasza jedis (#102) üzenetére


Hallosz
senior tag

Aimbotos cheater voo't :))

Mert lakni, muszáj.

(#105) Hallosz válasza Xaels (#88) üzenetére


Hallosz
senior tag

Hááát nem igazán osztom a véleményed, azért (is) hívják harcművészetnek mert egy életen át tanulják, gyakorolják.

Mert lakni, muszáj.

(#106) kisza25 válasza Hallosz (#105) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

5percen bellűl szerkeszd az előző hsz-t pls

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#107) Malibutomi válasza jedis (#102) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

10 gepet lo le, csak azert irom hogy legyen min mergelodj meg jobban.

Egyebkent azt irjak (talalgatjak) sok helyen hogy Poe meg Finn is lehet ero erzekenyek, csak nem ebredtek meg ra/nem fedeztek fel bennuk. Pont Poe emberfeletti pilotatudasa miatt gondoljak paran, Finnrol meg mert Ren megerez rajta valamit a film elejen.

[ Szerkesztve ]

(#108) Hallosz válasza kisza25 (#106) üzenetére


Hallosz
senior tag

Sorry :B

Mert lakni, muszáj.

(#109) jedis válasza Malibutomi (#107) üzenetére


jedis
senior tag

Csak Kylo ki tudja szedni Poe-ból amit akar, de Rey-ből nem . :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#110) Malibutomi válasza jedis (#109) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Rey valoszinu mar kapott kikepzest gyerekkoraban mielott otthagytak a Jakku-n, csak el van nyomva benne.

(#111) peter9228 válasza h3lios (#63) üzenetére


peter9228
aktív tag

és D1Rect

Az a Finnes baki ha jól emlékszek csak a feliratban (meg ezek szerint a szinkronban) volt, angolul "he"-t mondott.

(#112) h3lios válasza peter9228 (#111) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem gyanúsnak tűnik, hogy szinkron hiba. :D Azért ilyet 1 vágáskor azonnal kiszúrnak. :)

B-tag: H3lios#2825

(#113) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Itt van egyebkent leirva eleg sok kivagott jelenet, amik valaszt adnak/adtak volna sok itt felnerult kerdesre: 20 Scenes Cut From The Final Film

(#114) Blyan válasza Hallosz (#103) üzenetére


Blyan
félisten

Ez iszonyú erőltetett, ehhez képest az ancient aliens teóriák a tökéletesen levezetett logikai összefüggések halmaza.

Ugyanezt gondolom a Kylo Ren valójában Luke tanítványaként cselekszik most is es az egész es nagy terv része elméletrol is. .

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#115) nimfas


nimfas
addikt

Ahogy haver fogalmazott:egy szombat esti sörözés alatt jobb forgatókönyvet összehoztunk volna.
Ez egy Ep1 (szegény, csóró, félig rabszolga a sivatagi bolygón, akiből "Jani" lesz..) és Ep4 (halálcsillag-bolygó, amit ugyanúgy egy vájaton keresztül támadnak, annyi hogy ez most több bolygót tud egyszerre felrobbantani, hű bammeg...) tehát kb ennek a két filmnek az összeollózása, nem beszélve a kocsmai zenekar is kicsit retro a Tatooine-os bandára hajaz.

Nem mondom a grafika szép lett, de a történet egy nagy szar.
Ahogy a Battlefront játék is csak online, minek bajlódjanak pályák szerkesztésével mikor így is megveszi a paraszt.

Ennyi az igény, ezt elégítik ki.

(#116) citrom904


citrom904
tag

Szerintem ez egyszerűen egy 1-szer nézhető gagyi film lett :W Közelébe nem ér egyik résznek sem . Ez az én személyes véleményem!

