Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-01 14:46:24

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Blyan válasza jedis (#397) üzenetére


Blyan
félisten

Marhaság, de meg lehet ideológizálni. :D

A hangulat oké, de a harc itt pont marhaság. Ahogy a négy méteres szerelvények karddal való szétcsapása is karcolja ezt. Persze arra is lehet gyorsan kitalálni valamit.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#402) csongi válasza Blyan (#395) üzenetére


csongi
veterán

Kifaradt az elozo csataban. :).

(#403) D1Rect válasza Malibutomi (#398) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem akkor nézd meg a legelső részt!
Az konkrétan annyira szar, hogy újranézéskor már rögtön skippeltem is.
Esetleg a 2. részt is lehetne kompletten, vagy a 3. részt nyugodtan kikapcsolhatod amikor Maxet elküldik a sivatagba.

Plusz a MM4-ben volt az utóbbi évek talán "legtökösebb" női karaktere.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#404) Xaels válasza csongi (#386) üzenetére


Xaels
félisten

Mert még alig töltött időt a sötét oldalon. Ő nem egy több évtizede a sötét oldalon harcoló Sith. Ahogy Dooku gróf sem volt eltorzulva, mert ő sem rég állt át a sötét oldalra az előzménytrilógiákban. A folytatásokban már lesz nyoma bőségesen, kapott Rey-től is emlékeket.

(#401) Blyan na igen tele van ez 10perc is amit itt többen linkeltek logikátlan marhaságokkal. Kézzel megállított fénykard, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#405) Syl válasza Blyan (#391) üzenetére


Syl
nagyúr

Semmi, azon kívül hogy nevetséges :B
Persze lehet, hogy majd egy következő epizódban megmagyarázzák, hogy mivel ilyen vívódó kiskö**ög készítette, ezért van némi oldalszele a kristálynak és ezért van két oldalt a "kipufogó" ;]

(#404) Xaels

Nem kézzel állítja meg, hanem az erővel. Ahogy Vader Han Solo lövedékét.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#406) Malibutomi válasza D1Rect (#403) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lattam az osszes reszt, soksok eve. Megmarad nosztalgianak.
Az uj meg nekem semmirol nem szolt, ertelmetlen latvanyzagyvasag.

(#407) h3lios válasza Malibutomi (#398) üzenetére


h3lios
addikt

(IMG:http://)(/IMG)

Egyébként srácok, sokak messiást vártak, egy 10/10 imdb filmet, de nyilván ilyet nem igazán lehet csinálni. 30 éve rengeteg minden lement a mozikban, ami újdonságnak hatott volna.
Aláírom, hogy a story lehetett volna jobb, mert sok helyen valóban biztonsági játék, ettől eltekintve sokkal jobb , mint az előzmény trilógia.

Sok fan ezért sírt, hogy legyen olyan hangulata, mint az eredeti trilógiának, tehát 1 "használt" galaxist kapjunk. Hát megkaptuk, erre most az a baj, hogy copy... :))

Ha nekem nagyon rangsorolni kellene a filmeket akkor a következő sorrendet állítanám fel emelkedő sorrendben:

-> 1-2-4-6-3=7-5

Nálam a negyedik rész nagyon nem adta, mint ahogy azt valaki már korábban leírta előttem. A 3. rész pedig kifejezetten tetszett, mert a CGI elért 1 olyan szintet ami már nem volt zavaró a moziban sem.
Tökéletesen mutatta be, hogy hogyan állt át Anakin. A színészeket illetően pedig abszolút nem lehet panasz, végre Ian Mcdiarmid kiadhatta magából a tehetségét. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#408) nimfas válasza doooo (#381) üzenetére


nimfas
addikt

Hallgass bele az 1-2-3 rész zenei albumaiba, duel of the fates pl. Ilyen nem volt ebben a filmben...

Letöltöttem a 7. Zenéjét meg fogom hallgatni egyben...

(#409) h3lios válasza nimfas (#408) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem Snoke témája pl. kifejezetten tetszik, igazi gonoszhoz illő lett. A filmben viszont csak keveset halljuk. Illetve a végén hallható Jedi Steps is nagyon ott van a szeren. Hozzáteszem, hogy az eddigi részek valóban magasabb szintet képviseltek ami a zenét illeti. Nem volt olyan igazi track az ep. 7 esetében ami 1 durva kardpárbaj alá illene, az Imperial March-ot pedig már nem is említem. Egyszerűen a rosszaknak egy elcseszetten gyenge zenei rész jutott. Kylo témája sem tetszik (de ez személyes vélemény).

B-tag: H3lios#2825

(#410) Ragnar_ válasza proci985 (#393) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem tudom, én a Prometheushoz hasonlítom majdnem minden tekintetben, és részemről ahol a Prometheus már átlendült azon a bizonyos szinten negatív irányba ott ez az új SW a még belefér kategória nekem.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#411) D1Rect válasza Malibutomi (#406) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor írd azt, hogy nem emlékszel a korábbi részekre, de az új nem tetszett...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#412) Pernyo válasza Poiro7 (#233) üzenetére


Pernyo
csendes tag

Na igen, de ha e szerint a cikk szerint nézed a filmet, akkor jó lesz. A netes okosok megmondják mit-hogy csinálj...

Nekem ebből van elegem, hogy filmes sablonok vannak, ezt oktatják meg hasonló, és lassan nincs senkinek saját ötlete. Lehet, hogy hülyén hangzik, de a sok film közül, amit láttam 2015-brn, az Agymanóknak (Inside Out) volt igazán eredeti, új hozzáállása dolgokhoz...Itt is ott fityeg a Disney logo, de lassan már mindenen ott lesz.

(#413) csongi válasza Xaels (#404) üzenetére


csongi
veterán

Ezt is elfogadom. Nekem ez a szineszi teljesitmeny egyenlore keves. Ok oscar alakitast nem varok, csak lehetne hitelesebb is. :) Valszeg magasan van a mercem, es egy 10 eves gyereknel nem is lehetne durvabb mert akkor tul felelmetes lenne.

(#414) h3lios


h3lios
addikt

Ezt mindenkinek ajánlom !

B-tag: H3lios#2825

(#415) Ragnar_ válasza kisza25 (#357) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azt azért ne felejtsük el, hogy anno Vader se tudta kilőni Lukeot az 1.halálcsillag elleni csatában, pedig Vader akkor már erősen nem tanonc volt, hanem sith nagyúr, Luke meg kb. olyan szinten lehetett, mint Rey a 7. rész végére.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#416) Xaels válasza Syl (#405) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor ha ennyi mindenre jó az Erő akkor felesleges a fénykard... Ugyanez a vicc a 4. részben Kenobi halálakor aminek semmi értelme nem volt. Lökött volna egyet Vaderen aki végigrepül a folyosón és mire felkel addig ő is elmenekülhetett volna. Luke mellett maradt volna egy igazi tanár.

(#415) Ragnar_ ott közbelép Han Solo. De egyébként tényleg vicces, hogy életében nem vezetett űrhajót Luke, de az első éles bevetésén egy X szárnyúval máris felrobbantja a Halálcsillagot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#417) Bad Pritt válasza Pernyo (#412) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Na jó, szóval ha egy filmet feltöltenek a film univerzumára jellemző karakterekkel, akkor azok már easter eggek? Idesírok. :D