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#117) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Előrebocsátom, sosem voltam SW rajongó, nem is láttam a filmet. De elég volt ezt elolvasni, hogy végképp ne is érdekeljen. Máig nem értem, mitől olyan marha jó ez a sci-fi, kezdve a fő-fő sötét motivációjától. Mi a fene értelme volna elpusztítani egy galaxist? Marhára unom már az írók fantáziátlanságát, mikor egy gonosz karakter célja a pusztítás. S utána uralkodik a romokon vagy a semmin? Kíváncsi lennék, milyen, mikor egy ilyen karakter győz: hátradől a székében, nézi a semmit, mindenki halott és szürcsöli boldogan a sört?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#118) Xaels válasza Dark Archon (#117) üzenetére


Xaels
félisten

Soha nem akarták elpusztítani az egész galaxist... :o

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#119) Drenadar válasza Dark Archon (#117) üzenetére


Drenadar
veterán

Mert természetesen csak és kizárólag egy galaxis létezik.

Grat.

De amúgy sztem is már nagyon elcsépelt ez.
Mondjuk, ha már az előző részekben meg volt a lehetőség, hogy bolygókat töröljenek el a térképről, akkor eléggé komolytalan lenne, ha a "gonosz" minden "gonoszsága" annyi lenne, hogy odamenne az ellenséghez, és elvenné a dugi csokit.

(#120) kisza25 válasza Dark Archon (#117) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Huh nem csak ezt a részt nem láttad szerintem:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#121) Silenzio


Silenzio
addikt

A véleményem dióhéjban:

Nem tetszett a cikked. Minek kell leírni a cselekményt? Aki még nem látta a filmet, nem innen akar róla értesülni, aki igen, azt meg rohadtul nem érdekli. Mintha magadnak akartad volna összeszedni a gondolataidat.

Az viszont vicces és tanulságos, hogy a negatívumokról szinte teljesen megegyezik a véleményünk. Nálam ez a mérleg a szar film iskolapéldája, SW kedvelőként és filmértőként is iszonyúan becsapva érzem magam. Talán az, hogy pár évvel idősebb vagyok, de nem hiszem, hogy egyedül vagy ezzel a furcsa összeférhetetlenséggel. Még komolyabb filmkritikusoknál is megfigyelhető, hogy várva-várt folytatásként, méltó utódként aposztrofálják a filmet, aztán a cikkükben ízekre szedik. Ennyire érzelmileg viszonyul hozzá mindenki, ennyire nem tudunk objektívek lenni.

Nos, nekem úgy érzem, sikerül, és ha pontoznom kéne (sosem pontozok, elvből, mert lealacsonyít, ha pozitív, ha negatív), 50%-ot adnék rá. Épphogy nem értékelhetetlen teljesítmény.

5 év múlva már a Baljós árnyak sorsára jut a film, arról is mindenki vidáman jött ki 99-ben, ma meg már full cink. Ez se húzza sokáig.

Akit érdekel, annak linkelem majd a kritikám.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#122) nimfas válasza Drenadar (#119) üzenetére


nimfas
addikt

Azért a forgatókönyv íróknak lehetett volna kicsit több fantáziája.... vagy keresni valakit akinek vannak ÚJ ötletei!

Tudom, hogy a Disney egy tollvonással kukázta az összes ep 4 után játszódó könyvet (megvan az összes magyarul megjelent) De pl a Thrawn trilógia 1000x jobb történettel rendelkezik.
De mint írtam erre van igény, akkor minek erőlködjenek?
Ez a 10 X-Winggel megtámadok egy bolygót nekem is kevés, lásd ep6 végén az Endori csatát milyen flotta volt felvonultatva mindkét részről, de még az agyoncsépelt 1-3 részekben is komolyabb flották, hajók voltak.
Itt kb a Tie Fighter változott, ha jól rémlik 1 személyes volt és hátul nem volt löveg rajta. :)

Számomra olyan 6/10 ez a film. Sajnos.

(#121) Silenzio: Jöhet :)

[ Szerkesztve ]

(#123) Flashback


Flashback
addikt

Kis Sci-Fi csoportunkban már tárgyaltuk az új SW-t! :)

De beszúrom ezt a kritikát is utólagos engedelmeddel ha nem gond :)

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#124) nimfas válasza Flashback (#123) üzenetére


nimfas
addikt

Szeva Sheldon! :D

(#125) Drenadar válasza nimfas (#122) üzenetére


Drenadar
veterán

Érthető üzleti szempontból a disney húzása.

nem akartak igazodni egy könyvhöz sem, nem akartak semmilyen jogdíjat se fizetni az sztorikért...
+ valakinek ott teljesen más elgondolása volt, hogyan is kellene folytatni a sztorit

és így csináltak egy szokványos szombat délutáni filmet, amit a név adott el, meg a régi szereplők belecsempészése...