Amúgy én nem tartom ördögtől valónak a hetedik epizódot, de nem is ájultam el tőle (sajnos). Azt azért szerintem érdemes figyelembe venni, hogy a Star Wars név minimum meg lett tépázva az elmúlt másfél évtizedben, köszönhetően a filmeknek, játékoknak, könyveknek és nehezen elfogadható sorozatoknak. Azt én is gáznak tartom, hogy gyakorlatilag nincs új eleme a filmnek, szétbontották Luke, Leia és Han fiatalkori karakterét, hogy legyenek új gyerekek, és az, hogy Tatooine helyett Jakku a sivatagbolygó neve... ugyan már.
Ami éles váltás volt az Emo Kylo egy szenvtelen Vader helyett, meg is osztja a közönséget, nekem nem volt vele nagy bajom, ellenben a reklámkampány félrevezető anyagával, ami alapján Phasma, Hux vagy akár Poe fontosabb szereplői lesznek a filmnek, mint amilyenek valójában lettek (mert Poe végső formájában inkább egy Wedge Antilles-szerű karakter, ő is fasza volt, de nem főszereplő).
A zene vérgyenge, a Star Wars hangulat megvan, de azért mégsincs, viszont megmosolyogtató itt is olvasgatni a fikázó véleményeket, válaszra sem érdemes sokuk, mert látszik, hogy nem is figyeltek a film során. Sith? Birodalom? Klónok? Emberek, el van MONDVA a filmben, hogy nincsenek Sith-ek, klónok, Birodalom. Ren Lovagrend, kényszersorozott állomány, Első Rend van helyettük. Pont az ilyen fikázók megelőzése miatt kellett ezeket szájbarágni, de valahogy mégis elsiklik felette sok mindenki.
Snoke fikázása meg nettó trollkodás, semmit nem lehet tudni róla, max érdekes lehet, hogy ki lesz ő, Darth Plagueis remek is fanteória, de az is marad. :) Anno Birodalom visszavágban az Uralkodó még ennyit sem szerepelt, aztán milyen kis genya kerekedett belőle.

Ami viszont vérgagyi szerintem, hogy a Hosnian pusztulásánál egy az egyben másolták a Star Trek Into Darknessből azt a részt, mikor a Vengeance rázuhan a Csillagflotta parancsnokságra, épp csak nem ugyanaz a sötétbőrű színésznő néz fel a csatahajóra/halálsugárra.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#418) proci985 válasza Ragnar_ (#410) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Prometheust mai napig nem láttam :B

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#419) Ragnar_ válasza Xaels (#416) üzenetére


Ragnar_
addikt

Közbelép Han Solo valóban, de az is az erőnek tulajdonítható, mint ahogyan az is hogy Luke fölrobantotta a Halálcsillagot úgy, hogy közben nem is használta a célzó automatikát. Miután kapcsolatba kerülnek az erővel attól fogva velük van az erő, ami segíti őket szerintem :)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#420) Xaels válasza Bad Pritt (#417) üzenetére


Xaels
félisten

Snoke-al két bajom van. Az egyik technikai. Nekem a CGI-s feje nem jön be, olyan mint Gollam(annak ellenére is, hogy tudom ugyanaz a színész van mindkét karakter mögött) csak van 2 heg az arcán. A háttere misztikus ugyan de maga látványra nem az. Elég lett volna ha csak csukjában ül a hologram vetítő előtt és csak a hangját halljuk, akkor félelmetesebb lehetett volna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#421) Ragnar_ válasza proci985 (#418) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem az Alien széria is nagy kedvencem, szóval nekem nem volt választásom.. :DDD A Prometheus is 'hozzáállás kérdése', hogy a pozitívumait is figyelembevéve mennyire tudjuk elfogadni a negatívumait.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#422) Bad Pritt válasza Xaels (#420) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nem lehetett csuklyás, akkor jött volna a pampogás, hogy dehát ez Palpatine!. Neki volt 5 részen át az a védjegye, hogy koromsötétben is csuklyában járt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#423) Xaels válasza Bad Pritt (#422) üzenetére


Xaels
félisten

Nem ez volt a lényege a mondandómnak. Az, hogy így telibe megmutatják elvett abból az értékből ami a misztikumát növelik. Mutathatták volna egy orvosi székben hátulról ahogy mondjuk egy orvos droid éppen férceli az arcát vagy ilyesmi. Arról nem beszélve, hogy magával a karakterrel sem vagyok kibékülve, nem szartam össze tőle a bokám.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#424) proci985 válasza Ragnar_ (#421) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Prometheust azert annyira nem volt nehez skippelni az alien vs predator 2 utan:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#425) Bad Pritt válasza Xaels (#423) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Az Uralkodó sem volt bokafosós gonosz az ötödik részben. Elnagyolt hologram, banális arcszerkezet, érdektelen mondanivaló, semmi baj nem lett volna, ha kihagyják.
Snoke karakterében két érdekesség van: egyrészt ő és Kylo is valószínűleg tudják, kicsoda-micsoda Rey, másrészt az Ellenállás is abszolút tisztában van a szerepével, egyáltalán nem olyan háttérszemélyiség, mint Palpatine volt. De őszintén szólva Snoke érdekel a legkevésbé, mert róla alig volt szó előzetesen, ellentétben Hux-szal meg Phasmával, akik külön posztereket meg minden szart kaptak, aztán az egyikből lett egy ZS-kategóriás náciporonty, a másikból meg... igazából semmi. Phasma a nagybetűs semmi volt ebben a filmben, még a sokkolós rohamosztagos is tökösebb volt abban a 10 másodpercben, amíg elpicsázta Finnt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#426) Ragnar_ válasza proci985 (#424) üzenetére


Ragnar_
addikt

Más irányvonal, mint az AvP-k, szerintem, ha van 2 órád rá, a 3D korrekt benne, meg úgy általában a látvány, ha még nem spoilerezték el a teljes sztorit egy próbát megér azért.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#427) Alchemist válasza whitezo88 (#373) üzenetére


Alchemist
addikt

Honnan ismerős az áruló fekacsávó...?
:D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#428) proci985 válasza Ragnar_ (#426) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi, egy ideje egyebkent meg akarom nezni, csak jellemzoen mindig minden fontosabb volt:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#429) Alchemist válasza Ragnar_ (#419) üzenetére


Alchemist
addikt

Miután kapcsolatba kerülnek az erővel attól fogva velük van az erő, ami segíti őket szerintem

Ha nemcsak vér, hanem elegendő minichlorian is folyik az ereikben. :)

Apropó, elég lúzer banda volt a jedi tanács, suttyomban megszondázhatták volna Palpatine-t.
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#430) Syl válasza Xaels (#416) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem minden olyan mondat értelmetlen amiben benne van a "kellett volna" :B Nem csak filmben, hanem a való életben is.

Egyébként meg, Neo is puszta kézzel állította meg a kardot ;] Igaz, utána egy picit vérzett.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#431) aszamóca válasza D1Rect (#394) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Szerinted. Nálam egy semmi film volt. De ettől szép a világ, hogy mindenki máshogy látja, értékeli a dolgokat. :K

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#432) Pernyo válasza tatabike (#280) üzenetére


Pernyo
csendes tag

A kiinduló cikk kapcsán elkezdtem olvasni a fórumot és ahogy jutok előre a hozzászólásokban, lassan kezdek kiakadni. Most komolyan, el kell olvasni 30 könyvet? Kinek? Egy 10-12 éves gyereknek?

Én kb. ennyi lehettem (1988), amikor először láttam a IV. részt. Gyerekként nagyon tetszett (és csodák csodájára, meg is értettem, mert ez egy űrmese), úgyhogy el is olvastam a könyvet és magával ragadott. Ha belegondoltok, akkor az USA-ban már rég lement a 3 film, hatalmas rajongótábora és kultusza volt az egész SW univerzumnak. Aztán megnéztem a V. részt és a VI. is sorra került. Fantasztikus élmény volt mind, és képben voltunk a sztorival. Aztán jöttek és jöttek a könyvek (még mielőtt bárki elkezdené boncolgatni, hogy nem eleget olvastam el, leírom, hogy nem csak a magyarul megjelent könyvekre gondolok, hanem szép számmal sorakozik angol nyelvű, és még német is a polcon, mert akkor azt könnyebb volt beszerezni, és nem rossz nyelvgyakorlás), amiket elolvastam. Többször újranéztem mindegyiket, beleértve az 1-2-3-mat (és képzeljétek, ezek is tetszettek) és rengeteg SW játékkal is játszottam.