(#126) Dark Archon válasza Drenadar (#119) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem azt írtam, hogy "a" galaxist, hanem "egy" galaxist, szóval ezt nem értem, de mindegy is.

Mivel a dugi csoki tényleg nem ütne akkorát, ebben a műfajban (is) a ki tud nagyobb baromságot kitalálni érvényesül. Csak egy ponton túl már nevetséges, komolytalan.

kisza25: hát ja, csak az ős 3-at láttam, de kb. annyira emlékszem, hogy egy nyavajgós meg egy néma robot sétál a sivatagban én meg halálra unom magam. Inkább Star Trek-et nézek, az újabb részek is egész jók lettek, a SW-hez képest meg kevesebb szőrös kutya és egyéb mesebeli elcseszett lény van bennük.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#127) vicze válasza Xaels (#88) üzenetére


vicze
félisten

Ugye azért érzed, hogy Kylo egy olyan sith-nek van beállítva az elején, aki egy mozdulattal megállít egy lövedéket és egy embert mozgásképtelenné tesz, de egy elég béna(valljuk be az) rohamosztagos meg simán tud vele küzdeni? :F (A többire ki se térek.) Vagy tök normális hogy képességekben visszafelé fejlődnek a sithek? Na meg a nem kevés ártatlan lemészárlása utáni vajúdások elég viccesek, az egész karakter nevetséges maximum.

[ Szerkesztve ]

(#128) grabber válasza vicze (#127) üzenetére


grabber
addikt

Kezdjük,hogy ő nem sith,hanem tanonc.Meg azt a lyukát a hasán senki sem veszi észre? :W

[ Szerkesztve ]

(#129) Drenadar válasza Dark Archon (#126) üzenetére


Drenadar
veterán

hát pont ez az... eltörölnek egy galaxist... marad még bőven elég, nem kell a "romokon" uralkodni...

mindegy...

(#130) vicze válasza grabber (#128) üzenetére


vicze
félisten

Ennyire mélyen hál ég nem érdekel a dolog. :) Pláne röhejes az eleje.
Micsoda micsodáját? :)

(#131) Xaels válasza vicze (#130) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor leszúrja Han Solo-t utána Chewbacca a Bowcaster-rel meglövi, ami sokkal erősebb mint egy sima Blaster. Azzal a sérüléssel megy ki a hóba harcolni Finn-nel és Rey-yel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#132) Malibutomi válasza vicze (#130) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"Micsoda micsodáját?"

Nem tunt fel hogy a wookie hasba lotte azzal a kis puskajaval amitol a rohamosztagosok harmasaval repkedtek szerteszet?

(#133) vicze válasza Malibutomi (#132) üzenetére


vicze
félisten

OK értem, mondjam, hogy azt miért nem állította meg? :)
De jó hagyom ezt a részt akkor. :)

(#134) jedis válasza Drenadar (#129) üzenetére


jedis
senior tag

:Y Nem galaxist !!!! Jesszus !! :Y Legalább a csillagászat alapjaival legyünk már tisztába ! Csak abban a naprendszerben lőnek szét pár bolygót azzal a sz.rral ! Egy galaxis több milliárd napból áll ! Még a legelvakultabb scifi író sem találna ki egy olyan fegyvert, amivel egy komplett galaxist meg lehet semmisíteni . :U Még az sem, hogy egy ugyan abban a galaxisban lévő másik naprendszer bolygóit lőtték volna szét, mivel ugyan abban a galaxisban lévő szomszédos naprendszerek is több tíz, vagy akár száz fényévnyire van egymástól. Így ha ott szétlőnek egy bolygót, a másik naprendszerben így ugyan ezért csak több tíz, vagy száz év múlva látnák azt, a filmben meg szinte a szétlövésük után látták a szétrobbanó bolygókat. Ami egy újabb ( tudományos ) baki , a többi mellett. A mi naprendszerünkben is több fénypercre vannak egymástól a bolygók, pl. a mars is kb. 14 fénypercre van a földtől, szóval ha valami ott történik, akkor mi kb. 14 perc múlva értesülünk róla. Szóval az SW7-ben qrva közel kellett hogy egymás mellett legyenek azok a bolygók, ha egyből látták a másikon, hogy szétlövik a többit. Az ilyen egymásf.szába érő bolygók felépítésű naprendszernek a létezése, meg teljesen lehetetlen a csillagászat jelen állása szerint ( ha csak nem mesterségesen lettek nagyon egymáshoz közel taszigálva, a "lakhatósági zóna" miatt ) . :U

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#135) kenand válasza jedis (#61) üzenetére


kenand
veterán

A linkelt Old Republic rajzfilm 10x jobb. mint az sw 7 film....
Én személy szerint egy Old Republic fimnek sokkal jobban örültem volna...és a kiöregedett és - Harrison Ford kivételével- totál mellőzött, eltűnt színészek sem kellettek volna.....És az alkotók teljesen szabad kezet kaptak volna.

(#136) Xaels válasza jedis (#134) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy mese nem kell ennyire tudományosnak lenni. A SW sem teszi, semmi köze nincs az igazi tudományos fantasztikumhoz. Ez egy Fantasy vagy talán ismersz Wookiekat vagy igazi Jediket?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#137) kenand válasza citrom904 (#116) üzenetére


kenand
veterán

Egyetértek veled, a sokat szidott 1-3 rész is sokkal jobb, mint a 7. rész

(#138) kenand válasza kovsol (#73) üzenetére


kenand
veterán

bocs 2x ment

Hogy miért csak 2 sith lehet olvasd el Darth Bane történetét, Szukitsnál megjelent....ha nem akarod megvenni letöltheted a www.canadahun.com formból.

[ Szerkesztve ]

(#139) Malibutomi válasza jedis (#134) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A nagy felhaborodasban nem tunt fel mire valaszolt a kollega? Vagy csak nem akartad annak cinezni a valaszt aki felhozta ezt a galaxisos dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#140) jedis válasza Malibutomi (#139) üzenetére


jedis
senior tag

Persze annak akartam . :K

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#141) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem igazán értem JJ hozzáállását ehhez a filmhez. Több logikátlanságot rakott bele, mint a két új ST filmben összesen volt, miközben ő SW fan, nem pedig ST fan...

A sok plothole, meg az itt leírtakon túl még egy jelenség piszkosul zavart ebben az SW filmben is, hogy nincs semmi fizika mögötte. Kilőtték azt a halálsugarat ami csillagrendszerek közötti távolságot átszelte fény alatti sebességgel, a végén meg még irányt is változtatott a bolygók felé, argh.

szerk:
Meg egy apróság, hogyan lehet a népekkel teli galaxis közepén egy totál feltérképezetlen zóna? Hmm? :F

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#142) h3lios válasza Silenzio (#121) üzenetére


h3lios
addikt

Kritikához én kevés vagyok, nem értek a filmekhez olyan mélyen, hogy 1 kritikát megírjak. :) Ez inkább elmesélése a filmnek, ami alatt ki lehet beszélni az véleményeket. Ha másra nem arra jó, hogy az emberek felelevenítsék magukban a cselekményeket. :)

(#123) Flashback

Persze, mehet.

B-tag: H3lios#2825

(#143) Xaels válasza CPT.Pirk (#141) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen feltérképezetlen zóna?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#144) CPT.Pirk válasza Xaels (#143) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ahol a Luke kereste a templomot. Meg a végén mitől éledt fel R2D2? Honnan tudta, hogy pont akkor kell besegítenie a térképpel? Az eléggé "with magick, motherfucker" pillanat volt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#145) Malibutomi válasza CPT.Pirk (#144) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt logikaztak az emberek hogy azert eled fel R2 mert akkor erkezik a bazisra Rey aki (elvileg) Luke lanya? lenne.