Most 37 éves fejjel, rajongóként beültem a filmre és sajnos csalódnom kellett. Azon már túltettem magam, hogy azok a könyvek, amik eddig megjelentek, már nem érvényesek az új filmre, mielőtt megvettem a mozijegyet. Sokak hozzászólása tükrözi az én aggályaimat, azt, ami nem tetszett, mi az ami tetszett. Nem tudom, ki hány éves, ki mikor látta, olvasta, stb. De ami mindent elmond erről a filmről, az pár 12 év körüli gyerek véleménye, aki szerette a filmeket és az animációs sorozatot is (nem olvasta a könyveket, és mégis értette a történetet). Ők még nem ezeket a dolgokat nézik egy mesében, mint mi, ők még azért a látványért, történetért is lelkesednek, nem pedig Boba Fett logóját keresik a zászlókon Maz szórakozóhelyének bejárata felett, kereszt alakú fénykard problémáját kutatják különböző vívással foglalkozó oldalakon, nem keresik az Easter Egg-eket, vagy hogy épp melyik híres színész játszik cameo szerepet egy filmben. Milyen arányban van férfi és női szereplő (Tényleg, belegondolt már ebbe a marhaságba valaki. Honnan tudod, hogy nő egy idegen faj képviselője? Mert nagy melle van, és színesen öltözködik vagy női hangja van? Nézzünk már meg néha egy-két természet filmet is, ki a színesebb, szebben éneklő, nagyobb és erősebb? Mert ugye itt nem mindenki humanoid!), fekete/fehér/ázsiai. Sorolhatnám még ezeket, de akkor reggelig itt ülnék.

Kérdeztem tőlük, hogy tetszett az új SW. Mindegyik (külön-külön látták) lebiggyesztett szájjal mondták, hogy nem tetszett. Kérdeztem tőlük, hogy miért, mert meghal Han, vagy mi?

A válasz pedig az volt, hogy ez már nem az a STAR WARS! Lövésük nem volt, hogy ki rendezte, meg hogy köze nem volt Lucas-nak hozzá. Aztán kérdezgettem még őket, hogy melyik szereplő tetszett? Ezen a mai napig röhögök. Hát kérem az a bazi nagy lény (Happabore), ami az itatónál ivott! :D

[ Szerkesztve ]

(#433) Pernyo válasza Xaels (#416) üzenetére


Pernyo
csendes tag

"De egyébként tényleg vicces, hogy életében nem vezetett űrhajót Luke, de az első éles bevetésén egy X szárnyúval máris felrobbantja a Halálcsillagot."

Ez így nem teljesen igaz, a saját T-16-osát vezette, és "buckapatkányokra" lövöldözött.

(#434) whitezo88 válasza Pernyo (#433) üzenetére


whitezo88
nagyúr

meg irányította az Erő, ott volt vele Kenobi is.

[ Szerkesztve ]

(#435) Ragnar_ válasza Alchemist (#429) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hohóó akkoriban már nem volt ám olyan sok jedi, főleg jedi rend, hogy ilyen tudományos midichlorian dolgokkal akárki is foglalkozott volna. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#436) citrom904 válasza Pernyo (#432) üzenetére


citrom904
tag

Na ezt mondom én is . Simán el tudja mindenki dönteni ,legyen felnőtt vagy gyerek ,hogy tetszett-e vagy nem . Ennyi. Ez olyan,mint a Kis Vuk című borzalom ! A bátyám kislánya nem bírta végignézni pedig az első részt tátott szájjal nézte végig.

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#437) D1Rect válasza aszamóca (#431) üzenetére


D1Rect
félisten

A többi nem volt semmi? Mitől volt jobb?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#438) nimfas válasza Ragnar_ (#435) üzenetére


nimfas
addikt

Ha Palpatine szondázására gondoltál akkor nézd meg mégegyszer az EP 1-et :))

(#439) Xaels válasza Pernyo (#433) üzenetére


Xaels
félisten

A T-16 nem igazán űrhajó... A buckapatkányok meg nem igazán Tie vadászok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#440) doooo válasza nimfas (#408) üzenetére


doooo
veterán

Szerinted nem hallgattam/hallgatom eleget? :DDD Egyébként nem tudom milyen volt az új filmben (fentebb írtam, hogy még nem volt szerencsém hozzá), csak nem akarom elhinni, hogy annyira, de annyira szörnyű volt, így Williams-szel az élen..