Plothole meg sajna nagyreszt a sok kivagott jeenet miatt van, tettem is be linket roluk feljebb, de azokkal mar 3 oras lett volna a film.

(#146) CPT.Pirk válasza Malibutomi (#145) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most megnéztem egy ilyet, bár inkább a nagyobb plothole dolgokra gondoltam, mint hogy pl. a végén a csatánál miért nincs ott a köztársasági flotta? Meg amit már többen is feltettek kérdést, hogy miként tudták megépíteni azt a bolygót?
Vagy ha már itt tartunk, a birodalom bukása után miként előzték meg a galaxis recesszióba hullását?
Mert a közgazdászok szerint az éves galaktikus GDP azaz GGP egy igen jelentős részét elő kellett volna kerítenie és be kellett volna tolnia a lázadóknak a bankrendszerbe a birodalom legyőzése után, különben széthullik a pénzügyi rendszer, azzal együtt meg az új köztársaság is...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#147) Xaels válasza CPT.Pirk (#144) üzenetére


Xaels
félisten

Már nem tudom hol találkoztam vele, de mintha az ősi Jedi templomok nem olyanok lettek volna mint ami az előzmény trilógiában van Coruscant-on. Hanem rejtett, csak Jedik által megtalálható létesítmények lettek volna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#148) Tidus válasza Sondi1986 (#23) üzenetére


Tidus
addikt

Ez nekem is feltűnt.
Amúgy szerintem túl lett harangozva ez a 7. stuff.
A film után az volt az első gondolatom, hogy önszántamból még egyszer nem fogom megnézni.

(#149) HPAA válasza Tidus (#148) üzenetére


HPAA
őstag

dettó :K
hozzá kell tennem , sajnos :(((

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#150) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Rövid véleményem eme filmparódiához:
Már akkor gyanús volt a dolog amikor a Disney, J. J. Abrams és a SW egy lapon lett említve, végül is az eredeti elképzelésemtől nem állt messze a végeredmény, a Disney iszonyú pénzt húz le erről a franchise-ról (SW szalámi és társai..) JJ nem csinált konkurenciát a Star Trek-nek (bár kicsit kilógott a lóláb akkor okádék lett ez a SW, már csak a Disney-s jelenetzáró dalocskák hiányoztak).
Az, hogy a történet egy remake még nem zavarna, a Star Trek-nél bejött, de amik nagyon zavartak:
- bátor színes bőrű rohamosztagosunk hirtelen pálfordulását illett volna kicsit részletezni
- az elején elég hathatósan és keményen mutatják be a rohamosztagosokat (még lőni is megtanultak...) aztán valami lézerkereplős rohamklón :Y meg egy kis vézna tábornokocska vagy mi, mint az "első rend" vezetője? Meg minek is tart beszédet klónoknak he? A karlendítés meg über gagyi volt, az Amerika kapitányba volt hasonló gagyi: heil hidra :F A szmeagol figura is inkább röhejes volt mint sem valami sith nagyúr, pláne a törpe növésű vezetőcskével...
- A Han Solo-s kalózos jelenet meg mi volt? Valami kis verkfilm a filmben? Gagyi...
- Az über pusztító, napleszívó fegyveren már tényleg röhögtem, miiii vaan? Ez valami óvodai pályázaton volt a nyertes mű? Egy bolygó ami leszívja a napot, utána odasettenkedik a kilövendő bolygók közelében, lapos kúszásba nehogy felismerjék, lő egyet ami aztán ötfelé megy (!?) :W
- Ez a kiló gyerek, hát ez valami vicc volt, amikor levette a sisakját, többen felröhögtek a moziban.... Komolytalan és még vicces is a többi új színészecskével egyetemben. Külön érthetetlen volt, hogy Darth Vader maszkjához miért is imádkozik vagy mit csinál, ő visszaállt a jó oldalra, megölte az uralkodót és a birodalom pusztulását okozta!?

Összességében nagyon gyenge film volt, a film+-ra jó lehet délután 3-ra, de mint SW folytatás? Inkább hagyjuk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.