(#441) Xaels válasza doooo (#440) üzenetére


Xaels
félisten

Zeneileg nem szőrnyű inkább semmilyen. Nem tudnám felidézni volt-e olyan rész ahol beleborzongtam volna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#442) jedis válasza proci985 (#418) üzenetére


jedis
senior tag

Sajnos én igen :K . Azért az első szűk fél órát sajnáltam volna "nem"látni . :D Szerintem annál is az volt a baj, mint az SW-nél. Vártunk egy új ALIEN1 hangulatot/atmoszférát, és kaptunk helyette............. :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#443) Blyan válasza Xaels (#439) üzenetére


Blyan
félisten

De az apja génjeit örökölte, akit 9 évesen Naboo N1-essel vigéckedett. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#444) darkarthur


darkarthur
senior tag

Olvasok itt vissza rángatott Star Wars világot, érzést. Nekem pont ez hiányzott. Még a nem túl jól sikerült előzmény trilógiában is éreztem minden filmben, hogy Star Wars-t nézek. Most egyáltalán nem. Kylo karaktere pedig gáz. Nem kicsit, nagyon!

Samsung S23 Ultra 5G

(#445) Jakuu válasza Xaels (#441) üzenetére


Jakuu
őstag

Javaslom a visszaemlékezést, az hátha segit.

"- hogy találjak el egy két méter átmérojű célpontot maximális sebességnél, ráadásul torpedóval? -horkant föl Antilles. -Pedig nem lehetetlen - tiltakozott Luke. -Én a régi T-16-osommal odahaza bucka patkányokat kaptam telibe, nem is egyszer."

Valamint:

"The X-wing's flight controls were similar to those of the T-16 skyhopper, an airspeeder also produced by Incom Corporation. This meant pilots were able to adapt with minimal training. A skilled recruit with enough hours on a T-16 could pilot an X-wing within hours of first entering the craft. "

Ráadásul, ki tudja, hogy azon kivül még mire lött vele ? Attól, hogy megemlitti a torpedózásmál a Buckapatkányokat, az nem azt jelenti, hogy csak olyan célpontokra lőtt.

[ Szerkesztve ]

(#446) Pernyo válasza Xaels (#439) üzenetére


Pernyo
csendes tag

De valami ami repül, és mozgó célpontok. :D

(#447) [CS]Blade2 válasza csongi (#386) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az látszik rajta, hogy valami nem volt rendben vele a világos oldalon, mielőtt átállt. Én azt tudom elképzelni, hogy már ilyen sérülten született, vagy rossz nevelést kapott, és ezért lett emos, vagy fejre ejtették, és akkor zakkant meg. Lehet, hogy kiderül, hogy lány, csak átoperáltatta magát, és ezzel fogják magyarázni a 2 hisztériázós jelenetet. A másik elméletem a 2 jelenet magyarázatára, hogy kiskorában sokszor lepasszolta Han Csubakka-nak, hogy vigyázzon rá, és tőle tanulta. (remélem nem derül ki, hogy keményen nyomja a piát vagy a drogot, és azért ilyen)
Ezek teljesen elfogadható magyarázatok lennének, csak ilyen nevelési probléma marhára nem kéne a SW-ba. Anakin-nál is benne volt egy enyhe szinten, csak ott ő szimplán lázadó tini picsa volt, amit sokan nem díjaznak az első 3 részben. Ezért is Obi-Wan vitte el a hátán az előzmény szériát.

A 7-ben a pilóta csávó karaktere viszont elég jó lett. :DDD Vele fogják pótolni Han-t. Jó pont, hogy a 7. részt arra használták fel, hogy megtudjunk róla ezt-azt, hogy a kedvencünk legyen a tag... ja várj, nem tudunk a csávóról semmit, nincs semmi célja, amiből kiderülne, hogy merre tarthatna a folytatásban, a 7. részben is csak azt láttuk vele kapcsolatban, hogy hétfőn bement dolgozni, lenyomta a munkaidejét, és csókolom. A látottakból pedig, hogy valszeg egymaga 1 hajóval legyőzte volna annó a Birodalmat.

(#448) Jakuu válasza [CS]Blade2 (#447) üzenetére


Jakuu
őstag

:D

(#449) unravel válasza [CS]Blade2 (#447) üzenetére


unravel
őstag

Csubakka: - Kylo, én vagyok az anyád!

¯\_(ツ)_/¯

(#450) Blyan válasza unravel (#449) üzenetére


Blyan
félisten

Az Python a HerriPotterből... :)

Más:

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.